Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] podbijanie własnych postów w offtop i hydepark
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 17:48
[Forum] podbijanie własnych postów w offtop i hydepark
Autor Wiadomość
Roj 



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 242
Skąd: warszawa



Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 09:44   [Forum] podbijanie własnych postów w offtop i hydepark

mam prosbę o rozważenie takiej propozycji, żeby w tych działa podbijany przez siebie wątek tym samym wyciągać na wierzch

moim zdaniem to dobry pomysł,
przykład ->
założyłem temat rozety u wróbla
krótka dyskusja, stanęło na tym, że Kruszon w pon. opisze jakie wrażenia miał jego kolega, który jedzie pierwszy raz do Piotrka. Ja miałem jechać w przyszłym tyg. pojechałem w czw., opisałem wrażenia i zero zmiany statusu tematu (nawet jak po prawej stronie jest data to nie ma wzmianki o uzupełnieniu).

Więc jako czytający musiałbym szukać i otwierać każdy interesujący mnie temat żeby zobaczyć czy nie został uzupełniony jakoś ostatnio.
Ostatnio zmieniony przez Ley Sro Lut 17, 2010 17:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 09:44   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 09:47   

ZTCP, to taka możliwość została, po naradzie, WYŁĄCZONA :P

Jak ktoś musi, to jest na to sposób:
Usunąć swój ostatni post (pod warunkiem, że jest ostatni w wątku) i napisać go na nowo :)
 
 
Roj 



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 242
Skąd: warszawa



Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 11:42   

nie chcę naciskać bo pewnie mieliście rację ale jeśli mogę spytać to jakie były argumenty? (mówię tylko o tych dwóch działach: offtop i hyde)
bo skoro można skasować posta i wkleić od nowa i to podbije, to czemu legalnie sobie nie można dopisać do swojego ostatniego, ale żeby wątek poszedł "na górę" i zmieniła się data ostatniego posta (chociaż to) na obecną.
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 12:51   

Żeby bajzlu nie było ;p - Głupio wygląda kilka postów pod rząd tego samego usera, a do tego niepotrzebnie obciąża bazę :/
 
 
PopaY 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 986
Skąd: ..: R-M :..



Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 13:00   

Już to pisałem, ale się powtórzę ;) Można w łatwy sposób przerobić skrypt by post osoby, która dopisała coś do swojego ostatniego posta ukazywał się w "nieprzeczytanych" mimo nie dodania posta do ilości użytkownika ;) Wówczas każda dopowiedź do ostatniego posta tego samego użytkownika powodawała by, że post na nowo był by widoczny w "nieprzeczytanych" :ok:
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 13:03   

PopaY napisał/a:
Już to pisałem, ale się powtórzę ;)
Napisz PW do MaReK'a ze swoim pomysłem, myślę, że chętnie go zastosuje :)
 
 
Roj 



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 242
Skąd: warszawa



Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 13:29   

PopaY napisał/a:
Już to pisałem, ale się powtórzę Można w łatwy sposób przerobić skrypt by post osoby, która dopisała coś do swojego ostatniego posta ukazywał się w "nieprzeczytanych" mimo nie dodania posta do ilości użytkownika Wówczas każda dopowiedź do ostatniego posta tego samego użytkownika powodawała by, że post na nowo był by widoczny w "nieprzeczytanych"

o to mi własnie chodziło!
podpisuję się pod prośbą w razie czego :cool:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
PopaY 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 986
Skąd: ..: R-M :..



Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 12:44   

No wysłałem, ale bez odzewu choć PW przez Marka zostało odczytane :P
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 17:07   

Jakie znowu PW? Nic nie wiem o co chodzi? Znowu mieszacie mnie w jakies Wasze brudne gierki ;P ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 17:19   

MaReK napisał/a:
Nic nie wiem o co chodzi?
Też tak bym się tłumaczył ;p ;) :hahaha:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 17:27   

Tak czytam ten watek jeszcze raz i nie wiem co chcecie osiagnac?
Jest opcja ktora pozwala na "nielaczenie" postow, ale zrobi sie balagan po jej uzyciu,
bo doprowadzi do tego, ze jedna osoba bedzie mogla natrzaskac kilkadziesiat postow jeden po drugim, bez odpowiedzi kogos innego.

Opcji zeby po dopisaniu posta za swoim postem i uznaniu go za "nieczytany" nie ma.
Grzebanie w kodzie odpada, bo to spowoduje, ze kod forum stanie sie znowu unikalny i tylko "nasz", co spowoduje problem przy ew. upgradzie.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
PopaY 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 986
Skąd: ..: R-M :..



Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 18:37   

MaReK napisał/a:
Opcji zeby po dopisaniu posta za swoim postem i uznaniu go za "nieczytany" nie ma.
To trzeba zrobić skoro nie ma, bo będzie to bardzo przydatne dla każdego. Jak nie wiesz jak (a ZTCW jest to proste) to skontaktuj się z administracją forum 306team.pl to może Ci dadzą podpowiedź. Tam po dopisaniu odpowiedzi do swojego posta nie jest to zaliczane jako kolejny post, a inni widzą to w nieczytanych i wiedzą, że został dodany następny tekst ;)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 23:37   

PopaY napisał/a:
To trzeba zrobić skoro nie ma, bo będzie to bardzo przydatne dla każdego.

Ale to nie jest "default", ktory bedzie wystepowal pozniej w kolejnych updateach, tylko indywidualna rzezba, w konsekwencji ktorej przy kolejnym aktualizowaniu kodu albo jej zabraknie i bedzie placz, albo w ogole sie wszystko posypie - czego przykladem jest nasza strona glowna Roverki.pl.

PopaY napisał/a:
Jak nie wiesz jak (a ZTCW jest to proste) to skontaktuj się z administracją forum 306team.pl to może Ci dadzą podpowiedź.

Szczerze mowiac, nie zaglebialem sie w ten temat. Jest taki plugin do przemo - BUMP - polega na tym, ze autor lub admin moga przyciskiem podbic temat zeby sobie byl na wierzchu. Inne rozwiazania dla kogos kto siedzi w php i forum pewnie nie sa niczym trudnym. Nie widze tez sensu kontaktowania sie z kims z innych forow.
Wole sam do tego dojsc i niz korzystac z cudzych rozwiazan. Do tej pory sie udawalo ;)

Jednak caly czas problem pozostaje w tym, ze ja nie chce grzebac w kodzie forum na tyle, ze po pozniejszym update albo sie cos wysypie, albo przestanie dzialac, bo
zapomnimy ze byla jakas rzezba robiona.

PopaY napisał/a:
Tam po dopisaniu odpowiedzi do swojego posta nie jest to zaliczane jako kolejny post, a inni widzą to w nieczytanych i wiedzą, że został dodany następny tekst

Tak jest i u nas z wyjatkiem oznaczenia ;)
Pojawia sie pozycja "Dodano" i wszystko :)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
PopaY 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 986
Skąd: ..: R-M :..



Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 08:42   

MaReK napisał/a:

PopaY napisał/a:
Tam po dopisaniu odpowiedzi do swojego posta nie jest to zaliczane jako kolejny post, a inni widzą to w nieczytanych i wiedzą, że został dodany następny tekst

Tak jest i u nas z wyjatkiem oznaczenia ;)
Pojawia sie pozycja "Dodano" i wszystko :)

Pozdrawiam,
Tak, ale tej pozycji nikt nie widzi, bo po "dodano" nie ma tego posta w "nieczytanych" więc już nikt nie zajrzy do topika. Przypominam, że 95% userów wchodzi do topików, które znajdują się w "nieczytanych" ;)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 18:13   

PopaY napisał/a:
Tak, ale tej pozycji nikt nie widzi, bo po "dodano" nie ma tego posta w "nieczytanych" więc już nikt nie zajrzy do topika.


No o tym pisalem wyzej... nie odznaczal tematow jako nieczytane.


Cytat:
Przypominam, że 95% userów wchodzi do topików, które znajdują się w "nieczytanych" ;)


A ja Ci mowie, ze wszelkie dopiski do skryptow forumowych koncza sie w przyszlosci albo ich wywaleniem, albo nie dzialaniem bo zmienia sie struktura kodu, funkcje itp.

Ale zeby nie bylo, ze jestem taki niedobry i nieczuly na glosy innych, to
po przeanalizowaniu kodu stwierdzilem, ze nawet jak to zniknie po updacie
to sie nic nie stanie, a przywrocenie tego nie jest wielkim problemem ;)

Mozecie stestowac...
Pozdrawiam,

[ Dodano: Sro Wrz 30, 2009 18:13 ]
Specjalnie dla macieja testuje ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
PopaY 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 986
Skąd: ..: R-M :..



Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 18:36   

Działa i o to chodziło :ok:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 19:46   

Inaczej niz niektorzy mysleli... bo podbija sie i oznacza jako nieczytany, ale nie wedruje na gore. Ale moze to i dobrze, bo zachecaloby do nieuczciwych zabiegow.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
PopaY 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 986
Skąd: ..: R-M :..



Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 20:04   

To nie jest ważne ;) Najważniejsze jest to, że po dopisaniu czegoś jest on widoczny w nieczytanych i o to chodziło, bo każdy widzi, że coś było dopisane :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink