Forum Klubu ROVERki.pl :: Angel eyes- opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Angel eyes- opinie

zamierzam kupić, proszę o porady:)
Autor Wiadomość
Mistral 



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Szczecin



Wysłany: Pią Lut 27, 2009 19:29   

EA "chodzą" na zwykłych H1 i nic nie trzeba zmieniać ( czyt. dokładać kasy ),
jeśli nie masz na to ochoty.
Kupujesz, montujesz i masz.
Poczytaj posty z tego wątku, to będziesz miał jasność :wink:
Pozdrawiam.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lut 27, 2009 19:29   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Biernik20 




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 163
Skąd: Sandomierz/Kraków



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 00:30   

A ja zainwestowałem z orginalne nowe lampy do r200 zwykle i siwieca o niebo lepiej niz te stare juz wypalone a w AE nie zaiwestuje bo mam srebrnego roverka i srebrne lampy mi sie strasznie nie widza a pozatym czarne nie beda pasowały trzymalem juz w reku te AE i jak dla mnie to wykonanie ich jest strasznie lipne i nie warte tych pieniedzy gdyby była jakas mozliwosc przerobienia orginalnych lamp na ksenony to jak najbardziej wolał bym w to zainwestowac niz kupowac "lipne lampy" z kijowego materialu i sie o nie obwawiać co wiekszy kamień :/

a moze zna ktos kogos kto specjalizuje sie w przerabianiu orginałów na xenony itp czy budowy ich od podstaw??

bo naprawde takie lampy jak te AE sa jak dla mnie przynajmniej kijowe :/ i jeszcze te diody kolo grila trochę "wioską" podlatuje (nie mam zamiaru nikogo urazić czy komu kolwiek wjechać na ambicje poprostu takie mam zdanie )
 
 
 
marcin8c 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 256
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 10:48   

do xenonow to jeszcze spryskiwacze reflektorow musialbys miec
_________________
O_o
 
 
 
IGA 




Dołączyła: 11 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: Krotoszyn



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 12:05   

Biernik20 nie wiem co ty za AE trzymales w rece ze wydawaly ci sie lipne. Jezdze z AE od roku i nie powiem zadnego zlego slowa na nie a wykonane sa solidnie. A tak apropo to diody niebieskie mozesz wylaczyc i nie beda ci swiecic.
 
 
 
drlubicz 




Pomógł: 14 razy
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 12:29   

widziałem dwa rodzaje , jedne faktycznie są lipne
 
 
 
Biernik20 




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 163
Skąd: Sandomierz/Kraków



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 13:01   

wiec własnie moze ja trzymałem te z lipnego wykonania a jesli chodzi o spryskiwacze w zderzakach to żaden problem sam sie cały czas zastanawiam jak zrobić te światełka zeby były lepsze bo naprawde jest straszna kicha na oryginałach ;/

http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=20
tutaj kolega stanley200 zrobił ksenon ciekawy jestem gdzie i jak i jak to sie wszystko spisuje
znalazlem tez stronke firmy ktora sie tym zajmuje ale jest w kaliszu :/

http://www.xenony.pl/przerobka-lamp.html
 
 
 
jasiu87
[Usunięty]






Wysłany: Nie Mar 01, 2009 13:15   

Biernik20,
Biernik20 napisał/a:
http://www.xenony.pl/przerobka-lamp.html

dzwoniłem do nich :P i powiedzieli mi że boją się robić bardzo skomplikowanych przeróbek, a jak powiedziałem że do auta MG ZR to odparł że nie wie jak to cudo wygląda :/ i kazał kontaktować się w tygodniu to sobie zobaczy jakie to reflektory... przeróbka trwa 2-3 dni robocze :O

[ Dodano: Nie Mar 01, 2009 13:17 ]
marcin8c napisał/a:
do xenonow to jeszcze spryskiwacze reflektorow musialbys miec

z tego co ja wiem tylko w fabrycznie nowych ... ustawodawca nie mówi nic o pojazdach używanych :D

Cytat:
Jeżeli auto fabrycznie montowane ma reflektory xenonowe, to aby przejść proces homologacji powinno być wyposażone w wysokociśnieniowe spryskiwacze lub wycieraczki, i posiadać system samopoziomowania. Dotyczy to jednak homologacji, czyli zatwierdzenia do sprzedaży nowego samochodu. W przypadku przeróbek przepisy nie mówią nic na temat specjalnych wymagań co do lamp xenonowych.

Obowiązujące “Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 16 grudnia 2003 w sprawie zakresu i sposobu kontroli technicznej pojazdów” o reflektorach mówi jedynie o ich ilości, barwie światła, rozmieszczeniu, sposobie przełączania, widocznej granicy światła-cienia, ustawieniu świateł, i sile świecenia. Nie ma tam rozróżnienia na światła zwykłe i wyładowcze, nie ma też mowy o samopoziomowaniu i oczyszczaniu. Wynika z tego, że dodatkowe systemy nie są wymagane (ale oczywiście możliwe do zainstalowania).

O ile system czyszczenia jest dosyć łatwy do zrealizowania i raczej potrzebny (brud zbierając się na szybach reflektorów ogranicza strumień światła i rozprasza go, powodując oślepianie innych), to system samopoziomowania jest bardzo drogi i trudny do zrealizowania. Większość samochodów wyposażonych jest w elektryczny korektor ustawienia świateł w kabinie kierowcy, więc mając świadomość posiadania bardzo silnych świateł, dobrze jest korygować ustawienie w przypadku obciążenia tyłu.

W praktyce reflektory soczewkowe przerobione na xenonowe zewnętrznie, niemożliwe są do odróżnienia od fabrycznych xenonów. Dobrze ustawione nie będą oślepiały!
 
 
Brt 
mgz insz.




Pomógł: 1052 razy
Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 13:22   

o ile kojarzę, to każde o ilości światła przekraczającej pewną granicę muszą mieć oczyszczanie i samoregulację .... źródło było podawane w wątku o xenonach.
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
paka_88 




Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 60
Skąd: Gdańsk



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 14:27   

Wstawiam obiecane fotki :) fotki robione telefonem więc jakość zdjęć średnia
 
 
 
Biernik20 




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 163
Skąd: Sandomierz/Kraków



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 16:12   

jasiu87 :
dzwoniłem do nich :P i powiedzieli mi że boją się robić bardzo skomplikowanych przeróbek, a jak powiedziałem że do auta MG ZR to odparł że nie wie jak to cudo wygląda :/ i kazał kontaktować się w tygodniu to sobie zobaczy jakie to reflektory... przeróbka trwa 2-3 dni robocze :O




Jesli bedziesz wiedział coś wiecej na ten temat od nich to mi napisz nawet na PW albo jak znjadziesz jakąś firmę moze bliżej Krakowa lub nawet w samym Krakowie

[ Dodano: Nie Mar 01, 2009 19:31 ]
paka_88 wstaw może jeszcze fotki w nocy ale jak tak patrze to wydaje mi sie ze najlepsze do każdego koloru auta były by jednak czarne
Ostatnio zmieniony przez Biernik20 Pon Mar 02, 2009 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bizkid 




Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 75
Skąd: śląsk



Wysłany: Pon Mar 02, 2009 15:57   

W niedziel bylem na giełdzie w Gliwicach, myślałem ze znajde tam EA żeby je na żywca oglądnąć, niestety nikt nic nie ma,(oprócz z firmy MMtuning EA za 780 zł) nawet oryginalnych (zamienników) nikt nie miał :/
Zmieniając leciutko temat na takie natrafiłem tylne - kwestia gustu, ciekawe jak na R wyglądają
 
 
Biernik20 




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 163
Skąd: Sandomierz/Kraków



Wysłany: Pon Mar 02, 2009 16:22   

owszem kwestia gustu osobiście:

nie bardzo mi sie widza lepsze by były bez tych kółeczek tylko lampa podzielona na dwa kolory srebrna na kierunek i światło cofania oraz czerwone dla "stop" i światła przeciwmgielnego wstecznego. Mi bardziej podoba sie autko bardziej tradycyjne prawie na oryginalnych zamiennikach lekko zmodyfikowanych :P

a właśnie co proponujecie bo mam zamiar zmienić lusterka boczne w mojej 200 na te od 25 i czy polakierować je na czarno czy w kolor autka czy może na czarny mat jak sądzicie ?? mój R jest srebrny biorąc pod uwagę ze chce lekko czarną folią przyciemnić szybki to chyba lepiej wyglądały by czarne ??
 
 
 
Grzejnik14 




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Kraków



Wysłany: Czw Mar 05, 2009 21:36   

Jeśli chodzi o tylne lampy to "lexusy" odpadaja (jak dla mnie) widziałem fajne na diodach LED białe pasujące do mojego grafitowego Roverka ;)
 
 
Biernik20 




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 163
Skąd: Sandomierz/Kraków



Wysłany: Pią Mar 06, 2009 00:29   

ja tez widziałem w Anglii na diodach LED ale czarne i sadze ze będą mi pasować jak zrobię to co zamierzam :D :D
 
 
 
Grzejnik14 




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Kraków



Wysłany: Nie Mar 08, 2009 10:20   

Ja miałem na myśli te :



[ Dodano: Nie Mar 08, 2009 10:20 ]
http://allegro.pl/item567...d_rmg02llc.html
 
 
Biernik20 




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 163
Skąd: Sandomierz/Kraków



Wysłany: Nie Mar 08, 2009 14:42   

Gusta i guściki :) ale mogą być
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [214 Si 103 KM] Angel eyes
GGoLy Tuning wizualny 12 Czw Wrz 30, 2010 11:51
memphisto
Brak nowych postów [R200]Angel Eyes
Bordos Tuning wizualny 7 Nie Sty 11, 2009 15:20
Korczus
Brak nowych postów [214 Si '97 3D] Reflektory Angel Eyes
Lukaszn2006 Tuning wizualny 67 Wto Sty 22, 2008 14:49
maciekwawa
Brak nowych postów [216coupe] Angel Eyes
216coupe Tuning wizualny 11 Sro Sty 21, 2015 11:04
slax
Brak nowych postów reflektory Angel Eyes
piotrek_2510 Tuning wizualny 16 Sob Lut 11, 2012 07:26
tuners



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink