Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG TF] - prośba o opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG TF] - prośba o opinie
Autor Wiadomość
Gites 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 131
Skąd: Sztokholm

MG TF

Wysłany: Pią Cze 11, 2010 11:20   [MG TF] - prośba o opinie

Witam,
Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o markę Rover i MG. Od dłuższego czasu przymierzam się do MG TF. Na początku prosiłbym Was o opinie na temat samego modelu TF (widziałem paru właścicieli MGF i TF na forum). Czy to auto jest godne uwagi czy może lepiej skierować oczy na jakiegoś innego roadstera? Jakie są bolączki TF? Ogólnie, czy jest coś o czym powinienem wiedzieć zanim zdecyduję się na ten model?

Namierzyłem w końcu interesującą ofertę (przynajmniej na taką wygląda). Niestety oferta zniknęła już z internetu ale zdążyłem skopiować wcześniej zdjęcia. Skontaktowałem się z właścicielką i zadałem parę niewygodnych pytań. Myślę że otrzymałem szczere odpowiedzi łącznie z tym że auto sprowadzono puknięte (otrzymałem nawet zdjęcia uszkodzenia). Mnie nie przeszkadza fakt że auto było uszkodzone (w granicach rozsądku oczywiście), jeśli było poprawnie naprawione. Zdjęcia w załączeniu (również te pokazujące uszkodzenie). Cena auta to 19900 zł. A poniżej wypowiedź właścicielki:

"[...] 2002r, 136 KM, 1.8, benzyna. Auto posiada miękki dach oraz twardy (Hard Top) w kolorze karoserii. Tapicerka wewnątrz to beżowa i kremowa skóra, białe zegary. Auto sprowadzałam w 2008 z Francji. MG TF ma przebieg 47 000 km. Dodatkowo dodaje komplet zimowych opon oraz skórzane nakrycie złożonego dachu w kolorze tapicerki. Wyposażenie to: ABS, Alufelgi, Autoalarm, Centralny zamek, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby, Immobilizer, Lakier metallic, Poduszka powietrzna, Radio+CD, Skórzana tapicerka, Wspomaganie kierownicy. Auto bylo powypadkowe kiedy je sprowadzalam w 2008 roku, jednak uszkodzony byl tylko prawy przod (silnik jest z tylu).Wszystkie potrzebne oryginalne czesci do naprawy kupowalam w Polsce, badz jesli byla potrzeba sprowadzalam z Anglii. Jak Pan widzi na zdjeciach auto wyglada bardzo dobrze. Wszystko bylo naprawione w 2008 i do tej pory nie mialam zadnych problemow z MG. Wszystkie przeglady auto przeszlo pozytywnie. Jak go kupilam lampy przednie byly lekko porysane, jednak mnie to nie przeszkadzalo w ich i nie wymienialam na nowe, na zdjeciach moze Pan zobaczyc jak one wygladaja. Nie widze problemu w sprawdzeniu MG w ASO."

Wiem, że wyciąganie wniosków z samych zdjęć to jak wróżenie z fusów ale ... czy ktokolwiek pokusi się o wywróżenie czegokolwiek na temat tego auta? :grin:
Serdecznie dziękuję,
Gites

P.S. Jak nadmieniłem na początku, ogłoszenie zniknęło już z sieci i tym samym nie mam możliwości dodania do niego linku. Samo ogłoszenie wygasło dosłownie kilka godzin po tym jak się nim zainteresowałem (na szczęście spisałem numer telefonu właścicielki) i wszystkie informacje mam bezpośrednio od właścicielki. Niestety, aby w ogóle opublikować swoje zapytanie do Was, musiałem podać link do nieprawdziwego ogłoszenia. Czy szanowni admini / moderatorzy mogą to jakoś poprawić, żebym nie wprowadzał nikogo w błąd? Przyznam szczerze że nie wiem jak mam rozwiązać ten problem a nie chcę być w konflikcie z regulaminem forum. Dziękuję bardzo.
Błędne ogłoszenie

[ Dodano: Wto Cze 08, 2010 11:31 ]
Załączam kolejne zdjęcia gdyż jednorazowo można ich wrzucić 5.

[ Dodano: Pią Cze 11, 2010 11:20 ]
No dobrze... znajomy obejrzał to auto i werdykt nie jest najlepszy. Autko co prawda jest zadbane ale było walone praktycznie z każdej strony a nie jak mnie wcześniej poinformowano (że niby tylko lekko z przodu). Lakierowane było całe auto a nie tylko przód.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Cze 11, 2010 11:20   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MG ZS i ZR] prośba o opinie
konradzisko Chcę kupić ROVERka 12 Pią Lis 22, 2013 09:15
bociannielot
Brak nowych postów [ MG ZT 190 ] Prośba o opinie
krasiu1 Chcę kupić ROVERka 1 Czw Mar 15, 2012 09:57
sknerko
Brak nowych postów [R 45] - Prośba o opinie
Tomek1906JH Chcę kupić ROVERka 2 Nie Sie 19, 2012 17:23
Tomek1906JH
Brak nowych postów [MG MGF] prośba o opinię
freeman Chcę kupić ROVERka 9 Sob Sie 27, 2011 09:16
Pawkaz
Brak nowych postów [R75] Prośba o opinię
warlock Chcę kupić ROVERka 5 Sob Kwi 16, 2011 20:34
dukat11



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink