Forum Klubu ROVERki.pl :: [rover 75] prosze o opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[rover 75] prosze o opinie
Autor Wiadomość
balchaxxx 



Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: polska



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 10:02   [rover 75] prosze o opinie

witam z prosze o opinie z allegro roverka

https://ssl.allegro.pl/item1102454177_rover_75_2_0_v6_160km_2000r_full_opcja_okazja.html
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lip 01, 2010 10:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
mimo66 




Pomógł: 26 razy
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 350
Skąd: Gorzów Wlkp



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 10:45   

Mi się podoba.
Ze zdjęć wygląda bardzo dobrze.
Jedyna rzecz to to że nie 8 a 6 poduszek.
Druga to przetarta kierownica, ale to standard w Rover-kach 75
Nie jest to pełna opcja, brakuje np. tempomatu
Brakuje pokrywy na akumulator
Silnik wymyty i "wyplakowany"(dla mnie przy kupnie malutki minusik)
Moim zdaniem warto go obejrzeć.
 
 
seyfer 




Pomógł: 22 razy
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 735
Skąd: PCT

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 11:39   

ładny ale:
mnie troche przerażaja te 10 letnie perełki w Polsce i pewnie żadnej ryski na lakierze nawet nie mają.
przydałaby sie fotka bezpośrednio z przodu, może przypadek, może specjalnie prawa lampa jakoś nie jest pokazana
_________________
była..600-tka ;)
 
 
 
mimo66 




Pomógł: 26 razy
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 350
Skąd: Gorzów Wlkp



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 12:16   

To fakt że 10-cio letnie autka pokazane są tak jakby wyjechały dzisiaj z fabryki.
A każdy z nas wie że jest to NIEMOŻLIWE

Mój niestety na lakierku ryski posiada i od mycia i od kamyczków.
W przedni zderzak jakiś kretyn podczas cofania przywalił mi hakiem holowniczym(nie połamał ale znaki są).
W tylni zderzak podczas zimy następny kretyn zapomniał ze leży śnieg, a on ma letnie opony(też nie połamany,ale widać)
Kierownica też przetarta i nawet sam malowałem.
Silnik zakurzony i przy wlewie oleju widać tłustą plamkę.
To chyba tyle na temat mojego autka, które śmiga aż miło i przyciąga wzrok innych.
:grin:

Autko 10cio letnie MUSI mieć ślady użytkowania i pisanie że jest super-hiper-cacy jest smieszne :lol:
 
 
seyfer 




Pomógł: 22 razy
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 735
Skąd: PCT

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 13:48   

ja swoj kupiłem z pewnym zapasem, przetarte sa oba zderzaki, same naroza i mi to nie przeszkadza, ba gdyby nie jakis %^$%$^ co mi drzwi przerysował kluczem to byłbym całkiem zadowolony. Kupując perełke bez rysek zwyczajnie człowiek pakuje sie na mine.
Wszystko zależy oczywiście od dysponowanej kwoty ale wolałem mimo wszystko kupić auto na którym widać ślady użytkowania

[ Dodano: Czw Lip 01, 2010 13:48 ]
balchaxxx, napisz do wystawiającego o wiecej fotek, może bedą mniej skrywały niż te z aukcji
_________________
była..600-tka ;)
 
 
 
balchaxxx 



Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: polska



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 23:50   

https://ssl.allegro.pl/item1093329582_rover_75_2_5_v6_b_g_sekwencja_skora_pelne_wyp.html

a ten??
 
 
Klaun_Szyderca 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 99
Skąd: Kraków



Wysłany: Pią Lip 02, 2010 09:18   

Ten pierwszy warto obejrzeć, ale brakuje zdjęć np. zmieniarki, lakieru z bliska. Reszta rzeczy jest widoczna na zdjęciach. Dodatkowo sprzedawca podaje, że auto ma 160KM, podczas gdy te silniki w serii miały 150. Czyżby chiptuning? Warto zapytać jak będziesz oglądać.

Ten drugi: Jakie "xenony" ?? . Zwykłe lampy reflektorowe. Chyba, że koleś domontował przetwornik na zarówki ksenonowe HID (oczywiście bez homologacji i przy pierwszej kontroli policji jak wyczają to masz mandat i musisz zmienić przy nich). Nie widać na zdjęciach czy lusterko jest samościemniające, ale to jest bzdet. Zadziwiająco mało zużyta kierownica. Można zobaczyć, ale jak zawsze trzeba się dobrze przyjrzeć.

Pozdro.
 
 
 
kazio 



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 42
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Lip 03, 2010 11:14   

Za tym pierwszym dzwonilem. Koles nie dosc ze jakis dziwny to sprawia wrazenie jakby mial cos do ukrycia z gadki. Zaden to chip tuning jego auto tak ma - wbite niby w dowod, czyli jakis bzdet. O ten wymyty silnik tez zapytalem to sie zmieszal i nie bardzo wiedzial co powiedziec jak zapytalem o jakies wycieki - stwierdzil ze mechanik mu wymyl (prosze was jaki mechanik myje silniki). Auto z jednej strony nie ma oznaczenia silnika (tego jajka) - twierdzi ze mu odpadlo i nie przykleil (to moze tak po prostu odpasc?). Ogolnie rozmowa z gosciem i jego srednie zaangazowanie zeby w ogole zachecic do obejrzenia auta mnie zdecydowanie zniechecilo. Byc moze dlatego stoi juz na allegro od przeszlo miesiaca i nikt jeszcze sie na ta "perelke" nie skusil. Jesli chodzi o cene to jest nienegocjowalna.
 
 
balchaxxx 



Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: polska



Wysłany: Nie Lip 04, 2010 13:59   

http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13993628
a co myslicie o tym ?? ? czy warto za taka kase??
 
 
kazio 



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 42
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Lip 06, 2010 12:56   

Jak dla mnie cena absurdalna. Co on ma tam niby fajnego czego nie maja inne? Jedynie kola wiec jesli te kola sa dla Ciebie warte 7-8 tysiecy to bierz :)
Kazda 75tka z tymi kolami wygladala by kozacko ale 75tke bez fajnych kol mozna juz dostac za wspomniane 7-8 kola mniej.
 
 
menior 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 291
Skąd: werona italia

Rover 75

Wysłany: Wto Lip 06, 2010 19:53   

ale te felgi nie sa chyba nawet oryginalne ROVERA :/ choc jest na nich logo :o
 
 
 
Klaun_Szyderca 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 99
Skąd: Kraków



Wysłany: Sob Lip 10, 2010 14:43   

Bardzo bogata wersja, ale jednak przebieg dość spory jak na benzynę. Myślę, że można byłoby zobaczyć i próbować ewentualnie zbić nieco z ceny. Za 22 tys. może być wart kupienia pod warunkiem, że wszystko inne jest we wzorowym stanie, bo i cena bardzo wysoka.
 
 
 
kazio 



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 42
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Lip 12, 2010 08:03   

Za cene ok. 20 kola mozna rozgladac sie za roverkiem z gazem. Czy dla was tempomaty, czy jakas roleta tylnej szyby warte sa takiej przeceny? Wg mnie ani troche w tak starych autach. Co do przebiegu rowniez sie zgodze ma juz troche najechane. No chyba ze ma zlote klamki w srodku. Wg mnie 20 kola to jest max ile mozna dac za to auto albo szukac z gazem bo tez sie trafiaja, moze bez wszystkich cudow typu roleta, tempomat ale jazda o polowe tansza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover 75] proszę o opinie
rafalmis1 Chcę kupić ROVERka 21 Nie Maj 27, 2012 14:00
Lysy_
Brak nowych postów Rover 400 Proszę o opinie
jochan12 Chcę kupić ROVERka 9 Wto Lut 18, 2014 19:01
pelson91
Brak nowych postów [Rover 45] Proszę o opinię !
cz4rnuch17 Chcę kupić ROVERka 0 Sob Wrz 15, 2012 15:36
cz4rnuch17
Brak nowych postów [ROVER 75] Proszę o opinię...
Dugi Chcę kupić ROVERka 4 Nie Lis 14, 2010 18:37
SeniorA



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink