Forum Klubu ROVERki.pl :: wypowiedzenie OC w link4
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
wypowiedzenie OC w link4
Autor Wiadomość
tolik 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Sob Sty 29, 2011 14:14   wypowiedzenie OC w link4

Wysłałem wypowiedzenie umowy OC do link4 a po 2,5 roku otrzymuję nakaz płatności od firmy windykacyjnej PRESCO z Piły.Wysłałem listem poleconym 3 dni przed końcem ubezpieczenia i jednocześnie maillem tego samego dnia.Link 4 upiera się ,że powinien otrzymać wypowiedzenie przed upływem ważności OC ale maill napewno otrzymali - czyżby przesłanie wypowiedzenia maillem nie miało znaczenia?
_________________
...pędzą konie po betonie w szarej mgle...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Sty 29, 2011 14:14   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
SyntaX 



Pomógł: 93 razy
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



  Wysłany: Sob Sty 29, 2011 14:54   

A masz jakieś potwierdzenie nadania albo jakiś dowód, że wysłałeś.
Niestety ale firmy ostatnio robią takie cyrki, ja tak miałem z siecią Era.
Chciałem zapłacić karę umowną i rozwiązać umowę i upierali się że nic nie dotarło.
Wysłałem poleconym za potwierdzeniem odbioru i wyobraźcie sobie że go nie odebrali :shock:
Kara umowna wynosiła 480zł a abonament 15x 149zł.
W końcu zadzwoniłem że jestem aktualnie u mecenasa ..... i właśnie wysyłamy fax i proszę o fax zwrotny z potwierdzeniem że dotarło.
Paniusia migała się procedurami więc poprosiłem do słuchawki kierownika.
Mówiła że kierownik niby nie może przyjść bo coś a ona nie potwierdzi że fax dotarł. Więc poprosiłem o dane paniusi i że na podstawie art. ... ma taki obowiązek.
Ta na to że musi się skonsultować z kierownikiem.
Na co ja przecież podobno kierownik taki zajęty.
Strzeliła focha przez słuchawkę i z łaską przystawiła pieczątkę wpłynęło w dniu.

Po czym oznajmiłem paniusi że na podstawie art..... proszę ją o spisanie reklamacji na siebie i na kierownika za poświadczenie nieprawdy i że Pan mecenas jest świadkiem tej rozmowy, a kopię reklamacji z pieczątka DOK poproszę przesłać na adres.

Skończyło się na tym że umowa rozwiązana i nie płaciłem kary umownej a paniusia poleciała dyscyplinarką bo jak dzwoniłem 2 tyg później spytać co z moją reklamacją i że chcę z szanowną paniusią porozmawiać dostałem info że Pani .... już tutaj nie pracuje.

Jak masz dowód że nadałeś twardo weź ich za mordę.
Zadzwoń proś nazwiska powiedz że stoisz aktualnie pod drzwiami prokuratury złożyć zawiadomienie o przestępstwie ponieważ niesłusznie wpisali Cię na listę windykacyjną i dajesz im 15 min na reakcję.
 
 
tolik 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Sob Sty 29, 2011 15:07   

Oczywiście ,że mam dowód nadania wraz z kopia ksero wypowiedzenia a także wydruk maillowy.Niestety nie robi to na link 4 żadnego wrażenia.Ostatnio nigdzie nie dzwonię - wolę pisać maillebo przynajmniej mam dowód i mogę go wydrukować.

Zresztą rozmowy telefoniczne z firmami są często nagrywane i mogą stanowić dowód .Jednak pisząc mailla jest mniejsze prawdopodobieństwo popełnienia jakiegoś błędu a w rozmowie można sie zaplątać.Mnie osobiście ostatnio maksymalnie wku#$&a gadanie przez telefon z urzędasami.
_________________
...pędzą konie po betonie w szarej mgle...
 
 
SyntaX 



Pomógł: 93 razy
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Sob Sty 29, 2011 16:18   

No wiedz zrób tak jak mówię.
Zadzwoń do nich i powiedz że wysłałeś w terminie i masz na to dowody i mają natychmiast wszystko odkręcić albo składasz zawiadomienie do prokuratury o niesłusznym wpisie na listę dłużników. Sprawę masz wygraną.
Szkoda że nie jesteś z Łodzi bo moja mama chętnie przygotowała by Tobie taki pozew bo jest cięta na takich cwaniaków.
 
 
tolik 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Sob Sty 29, 2011 16:37   

Sądziłem ,że nie będzie konieczne składanie zawiadomienia do prokuratury ale w tej sytuacji nie mam wyjścia.Zawiadomienie to nie problem napisać i sobie z tym poradzę.Sprawa ciągnie się już 2,5 roku i link 4 ostatnio zmienił firmę windykacyjną która tylko mnie straszyła różnymi konsekwencjami i w końcu zrezygnowała.

Kolejna firma windykacyjna narazie tylko przysłała nakaz płatności.Wysłałem im odpisy dokumentów wypowiedzenia umowy maillem i czekam na odpowiedź z ich strony.

Z link 4 już się nie kontaktuję,gdyż sami sobie tego nie życzą.
_________________
...pędzą konie po betonie w szarej mgle...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Problem z Link4
Alexi Prawo i ubezpieczenia 2 Pon Paź 11, 2010 22:26
Alexi
Brak nowych postów Wypowiedzenie OC Link 4
DawidNB Prawo i ubezpieczenia 9 Pon Gru 12, 2011 15:34
Ciufa
Brak nowych postów [OC] termin 30 dni na wypowiedzenie
spitz Prawo i ubezpieczenia 3 Sro Cze 30, 2010 19:02
Pływak
Brak nowych postów Wypowiedzenie umowy OC PZU
Gość Prawo i ubezpieczenia 3 Sro Kwi 07, 2010 10:24
zetes
Brak nowych postów [OC] wypowiedzenie umowy OC LD
Gallus Prawo i ubezpieczenia 12 Pon Sty 04, 2010 23:43
BayHarborButche



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink