Forum Klubu ROVERki.pl :: SpeedAlarm - program gadżet do telefonu
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
SpeedAlarm - program gadżet do telefonu
Autor Wiadomość
bizkid 




Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 75
Skąd: śląsk



Wysłany: Czw Paź 09, 2008 18:30   SpeedAlarm - program gadżet do telefonu

http://www.speedalarm.pl/ - natknałem sie na cos takiego
Ciekawe czy sie to sprawdza. ja uważam ze najlepszy antyradar to CD radio.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Paź 09, 2008 18:30   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
filo 




Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 942
Skąd: Zabierzów



Wysłany: Czw Paź 09, 2008 21:32   

bizkid napisał/a:
ja uważam ze najlepszy antyradar to CD radio


Taki mały OT.


Nie zawsze.
Trasa Kraków-Chrzanów. Droga numer chyba 79.Chyba w Kochanowie,zaraz za Zabierzowem policja złapała gościa na radar. Jechałem z kumplem,on ma CB i słyszałem jak prawdopodobnie ten gościu "wulgarnie" sie produkował przez radio,że nikt nie ostrzegał o policji. A CB to raczej sporo osób ma prywatnie a ciężarówki to już chyba "obowiązkowo".
Taka solidarność kierowców. :lol:
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 00:06   

hehe.. widze ze juz temat o tym jest :) tez to teraz odkryłem :razz:

Niestety z moim Siemens M65 to nie dziala. Trzeba miec GPS oraz tel ktory sie potrafi z netem polaczyc :wink:

testowal to moze ktos? :wink:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10896
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 00:59   

filo, tylko nie każdy ma ochotę ułatwiać innym łamanie przepisów :/ imho to nie jest brak solidarności.
co innego pogadać sobie przez radyjo i przy okazji życzliwe ostrzeżenie, a co innego jak ktoś ciągle pyta ino gdzie miśki ze szuszarką i czipsami bo mu się spieszy i musi na 40-stce 100 pipitalać, i nawet gupiego dzienx, tylko jak nie dostanie informacji to k*&%ami rzuca ;) (dla ścisłości nie używam, tylk oczasem jak z kimś jeżdzę to posłucham)
też OT ;)
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
sobrus 




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 1525
Skąd: Lublin



Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 07:34   

"ostrzeżenia o radarach i innych zagrożeniach na drogach"
możnaby odnieść wrażenie że najgorsze zagrożenie to znak ograniczenia prędkości :rotfl:
Ciekawe czy ostrzeżenia o pędzących jak wariaci wozach z antenami CB też tam są....
:cool:

Odnosze wrażenie że większość kierowców ma CB tylko po to by pytać gdzie miśki i radary (w bardziej cywilizowanych krajach pewnie są inne zastosowania).
Więc potem nie pytajmy dlaczego w Polsce przy drogach sadzi sie drzewa bo to nie one zabijają...Jak widze jak niektórzy jeżdzą to włos sie na głowie jeży. A jak widze antenę to prawie zawsze wariat za kółkiem [nie chce tu urazić normalnych użytkowników CB, ale niestety takie mam wrażenie]

IMO najlepsza jest włączona nawigacja która ostrzega przed radarami i krzyczy "zwolnij" w zależności od ograniczenia prędkości na danym terenie (i tak pozwala na 5-10km/h naddatku).
Gdzieniegdzie i 110km/h pozwala jechać, szybciej już mój Anioł Stróż nie nadąża :grin:
Ostatnio zmieniony przez sobrus Wto Wrz 29, 2009 07:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marcinus 




Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 147
Skąd: Kielce



Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 07:44   

program może i fajny, ale żeby dobrze działał i spełniał swoją rolę sporo osób musiałoby z niego korzystać, a jakoś wątpię, żeby ludzie jeżdżący 30 letnimi "szajswagenami" mieli nowiutkie komóry z GPS-em i edge, a nawet jeśli to żeby korzystali z tych wynalazków. Niestety takie są realia tego kraju.
A co do CB radia, to mam, korzystam, ale nie jako z antyradaru, talko jako ze sposobu na omijanie korków w obcych miastach czy na trasie. Oczywiści miło jest wiedzieć gdzie suszą, ale nie upoważniaa to do frunięcia przez zabudowany ze wskazówką prędkościomierza wychyloną daleko za 150 km/h, bo w zabydowanym nigdy nie wiadomo czy jakieśdziecko, piez, cze pijany pieszy nie wskoczy prosto pod koła, a wtedy żadne radio nie uchroni przed wypadkiem. Osobiście nie przekraczam w zabudowanym 80, a poza na zwykłej drodze 100km/h.
Jeszcze tak na marginesie najrzadziej odpowiadają przedstawiciele handlowi... Jeżdżą non-stop a jak ktośpyta to tak jakby mieli anteny z drewna...
Sroy za OT, ale jakoś tak się rozpisałem
Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Co za gadżet. Już go chcę!!
Zukowaty Offtopic 5 Nie Maj 10, 2009 21:34
Dam-Kam
Brak nowych postów Gadżet MG Rover - zamówienie
wild_weasel Offtopic 9 Pią Wrz 02, 2011 20:19
wild_weasel
Brak nowych postów Pracujący gadżet klubowy
walkie Offtopic 36 Nie Sty 20, 2008 18:32
String
Brak nowych postów zakup tel przez allegro telefonu
hertz25 Offtopic 25 Nie Gru 29, 2013 19:51
bociannielot
Brak nowych postów Skierniewice! Potrzebuję pomocy w odebraniu telefonu.
Mombrey Offtopic 0 Wto Mar 09, 2010 14:29
Mombrey



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink