Forum Klubu ROVERki.pl :: TEMAT ZAKONCZYNY - NEOSSS POWROCIL Z NIEBYTNOSCI
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MaReK
Pon Mar 09, 2009 22:56
TEMAT ZAKONCZYNY - NEOSSS POWROCIL Z NIEBYTNOSCI
Autor Wiadomość
jaktob77 




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Rypin



Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:35   

Cytat:
Hmmm....
Milo mi ze jest temat o mnie chociaz wolalbym zeby byl o mnie ale w pozytywnym sensie, a nie jak tu jaktob77, przedstawil mnie z najgorszej strony...

Przechodzac do sedna :


przedstawilem JAK SIE SPRAWY MAJA a nie znajgorszej strony..

Cytat:
Nic nie zapomnial powiedziec tylko nie wiedzial i mowil ze to 1.4 16v 2002r... Myslalem ze jest tylko jedna 16v wersja 103kM wiec o mocy nic nie wspomnialem, slabsze wersje byly 8V ale jak sie okazalo w 200, a w 25 slabsze byly tez 16v...


reklamowales sie jako gosc handlujacy roverem, znajacy caly zakres czesci, charakterystyk motorow i nie rozumiem zdziwienia faktem ze slabsze motory tez sa w 16V..

Cytat:
Telefonow bylo 3, moze i o 3 za duzo... Podalem Ci dzien - Poniedzialek rano zadzwon dostajesz VIN i sprawdzasz jaki to dokladnie motor... W poniedzialek cisza - kolega twierdzi ze wyslal sms'a...


ciezko sie dodzwonic na wylaczona komorke.. a jesli dostaje raport dostarczenia wiadomosci to traktuja ja jako odczytana.. chyba to proste..

Cytat:
Cena nie podlega negocjacji bo nie jestes klubowiczem tylko sympatykiem to po 1, po 2 silnik wyjalem Ci w dzien czasu i w dodatku byla to sobota-niedziela kiedy odbieraliscie silnik a w te dni prawidlowo nie pracuje bo tez mam swoje zycie prywatne ale jako nalegales zrobilem wyjatek...


silnik miales wyjac na piatek - wyjales na sobote.. nie wiem o jakiej niedzieli mowisz.. i to Ty gniotles na termin wyjecia bo twierdziles ze wyjezdzasz po weekendzie, ze masz juz innych klientow i zebym sie szybko decydowal na telefon - biore badz nie.. wyhamowalem Cie prosba nagrania motoru przy odpaleniu z imnego - pisalem wyzej.. pelna profeska w tym temacie - dostalem maila.. (podawalem go sms ktorych niby nie odczytujesz) - po odebraniu maila - zaczales wyjmowac motor.. po co razem ze skrzynia? nie wiem.. ale ja sie przeciez nie znam..

Cytat:
Ty do mnie na Ty i sypiesz jakimis swoimi grypsami to ja do Ciebie na Kolega bo imienia nie znam, a Ty moje poznales na samym poczatku transakcji...


przedstawialem sie przy pierwszym telefonie i z imienia i z nicka - nie pamietasz - mozesz zapytac - nie gryze

Cytat:
Nie musisz nikogo przed mna przestrzegac bo nie widze takiej potrzeby... Sprawe na Policje mozemy zlozyc tylko po co jezeli ja do Ciebie jak do czlowieka a Ty do mnie z antypatia...


nie bede nic skladal bo sie odnalazles.. i wybacz ze skonczyla mi sie cierpliwosc PO 3 (slownie TRZECH) TYGODNIACH.. i nie mam zadnych antypatii.. tylko nie lubie olewania tematow.. jak cos mam do zalatwienia to zalatwiam.. a nie vin szukac 2tyg.. a pozniej zniknac - wakacje - super.. ale temat byl niezalatwiony.. i nie moglem wiedziec ze masz wakacje czy cos - powiedzialbys wracam za 2tyg - 4tyg.. dogadamy sie - BYLBY LUZ..

Cytat:
A teraz co do zamkniecia sprawy to w sobote (tydzien temu) chyba odpisalem Ci na PW Ci odpisalem ze glowice odsylaj i ja zabieram, sprawa zalatwiona tylko szkoda ze wlozyles kase w rozrzad...


mowilem Ci - nie mam zadnej wiadomosci na PW i nie mialem - jesli masz zyczenie poprosmy adminow o logi

Cytat:
To ja mam dzwonic w Twojej sprawie kolego? Ja tu spedzam sobie urlop z kobieta a kolega czaruje na mnie ze jaki to ja OSZUST...


ja sie nadzwonilem wystarczajaco.. i to nie jest tylko moja sprawa - taka sama moja jak i Twoja..

Cytat:
Super... Tak to jest ludziom pomoc! Lepiej obcemu dac niz swojemu


dziekuje Ci za sam motor - ma przejechane serio 61tys.. z moca temat wiadomy.. a co do Twojej komunikatywnosci to coz.. przemilcze to.. duzo mowisz, zaprzeczasz w jednej rozmowie sobie mowiac skrajnie rozne rzeczy.. ale luz.. ale jesli przez 3tyg atakowany na gg, PW, telefonem i smsem NIE MOGLES SIE OKRESLIC TO WYBACZ..

i podkreslam ze w momencie zakupu chciales sprzedac dol za 1000zl wiec sam wyceniles glowice na 500zl.. teraz chcesz zarobic dwa razy odkupujac ja za 300zl.. luz! chociaz cos.. reszte kosztow - tez pisalem.. zapytales jak to widze.. odpowiadam.. NIC NIE CHCE.. mam niesmak, kosztowalo to duzo nerwow i transakcja coz.. ciesze sie ze dobiegla konca.. tyle z tego zapamietam..

pozdrawiam
_________________
WALL-E - żyje własnym życiem za nasze pieniądze,
ale i tak go Izabela kocha ;)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:35   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
NEOSSS 




Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Pon Mar 09, 2009 16:45   

jaktob77 napisał/a:
przedstawilem JAK SIE SPRAWY MAJA a nie znajgorszej strony..

Po tygodniu Twojego milczenia gdzie napisalem ze glowice moge zabrac opisujesz temat tutaj a nie pojales zadnych czynow co do zamkniecia tematu ostatecznie... Uwierz ze czekalem na Twoj kontakt...

jaktob77 napisał/a:
reklamowales sie jako gosc handlujacy roverem, znajacy caly zakres czesci, charakterystyk motorow i nie rozumiem zdziwienia faktem ze slabsze motory tez sa w 16V..

Nie reklamowalem tylko mowilem ze jestem z Roverki.pl handluje czesciami i znam co nieco te auta jak widac nie do konca...

jaktob77 napisał/a:
ciezko sie dodzwonic na wylaczona komorke.. a jesli dostaje raport dostarczenia wiadomosci to traktuja ja jako odczytana.. chyba to proste..

Nigdy nie wylaczam telefonu!!! Jezeli juz to brak zasiegu... Telefon w Orange a wiec przychodza smsy ze ktos dzwonil, zawsze puszczam sygnal lub oddzwaniam jesli ktos sie dobija... Takze dziwne bo te numery ktore dzwonily to z tymi osobami rozmawialem... Ciebie na tej liscie brak...

jaktob77 napisał/a:
silnik miales wyjac na piatek - wyjales na sobote.. nie wiem o jakiej niedzieli mowisz.. i to Ty gniotles na termin wyjecia bo twierdziles ze wyjezdzasz po weekendzie, ze masz juz innych klientow i zebym sie szybko decydowal na telefon - biore badz nie.. wyhamowalem Cie prosba nagrania motoru przy odpaleniu z imnego - pisalem wyzej.. pelna profeska w tym temacie - dostalem maila.. (podawalem go sms ktorych niby nie odczytujesz) - po odebraniu maila - zaczales wyjmowac motor.. po co razem ze skrzynia? nie wiem.. ale ja sie przeciez nie znam..


W piatek to dales mi decyzje... A sobote przesiedzialem cala nad autem, mowilem ze przeluzmy to az przyjedziesz Ty a nie maniaq zeby sprawa byla jasna, ale mowiles ze mu ufasz wiec ok, ja takze zaufalem wam co do kasy gdzie najpierw mialem dostac 700zl, potem reszte... Jakbym wiedzial ze to slabszy motor lub cos z nim nie tego to bym nie dawal kasy w zastaw bo wiedzialbym ze reszty nie odzyskam, nie mialem i nie mam na sumieniu nikogo oszukac takze szedlem wam na kompromisy... Jednak dobrze wyszlo ze kasa byla zaplacona cala przy odbiorze bo dzis to ja bym mial problemy i watpie zebys poszedl mi na reke tak jak robie to ja...
Silnik wypiety ze skrzynia i osprzetem bo po co mam potem wyjmowac to jak moge zrobic to za jednym razem, auto na graty i tak czy siak, takze nie wiem czemu Cie to zastanawia jak i z czym wyjmuje, wazne ze robie to dobrze...

jaktob77 napisał/a:
przedstawialem sie przy pierwszym telefonie i z imienia i z nicka - nie pamietasz - mozesz zapytac - nie gryze

Nick wiedzialem i to ze jestes jakas tam rodzina z maniaq'iem, co nie zmienia faktu ze to Ty jako pierwszy przeszedles na Ty i sypales bezposrednio... Tak samo jak wczoraj dzwonie i jak czlowiek sie pytam co jest nie tak a Ty do mnie z "wulgaryzmami" dopiero jak Cie przypauzowalem to odpusciles, grzecznie mowiac "nie lubie" jak ktos "brzydko" do mnie mowi, traktujmy siebie jak ludzi z kultura i dazmy szacunkiem a nie jak banda tumanow po podstawowce...

jaktob77 napisał/a:
nie bede nic skladal bo sie odnalazles.. i wybacz ze skonczyla mi sie cierpliwosc PO 3 (slownie TRZECH) TYGODNIACH.. i nie mam zadnych antypatii.. tylko nie lubie olewania tematow.. jak cos mam do zalatwienia to zalatwiam.. a nie vin szukac 2tyg.. a pozniej zniknac - wakacje - super.. ale temat byl niezalatwiony.. i nie moglem wiedziec ze masz wakacje czy cos - powiedzialbys wracam za 2tyg - 4tyg.. dogadamy sie - BYLBY LUZ..


Przepraszam ale numery VIN chciales dwa tygodnie temu, przez co tydzien czasu sie nie odzywales a prosilem o telefon poniewaz nie zapisuje numerow klientow gdy sa mi zbyteczne, poprosilem zadzwon w poniedzialek masz podany VIN - nastapila cisza!
Nie olalem tematu bo ja takich rzeczy nie olewam, jesli cos jest nie jasne zawsze to staram sie wyjasnic, nie lubie sytuacji nie jasnych... Kazdy ma prawo do urlopu tylko z ta roznica ze urlop wyglada tak iz caly czas ktos dzwoni, nie wylaczam telefonu bo wole byc w kontakcie, akurat ten wyjazd sie udal bo w miejscu w ktorym bylem bylo bardzo malo zasiegu :razz:

jaktob77 napisał/a:
mowilem Ci - nie mam zadnej wiadomosci na PW i nie mialem - jesli masz zyczenie poprosmy adminow o logi

Sprawdz GG, przypomnij sobei rozmowy teleofniczne, sprawdz jeszcze raz PW...

jaktob77 napisał/a:
ja sie nadzwonilem wystarczajaco.. i to nie jest tylko moja sprawa - taka sama moja jak i Twoja..

Sprawa dotyczy takze mnie, ale czy to w mojej sugestii lezy dzwonic i pytac jak tam motor, przelozyles i czy co Ci nei gra? Jezdzi? I co sprawdziles ile ma mocy? Jak przyspieszenie? Co jeszcze nie tak...
Nie! Poniewaz nie utrzymujemy kontaktow nawet kolezenskich zebym mial sie wypytywac Ciebie o taki rzeczy, jestes normalnym klientem...

jaktob77 napisał/a:
dziekuje Ci za sam motor - ma przejechane serio 61tys.. z moca temat wiadomy.. a co do Twojej komunikatywnosci to coz.. przemilcze to.. duzo mowisz, zaprzeczasz w jednej rozmowie sobie mowiac skrajnie rozne rzeczy.. ale luz.. ale jesli przez 3tyg atakowany na gg, PW, telefonem i smsem NIE MOGLES SIE OKRESLIC TO WYBACZ..

i podkreslam ze w momencie zakupu chciales sprzedac dol za 1000zl wiec sam wyceniles glowice na 500zl.. teraz chcesz zarobic dwa razy odkupujac ja za 300zl.. luz! chociaz cos.. reszte kosztow - tez pisalem.. zapytales jak to widze.. odpowiadam.. NIC NIE CHCE.. mam niesmak, kosztowalo to duzo nerwow i transakcja coz.. ciesze sie ze dobiegla konca.. tyle z tego zapamietam..


Nie dziekuj bo transakcja przebiegla do d..., silnik chcialem sprzedac klubowiczowi albo komus kto Roverkiem pojezdzi bo bylem pewny przebiegu i jego stanu, jak widac oszukalem sie co do rodzaju silnika widac niewiedza nie poplaca, tylko ja mowilem zrzuc glowice zaloz swoja, wszystko byloby OK...
przeczytaj rozmowe na GG, pisalem ze glowica stoja od 300 do 600zl, ja daje 300, a Ty ze jak tak to wolisz caly a wrazie co jak znajde klienta to glowice tanio odsprzedasz...

MOIM ZDANIEM TEMAT MOZNA ZAMKNAC NO CHYBA ZE jaktob77 MA COS DO DODANIA, WYSYLAM CI PONOWNA PROSBE O TELEFON NA NUMER 517 465 654 PRZEDYSKUTUJEMY TEMAT ZWROTU GLOWICY I PIENIAZKOW...
 
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Pon Mar 09, 2009 19:05   

NEOSSS napisał/a:
Remi55, po 1 to nie czekasz bo nic nie zamowiles tylko napisales na PW ze chcesz wtyczke a po drugie, kolpaka nie mam bo Ci o tym pisalem, po 3 kabli nie bede cial zeby dac Ci wtyczke jak nawet nie zapytales czy cos w zamian chce...

Wystarczy zlozyc zamowienie na dane przedmioty, podac adres do wysylki, wplacic pieniazki, wysylka i sprawa zalatwiona


Aha :lol: To dziwne dopiero teraz słyszę żebym od ciebie PW dostał :neutral: No ja do ciebie dzw., bo mi sam napisałeś na jednym z tematów ze mi wtyczkę odetniesz i wyślesz jak do ciebie zadzw. Wiec po rozmowie mi kazałeś PW napisać i tyle kontaktu było. Napisałem tobie tobie ze możesz wysłać za pobraniem nawet jak więcej kosztuje bo mi to nie przeszkadza. No a w zamian to raczej bym tobie zapłacił przecież za wtyczkę, nie widzę w tym problemu.

Nie było to az takie ważne, nic nie dostałem nic się nie stało. Kupiłem gdzieś indziej :razz:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
jaktob77 




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Rypin



Wysłany: Pon Mar 09, 2009 20:26   

NEOSSS, daruj juz sobie.. dzieki za checi - po prostu mam juz dosc serdecznie calego tego tematu..

wysylasz wiadomosc PW ktore nie docieraja.. odbierasz telefony od wszystkich.. tylko jakos do mnie zgubiles numer.. bo go niby za zapisales.. smsy sam wysylasz ale nie odbierasz.. to sie po prostu nie trzyma kupy i tyle.. mowisz ze gdzies pojechales i mogles nie miec zasiegu - ale moja wina ze sie nie dodzwonilem.. a rozmawialismy KILKA RAZY I KILKA RAZY MNIE ZBYWALES SZUKAJAC DOKUMENTOW OD AUTA.. przepraszam ze nie wykrecalem numeru jak debil co 5min.. widocznie takie cos by do Ciebie dotarlo.. a co do PW jak wyzej - nic nie dostalem od Ciebie..i dziwi mnie to strasznie bo w tym czasie od innych mialem kilkanascie wiadomosci..

akcja cala sie rozgrywala 3 tygodnie temu a Ty po tym terminie masz pretensje ze nerwa zalapalem..

co do ceny - TAK MOWILES MI ZE MOZESZ MOJA GLOWICE ODKUPIC ZA 300.. A NIE SWOJA.. a to jednak roznica.. podkreslam - chciales sam dol sprzedac za 1000zl.. teraz wychodzi Ci ze 300 mozesz dac.. zarabiasz podwojnie - fajnie..

ale wiesz co?

JUZ MI SIE ODECHCIALO DALSZEGO PISANIA - PO PROSTU DLA 300ZL SZKODA MI NERWOW.. w temacie opisalem TAK JAK TO WYGLADA Z MOJEJ STRONY - NIE MAM PROBLEMOW Z DOGADANIEM SIE ALE Z LUDZMI KTORZ CHCA ROZMAWIAC A NIE SIE BUDZA I PISZA JAKIES CHAOTYCZNE RZECZY PO 3TYG..

traktujmy to ze temat jest zalatwiony - wsio jest OK - po prostu ja sie poddaje - zycze samych zadowolonych klientow, traktuj mnie ze jestem jakis dziwny ale wybacz przysiegam - NIE MAM JUZ ANI CZASU ANI SIL - glowice jutro wywalem na smietnik aby jej wiecej nie widziec

PROSZE O ZAMKNIECIE TEMATU KOLEJNY RAZ - DZIEKUJE
_________________
WALL-E - żyje własnym życiem za nasze pieniądze,
ale i tak go Izabela kocha ;)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Mar 09, 2009 22:56   

Okej. Definitywnie zamykam temat uznajac go za zakonczony z obu stron, a nawet z trzech stron ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów NEOSSS i pabag. Sprawa pewnej wysyłki.
pabag Offtopic 19 Wto Maj 27, 2008 15:14
String
Brak nowych postów TEMAT DO USUNIECIA
Perez Offtopic 23 Czw Mar 25, 2010 19:55
Perez
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Dyskusja na temat zawieszenia w R 75
Gość Offtopic 40 Pią Wrz 10, 2010 23:01
kasjopea
Brak nowych postów Opinie na temat Nokii E52
Kozik Offtopic 20 Sob Mar 13, 2010 13:09
haszczyc
Brak nowych postów [ Ankieta ] Wódka - temat rzeka...
Mietkowski Offtopic 35 Wto Sie 25, 2009 15:32
staf



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink