Forum Klubu ROVERki.pl :: Utrata danych profilowych w trakcie trwania BANa/Warna (6)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MaReK
Sro Lut 16, 2011 10:32
Utrata danych profilowych w trakcie trwania BANa/Warna (6)
Autor Wiadomość
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 01:53   

kris-tofer napisał/a:

Pływak, z Tobą tu nie rozmawiam więc się nie wcinaj, Ciebie to nie dotyczy więc siedź cicho!


Czyżbym wbił Wam się w skrzynkę prywatnych wiadomości? Chyba nie bo to jest ogólnie dostępny temat więc albo masz problem i piszesz na PW albo szukasz poklasku i piszesz na forum ogólnym gdzie każdy może się włączyć do dyskusji. Niestety zabronić mi tego nie możesz "nie twój zamek nie twoje zasady".

Za co poleciał kick na irc? Już tłumaczę... albo bierzesz udział w dyskusji, która nota bene dotyczyła Ciebie albo wykładasz na to lachę i nie wchodzisz w ogóle. Jak masz zamiar robić screeny zbierając jakieś "dowody" na obgadywanie to sobie daruj wchodzenie na irc bo nie po to ono jest. Na temat domniemanych 120 punktów nawet się nie wypowiem bo chcesz być postrzegany jako osoba wiarygodna, a robisz wszystko aby było odwrotnie...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lut 16, 2011 01:53   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 01:58   

kris-tofer napisał/a:
Mareczku, od Ciebie w większości przypadków nie można się dowiedzieć nic ani na GG (pisałem w tej sprawie dziś) ani na SSB, ani na IRC w prywatnej rozmowie, bo po prostu nie odpisujesz.

Odpisywałem, odpisywałem. Zadałem pytanie. Była chwila przerwy, która pewnie związana była z moją pracą. Gdybyś pisał teraz, jak ten temat. Napisał maila, pw. Na pewno bym się ustosunkował. Nie olewam nikogo, bo jaki miałbym w tym cel. Na pewno nie Ciebie, skoro znamy się osobiście i na żywo. Przecież jeśli nie zależy Ci na tych danych tak bardzo, to równie dobrze mogłeś zaczekać do soboty czy niedzielnego spota. Ale Ty ubzdurałeś sobie, że ja Ciebie olewam więc założysz temat, który miałby stanowić aferę :) Tak jest przynajmniej skonstruowany na początku.

Dlatego przybrałem formę ironicznego lub żartobliwego tonu wypowiedzi - przede wszystkim bo Cię znam i lubię. Oczekuję, że zrozumiesz to :)

kris-tofer napisał/a:
a Ty dalej z przekąsami i jakieś mało śmieszne nawiązania do NASA

Ciągnę formułę. Mam screen, na który czekałem od pojawienia się Twojego tematu.
Nawet nie wiedziałem czy go będę miał, dlatego napisałem, że przywrócenie punktów jest chwilowo niemożliwe. Dobrze, że tak się stało. Nadal jednak nie rozumiem, czemu tak duża rozbieżność. Dodałeś sobie te punkty ile mógłbyś zdobyć podczas 3-miesięcznej nieobecności? Prawdziwe źródło pochodzenia nie jest istotne. Pewnie gdybyś je poznał uznałbyś, że zostało spreparowane przeciwko Tobie. Przecież jaki problem zmienić wpis w programie graficznym. Koledzy mają już takie przygotowane, może wkleją.

Na razie nie mogę zrozumieć, czemu chciałeś sobie podbić punktacje...
Czy pomyliłeś się, nie pamiętałeś, wydawało Ci się czy są jakieś inne powody...

kris-tofer napisał/a:
Widocznie mamy inne poczucia humoru, ja nie ironizuję z innych pod publikę i sobie też tego nie życzę, a za wyrzucenie mnie z IRC przez Pływaka odpowiedziałem

Ale dziwne, że nasze poczucie humoru różni się tylko tu.
Na żywo, śmiejemy się z tego samego ;)

Ja z tego tematu żartuję, bo dla mnie ma on formę dowcipu.

kris-tofer napisał/a:
a za wyrzucenie mnie z IRC przez Pływaka odpowiedziałem

Nie popieram wyrzucania z irc'a, ani publicznej dyskusji na ten temat.
Kto kogo i ile razy wyrzucił z irc'a ciężko policzyć, ale chyba nikt tego nie rozpamiętuje - przynajmniej publicznie. Nie ten temat zupełnie.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Sro Lut 16, 2011 02:30   

MaReK napisał/a:
Kto kogo i ile razy wyrzucił z irc'a ciężko policzyć, ale chyba nikt tego nie rozpamiętuje - przynajmniej publicznie.

a za co ja dostałem kick od Ciebie ;> na IRCu mi nie odpowiedziałeś
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 08:43   

Ciufa napisał/a:
a za co ja dostałem kick od Ciebie ;> na IRCu mi nie odpowiedziałeś

Jeśli nie w ramach testów, o czym byłeś informowany, to pewnie za używanie wulgaryzmów.

Zdarza się, że operator "wyrzuca" czasami wiszące sesje, które są nieaktywne. Jeśli serwer nie otrzyma od klienta wyraźnego polecenia "quit", to będzie utrzymywał sesje wprowadzając w błąd innych użytkowników o jego aktywności. Rozłączenie poprzez tzw. "kick" powoduje, że dany klient może swobodnie wrócić do rozmowy i być dalej aktywnym.

Tak było dzisiaj z użytkownikiem Violla. Sesja wisiała, a jej przecież nie było. Niestety z uwagi na późną porę nie było komu zrobić porządku.

Przypominam jednak, że temat dotyczy utraty danych profilowych, po banie/warnie w skutek usunięcia profilu na prośbę użytkownika, a nie o zasadach panujących na IRC.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 09:40   

Pływak, Jeśli masz coś do dodania w temacie to piszesz, jeśli nie to nie piszesz inie zaciemniasz obrazu, bo nic nie wnosisz do tematu, to nie hydepark. W tym samym czasie mógłbyś zrobić coś pożytecznego, jeśli wiesz co to znaczy. Nie jesteś osobą uprawnioną do wyrzucania kogokolwiek z jakiejkolwiek dyskusji czy pokoju, tym bardziej, że nie rozrabiałem tam, rozmawiałem natomiast z jedną jakiś czas, ale chyba miałeś świadomość tego, że to, że jestem zalogowany w jakimś pokoju nie oznacza, że cały czas wpatruję się w ekran, do komputera dochodzę w chwili przerwy w obowiązkach domowych.
Jeśli chodzi o to, że wydawało mi się, że miałem około 120 punktów to dobrze, że Marek to sprawdził i nie wpisał tyle ile mówiłem, naprawdę zdawało mi się, że tyle właśnie mogę mieć. W końcu po 3 miesiącach nieobecności na forum miałem prawo zapomnieć ich dokładną liczbę, co więcej takie rzeczy nie wpadają mi w pamięć, do końca trwania bana myślałem, że zgodnie z wcześniejszą prośbą konto zostanie mi usunięte. Tak się nie stało, więc miałem prawo dochodzić swego.

MaReK napisał/a:
Dlatego przybrałem formę ironicznego lub żartobliwego tonu wypowiedzi - przede wszystkim bo Cię znam i lubię. Oczekuję, że zrozumiesz to :)
właśnie moim zdaniem powinno się do znanej osoby podchodzić w sposób normalny, poważny - co jest domeną szacunku dla drugiej osoby, ale Ty o tym doskonale wiesz, bo jesteś inteligentną osobą.
MaReK napisał/a:
Ja z tego tematu żartuję, bo dla mnie ma on formę dowcipu.
i dlatego rozkręciła się taka afera? :/ gdyby nie te ''żarty'' na początku nic by nie było, w innych tematach potrafisz normalnie odpowiadać, w moich tematach ironicznie i to już nie pierwszy raz.
Widzę, że sprawa której dotyczył temat zakończona sukcesem, za co wypada podziękować. Jeśli ma ktoś coś jeszcze do dodania odnośnie tematu to pisać, jeśli nie uważam temat z mojej strony za zamknięty.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 09:54   

kris-tofer napisał/a:
Pływak, Jeśli masz coś do dodania w temacie to piszesz, jeśli nie to nie piszesz inie zaciemniasz obrazu, bo nic nie wnosisz do tematu, to nie hydepark.

Miałem pytanie i je zadałem jeżeli ktoś tu coś zaciemnia to na pewno nie ja :]

Cytat:
W tym samym czasie mógłbyś zrobić coś pożytecznego, jeśli wiesz co to znaczy.

Co takiego mógłbym zrobić w czasie pisania jednozdaniowego posta z pytaniem?

Cytat:
Nie jesteś osobą uprawnioną do wyrzucania kogokolwiek z jakiejkolwiek dyskusji czy pokoju

To niby jak Cię wykopałem skoro nie jestem uprawniony? :]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 10:03   

Pływak, nie przekręcaj, wyrzuciłeś mnie z IRC bez powodu wiedząc, że utracę historię.. Nie przekręcaj znaczenia moich słów i skocz zobaczyć, czy nie ma Cię gdzieś na IRC tam sobie możesz pitolić do woli, anie w moim temacie, który Ciebie nie dotyczy. Wszędzie tak paluchy wkładasz do cudzych tematów? Mogę Ci jedynie pokazać ''gest Kozakiewicza'' :D
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 10:20   

kris-tofer napisał/a:
Pływak, nie przekręcaj, wyrzuciłeś mnie z IRC bez powodu wiedząc, że utracę historię..

No ale pech utraciłeś historie i nie zdążyłeś zrobić screenów. Łaczę się z Tobą w smutku...

Cytat:
Nie przekręcaj znaczenia moich słów i skocz zobaczyć, czy nie ma Cię gdzieś na IRC tam sobie możesz pitolić do woli, anie w moim temacie, który Ciebie nie dotyczy.

Aha rozumiem, ze właścicielem tematu jest autor i to on decyduje kto może się udzielać, a kto nie. Trzeba by wprowadzić poprawki do regulaminu forum. Dobrze by było aby autor mógł jeszcze w swoim temacie dawać ostrzeżenia i bany...

Cytat:
Mogę Ci jedynie pokazać ''gest Kozakiewicza'' :D



Z mojej strony EOT
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 10:29   

kris-tofer napisał/a:
Jeśli chodzi o to, że wydawało mi się, że miałem około 120 punktów to dobrze, że Marek to sprawdził i nie wpisał tyle ile mówiłem, naprawdę zdawało mi się, że tyle właśnie mogę mieć.

Dlatego nic na szybko w takich sprawach.
Udało się sprawdzić, potwierdzić, zaktualizować.
Gdyby nie czujność i przezorność jednego z administratorów forum, pewnie nie udałoby się dotrzeć do prawdziwych danych, przez co uzupełnienie nie doszłoby do skutku :)

Traktuję Cię poważnie, bo jak pisałem, w innym wypadku nie odpowiedziałbym na ten post i pozostawił bez komentarza. Nie mniej jednak, robię z tego komedię, bo po co nam kolejny dramat? Uwierz mi na słowo, że to co tu piszę i jak piszę, nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku dla Twojej osoby.

O Twoim szacunku do innych moglibyśmy napisać w kontekście 120 pkt. z 64 prawdziwych ;) Można by pomyśleć, że chciałeś celowo wprowadzić w błąd odnosząc z tego tytułu pewne korzyści. Bo przecież nie napisałeś, że nie pamiętasz, nie masz pewności. Napisałeś wyraźnie około 120 - ale 64 ni jak nie jest obok 120 ;)

kris-tofer napisał/a:
właśnie moim zdaniem powinno się do znanej osoby podchodzić w sposób normalny, poważny - co jest domeną szacunku dla drugiej osoby, ale Ty o tym doskonale wiesz, bo jesteś inteligentną osobą.

Jeśli kogoś nie znam, to nie piszę z nim jak z kumplem.
Oczywiście tutaj wszyscy traktujemy się na równi, nikt nie piszę Pan/Pani, ale jeśli nie wiem kto czyta moje informacje po drugiej stronie, staram się odpowiadać w tonie.
W tym temacie po pierwsze znam Ciebie i mogę sobie z Tobą pożartować, a po drugie - najważniejsze - ten temat wydał mi się pół serio. Bo przecież wszystko co się wtedy wydarzyło wokół Twojego profilu na forum było spowodowane Twoimi poczynaniami i prośbami. Dlatego wydało mi się to złośliwym dowcipem z Twojej strony, żeby publicznie poruszyć tą kwestię, próbując tym samym zrzucić winę na błąd systemu lub administratorów.

kris-tofer napisał/a:
i dlatego rozkręciła się taka afera? :/ gdyby nie te ''żarty'' na początku nic by nie było, w innych tematach potrafisz normalnie odpowiadać, w moich tematach ironicznie i to już nie pierwszy raz.

To jest tzw. afera - "afera". Szczerze Ci napiszę, że tego tematu od samego początku nie traktowałem poważnie. Cały ten kącik "forum i www", służy głównie do poruszania spraw związanych z niepoprawnym funkcjonowanie strony lub forum. Zgłaszać można ew. pomysły na modyfikacje itp. Ten temat nadaje się do Hydeparku bardziej, bo nic wspólnego z nieprawidłowym działaniem nie ma.

kris-tofer napisał/a:
Widzę, że sprawa której dotyczył temat zakończona sukcesem, za co wypada podziękować.

Tak. Przekażę podziękowanie odpowiedniej osobie.
Sam też będziesz mógł to zrobić np. na sobotnim spotkaniu.

Uzupełnię jeszcze dane o legitymacji klubowej, a z resztą poradzisz sobie?


kris-tofer napisał/a:
Mogę Ci jedynie pokazać ''gest Kozakiewicza'' :D

Emotikon może świadczyć o tym, że żartujesz. Jednak patrząc przez pryzmat całej dyskusji, o tym z jaką powagą traktujesz ten temat, można odnieść wrażenie, że chciałeś kolegę Pływak obrazić.

Oczywiście nie próbuję tutaj insynuować, że innym wolno żartować, a Tobie nie.
Jednak gdyby mi nie zależało i miałbym Cię gdzieś, taki gest pokazałbym Tobie w drugim poście tego wątku ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 10:30   

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gest_Kozakiewicza Pływak i to dokładnie mam zawsze na myśli jak wnosisz coś do tematu co nie ma związku z całą sprawą
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 11:21   

Dobra! Rozerwaliśmy się trochę ;)
Teraz czas już zakończyć dyskusję. Na prośbę autora tematu, wątek zamykam.

Problem z tym działaniem forum i administratorów został rozwiązany.

[ Dodano: Sro Lut 16, 2011 10:57 ]
Dostałem PW od kris-tofer z wyjaśnieniem, które doklejam poniżej.

kirs-tofer napisał/a:

Odnośnie punktów, byłem przekonany, że około 120 i nie miałem na myśli dodania sobie tych punktów, jak pisałem średnio zwracałem uwagę na ich ilość a po 3 miesiącach trudno o zapamiętanie takich szczegółów. Jeśli kogoś uraziła podana przeze mnie ilość w stosunku do stanu faktycznego, to przepraszam, naprawdę nie miałem na myśli oszukać nikogo, tylko dochodzić swego w tym temacie. A w tym momencie wiesz Marek, że mówię prawdę, bo znasz mnie osobiście i wiesz, że nikogo nigdy nie oszukałem i jestem poważny


[ Dodano: Sro Lut 16, 2011 11:21 ]
Oczywiście publikacja PW jest niezgodna z regulaminem ;)
Zrobiłem to jednak celowo i w dobrej wierze :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink