Forum Klubu ROVERki.pl :: [Accord 2.0TD 99r] łącznik elastyczny
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Accord 2.0TD 99r] łącznik elastyczny
Autor Wiadomość
Kulmas 



Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 64
Skąd: Gdańsk



Wysłany: Wto Lip 12, 2011 11:15   [Accord 2.0TD 99r] łącznik elastyczny
Typ: TD Rodzaj silnika: diesel Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 1999

Witam

Panowie mam na 99% do wymiany łącznik elastyczny wydechu. Chciałem się dowiedzieć o cene w sklepie w gdańsku ale muszę podać wymiary a ich nie znam. czy nie wiecie jakie powinny być do mojego auta? czy znacie możę jakiś sklep internetowy gdzie bym taki dostał do swojego auta. Czy rozmiar jest zawsze taki sam w danym aucie czy przy każdym aucie trzeba mierzyć. chodzi mi o to że od 2tyg jestem w nowej pracy i niemam możliwości się zerwać z pracy i udać gdzieś na kanał zmierzyć. według mnie to w sklepie powinni wiedzieć jaki wymiar do mojego auta pasuje bo maja swoje katalogi przecież. pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lip 12, 2011 11:15   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
victorarmy 



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Jawor



Wysłany: Czw Lip 14, 2011 14:15   

Kiedyś i mi się zdarzyło, że musiałem wymienić ten łącznik, ale poszedłem grzecznie do sklepu motoryzacyjnego, ładnie dygnąłem :D , powiedziałem o co mi chodzi i pan mi zamówił część na popołudnie (teraz zazwyczaj tak sklepy działają). jedynie nie pamiętam, czy na warsztacie mi to wspawywali czy mocowali za pomocą obejm :/
 
 
andrew0503 




Pomógł: 25 razy
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Czw Lip 14, 2011 21:50   

Najprościej to podjechać do warsztatu gdzie zajmują się tłumikami, złącze dopasują, wspawają, żaden problem. Złącze ok. 50-70 zł, robocizna, ja płaciłem 40 zł. Chyba, że chcesz wymienić sam to wtedy warto zmierzyć, no i kwestia czy będziesz wspawywał czy montował na obejmach :wink:
_________________
Andrzej
 
 
 
Kulmas 



Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 64
Skąd: Gdańsk



Wysłany: Sro Lip 20, 2011 08:22   

no właśnie mi Pan w sklepie nie mógł pomóc bez wymiarów. A jeżęli chodzi o sposób mocowania to lepiej wspawać czy na obejmach zamontować? na obejmach może być wygodniej przy ewentualnej kolejnej wymianie (no i sam bym to zrobił) wspawany natomiast chyba lepiej będzie trzymał. Wolał bym na obejmach ale jak ma być gorzej to wole wspawać. co polecacie? a Jeszcze takie pytanko. Bo może ten łącznik nie jest do wymiany. Na pewno jest dziórawa ta siatka bo widać dziórę natomiast nie widzę żeby była na wylot. z ilu warstw ta siatka się składa. może on jednak jest ok. a pomyślałem o wymianie bo auto lekko drży szczególnie przy obrotach ok 3tyś. i może głośniej chodzi i nie wiem czy ten odgłos i drżenie się wydobywa z tego łącznika czy z pracy silnika albo turbinki.

[ Dodano: Sro Lip 20, 2011 08:22 ]
No i lipa. Byłem w warsztacie i łącznik jak i cały wydech mam ok. To ja już nie wiem od czego drży. Może jakaś poduszka. Wymieniałem ostatnio tą przy alternatorze bo była cała popękana. Pewnie jakaś inna też do wymiany. teraz mam takie pytanko czy dam rade sam je wymienić czy tylko warsztat? może polecacie jakiś zamiennik w rozsądnej cenie? bo ceny na tomateam.pl jak zobaczyłem to się załamałem. ja kupiłem ta obok alternatora za ok 100zł na allegro a tu jedną widzę za 340zl. Maaasakra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R620] Łącznik elastyczny tłumika ???? gdzie kupić
pzwmichal Rover serii 600, Honda Accord 4 Nie Cze 15, 2008 19:26
maciej
Brak nowych postów [R600] Przewód elastyczny wysprzęglika, nieszczelność
zuber84cool Rover serii 600, Honda Accord 2 Pon Lip 04, 2016 09:37
zuber84cool
Brak nowych postów [R623] Łącznik stabilizatora
neo184 Rover serii 600, Honda Accord 10 Wto Wrz 17, 2013 17:07
marthinez
Brak nowych postów [R600] Łącznik stabilizatora tylnego.
Gość Rover serii 600, Honda Accord 1 Wto Lip 22, 2008 15:38
orobra
Brak nowych postów [R620] Łącznik drążka stabilizatora tylny ?
maG_xx Rover serii 600, Honda Accord 14 Pią Kwi 30, 2010 01:23
maG_xx



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink