Forum Klubu ROVERki.pl :: Telefon komórkowy - potrzebna pomoc
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon komórkowy - potrzebna pomoc
Autor Wiadomość
PopaY 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 986
Skąd: ..: R-M :..



Wysłany: Wto Sty 26, 2010 10:57   

Tomaszi, cena przez "neta" nie będzie niższa. Markzo, ceny telefonów przy przedłużaniu umów nie są takie jak dla nowego abonenta. Wszystko jest uzależnione ofertą, z jakiej abonent chce skorzystać (taryfa). Tu oczywiście jest ten plus, że można skorzystać ze zniżki za punkty z programu lojalnościowego (o ile uczestniczysz i masz wystarczającą ich ilość). Można negocjować cenę telefonu z konsultantem, ale jesli nawet dostanie zgodę na obniżkę ceny (w co teraz wątpię, bo jest zakaz udzielania rabatów w 1 kwartale) to niedużą, kilkanaście złotych może. Tomaszi, telefony dla klientów prytwanych kosztują już od dawna złocisza z VAT (czyli 0,82zł + VAT) ;)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Sty 26, 2010 10:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomaszi 




Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 552
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Rover 400

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 11:30   

PopaY napisał/a:
Tomaszi, telefony dla klientów prytwanych kosztują już od dawna złocisza z VAT (czyli 0,82zł + VAT) ;)
aa fucktycznie zbyt cofnąłem się w czasie :razz:
Cytat:
Tomaszi, cena przez "neta" nie będzie niższa.
kiedyś tak było, no ale wszystko się zmienia.
przy okazji tematu, coś się można było dowiedzieć nowego :lol:
 
 
 
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 17:15   

zouza napisał/a:
faecd, mądralo widziałeś ofertę, która pokazał Markzo i ograniczenia cenowe?
nie nie widzialem ;) wyczytalem, ze zmienia telefon w ramach przedluzenia abonamentu, wiec troche na pewniaka sadzilem, ze jeden z tych lepszych ma do wyboru przy doplacie 100zl. A jezeli w erze tego nie ma to sie przenies :) nie ironizuje tylko w orange przy przedluzaniu umowy na abonament przy kosztach 70-80zl miesiecznie takie fajniejsze telefony za maksymalna doplata 100 sa do wziecia...

zouza napisał/a:
A nie dla każdego telefon to szczyt lansu na który musi wydać pół wypłaty, dla niektórych telefon to po prostu telefon... i budzik
ja rozumiem, no ale chlopak jest mlody korzysta z takich dobrodziejstw XXI wieku jak internet przez wifi, gps i ogolnie napewno jest mobilnym mlodym czlowiekiem.
Stad taka moja propozycja...

A Twoje tlumaczenie mozna obrocic przeciwko Tobie :) Dlaczego zouza, jezdzisz takim Roverem 25, za 15 tys zl, przeciez samochod to tylko samochod ma miec 4 kola kierownice i malo palic. Zrezygnuj z dobrodziejstw takich jak wspomaganie, elektryka szyb, lusterek, abs, poduszka powietrzna i estetyka wnetrza i zmien samochod na 126p. :D

Tak samo mozna podchodzic do wielu rzeczy. Jednym wystarczy nokia 3310, inny w miare swoich mozliwosci wybierze cos lepszego...

W takim razie juz przegladam mozliwe oferty w maksymalnym zakresie cenowym. Bo rozumiem, ze od matki telefon wezmiesz za przedluzenie jej umowy w erze??
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Wto Sty 26, 2010 17:21   

faecd napisał/a:


A Twoje tlumaczenie mozna obrocic przeciwko Tobie :) Dlaczego zouza, jezdzisz takim Roverem 25, za 15 tys zl, przeciez samochod to tylko samochod ma miec 4 kola kierownice i malo palic. Zrezygnuj z dobrodziejstw takich jak wspomaganie, elektryka szyb, lusterek, abs, poduszka powietrzna i estetyka wnetrza i zmien samochod na 126p. :D

Tak samo mozna podchodzic do wielu rzeczy. Jednym wystarczy nokia 3310, inny w miare swoich mozliwosci wybierze cos lepszego...

W takim razie juz przegladam mozliwe oferty w maksymalnym zakresie cenowym. Bo rozumiem, ze od matki telefon wezmiesz za przedluzenie jej umowy w erze??


faecd
napisałam, że nie traktuje telefonu jako lansu tylko jako telefon, ale auto tak :mrgreen: kocham samochody, traktuje je nie tylko jako środek transportu, ale też jako hobby. Chce jeździć czymś fajnym.
Są różne priorytety... w tej chwili ważniejszy jest dla mnie dom i rodzina więc R poszedł lekko w odstawkę. Jakby Markzo napisał, że telefony to jego pasja nawet bym się nie odezwała ;)
Nie mówię też, że to błąd, że sam masz wypasiony telefon, każdy ma swoje pasje i priorytety, no i to dobrze.
Po prostu jak to ja mało taktownie dałam Ci do zrozumienia, że Markzo nie o to chodziło ;)
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 17:28   

Markzo napisał/a:
Samsung Delphi B3410,
-Samsung Avila S5230,
-LG KP500 Cookie,
-Samsung Corby S3650,
-Nokia 6303 classic,
-SE C510,
-Nokia 5310,
-SE Naite,
-Nokia 6300,


Z tej oferty zdecydowanie Samsung Avila. Mialem ten telefon w reku, dosc solidnie wyglada. Co do delhi jak wczesniej mowilem, wyglada na lipna plastikowa zabaweczke to samo Corby, plusem delphi jest kawierka.

Ja bym zdecydowanie bral avile. Wszystkie tradycyjne klawiaturowce odrzucam (oczywiscie szacunek do nokii mam dozgonny, moja byla N70 to co ona przezyla tego nie da sie opisac, a zawsze dziala, kaprysna ale dziala i dziala) Jak by jeszcze ta avilka miala wifi to juz by mnie sie w 100% podobal telefonik :D

A Markzo, masz moze mozliwosc wybrania telefonu za ciut wieksza doplata? NIe wiem ile doplacisz, ale powiedz co moglbys miec gdybys np dolozyl 50zl wiecej niz masz zamiar dolozyc. Moze sie okaze, ze za te 50zl wiecej, dostanie o wiele lepszy jakosciowo i wyposazeniowo aparat :) pozdrawiam

[ Dodano: Wto Sty 26, 2010 17:28 ]
zouza napisał/a:
faecd napisałam, że nie traktuje telefonu jako lansu tylko jako telefon
droga zouza, piszac o tym lansie poczuwam sie oskarzony o "lansowanie sie telefonem" :D jaki lans normalny aparat a ze ma przydatne funkcje to sie ich uzywa ;D
zouza napisał/a:
Nie mówię też, że to błąd, że sam masz wypasiony telefon, każdy ma swoje pasje i priorytety, no i to dobrze.
Po prostu jak to ja mało taktownie dałam Ci do zrozumienia, że Markzo nie o to chodziło ;)

i wszystko jasne :) tak tylko troszke sie podroczylem z Toba :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Wto Sty 26, 2010 17:32   

faecd napisał/a:
droga zouza, piszac o tym lansie poczuwam sie oskarzony o "lansowanie sie telefonem" :D jaki lans normalny aparat a ze ma przydatne funkcje to sie ich uzywa ;D


Mój tez ma przydatne funkcje... np. budzik :mrgreen:
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 21:23   

zouza, a masz mozliwosc zmiany melodyjki do budzenia :) ??
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 28, 2010 23:18   

Porównywałem Avile, COrby i Delphi :D Avila działa najwolniej z nich, do tego troche niewygodnie pisze się na niej smsy ;) Dopłacać nie chce więcej, bo kaska juz rozplanowana i poprostu szkoda mi wyrzucać ją na zabawke ;) ale dziekuje za wszystki uwagi i opinie :D

[ Dodano: Czw Sty 28, 2010 23:18 ]
Yo!
Właśnie bawie się nowym telefonem :) Samsung Delphi ;) narazie jest naprawde gut - szybki interfejs, super klawierka - qwerty jest dla mnie stwozone :D i do tego całkiem przyjemne menu + dobrze grające mp3 ;) jestem zadowolony :D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Sty 28, 2010 23:22   

gratki :) oby się grzecznie sprawował :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Pią Sty 29, 2010 05:56   

Wrażenie przy pierwszym upadku bezcenne :P

Niech się wiernie sprawuje :)
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
PopaY 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 986
Skąd: ..: R-M :..



Wysłany: Pią Sty 29, 2010 08:59   

I obyś unikał serwisu ;)
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 09:42   

najbardziej boli jak spadie pierwszy raz, tak? :D sprawa pozytywne wrażenie, usiłuje zakataować baterie a skubana się trzyma ;) jest ok ;) dzieki za wszystkie opinie ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3633
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 17:35   

Markzo napisał/a:
usiłuje zakataować baterie a skubana się trzyma


spoko spoko padnie wtedy kiedy Ty sie nie bedziesz spodziewal i bedzie bardzo potrzebna :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sob Sty 30, 2010 18:50   

:rotfl: :lol: murphy żyje :]
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Telefon komórkowy-abonament na firme
pajda Offtopic 7 Sro Lis 16, 2011 13:53
ADI-mistrzu
Brak nowych postów 25.05.2010 - potrzebna pomoc.
Dydo Offtopic 4 Czw Maj 13, 2010 18:32
Dydo
Brak nowych postów potrzebna pomoc w laptopuni...
lenovo i kto mi ukradł bluetooth'a?
xROnx Offtopic 5 Nie Maj 24, 2009 21:10
truten23
Brak nowych postów potrzebna pomoc . rysunek techniczny
kula92 Offtopic 3 Pon Sty 14, 2013 17:46
sTERYD
Brak nowych postów Potrzebna pomoc osoby z SGGW
ADI-mistrzu Offtopic 4 Czw Sty 05, 2012 22:43
Glodzio



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink