Forum Klubu ROVERki.pl :: IRC zamiast SSB
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
IRC zamiast SSB

irc zamiast SSB
podoba mi sie
18%
 18%  [ 13 ]
do kitu
73%
 73%  [ 51 ]
nie mam zdania/ nie mam javy :)
7%
 7%  [ 5 ]
Głosowań: 69
Wszystkich Głosów: 69

Autor Wiadomość
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 14, 2011 12:22   

Paul napisał/a:
IMO ważniejsza jest funkcjonalność i wygoda obsługi, grafika to wodotrysk - ładny, ale niekonieczny
To prawda. Tylko jak coś wygląda jak ku... to mimo tego, że jest funkcjonalne niestety ale od razu mnie zniechęca. Niech chociaż "jakoś" wygląda. :smile:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lut 14, 2011 12:22   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
seyfer 




Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 735
Skąd: PCT

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 14, 2011 12:33   

sam wynik ankiety też o czymś świadczy :razz:
_________________
była..600-tka ;)
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 14, 2011 12:42   

Ale wynik ankiety nie jest miarodajny ;)
Bo większość osób kliknęła w pierwszych dniach działania, a wiemy, że wyglądało to zgoła inaczej ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 14, 2011 12:44   

MaReK napisał/a:
Ale wynik ankiety nie jest miarodajny
Bo większość osób kliknęła w pierwszych dniach działania, a wiemy, że wyglądało to zgoła inaczej
Właśnie. :grin:
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Lut 14, 2011 14:22   

Większość jak pokazała ankieta woli ssb, ale jak ktoś chce się doszukać innego wyniku, oczywiście nawet jakby było 100% za tym i tak znajdzie swoje 100% przeciw- przerabialiśmy to już. A swoją drogą jakie nowe ssb ?? Jest godz. 14:21 i nie ma nic, ani irca, ani ssb :bezradny:

P.S.
Właśnie powróciło to coś z przeszłości ;/

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, która ma na bank związek z brakiem ssb. Jak ono było frekwencja na forum oscylowała w granicach 40 i wiecej osób- bez względu na porę dnia ( z wyjątkiem godzi późnonocnych 2-5 rano ) A obecnie, jak jest 30 osób to już sukces.
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 14, 2011 15:19   

Jugol napisał/a:
ale jak ktoś chce się doszukać innego wyniku, oczywiście nawet jakby było 100% za tym i tak znajdzie swoje 100% przeciw- przerabialiśmy to już.
Jugol pisz jaśniej. :)
Jugol napisał/a:
A swoją drogą jakie nowe ssb Jest godz. 14:21 i nie ma nic, ani irca, ani ssb
No właśnie - "jakie". Takie które było wcześniej; przed 14:21; i dlatego napisałem post. Czasami zanim się coś napisze trzeba się rozeznać w temacie, a nie pisać aby pisać.
Jugol napisał/a:
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, która ma na bank związek z brakiem ssb. Jak ono było frekwencja na forum oscylowała w granicach 40 i wiecej osób- bez względu na porę dnia ( z wyjątkiem godzi późnonocnych 2-5 rano ) A obecnie, jak jest 30 osób to już sukces.
:hahaha: To poproś Marka aby przejrzał archiwum i napisał ile osób z tych 40 pisało lub w ogóle korzystało z SB.

Pozdrawiam
apples
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Lut 14, 2011 16:54   

Jugol napisał/a:
Większość jak pokazała ankieta woli ssb, ale jak ktoś chce się doszukać innego wyniku, oczywiście nawet jakby było 100% za tym i tak znajdzie swoje 100% przeciw- przerabialiśmy to już.

No i widzisz ja zagłosowałem przeciw bo odrzucił mnie klient działający na javie i nawet przez chwile nie posiedziałem na irc, później obeszło się bez javy i po jednym dniu diametralnie zmieniłem zdanie. Ty wbiłeś na IRC na dosłownie minute po czym stwierdziłeś, ze Ci się nie podoba i już tam nie wejdziesz... i ze sporą częścią tych na "NIE" jest tak samo, nikt nie posiedział tam dłuższej chwili, a im się nie podoba bo "tak"....


Cytat:
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, która ma na bank związek z brakiem ssb. Jak ono było frekwencja na forum oscylowała w granicach 40 i wiecej osób- bez względu na porę dnia ( z wyjątkiem godzi późnonocnych 2-5 rano ) A obecnie, jak jest 30 osób to już sukces.

Tak zwany sztuczny tłok, aktualnie Ci co chcą pogadać wchodzą na IRC, a Ci których to nie interesuje przejrzą forum i się wylogowują. Gwoli ścisłości dodam, że to, że ktoś jest niezalogowany wcale nie oznacza, ze go na IRC nie ma bo sesja na forum wygasa po jakimś czasie, a klient IRC działa dalej...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Pon Lut 14, 2011 18:22   

Pływak napisał/a:
i ze sporą częścią tych na "NIE" jest tak samo, nikt nie posiedział tam dłuższej chwili, a im się nie podoba bo "tak"....




Ja tam np. posiedziałem więcej, niż dłuższą chwilę na IRC i jakoś do dzisiaj mnie on nie przekonuje. Nie ma co ukrywać, że mniej osób się udziela na IRC, poza tym w porównaniu do ssb przez długi czas potrafi być stypa. Możesz siedzieć dłuższy czas a rozmów niewiele, poza tym kilka osób obecnych, z czego większość chyba 'afk', bo nie daje nawet znaku zycia ;)
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Lut 14, 2011 19:42   

apples napisał/a:
To poproś Marka aby przejrzał archiwum i napisał ile osób z tych 40 pisało lub w ogóle korzystało z SB.


Jak masz takie pragnienie, to go poproś, ja tylko napisałem swoje spostrzeżenie.
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 14, 2011 22:43   

MaReK, ustawienie IRC w taki sposób jak jest teraz to przegięcie. Teraz każdy może wpisać np. mój nick i pisać jako apples. :roll:

Najlepsze to że zalogowałem się nawet jako Ty. :D

Przepraszam, że powywalałem niektórych z IRC :D
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 14, 2011 23:02   

to po co była ankieta? :roll: powrót do przeszłości.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink