Forum Klubu ROVERki.pl :: A tak się dzisiaj wkurzyłam
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
A tak się dzisiaj wkurzyłam
Autor Wiadomość
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Pon Sty 11, 2010 00:30   

czytam czytam i mnie sie chce z
staf napisał/a:
ata ta pani pokazała ci fack-a.....Coś ty synus kobieta.. ona mnie przeprosiła podnosząc dłoń
staf hahahah za mocne.

Ja stety niestety zawsze jak ktos cos glupiego na drodze robi albo mi wyjedzie z podporzadkowanej oczywiscie hamuje po czym krzycze jak ten burak do siebie "a Ty co k...prawo jazdy w chipsach znalazles/znalazlas" po czym uspokajam sie i mijajac czy patrzac w tylne lusterko czy przed siebie macham glowa z politowaniem


Mayson, potwierdzam klakson najlepsza rzecz jak to denerwuje ludzi...::D:D jeszcze te w Roverach sa glosne i doniosle :) oh yeah nie ma to jak dis ostrym dluuuuuuggggiiiiimmmmm klaksonem.

Czesto tez gdy ktos mi wyjedzie z podporzadkowanej czy tez jedzie mnie leweym pasem powoli mijam go trabiac w niebo glosy :D :D:D coz...trzeba jakos wyrazic swoje niezadowolenie...

zouza, a to czy jestesmy wtedy kulturalni czy nie czy mniej czy bardziej ladnie nasze gesty wygladaja nie ma to znaczenia, poniewaz grunt to by sie rozladowac jak najszybciej a nie tlic zlosc jechac dalej spiety jak spaniel w obrozy i moze jeszcze przez nerwy i roztargnienie samemu zrobic jakas glupote ;)

wiciu2xlc, nie tylko u Ciebie barany za kolkiem sie trafiaja cala polska nafaszerowana jest takimi...niestety


Oczywiscie nie mam siebie za bog wie jakiego najlepszego kierowce swiata bo z moich powyzszych slow do takiej konkluzji mozna dojsc.
Niemniej jednak chodzi mi o to, ze wiele osob popelnia wieksze czy mniejsze glupoty z braku zainteresowania motoryzacja wg mnie.
Ja np zawsze auto idealnie odsnieze, jezdze prawym pasem jezeli moge nawet jezeli tne na ekspresowce w strone miedzyzdroji 160, pilnuje cisnienia w oponach, sprawdzam olej bla bla bla wsio co jest zwiazane z motoryzacja mnie inetersuje i jezeli dotyczy mnie staram sie tego przestrzegac (oprocz predkosci, zdarza sie zaszalec)

A te ochlapusy co na rondzie lewoskret robia po zewnetrznej, co jada z kompletnie zasniezonym autem jedynie kwadrat 20x20 cm szyby odsniezonej maja co by troche widziec i inni, ktorzy jada lewym pasem 40 km/h w srodku miasta na dwupasmowce oni po prostu w dupie to maja, interesuje ich jedynie przemieszczenie od A do Z a w jaki sposob to ich to nie obchodzi tym samym utrudniajac jazde innym...

A niby ludzie ludzią służa by zylo nam sie wszystkim razem lepiej...niestety masowa idea ni jak sie ma do indywidualnego poczucia jednostek...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Sty 11, 2010 00:30   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Sty 11, 2010 11:27   

Wczoraj się wkurzyłam. Warunki jakie są, każdy widzi. U nas jezdnie nie odśnieżone. Wąsko się zrobiło. Mijam się z drugim samochodem, logiczne jest, że trzeba się jakoś we dwójkę zmieścić. Osoba w drugim aucie była widocznie z gatunku "król szos", bo pociska sobie elegancko środkiem i nic jej nie obchodzi, że ja muszę się w zaspę ładować. Agresja 100 :wnerw: :zły:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pon Sty 11, 2010 12:58   

No proszę jaki na czasie wątek założyłam. I można się rozładować tu zamiast na drodze :]
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Pon Sty 11, 2010 13:18   

faecd napisał/a:
potwierdzam klakson najlepsza rzecz jak to denerwuje ludzi...::D:D jeszcze te w Roverach sa glosne i doniosle oh yeah nie ma to jak dis ostrym dluuuuuuggggiiiiimmmmm klaksonem.

hehe
przypomnialo mi się jak kiedyś w ZG ide sobie chodnikiem wzdłuż ulicy, centrum miasta godziny szczytu i wogole i ktoś gościowi zajechał drogę zero stłuczki nic po prostu zajechał ale jechali dalej. Gość któremu zajechał drogę trąbił jadąc przez jakieś 700m ciągłym klaksonem... bez przerwy. jeszcze widzialem kątem oka że coś tam gadal pod nosem jakby ten z przodu mial go uslyszeć... :)

druga sytuacja: ładnych kilka lat temu też godziny szczytu centrum miasta ktoś zajechał drogę taxówkarzowi. trąbnął krótko dał po hamulcach, wysiadł z auta(okazało się że ten taxówkarz to typ pudzian-model01) jak przypierdzielił gościowi w dach łapą krzycząc przy tym "co jest?!" i jeszcze kopnięciem się porzegnał...
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Sty 11, 2010 13:27   

Haha, przypomniało mi się. Kilka lat temu w Bydgoszczy. Przejście dla pieszych. Zapaliło się zielone, ludzie wchodzą na pasy, a koleś autem wjeżdża w ten cały tłum. Wolarz trzymał w reku mój plecaczek (w którym miałam dopiero co kupione słonie porcelanowe). Jak przypieprzył tym plecakiem gościowi w dach, to aż się szelki urwały. O słoniach nie wspomnę :załamka: :lol:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pon Sty 11, 2010 13:35   

kasjopea, :hahaha: :lol2:
No, ale wolarza to nie podejrzewałam o coś takiego. Jednak nerwy to delikatna sprawa.
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 11, 2010 13:40   

Śpieszyło mi się z pracy do miasta. Poprosiłem kolego żeby mnie podwióz, zawsze to szybciej niż autobusem. Wychodzimy z pracy, podchodzimy do samochodu, a auto całe zlane "lukrem" lodowym. Kolega wziął skrobaczke maznął to tu to tam, wsiedliśmy do środka. Odpala i próbuje jechać. Przerażony mówie żeby poczekał to ja poskrobie szyby, a on beztrosko, mówi. Siadaj, ja bez okularów i tak kiepsko widze. Dramat. :smile:
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
rovero 




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 298
Skąd: Nowa Sól/Wrocław



Wysłany: Wto Sty 12, 2010 19:53   

kasjopea napisał/a:
Haha, przypomniało mi się. Kilka lat temu w Bydgoszczy. Przejście dla pieszych. Zapaliło się zielone, ludzie wchodzą na pasy, a koleś autem wjeżdża w ten cały tłum. Wolarz trzymał w reku mój plecaczek (w którym miałam dopiero co kupione słonie porcelanowe). Jak przypieprzył tym plecakiem gościowi w dach, to aż się szelki urwały. O słoniach nie wspomnę


Ja miałem podobną sytuacje jakieś trzy-cztery tygodnie temu.

We Wrocławiu próbowałem przejechać przez deptak jadąc ul. Łaciarską, co nie zawsze jest łatwe... Po prawie 10 min stania utworzył się piękny zator... Próbowałem delikatnie podjechać ale nie było jak przejechać... W końcu wjechałem na chama i usłyszałem uderzenie w dach :evil: :evil: :evil: Wysiadłem spokojny ale w momencie gdy facet chwycił mnie za płaszcz w pozycji "yebne Ci z bani" wsadziłem swoje opanowanie w buty i... No nie było mu do śmiechu :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów a dzisiaj......
DawidNB Offtopic 19 Sob Kwi 10, 2010 02:19
faecd
Brak nowych postów a dzisiaj......
Urodziny ma moja kochana Maja. znana bardziej jako zouza
DawidNB Offtopic 18 Czw Kwi 09, 2009 23:33
zaloguj
Brak nowych postów Pogoda dzisiaj
kamil_luczak Offtopic 14 Pią Mar 28, 2008 21:25
Gość
Brak nowych postów DudekMiś - urodziny dzisiaj ma :)
MaReK Offtopic 13 Nie Cze 05, 2011 22:09
Brt
Brak nowych postów ownstlr ma dzisiaj urodziny:)
Jugol Offtopic 22 Pią Sty 28, 2011 01:27
own



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink