Forum Klubu ROVERki.pl :: Test jazda nową E-klasą
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Test jazda nową E-klasą
Autor Wiadomość
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lis 27, 2009 08:41   

Thrillco napisał/a:

Nie iwem po co link do definicji o metaforach....po to żeby ktoś zrozumiał że stosując metafory jestem narazony na zwykłe chamstwo z twojej strony? którego Maciek nie umie rozrózniać, bo dla niego chamstwem jest nawet wstawienie krzywej buźki na końcu zdania.

Po to aby Twój kolego nie pomyślał, że faktycznie onanizujesz się na samą myśl o Jaguarze tylko po to aby zrozumiał, że była to przenośnia, może i chamska ale próbowałem się dopasować do Twojego stylu dyskusji jaki reprezentujesz nie tylko w tym temacie...

Cytat:
Ostatecznie po pewnej przerwie postanowiłem w sposób pozytywny znowu coś napisać...spotkało mnie to co zwykle mnie spotyka na tym forum, tylko dlatego, ze napisałem komuś że lexus jest plebejski i ogólnie(...)

Napisałeś i chwała Ci za to ale po relacji z jazdy XF nie mogłeś do siebie dopuścić, że skoro, któreś z aut nie posiada lepszego wyposażenie seryjnego to nie może być lepsze. Nie rozumiesz, że rynek docelowy takich marek jak np. BMW jest większy niż Jaguara? Więc po co ktoś ma płacić za coś z czego nie będzie korzystał, po to może sobie skonfigurować własne wyposażenie aby płacił tylko i wyłącznie za to czego potrzebuje i z czego będzie korzystał. Dlaczego ktoś kto nie ma problemów z wsiadaniem ma np. płacić z tak "wspaniała" funkcje jaką jest odsuwanie kierownicy? Jaguar zawsze w serii oferował wysokie wyposażenie bo celował w innych klientów niż pozostałe marki. Dlaczego ktoś kto nie ma 250-300tys nie mógł by sobie pozwolić na auto klasy wyższej tylko dla tego że jego cenę sztucznie zawyża seryjne wyposażenie? Kolejna sprawa to wygląd jak wiadomo kwestia gustu ale tu pojawia się kolejna rzecz której to do siebie nie dopuszczasz, ze dla kogoś np. Mercedes moze być piękny, a Jaguar już niekoniecznie. Oczywiście może Twoim zdaniem wszystko po za Jaguarem wyglądać jak "kupa jeża" ale to nie znaczy, ze jak komuś taka "kupa" się podoba to nie ma gustu...

Cytat:
Więc teraz prosze na poważnie - wyp...cie ten temat do śmieci bo zrobię to sam i bedzie masa pustych postów z poziomem jaki prezentuje Pływak i dobryziom, który wyraźnie Maćkowi bardzoej odpowiada.

Puste nie zostaną bo od tego sa cytaty po za tym jak już wspomniałem stylem wypowiedzi dopasowałem się do swojego "rozmówcy"...

Cytat:

Nie, nie...dobrze napisał - nie mam. Różnica jest taka ze jeździłem i wiem jakie to auto i co reprezentuje, a jak będę miał to cóż...w ogóle mnie nie wzruszy takie pindolenie jak powyżej sie odbywa.

Ale czy ty jesteś jakimś motoryzacyjnym autorytetem? Myślisz, ze jak napisałeś, ze Jaguar to świetne auto to wszyscy stwierdzą "Skoro Thrillco napisał, że jest dobry to faktycznie musi być zajebi..."? Po za tym nie wszyscy mają czas umawiać się kilka razy w miesiacy na jazdy próbne tym bardziej, że większość tylko może sobie pomarzyć o samochodach za 200-300tyś. Osobiście jeśli bym miał tyle do wydania nie zasugerował bym się ani jednym słowem przez Ciebie napisanym tylko sam bym sprawdził i wybrał co mi najbardziej lezy. Ale oczywiście jeszcze przez najbliższych kilka lat taką kwotą nie będę dysponował no bo jak "dziecko" może mieć 200tys na auto...

Na koniec jeszcze wyszło, że wszyscy się uwzięli na biednego miłego Thrillco :głaszcze:
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lis 27, 2009 08:41   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
sobrus 




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 1525
Skąd: Lublin



Wysłany: Pią Lis 27, 2009 08:56   

Przestancie, ta dyskusja nie ma sensu. To tak jakbyście sie sprzeczali czy ładniejszy kolor niebieski i czerwony.
Jedni wolą Jaguary inni Mercedesy, jeszcze inni BMW albo Audi. I nie ma co sie kłócić czy te samochody są lepsze i gorsze, czy liczyć metrów skóry w każdym. Jak ktoś lubi skóre to ok, ja za bardzo nie lubie, wole welur i nie uważam sie z tego powodu za plebs.

Te samochody są po prostu RÓŻNE. Każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno są punkty gdzie każda marka ma coś lepszego niż inne.

A to który samochód sie podoba to nie powód by obrażać ani sie wywyższać. A niektóre teksty które tu padły już dawno przekroczyły granice dobrego wychowania.
_________________
:)
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pią Lis 27, 2009 09:28   

Thrillco napisał/a:
Ostatecznie po pewnej przerwie postanowiłem w sposób pozytywny znowu coś napisać

Thrillco, prześledziłem cały wątek raz jeszcze, aby nie mieć wątpliwości. Piszę to w dobrej wierze - przeczytaj na spokojnie :smile:

Zgadzam się z tym co piszesz - recenzja jest superpozytywna; świetnie mi się czytało :ok: Ale z tego, co zauważyłem, większość osób Ci to przecież przyznała - nawet maciej - zerknij sobie na 1-szą stronę.

Tak naprawdę zaczęło się od tego, że nie uwierzyłeś, że stara beema 5-ka ma to, co ma najnowszy Jag. Gdy koledzy Ci to wytknęli, to chyba odebrałeś to jako negatywną reakcję na Twoją recenzję i to był Twój błąd.

Ja nie mogę powiedzieć, że Cię, Thrillco, nie lubię, bo się osobiście nie znamy; mogę jedynie powiedzieć, że "nie lubię z Tobą rozmawiać na Forum". I tak powiem; staram się nie brać udziału w dyskusjach z Twoim udziałem, bo chyba zbyt osobiście i emocjonalnie traktujesz wszelką krytykę :sad:

W innym wątku, gdy np. maciej 10x w jednym poście dopieka mi moim "kątem ucha", przez co moja wypowiedź zdaje się być ośmieszona, patrzę na to z przymrużeniem oka i śmieję się sam do monitora, bo to faktycznie śmieszne zabrzmiało; użyłem niefortunnego sformułowania, a On tylko to wytknął i zgrabnie wykorzystał ;) Mógłbym się za to obrazić, i strzelać takie riposty, jak Ty, ale wydaje mi się, że raczej trzeba zachować chociaż minimum dystansu do siebie, bo wtedy lżej się żyje na tym padole ;)
Thrillco napisał/a:
spotkało mnie to co zwykle mnie spotyka na tym forum

Właśnie... z tego, co, i jak piszesz wynika, że jesteś myślący i inteligentny człowiek. Może warto by się przyjżeć, dlaczego dzieje się tak, jak piszesz w tym cytacie. Przecież zazwyczaj większość forumowiczów jest NIE po Twojej stronie... Prześledź jeszcze raz swoje dyskusje i wyłap moment, w którym zaczyna się awantura i co (i kto) ją powoduje. Nikt nikogo nie tępi bez przyczyny :wink: Powodzenia w dalszej dyskusji :smile:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lis 27, 2009 11:43   

maniek35 napisał/a:
Poczekałem,poczytałem no i się doczekałem :twisted:

Na razie nie odpowiedziałeś na moją odpowiedź na Twój poprzedni post, który udowadniał bezsensowność Twojej poprzedniej wycieczki w moim kierunku - schowałeś głowę w piasek, a znów zaczynasz jakąś desperacką batalię.

Odnieś się najpierw do tamtego, to potem możemy podyskutować.
maniek35 napisał/a:
A teraz wskaż mi bezpośredni atak, lub słowo wypowiedziane, w cytacie które obraziło w sposób bezpośredni osobę.Powtarzasz się.Z braku innych argumentów.

Chyba jednak to co napisałeś na początku pierwszego posta w tym wątku to była prawda. :(

A teraz tłumaczę powoli - jeśli negujesz czyjąś opinię i dodajesz tekst, że takie opinie to słyszałeś ostatnio w piaskownicy, to sugerujesz, że przeciwnik w dyskusji zachowuje się dziecinnie. To jest prowokacja i łamie punkt 7 regulaminu.

Jeśli tego nie rozumiesz to przykro mi - nie mamy o czym rozmawiać.

A chyba nie rozumiesz, jeśli piszesz:
maniek35 napisał/a:
Geniuszu wyrwanych cytatów z kontekstu wskaż mi cytat gdzie Thrillco, mówi o tym że go ma.

Bo po pierwsze nigdzie nie pisałem, że Thrillco pisał, że go ma. Jak widać nie dość, że nie zrozumiałeś metafory tego co Thrillco nazwał wyzwiskiem, to jeszcze robisz w mało wyrafinowany sposób to co mi zarzucasz - czepiasz się mnie bez powodu.

A po drugie zbastuj z tekstami w stylu "geniuszu", bo to prowokacyjne i łamie regulamin.

Po trzecie, wskaż te wyrwane z kontekstu cytaty. Bo widzę, że próbujesz używać argumentów, które już inni, chyba sprawniejsi i mniej nerwowi od Ciebie dyskutanci, wobec mnie próbowali użyć i bardzo się sparzyli.
maniek35 napisał/a:
Jesteś zadowolony z reakcji, którą Sam wywołałeś ?

No jaką reakcję ja wywołałem?

Wskaż ją.

Bo rzucasz jakieś puste słowa bez pokrycia.
Thrillco napisał/a:
potkało mnie to co zwykle mnie spotyka na tym forum, tylko dlatego, ze napisałem komuś że lexus jest plebejski i ogólnie wg m.in. Maćka można mnie za to wyzywać....

Thrillco, jesteś żałosny w swoich próbach przekręcenia sytuacji.

Napisałem jasno o co chodzi - jesteś bardzo umiejętnym prowokatorem i nie dziw się, że skoro prowokujesz to możesz usłyszeć ripostę.

Z Lexus'em, BMW, czy którąkolwiek z Twoich opinii nie ma to nic wspólnego.
Thrillco napisał/a:
Prawdę mówiąc Maciuś - twój cytat (wielokrotnie powtórzony) jest raczej szukaniem na isłe punktu zaczepnego, bo nikt tam nie został personalnie obrazony.

To był Twój cytat, nie mój i Twoja próba prowokacji.

Reszta - szkoda słów - jeśli nie rozumiesz, że sam prowokując możesz spodziewać się riposty, a określenie, które zostało użyte jest celną metaforą tych kilku tysięcy słów, które napisałeś nt. wyższości Jaguara nad czymkolwiek, to już Twój problem.

I zrozum wreszcie, że moderacja nie jest po to, żeby wszyscy podporządkowywali się Twojej opinii o Jaguarze, bo jak nie to tego co się z Tobą nie zgadza sprowokujesz i będziesz się domagał ukarania go.

Jeszcze raz powtórzę, jeśli, zamiast rzetelnej dyskusji, w momencie, w którym okazuje się, że się myliłeś (kierownica w BMW), zamiast zmilczeć lub przyznać się do błędu stosujesz prowokację (piszesz np. o piaskownicach itp.), to nie dziw się, że moderatorzy nie będą reagować, gdy ktoś Ci odpowie w podobnym stylu.

Mayson, dzięki za podsumowanie, choć pewnie nie pomoże i sorki za ten "kąt ucha" - rzeczywiście trochę przesadziłem. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pią Lis 27, 2009 12:49   

maciej napisał/a:
sorki za ten "kąt ucha" - rzeczywiście trochę przesadziłem

iii tam, przynajmniej było wesoło :wink:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Lis 27, 2009 13:18   

Wam się chyba naprawde w pracy nudzi, prawda?
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
sobrus 




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 1525
Skąd: Lublin



Wysłany: Pią Lis 27, 2009 13:21   

To ja sie przyznam że podoba mi sie ford zwany Jaguarem X-Type.
I cene ma przystępną - taka troche konkurencja dla R75.
Może kiedys sobie sprawie :)
Albo R75. Zależy jak bardzo mój obecny Rover da mi w kość, na razie nie próżnuje i czeka mnie naprawa HGF.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pią Lis 27, 2009 15:57   

Maciek - napisanie czegoś baaaaardzo dalekiego od spersonalizowania trudno przyrównac do spersonalizowanej riposty. Zauwaz jednak - prowokuję nie ja tylko Ty przez wielokrotne przyczepianie się i podpisywanie wszelkich cytatów jako PROWOKACJA. I w ten sposób patrzac z zupełnie innego konta to TY tworzysz sytuacje prowokacyjne, które kończa sie ... nie tylko tu - tak jak tu. Głowny temat poszedł sie kochac, bo znalazłeś jako tropiciel wszelkich uchybien regulaminu, których sam sie dopuszczasz, coś co wg. Ciebie nazywa sie prowokacją i powtarzasz to skutecznie i wielokrotnie tak by nikt nie miał watpliwości, ze tak jest....pomijając ze jest to jedyny w tej chwili Twój argument w całej dyskusji....bo Thrillco napisał o piaskownicy i nie przyznał sie do błędu...to jest dopiero żałosne.

Mayson - a ja Cię lubie :) Czasem przyatakujesz ale czesto potrafisz luknąc na wszystko z innego kąta...

Pływak - nie zastanowiło CIę, ze moze byc wygodnym dla wielu osób fakt, ze coś dostają już z samochodem a nie musza patrzec w tableki z dodatkami za dopłatą. Ja należę do tego typu ludzi. Jesli kupuje rower to nie patrze na marke tylko na to co dostaję w cenie. Dlatego kupiłem taki, który nie nazywa się Giant, Trek czy coś w tym gusice co znają wszyscy, tylko dużo mniej znanego Centuriona. Ale w niżeszej cenie otrzymałem to czego te super marki nie oferowały. I kupiłbym go nawet gdyby był w tej samej cenie bo za pewne elementy u innych trzeba zapłacić drozej, lub dokupić sobie na własną rekę...a nie mam czasu szukac co pasuje a co nie. I nie wazne czy mi sie to przyda i okaże niezbedne - chciałem miec własnie takie a ine inne rzeczy w rowerze i je mam.
Pomysl jeszcze nad swoimi argumentami bo jakoś do mnie nie przemawiają. jak kupujesz kompa to tez mówisz...nie, nie chce 4GB Ram ja chce 2 GB Ram, bo oszczedze 200zł a jak bede chciał to se dokupie...po czym mija 4 lata masz nadal 2GB ram a do twojego kompa komponent tego typu kosztuje 400zł...nie nie trafia do mnie taka gadka.
Co do spraw designerskich...pewnie ze sie komuś moze podobac inna marka...po to są, ja wyrazam swoje zdanie i mam prawo sie go trzymać.

No tak sorbus...jak ktoś lubi welur to Jaguara sobie raczej nie kupi, bo chyba sie nie da dostac weluru w Jagu. A co do X-Type...omal nie kupiłem zamiast 75...ale nie żałuje, poszukaj dokładnych opinii o X-ach.
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lis 27, 2009 19:12   

Thrillco napisał/a:

Pływak - nie zastanowiło CIę, ze moze byc wygodnym dla wielu osób fakt, ze coś dostają już z samochodem a nie musza patrzec w tableki z dodatkami za dopłatą. Ja należę do tego typu ludzi.

Rozumiem, ze istnieją tacy ludzie imo dzielą się na dwie kategorie mają tyle kasy, ze nie obchodzi ich za co płaca i im więcej tym lepiej nawet jeśli z tego nie będą korzystać ważne aby mieli świadomość, że to jest albo drudzy płacą myśląc, że te dodatki dostają w prezencie. Nie ma się co oszukiwać jeśli wyposażenie Jaga nie jest wypisane w punktach z cenami to nie znaczy, ze nie wydajemy na to kupy kasy.
Cytat:

Pomysl jeszcze nad swoimi argumentami bo jakoś do mnie nie przemawiają. jak kupujesz kompa to tez mówisz...nie, nie chce 4GB Ram ja chce 2 GB Ram, bo oszczedze 200zł a jak bede chciał to se dokupie...po czym mija 4 lata masz nadal 2GB ram a do twojego kompa komponent tego typu kosztuje 400zł...nie nie trafia do mnie taka gadka.

Dokładnie, sam konfiguruje sobie komputer i jeśli chce 4Gb to biore 4, a nie 6 czy 8. Zdaje sobie sprawę, ze za rok może braknąć ale skoro teraz korzystam z WinXP i nie wiem kiedy przesiądę się na nowsza platformę po co mi więcej skoro i tak wykorzystam ~3,25Gb. To tak jak by kupować dziecku buty 2 numery za duże bo za rok i tak mu noga urośnie i będzie trzeba kupić drugą parę. Nie lubię płacić za rzeczy z których nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będę korzystał...

Cytat:
Co do spraw designerskich...pewnie ze sie komuś może podobać inna marka...po to są, ja wyrażam swoje zdanie i mam prawo sie go trzymać.

Masz prawo mieć własne zdanie na temat wyglądu auta tak jak inni mają prawo mieć swoje czego za bardzo nie rozumiesz.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Valander_wwa 




Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 283
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Sob Lis 28, 2009 08:33   

ale chamstwem z tej zromozwy powiewa.. jeden z drugim poszli w ogien o kierownice regulowana elektrycznie - zmieńmy nazwe fforum na onet.pl albo forum Siemiatycz, albo użytkowników... zal
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 01:25   

Thrillco napisał/a:
napisanie czegoś baaaaardzo dalekiego od spersonalizowania trudno przyrównac do spersonalizowanej riposty.

Ale Ty w to wierzysz?

Bo chyba jednak, jako dorosły człowiek, zdajesz sobie sprawę, że jeśli piszesz coś takiego jako podsumowanie czyichś słów, to nie da się tego oddzielić.

Rozumiem, że teraz próbujesz to obrócić w jakiś nędzny wykręt.
Thrillco napisał/a:
Zauwaz jednak - prowokuję nie ja tylko Ty przez wielokrotne przyczepianie się i podpisywanie wszelkich cytatów jako PROWOKACJA. I w ten sposób patrzac z zupełnie innego konta to TY tworzysz sytuacje prowokacyjne, które kończa sie ... nie tylko tu - tak jak tu.

Thrillco, żyj dalej we własnym świecie uciśnienia, ale nie mydl oczu innym.

W tym: http://forum.roverki.eu/v...27400&start=140 temacie nie zabrałem głosu, a jednak znów byłeś chamski i prowokujący:
Thrillco napisał/a:
Masz jeszcze jakieś genialne pomysły? Wypożyczanie auta wszystkim czy coś??

Thrillco napisał/a:
pomyślałbyś zanim zaczałes wykrzykiwać i się żeładkowac.

Mogę wskazać jeszcze conajmniej kilka, jeśli nie kilkanaście wątków, gdzie zachowywałeś się podobnie, a ja w nich nie brałem udziału, więc nie szukaj winy u innych, gdy leży ona CAŁKOWICIE po Twojej stronie.

Ja umiem tylko Ci to umiejętnie wytknąć i Cię wypunktować, ale to Ty nie umiesz się zachować kulturalnie i dyskutować jak człowiek.

I wiesz co, gdy piszesz:
Thrillco napisał/a:
prowokuję nie ja tylko Ty przez wielokrotne przyczepianie się i podpisywanie wszelkich cytatów jako PROWOKACJA.

przypomina mi się pewien bardzo znany cytat:
Cytat:
Niech się wstydzi ten co robi, a nie ten co widzi.

Ja tylko "widzę" i nie boję się nazwać co widzę, ale to Ty "robisz".

Zawsze ten sam schemat - miły początek dyskusji, ktoś się z Tobą nie zgodzi, który powoduje wybuch Twojego chamstwa i jadu.
Thrillco napisał/a:
Głowny temat poszedł sie kochac, bo znalazłeś jako tropiciel wszelkich uchybien regulaminu, których sam sie dopuszczasz, coś co wg. Ciebie nazywa sie prowokacją i powtarzasz to skutecznie i wielokrotnie tak by nikt nie miał watpliwości, ze tak jest....pomijając ze jest to jedyny w tej chwili Twój argument w całej dyskusji....bo Thrillco napisał o piaskownicy i nie przyznał sie do błędu...to jest dopiero żałosne.

Chciałbym zadać Ci pytanie to te wszystkie uchybienia regulaminu, których wg Ciebie się dopuszczam, ale...

Ale masz rację - mój błąd - próbując Ci wytłumaczyć ramy kulturalnej dyskusji, w sytuacji, gdy jako admin zauważyłem, że może zaraz dojść do spięcia, jak w kilkunastu innych wątkach z Twoim udziałem, rzeczywiście spowodowałem, że pojawiło się w dyskusji kilka postów dotyczących Twoich zachowań, a więc będących off-topic'iem dla tematu " Test jazda nową E-klasą", który jednakże wcześnie sam z off-topic'owałeś umieszczając w nim recenzję Jaguara.

Ale masz racje dyskusje nt. Twoich zachowań nie mają sensu i zostałem już przez kilku modów i adminów upomniany, żebym z Tobą nie dyskutował, bo to nie ma sensu - mimo najszczerszych chęci nie zmienię Twojego prowokacyjnego stylu pseudodyskusji (pseudo, bo w prawdziwej dyskusji każdy z dyskutantów potrafi spojrzeć na stprawę z dystansem i przyznać się do pomyłki, czy błędu).
Zgadzam się z tym i postaram się więcej nie wdawać w pyskówki z Tobą.

Następnym razem, w podobnej sytuacji, zastosuję wyłącznie środki regulaminowe, gdyż rzeczywiście próby rozmowy z Tobą i przekonania Cię, że nie musisz swojego zdania popierać "argumentami" w stylu:
Thrillco napisał/a:
Masz jeszcze jakieś genialne pomysły?

Thrillco napisał/a:
pomyślałbyś zanim zaczałes wykrzykiwać i się żeładkowac.

są bez sensu, bo powodują tylko kolejne Twoje wybuchy.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Lis 30, 2009 06:15   

maciej napisał/a:
W tym: http://forum.roverki.eu/v...27400&start=140 temacie nie zabrałem głosu, a jednak znów byłeś chamski i prowokujący:
Thrillco napisał/a:
Masz jeszcze jakieś genialne pomysły? Wypożyczanie auta wszystkim czy coś??

Thrillco napisał/a:
pomyślałbyś zanim zaczałes wykrzykiwać i się żeładkowac.


To jeszcze raz bede chamski, tym razem bezpośrednio w stosunku do Ciebie (zastanawiam sie czy tym panem Bakiem naprawde nie jestes ty, bo wszystko na to wskazuje) i powiem Ci jednynie - znajdx sobie człowieku jakąs kobiete bo jak tak patrzę to za dużo czasu poświecasz mojej osobie i zaczynam się tego bać...serio...kobiety, takie nie wirtualne sa fajniejsze...i może nawet jakaś chamka Ci się nie trafi. Kapisz?? To taka...metafora...
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Lis 30, 2009 09:39   

Thrillco napisał/a:
To jeszcze raz bede chamski, tym razem bezpośrednio w stosunku do Ciebie (zastanawiam sie czy tym panem Bakiem naprawde nie jestes ty, bo wszystko na to wskazuje) i powiem Ci jednynie - znajdx sobie człowieku jakąs kobiete bo jak tak patrzę to za dużo czasu poświecasz mojej osobie i zaczynam się tego bać...serio...kobiety, takie nie wirtualne sa fajniejsze...i może nawet jakaś chamka Ci się nie trafi. Kapisz?? To taka...metafora...
To było już naprawdę żałosne, Thrillco. Po prostu brak słów na takie zachowanie człowieka, który na forum często ocenia swoich rozmówców jako dzieciaki.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 09:46   

Thrillco napisał/a:
To jeszcze raz bede chamski, tym razem bezpośrednio w stosunku do Ciebie (zastanawiam sie czy tym panem Bakiem naprawde nie jestes ty, bo wszystko na to wskazuje) i powiem Ci jednynie - znajdx sobie człowieku jakąs kobiete bo jak tak patrzę to za dużo czasu poświecasz mojej osobie i zaczynam się tego bać...serio...kobiety, takie nie wirtualne sa fajniejsze...i może nawet jakaś chamka Ci się nie trafi. Kapisz?? To taka...metafora...


I to bylo chamskie ;D ? Łeee... to bylo lajtowe ;)

Ja chcialbym nadmienic, ze osobiscie poznalem dziewczyne macieja.
Nie jest zadna chamka. Jest b. sympatyczna. I umie jezdzic na nartach ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 11:20   

Thrillco napisał/a:
To jeszcze raz bede chamski, tym razem bezpośrednio w stosunku do Ciebie (zastanawiam sie czy tym panem Bakiem naprawde nie jestes ty, bo wszystko na to wskazuje) i powiem Ci jednynie - znajdx sobie człowieku jakąs kobiete bo jak tak patrzę to za dużo czasu poświecasz mojej osobie i zaczynam się tego bać...serio...kobiety, takie nie wirtualne sa fajniejsze...i może nawet jakaś chamka Ci się nie trafi. Kapisz?? To taka...metafora...

No i nerwy puściły do reszty, bo nie było już argumentów.

A napisał to ten sam, co napisał tydzień temu:
Thrillco napisał/a:
Mhm...ostatnio takie rzeczy słyszałem ok 20 lat temu..kłócac sie z kolegami w piaskownicy, bo też widzieli cuda na kołach...ale z tej perspektywy moge im wybaczyć...przecież byliśmy tylko dziecmi ;)

Patrząc na tekst z ostatniego posta, to nigdy sam siebie nie słuchasz i nie czytasz, bo nie było to 20 lat temu, tylko dość często, przynajmniej na tym forum - ostatnio dziś o 6:15, tylko wybaczyć Ci będzie ciężko, bo dzieckiem, co tak chętnie podkreślasz, dawno już nie jesteś. :rotfl:

Ocenę poziomu piszącego oba teksty pozostawiam czytającym.

A jeśli chcesz szukać Jana Bąka, to zacznij od siebie, bo patrząc na Twoją częstą huśtawkę nastrojów, to może być alterego... ;) :hahaha:

A jeśli tak bardzo wyprowadza Cię z równowagi, za każdym razem, gdy ktoś się z Tobą nie zgadza, to chyba nie jest dobrze. :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 13:17   

Thrillco, i za to chamstwo dostajesz ostrzeżenie. Jak już brakuje argumentów, to jedziesz po bandzie.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 13:23   

MAREK napisal : I teraz, jesli Kasjopea wykorzystujac swoja pozycje moderatora, da upomnienie Thrillcowi, to jakby przpiecztuje, ze to ona stoi za cala historia Jana Baka ...


MAMY cie KASJO, ty Janie Baku !! !!

:rotfl:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 14:20   

w prawdzie miałem się już nie wypowiadać bo niektóre teksty zeszły ponizej poziomu... ale natrafiłem na opinie na temat Jaga XF która bardzo mi się spodobała :)

Tomek

2009-01-23

samochód rzadki na naszych drogach, więc bardzo zwraca na siebie uwagę,dla indywidualistów, stylistyka ciekawa, choć nie każdemu może się podobać. klimat wnętrza i obsługi super. Jaguar mógłby reklamować go sloganem BMW - \"radość z jazdy\"
pełna ocena XF, 4.2 V8 Kompresor 416KM, 2008 r., 8000 km

źródełko: http://www.autocentrum.pl/oceny/jaguar/xf/
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Klasa... i na pewno nie Nasza-klasa
ghandi696 Offtopic 95 Czw Sty 15, 2009 08:24
mimo66
Brak nowych postów porno-nasza-klasa
Jugol Offtopic 26 Nie Lut 21, 2010 10:28
kzrr
Brak nowych postów Jazda
_papa_ Offtopic 73 Pon Mar 09, 2009 01:53
truten23
Brak nowych postów Ekonomiczna jazda
Mundekk Offtopic 24 Wto Cze 21, 2011 14:50
Mundekk
Brak nowych postów Koszulka - Polska Jazda
bartek-mrc Offtopic 2 Sro Sie 04, 2010 22:15
bartek-mrc



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink