Forum Klubu ROVERki.pl :: [R200] Tuning wnętrza na bardziej luksusowe
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R200] Tuning wnętrza na bardziej luksusowe
Autor Wiadomość
Morhenot 



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 9
Skąd: Lublin



Wysłany: Sob Lut 21, 2009 19:17   [R200] Tuning wnętrza na bardziej luksusowe

Witam,
Tak na razie tylko teoretycznie się zastanawiałem co można zdziałać w roverku 200 aby wnętrze nie było takie czarne, jak je odświeżyć ,a wręcz sprawić wrażenie że to samochód wyższej klasy? Na razie zapomnijmy o opłacalności konkretnych przeróbek, chce najpierw zebrać pomysły a dopiero potem kase na ewentualne modyfikacje :grin: :D
Dodam ze mam roverka z welurową tapicerką i zdecydowanie czarnymi plastikami.

Jasne plastiki o wiele lepiej się prezentują, myślałem nad ich pomalowaniem ale po tym jak znalazłem cały przód za nie całe 200zł raczej się nie opłaca, i pewnie efekt nie będzie ten sam.
Takie plastiki najlepiej by się prezentowały z jasną tapicerką, ale nie ma zbyt dużego wyboru oryginalnych skórzanych zestawów, zastanawiałem się nad kupieniem ładnych pokrowców i wszycia ich w fotel przez tapicera aby się nie zsuwały, robił ktoś coś takiego?
A może ktoś farbował swój welur?
Jeszcze jakieś pomysły?
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 21, 2009 19:17   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
camaro17 




Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Sob Lut 21, 2009 20:14   

Wrzuć jakieś poglądowe zdjęcie swego wnętrza. Zobacz mój post w tym dziale http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=36578 z nim pokazałem jak można zrobić okleinę, w moim przypadku drewnopodobna, ale dla ciebie można zastosować np. imitację jasnego carbonu.
 
 
 
tetryk 



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 372
Skąd: z gór



Wysłany: Nie Lut 22, 2009 06:37   

deske rozdzielczą można dac do flokowania-możesz sobie zrobić kolor jaki chcesz,możesz nawet zrobić dwukolorową.....mozna nakleić "plastikowe drewno" :mrgreen: i dodac wnętrzu "odrobinę luksusu".... :mrgreen: ,pokrowce można uszyć "na miarę",są zakłady specjalizujące sie w tym-wyglądają naprawdę dobrze...lub zmienić tapicerkę-mozna zaszalec i dać wyrób skóropodobny (także na boczki),albo skórę......pytanie tylko ile chcesz wydać ? :roll:
 
 
marcin8c 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 256
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 22, 2009 12:56   

oddajesze do tapicera i masz nowe, ladne, mieciutkie skory zamiast weluru czy jakiegos pokrowca
_________________
O_o
 
 
 
camaro17 




Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Nie Lut 22, 2009 13:11   

Właśnie, musisz mieć jasno sprecyzowane co chcesz w swoim wnętrzu zmienić, pomysłów jest wiele, pytanie jest jeszcze jedno czy chcesz to robić sam własnymi siłami czy chcesz robić to po przez jakiś zakład i płacić.
 
 
 
marcin8c 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 256
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 22, 2009 16:54   

rownie dobrze mozesz wywalac cala deske i wsadzic sobie np taka... tylko zalezy wszystko od kasy

_________________
O_o
 
 
 
Morhenot 



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 9
Skąd: Lublin



Wysłany: Nie Lut 22, 2009 17:37   

Wiadomo ze wszystkiego sam nie zrobię, choć chciałbym mieć jak najwięcej wkłady własny bo wtedy jest zabawa i satysfakcja. Jeszcze nie zdecydowałem ile wydam, narazie zbieram pomysły i fundusze, wszystko zależy od tego ile zbiorę. Ale nie chce też wpakować w środek samochodu drugie tyle co na samochód ;p także wizyta u tapicera i obszywanie wszystkiego nową skóra chyba nie ma sensu, ale pokrowce na miarę brzmią bardzo rozsądnie.
To flokowanie to coś o czym się przyznam nie słyszałem do tej pory, rozumiem ze efekt jest taki jak na skrzyniach z zestawów audio, ktoś z was ma coś takiego u siebie? Jak to się prezentuje?
Okleiny to może być ciekawa sprawa ale musiał bym sie im przyjrzeć w realu, bo raczej nie widziałem. Chyba ze był tak dobrze zrobione ze wyglądały jak prawdziwe drewno i nie bylem tego świadomy.
Głównie chodzi mi o rozjaśnienie i odmłodzenie wnętrza, samochód nie jest na tyle sportowy by malować środek na czerwono i wstawiać fotele kubełkowe wiec chciałbym je trochę zmodyfikować ale zachowując styl jaki w moich oczach ma marka rover.
Od zakupu jeszcze nic w środku nie robiłem dlatego jest co zmieniać....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Tuning wizualny"
piter34 Tuning wizualny 0 Pon Kwi 02, 2007 11:08
piter34
Brak nowych postów [R200] Tuning wnętrza na bardziej luksusowe
Morhenot Tuning wizualny 1 Sob Lut 21, 2009 22:56
namiko
Brak nowych postów [r75]Tuning wnętrza - jak Wam się podoba?
sebol11 Tuning wizualny 8 Czw Maj 05, 2016 12:37
prebenny
Brak nowych postów [R75] Wystrój wnętrza. Doposażenie. Tuning wizualny
elementh Tuning wizualny 22 Wto Lip 31, 2012 21:59
tuners
Brak nowych postów [R200 1.4 Si '98] Oświetlenie wnętrza
pistolet Tuning wizualny 7 Sob Lis 06, 2010 22:51
ADI-mistrzu



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink