Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 45 - Koszalin. Prośba o ocenę
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 45 - Koszalin. Prośba o ocenę
Autor Wiadomość
andrew9 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 22
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Mar 31, 2010 20:39   Rover 45 - Koszalin. Prośba o ocenę

Witam,

Tym razem taki egzemplarz zwrócił moją uwagę:
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C12046895

Na pierwszy rzut oka wygląda nienajgorzej, co prawda sprzedający trochę myli się w 'zeznaniach', ale nie to jest w sumie najważniejsze. Gdyby ktoś mógł rzucić okiem i ewentualnie coś podpowiedzieć byłbym wdzięczny :)

A może ktoś jest z okolic i mógłby rzucić na niego okiem na żywo? Ewentualnie może ktoś już miał możliwość zrobienia tego wcześniej.


Ostatnia sprawa. To w sumie drobiazg, ale nie podobają mi się zaślepki świateł przeciwmgielnych i brak tychże (świateł). Czy można je samemu założyć? Jaki jest to mniej więcej koszt?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Mar 31, 2010 20:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Denz 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 10
Skąd: Poznań



Wysłany: Sro Mar 31, 2010 21:36   

Rzeczywiście wygląda nieźle. Ale z tego co widzę to jest on z Leszna a nie Koszalina.
A tak to brak znaczka na tylnej klapie ale wygląda, że ktoś po prostu sobie go oderwał. Na minus brak felg aluminiowych
 
 
marcinZG 



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 320
Skąd: Zielona Góra

Rover 45

Wysłany: Sro Mar 31, 2010 21:48   Re: Rover 45 - Koszalin. Prośba o ocenę

andrew9 napisał/a:
Ostatnia sprawa. To w sumie drobiazg, ale nie podobają mi się zaślepki świateł przeciwmgielnych i brak tychże (świateł). Czy można je samemu założyć? Jaki jest to mniej więcej koszt?

To nie do konca sa zaslepki.
Trzeba zdemontowac zderzak i wyciac w nim otwory, ponoc nie jest to specjalnie trudne, bo jest tam obramowka wyznaczajaca linie ciecia.
Uzywany halogen +/- 100zl, nowy 150zl, do tego komplet uchwytow jakies 50zl, wlacznik i przekaznik i zdaje sie ze wsio.
Tania inwestycja to to nie jest, jaka za taki drobiazg.
 
 
magneto 




Pomógł: 80 razy
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Sro Mar 31, 2010 21:53   

Wygląda na zadbane auto.Ale biedna wersja. Do ceny musisz doliczyc opłaty celne.
 
 
 
Siwus181 



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 132
Skąd: Tuitam



Wysłany: Sro Mar 31, 2010 21:57   

Ja również widzę Leszno, a nie Koszalin.
 
 
Ciufa 




Pomógł: 65 razy
Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Sro Mar 31, 2010 21:59   

magneto napisał/a:
Ale biedna wersja.

eeee jest dość bogato wyposażony przecież :P ma wszystko to samo co ty masz i ja miałem ;)
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
magneto 




Pomógł: 80 razy
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Sro Mar 31, 2010 22:05   

Ciufcia napisał/a:
ma wszystko to samo co ty masz i ja miałem

Ja mam oryginalne alufelgi i światła przeciwmgłowe a to juz o dwie rzeczy więcej.Poza tym nie mówię że moja jest bogata.
Napisałem że biedna bo przy skórze przydałyby się podgrzewane fotele
 
 
 
andrew9 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 22
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Mar 31, 2010 22:27   

Leszno Leszno.. nie wiem, skąd mi się ten Koszalin wziął ;) (spróbuję zmienić, ale jeśli użytkownik nie może to proszę jakiegoś moderatora :) ). Zresztą i dobrze, bo Leszno mam względnie niedaleko (~100km), a Koszalin w ogóle nie wchodziłbym w grę.


Co do wyposażenia to nie jest chyba tak źle - są sterowane wszystkie szyby, klimatyzacja i skórzana tapicerka. Nie ma tylko halogenów (szkoda, bo jak pisałem, nie lubię tych zaślepek na ich miejscu), ewentualnie podgrzewanych siedzeń i szyberdachu, który jednak jest rzadkością. No może sterowania przy kierownicy, ale to też rzadko widuję, poza tym nie jest dla mnie istotne. Brak alufelg mi nie przeszkadza. O dziwo te co są, przynajmniej na zdjęciach, całkiem mi się podobają.

Co do tapicerki to w sumie wolałbym welurową, ale ewentualnie niech będzie i skóra. Podgrzewana raczej nie jest, ale na 100% nie wiem, bo nie widać przełącznika. Z kolei po opisie trudno wnioskować, bo raz just napisane, że skóra, raz że welur.

Jest tam też napisane, że jest instalacja gazowa. Nie widzę nigdzie 'wlewu' (no na 4 zdjęciu w pobliżu koła coś dodatkowego jest, ale to dziwne miejsce trochę i nie wiem czy możliwe) więc może i to jest po prostu dopisane z rozpędu..

Opłaty celne wiem, że do doliczenia, czyli teraz z 1200 złotych (ewentualnie najpierw więcej, ale potem do zwrotu opłata recyklingowa). Z tym jak najbardziej się liczę. Ale nawet i doliczając to i ewentualnie jakieś podstawowe wydatki na początek całość wydaje się sensownie wychodzić (nawet chętnie bym wtedy dopłacił 500 złotych na montaż świateł).


Coraz poważniej się zastanawiam, bo generalnie samochód mi się podoba. Jeśli nikomu nie rzuciło się w oczy nic podejrzanego, to może warto się przejechać i przyjrzeć bliżej. W końcu już tyle się przymierzam do kupna, że może czas w końcu zakupu dokonać :)


Jeszcze jedno. Przebieg ~150 tys. na benzynie jest nie jakoś bardzo prawdopodobny, ale powiedzmy, że możliwy. Patrzę jednak na kierownicę i wydaje mi się trochę wytarta. Czy z góry założyć, że przebieg raczej jest wyższy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów Prośba o ocenę - Rover 45
Talleyrand Chcę kupić ROVERka 8 Wto Sie 14, 2012 11:16
leszczu
Brak nowych postów [Rover 75 '99] 2.0 CDI prośba o ocenę.
izbic Chcę kupić ROVERka 5 Nie Sie 18, 2013 20:12
izbic
Brak nowych postów Rover 25 prośba o ocene
tomek_74 Chcę kupić ROVERka 1 Czw Maj 20, 2010 21:24
colin1983
Brak nowych postów [rover 75] prośba o ocene
p4nd1 Chcę kupić ROVERka 5 Czw Sie 08, 2013 22:17
brkzzz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink