Forum Klubu ROVERki.pl :: Nieprzyjemna sytuacja na drodze...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Nieprzyjemna sytuacja na drodze...
Autor Wiadomość
tomirek 



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 68
Skąd: Z szuflady



Wysłany: Pią Mar 19, 2010 10:57   

ech... aikido, kav-mangi czy inne dżudo... jak można się było przekonać niedawno w tragicznym zdarzeniu, gdzie na przystanku zasztyletowali policjanta, sztuki walki można o kant stołu potłuc gdy zostajesz zaskoczony. Poza tym nigdy nie wiadomo co zaczepiającemu cię nakoksowanemu bezmózgowi do łba strzeli...
Spotkałem się z wieloma opiniami instruktorów sztuk walki, ludzi, którzy potrafią naprawdę dużo. Walka to ostateczność. Wg nich najlepszą obroną jest ucieczka, zwłaszcza gdy zobaczysz w ręku przeciwnika nóż...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Mar 19, 2010 10:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Yog-Sothoth 




Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 501
Skąd: Warszawa

Rover 800

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 11:18   

To temat rzeka, ale to co doczytałem to pałka giętka z zakończeniem gumowym jest raczej legalna.

http://img373.imageshack....kkopia111zo.jpg
http://img232.imageshack....kkopia228ry.jpg

Prawda jest taka że nawet ręcznie możesz kogoś uszkodzić, reszta to już kwestia ewentualnego sądu i biegłych. Ja sobie taką pałkę zapewne kupię, wystarczy po prostu nią nie machać przy policji :)

edit.

Cytat:
Art. 4. 1. Ilekroć w ustawie jest mowa o broni, należy przez to rozumieć:
1) broń palną, w tym broń bojową, myśliwską, sportową, gazową, alarmową i sygnałową;
2) broń pneumatyczną;
3) miotacze gazu obezwładniającego;
4) narzędzia i urządzenia, których używanie może zagrażać życiu lub zdrowiu:
a) broń białą w postaci:
– ostrzy ukrytych w przedmiotach niemających wyglądu broni,
– kastetów i nunczaków,
pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału,
– pałek wykonanych z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, imitujących kij bejsbolowy,
b) broń cięciwową w postaci kusz,
c) przedmioty przeznaczone do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej.
_________________
Sprzedam części R800 turbo 200KM - https://www.dropbox.com/s...qkqhx/graty.txt
 
 
 
tomirek 



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 68
Skąd: Z szuflady



Wysłany: Pią Mar 19, 2010 11:49   

z powyższego wynika, że mój metalowy kij golfowy mogę spokojnie wozić w autku :)
 
 
McGAJveR 




Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 294
Skąd: Norraby - Konin

Rover 600

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 12:56   

Cytat:
Art. 4. 1. Ilekroć w ustawie jest mowa o broni, należy przez to rozumieć:
1) broń palną, w tym broń bojową, myśliwską, sportową, gazową, alarmową i sygnałową;
2) broń pneumatyczną;
3) miotacze gazu obezwładniającego;
4) narzędzia i urządzenia, których używanie może zagrażać życiu lub zdrowiu:
a) broń białą w postaci:
– ostrzy ukrytych w przedmiotach niemających wyglądu broni,
– kastetów i nunczaków,
– pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału,
– pałek wykonanych z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, imitujących kij bejsbolowy,


Czyżby ?? tomirek,
Cytat:
z powyższego wynika, że mój metalowy kij golfowy mogę spokojnie wozić w autku :)
_________________
http://e-stacja-rna.pl
Tylko muzyka Niezależnych Artystów.
 
 
 
tomirek 



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 68
Skąd: Z szuflady



Wysłany: Pią Mar 19, 2010 15:17   

Ale to najprawdziwszy kij golfowy :) Nie żaden bejzbol czy inna podróbka. Normalny Iron do dalekich strzałów ;)
 
 
Tempest 




Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 333
Skąd: Warszawka



Wysłany: Pią Mar 19, 2010 16:15   

a "prawdziwy" bejsbol nie jest do "dalekich" strzałów?
jak walniesz takim delikwenta to daleko poleci :lol: - wszystko zależy od siły włożonej w zamach :wink:
_________________
moja historia motoryzacji: - Fiat Cinquecento; 700; - Fiat Punto 1.2 8V; - Fiat Bravo 1.2
16V; - MG ZR 160; - Golf V 2.0TDI; - Golf VI GTD
 
 
 
Yog-Sothoth 




Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 501
Skąd: Warszawa

Rover 800

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 16:27   

Kwestia tego czy będziesz potrafił później udowodnić, dlaczego miałeś ten kij przy sobie a reszty nie ;)
_________________
Sprzedam części R800 turbo 200KM - https://www.dropbox.com/s...qkqhx/graty.txt
 
 
 
tomirek 



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 68
Skąd: Z szuflady



Wysłany: Pią Mar 19, 2010 16:28   

Piłeczkę też wożę :hahaha:
 
 
filo 




Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 942
Skąd: Zabierzów



Wysłany: Nie Mar 21, 2010 14:18   

szymon1986 napisał/a:
Jak się wstydzisz to spie**** za granice gdzie ci dobrze będzie i zmień obywatelstwo!!!! Żałosne takie gadanie.


Sam właśnie pokazałeś jak bardzo jesteś żałosny i jakie mas podejście.
A skoro nie rozumiesz treści tego zdania i do czego się odnosiło to przeczytaj cały temat jeszcze raz a dopiero potem możesz powiedzieć komuś,żeby spier....ł.
Nie znasz mnie a ja Ciebie więc nie łap za słowa, zwłaszcza, że sam stwierdzasz jak inny jeżdżą...

szymon1986 napisał/a:
filo napisał/a:
Jak tak patrzę co się dzieje w tym kraju,to czasami żałuję,że urodziłem się w Polsce,pośmiewisku całej Europy...

A co do mojej wypowiedzi, to popatrz realnie co się w tym kraju dzieje. Poczytaj gazety, pooglądaj informacje bo temat rzeka. Jeden wielki absurd...

A nagrodę już dostałeś:
kruszon napisał/a:
szymon1986, otrzymujesz ostrzezenie za zlamanie pkt. 3 i 7b regulaminu forum za wypowiedz:
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 03:18   

A ja oduczylem sie pouczania innych kierowcow po tym jak przyhamowalem jednemu Jeepowi za poganianie mnie klaksonem. Wyskoczylo dwoch koksow, ja zamki w dol, najpierw za klamki, potem po szybach no i przez trawnik rura w dluga, potem krotki poscig po Modlinskiej. Predkosci po 160 w gestym ruchu i udalo sie zgubic, bo skrecilem w prawo i od razu zawrocilem. Oni skrecili w prawo i zaczeli sie tam krecic.

Raczej zagrozen w stylu wyjechanie komus, czy zajechanie drogi czy cos to nie robie, ale czesto trabia na mnie wystraszeni, sfrustrowani kierowcy jak ich wyprzedzam. Czesto sie zdarzy, ze potem spotykam sie z takim na swiatlach i zawsze robie jak ja to nazywam "na psychola". Otwieram szybe i glosno krzycze machajac przy tym rekami "Wariat! Poprostu wariat! Co on zrobil?! Mogl sie zabic! Zawsze osoby jadace ze mna zaczynaja sie smiac, a gosc, ktory boi sie wyjezdzac na ulice robi mine srajacego zolwia i sobie odpuszcza jakiekolwiek komentarze.
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów taka sytuacja
czort Offtopic 5 Pią Cze 24, 2016 23:28
czort
Brak nowych postów przykra sytuacja mi sie przytrafila :(
pioneer_SRT Offtopic 17 Pon Cze 15, 2009 15:13
tian
Brak nowych postów Co zwiedzić po drodze ?
Małopolska, Podkarpacie
roboo Offtopic 3 Czw Cze 12, 2008 19:56
Gość
Brak nowych postów Kto wkurza na drodze...??
Typologia;)
Azazel85 Offtopic 172 Wto Cze 03, 2008 11:57
mario_81
Brak nowych postów Proszę - uważajcie na drodze
Marrkus Offtopic 71 Pią Sie 22, 2008 22:04
Mayson



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink