Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZR 160] '04, bardzo proszę o opinię.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG ZR 160] '04, bardzo proszę o opinię.
Autor Wiadomość
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 18:54   

wersja 1.8 VVC 160KM miała chyba tylko 17tki?
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 18:54   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
marcinmarcin 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 21:43   

Markzo napisał/a:
wersja 1.8 VVC 160KM miała chyba tylko 17tki?
Dokładnie tak. A nie jest to przypadkiem auto które kolega ceremony sprzedał po solidnym dzwonie? Jak są 16 to znaczy że za dużo 17 się pokrzywiło ;)
 
 
Ciufa 




Pomógł: 65 razy
Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 19:57   

ma ktoś kontak z kolegą ceremony? niech poda numer VIN i sprawdzimy czy to te same auto
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
des 



Pomógł: 47 razy
Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 1080
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 12:33   

A może to autko było kolegi maniaq?

Pierwszy post, ostatnie kilka zdań:
http://forum.roverki.eu/v...t=56833&start=0
_________________
Był --> Rover 400 1.6 LPG 1999
Jest --> Audi A4 Avant 1.8T LPG 1999
 
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 15:54   

heheh przez przypadek tu zajrzalem i porsze, czuje sie wywolany do tablicy ;)

Autko sprzedalem, jednak pozostanie ono w klubie, wiecej dowiecie sie niebawem ....

NIE WYSTAWIALEM auta na alegro ani innych serwisach tego typu ;)

Pozdrawiam

PS. ten ma jakby kombinowane lampy, nie wiem czy ktos sie nie bawil w xenony, albo ma od R25 , bo sa miale srodki, a powinny byc czarne, mocno szopowane zdjecia ...

Ma na ramkach ECC babice, mozna podpytac mariana czy kojarzy autko ;)


PS 2 Aiwer - czarny bandzior stoi na blachach SC........ , wiec sie rozgladaj ;P
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Gruby530d 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 86
Skąd: Szczucin

MG ZR

Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 20:40   

Srzybko i prosto bez ogladnaia dokladnie. Lampy biale bo byly od anglika, czyli prane 2 razy heh porazka. Uszczelka robiona taki czas temu a teraz ma 70 tys heh. Albo totalny rozpad silkniak albo ladnie krecone. Dalej nie ogladam bo jakby kosztowalo 7 tys a nie 17 to wtedy mozna by dalej sie nadtym zastanawiac
 
 
marcinmarcin 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 22:50   

Auto jest rzeczywiście nieciekawe, ale ciekawa jest reakcja kolegi Gruby530d. Post obok się rzucał w obronie auta z Tarnowa, a tu potrafił skrytykować samochód z ogłoszenia. No ale w końcu Szczucin rzut beretem od Tarnowa :mrgreen: A co do uszczelki pod głowicą i przebiegu, to wystarczy K-series (a najbardziej wrażliwym jest chyba 1.8 VVC, ze względu na dużą moc i dużą ilość energi cieplnej szybko wyzwalanej) porzadnie przepałować na zimnym silniku i uszczelka poleci nawet przy 20-30 tysiącach.
 
 
Gruby530d 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 86
Skąd: Szczucin

MG ZR

Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 23:18   

Wkrecilem sie z jeden temat zr160 bo blisko mnie i zobaczylem opis nastepnego. Wiec czemu nie skomentowac. Poprostu jesli samochod, ktory przynajmniej na zdjeciach i z opisu ze ma pelno dkoumnetacje serwisowa za 12 tys jest zly, a tu widze za 18 ktory do tego ze prany to jeszcze silnik byl zajechany za 18 fajny. T o przepraszam ale faktycznie albo ja jestem debilem, albo to forum jest dla niepelnosprawnych. Przepraszam jesli kogos urazilem, ale albo tu oceniamy samochody jakie sa, albo kazdy ma swoja idee:
Samochod ladny ale przbieg 200 tys z ksiazka to szrot.
Albo inny bez ksiazki prany z przegrzanym silnikiem z przebiegiem 70 tys zajebisty.
A na koniec to szczerze mnie to wszystko ... . Pisze co mysle a nie mam zamiaru kupowac, bo juz kupilem. A ze troche ich widizalem i sie natych modelach znam, to moge dodac cos od siebie. Ale pewnie inni sa madrzejsi wiec, czekam na !@!$# i bana na forum ze nie przytakuje caloksztaltowi.

[ Dodano: Sob Wrz 18, 2010 23:18 ]
Jeszcze do kolegi marcinmarcin:
Czy na tym forum trzeba wylacznie albo polecac samochody, albo krytykowac?
Nie mozna byc za ktoryms za, a za ktorym przeciw?
Pisze co mysle, nie bede jak wy lizal dupy kolega z forum, a innych krytykowal mimo ze na samych zdjeciach wiadac ze jest inaczej niz piszecie.
Czy jakby uszczelki lecialy po 20-30 tys to by samochody nie oddawali na gwarancji.
Te samochody nie padaly po przebiegu 20-30 jak byly nowe tylko po uplywie penwiego czasu. Tak jak pisalem, po wypadkach postaly dlugo i nagle ktos zaczal butowac. Jakby to przebieg mial wplyw to by cala fabryka padla i oddawali na gwarancji. Jakos w okresie gwanracji problemow z uszczelka nie bylo/
Czy 160 km to duza moc z 1,8 silnika?
 
 
mati24 



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: okolice Kielc



Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 23:40   

Gruby530d napisał/a:
Czy 160 km to duza moc z 1,8 silnika?


To jest kolosalnie dużo zważywszy na to, iż silnik ten nie jest uturbiony

Gruby530d napisał/a:
Pisze co mysle, nie bede jak wy lizal dupy kolega z forum


A z tym to się zgodze, trudno jest otrzymac obiektywną opinie, bo przeglądając posty niejednokrotnie spotkałem sie z tym, że koledzy z forum się kryją i jeden na drugiego nic nie powie... Także do tych pseudo ocen samochodów z forum raczej nie ma co nazbyt przywiązywac wagi, lepiej jechać i zobaczyć samemu.
Ostatnio zmieniony przez mati24 Sob Wrz 18, 2010 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcinmarcin 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 23:42   

Widzisz kolego, różnica jest taka że ja sobie moge pozwolić na obiektywizm. Powiedz mi proszę gdzie ja polecam ten samochód. Uważam że jest nieciekawy, prany mocno, z krzywą tylną belką i na dodatek drogi. Powiedz mi też gdzie krytykuje to niebieskie auto z Tarnowa. Mimo kolorowego przedniego zderzaka nie wygląda źle, a zwłaszcza na swój przebieg. Natomiast właśnie co do sporego przebiegu należy mocno uważać i zdawać sobie sprawę że to nie są zbyt wytrzymałe silniki. Inna sprawa że większość handlarzy cofa liczniki i te z przebiegami 50-70 czasem wygladają gorzej niż ten z 200. A co do kultury wypowiedzi, to normalnie trzecia osoba z okolic Tarnowa związana jakimś cudem z ZRami 160 która ma z tym problem.
 
 
Gruby530d 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 86
Skąd: Szczucin

MG ZR

Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 00:03   

Roznica jest taka ze to forum w porowniu z innym forum jest parodia.
Bo jesli ktos uwaza ze jeden samochod jest dobry a drugi zly to odrazu temat przeksztalca sie z mg zr160 na .. "Auto jest rzeczywiście nieciekawe, ale ciekawa jest reakcja kolegi Gruby530d. Post obok się rzucał w obronie auta z Tarnowa, a tu potrafił skrytykować samochód z ogłoszenia. No ale w końcu Szczucin rzut beretem od Tarnowa"
Nie wiem czy masz co domnie ze wyrazam swoja opinie?
Potwierszasz mi racje ze samochod nieciekawy, ale dajesz do zrozumienia ze nie powieniem tego pisac? Swidczy to tylko o twoich jakis problemach!
A moze masz cos do Tarnowa? :
"A co do kultury wypowiedzi, to normalnie trzecia osoba z okolic Tarnowa związana jakimś cudem z ZRami 160 która ma z tym problem."
Akurat tak sie sklada ze niedawno kupilem taki model i obseruje rynek. Tyle co przez ostatnie pol roku bylo Mg zr 160 sprowadzonych, to nie bylo w claej polsce.
Byly dwa zolte, granatowy, srebrny zarejestrowany itd. Wszystkie byly opisywane na forum wiec dyskusie pewnie byly rozne.
 
 
marcinmarcin 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 22:08   

Nie mam nic do Ciebie. Po prostu trochę dziwne mi się wydało jak bronisz tego auta z Tarnowa, zarzucając jednocześnie wszystkim dookoła że się czepiają i pisząc że niejaki dziadzia dobrze zrobił że pojechał z chamówą. A prawda jest taka że akurat nikt o tym aucie specjalnie złego nie napisał. W życiu nie widziałem oryginalnej 160 z dołożonymi 16, a co do briefa to w golfie V który przywiozłem z niemiec, mam w briefie wpisane 15, 16, 17 i 18 - sugerujesz że fabryka dawała 4 komplety kół? :) nie, po prostu homologowane do danego auta, które możesz legalnie założyć. A co do forum, to prawda jest taka że każdy ma swój rozum, ale też każdy na coś innego zwraca uwagę i dlatego forum mi oszczędziło wiele kasy przy kupnie samochodu. Każdy sprzedający też może się zaprezentować. Niektórzy robią to pięknie wręcz :mrgreen:

[ Dodano: Nie Wrz 19, 2010 22:08 ]
Przy okazji, nie twierdzę też że sam fakt że ma 16 to coś złego. Sam kiedyś nosiłem się z zamiarem przejścia na 16, ale się przyzwyczaiłem w końcu do wypadania plomb. Po prostu trzeba zwrócić minimalnie większą uwage czemu akurat ma nieoryginalne felgi.
 
 
Gruby530d 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 86
Skąd: Szczucin

MG ZR

Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 00:20   

Nie bronilem tylko sie smialem, ze ktos wkoncu wyjechal na niekotrych jak takie bzdury przeczytal.
Jesli nie widizales Mg zr 160 ktory mial orygianlnei dwa kpl 17 i 16, to znaczy ze nie widziales zadbanego egzemplarza, ktory posiadal od nowosci pelna dokumentacje.
Ktos kupujac taki samochod nie bral tych 16 z checia przejscia na mniejsze kola, bo go nie stac bylo na 2 kpl alusow zima-lato.
I dalej pisze ze to sa orygialne alufelgi ktore dawali z oponami na zime.
Wogole skad ktos mogl tkaie cos wymyslic ze moglby sie polamac 17 i ich nie ma?
Ja bym nato nie wpadl, pewnie z wlasnego doswiadczenia tak piszecie.
Rownie dobrze mozna napisac o tych co sa na 17, ze moglby byc rozwalone w kawalki bo nie ma oryginalnych 16 na zime.
A z tym Golfem V to zaraz nie wytrzymam ze smiechu. Szkoda ze nie wpisali Ci jeszcze 19,20 bo zaduzo miejsca w briefie. Zeskanuj ten brief i nam tu wklej, bo robisz z siebie blazna.
 
 
marcinmarcin 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 08:48   

Jak nie wiesz że brief się oddaje przy rejestracji to sam jesteś błaznem, ale poszukam, może mam gdzieś ksera bo nie lubię pajacowania i naganiactwa.
 
 
Gruby530d 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 86
Skąd: Szczucin

MG ZR

Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 10:11   

Ok jesli tak bedzie, z czego sie juz drugi dzien smieje. To niech bedzie, bede blaznem. Fuszerka
 
 
marcinmarcin 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 13:37   

Proszę kolege bardzo - w briefie piszę się wszystkie homologowane rozmiary do danego auta. Powiedz mi jeszcze z ciekawości skąd wiesz że tamto niebieskie MG ma w briefie wpisane 16?
 
 
mati24 



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: okolice Kielc



Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 14:13   

marcinmarcin napisał/a:
skąd wiesz że tamto niebieskie MG ma w briefie wpisane 16?


Chyba pisał że miał już pare MG to chyba wie co pisze w briefie...
Tak mi się bynajmniej wydaje.

I chyba nie tutaj patrzy sie w briefie na rozmiar opon... Nie mam pojęcia, zobaczymy co Gruby530d odpisze...
 
 
Gruby530d 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 86
Skąd: Szczucin

MG ZR

Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 15:37   

Co do Briefu to sa wpisane zmiany felg. Czyli jak masz u gory - ktorej nie zeskanowales jakie powinny byc felgi. Bo tam 4 kpl nie bedziesz mial. I kupujesz inne, to zeby przeszlo przeglad w Niemczech musza byc wpisane w zmianach czyli na dole to co zeskanowales.
A co do Czerwonego Mg to nie wiem , pisalem ze latwo to sprawdzic. Szkoda komus na telefon? Jesli mial dwa kpl beda nizej wpisane w zmianach
Ostatnio zmieniony przez Gruby530d Pon Wrz 20, 2010 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Pomogła: 196 razy
Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 15:51   

Chłopaki przystopujcie trochę.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [ R 45 iTD ] Bardzo proszę o opinię !
Zgon Chcę kupić ROVERka 10 Pią Wrz 19, 2014 10:47
Zgon
Brak nowych postów MG ZR 1.4 - bardzo proszę o opinię
KKamil Chcę kupić ROVERka 3 Pią Lis 05, 2010 10:47
colin1983
Brak nowych postów [R75] Bardzo proszę o opinie
kiler1127 Chcę kupić ROVERka 1 Czw Mar 29, 2012 21:48
michalie
Brak nowych postów [R75] Bardzo proszę o opinie
Vandroiy Chcę kupić ROVERka 2 Sro Cze 15, 2016 10:52
DamianW
Brak nowych postów [Rover 45] Bardzo proszę o opinię
wysmich Chcę kupić ROVERka 2 Wto Wrz 06, 2011 22:55
plemaster



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink