Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 75 - proszę o opinię
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 75 - proszę o opinię
Autor Wiadomość
bibiking 



Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Biała Podlaska



Wysłany: Pią Sie 26, 2011 00:55   Rover 75 - proszę o opinię

Proszę o poradę/opinię w sprawie niniejszego Roverka:

http://otomoto.pl/rover-7...-C20195771.html

Pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Sie 26, 2011 00:55   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
balrog 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 208
Skąd: Mielec

Rover 75

Wysłany: Pią Sie 26, 2011 10:16   

Witam :)

Uboga wersja, tylna klapa zle spasowna zreszta przednia chyba tez :mrgreen: , swieci sie jakis blad na desce, smiem watpic ze jednak nie ma czujnika desczu jak twierdza w opisie, pozatym, auto sprowadzone z niemiec a papiery z Italii? :/

I standardowo trzeba dorzucic przynajmniej 100k km do przebiegu :)
Ostatnio zmieniony przez balrog Pią Sie 26, 2011 10:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
plemaster 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 391
Skąd: Wrocław

Rover 200

Wysłany: Pią Sie 26, 2011 10:22   

Ale odpicowany....chyba Plak szpachelką nakładany ;) .....jeszcze nigdy nie widziałem tak błyszczących plastyków w silniku (nawet w salonie:P )
 
 
 
bibiking 



Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Biała Podlaska



Wysłany: Pią Sie 26, 2011 16:02   

balrog napisał/a:
Witam :)

Uboga wersja, tylna klapa zle spasowna zreszta przednia chyba tez :mrgreen: , swieci sie jakis blad na desce, smiem watpic ze jednak nie ma czujnika desczu jak twierdza w opisie, pozatym, auto sprowadzone z niemiec a papiery z Italii? :/

I standardowo trzeba dorzucic przynajmniej 100k km do przebiegu :)



Mówisz o tylnej prawej części klapy? Z przodu ciężko jest mi cokolwiek dostrzec. Ta kontrolka o której wspomniałeś, może ktoś wie co może oznaczać?

[ Dodano: Pią Sie 26, 2011 16:02 ]
plemaster napisał/a:
Ale odpicowany....chyba Plak szpachelką nakładany ;) .....jeszcze nigdy nie widziałem tak błyszczących plastyków w silniku (nawet w salonie:P )


Może nowy silnik:)
 
 
plemaster 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 391
Skąd: Wrocław

Rover 200

Wysłany: Pią Sie 26, 2011 17:24   

tiaaaaa ;P
 
 
 
balrog 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 208
Skąd: Mielec

Rover 75

Wysłany: Pią Sie 26, 2011 21:40   

Dokladnie o to miejsce mi chodzi, widac ogromna roznice w porownaniu z lewa strona, w stosunku do lampy klapa jest bardzo opadnieta lub odwrotnie ;)
 
 
wyder007 




Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 140
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Sie 26, 2011 23:01   

ta kontrolka oznacza otwarte drzwi przy analogowym kompie, bardziej zastanawia mnie tempomat i TC, jest tylko jeden włącznik nad popielniczką, a TC chyba ma na tym panelu wyłącznik, więc albo tempomat lipny albo kontrola trakcji nie istnieje, następny temat to klima, bo jeżeli był bity przód i tył to wypadałoby sprawdzic co z klimą, w/g mnie trochę dużo jak za rok, przebieg raczej n/n. Jeżeli bardzo chcesz go kupić sprawdź go na T4.
BTW kraj orginalnego pochodzenia może być włoski a do polski przyjechał z niemiec, ale wątpię by niemiec sprowadzał sobie kilkuletnie auto z włoch, no i przebieg 160kkm na 2.0disel i prawie 10 lat, hmmmmmmmja swoim zrobiłem w okresie od połowy kwietnia 10kkm więc w skali roku wyjdzie mi okolo 20-30k. Jeżeli chodzi o wygląd to każdy handlarz tak wypucuje auto że świeci się jak psu........ , więc dopóki się nim nie przejedziesz, nie sprawdzisz jak się zachowuje na dzurach i jak jeździ
_________________
był: 416XW 1.6 16V piękny kanciasty kombiak
jest: R75 CDT Tourer
 
 
SlawekG 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 51
Skąd: Budzyń



Wysłany: Sob Sie 27, 2011 09:19   

Tak. Dokładnie ta kontrolka oznacza otwarte drzwi lub klapę bagażnika / maskę. Kolor śliczny - R75 pięknie się prezentuje w granacie [sam mam w takim kolorze :) ] Co do tylnej klapy - faktycznie wygląda jakby była obniżona i to o co najmniej 5mm ale... może to tylko tak wygląda na zdjęciu. Nie za bardzo mi się chce wierzyć aby handlarz wystawił auto z takim felerem. Ale przecież można zadzwonić i poprosić o więcej zdjęć. Co do kontroli trakcji to na 100% nie posiada - tylko jest tempomat - nota bebe do niczego nie potrzebny. Taki gadżet, który jest ale rzadko wykorzystywany. Dość skromne wyposażenie ale - to może być argument w negocjacjach odnośnie ceny. Przebieg w autach z dieslem w tym roczniku raczej niespotykany ale...? Zdarzają się okazje tylko szkoda, że zawsze innym ale nie nam :D . Warto zwrócić uwagę na bardzo ładnie utrzymane nie zżółknięte klosze reflektorów. Radzę zwrócić szczególną uwagę na silnik bo resztę po woli można doprowadzić do ładu. Ja oglądałem kilka sztuk diesli :bezradny: i... w końcu kupiłem KV6 2,0 ;)
_________________
R75 2.0 KV 1999r automat gaz
Mitsubishi Eclipse 2.0 1992r - było
 
 
bibiking 



Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Biała Podlaska



Wysłany: Sob Sie 27, 2011 09:48   

Bardzo dziękuję za cenne opinie. Gdybym go kupił, byłby to mój pierwszy Roverek, dlatego być może poniższe pytanie wydać się dyletanckie, ale jak to jest z tym ASR - zawsze w tym modelu rocznikowym włącznik/wyłącznik występuje w okolicach nad popielniczką?
Mieszkam dość daleko od Gniezna/Poznania, czy jest ktoś kto ma o wiele bliżej i mógłby/chciałby się podzielić wrażeniami z jazdy próbnej/oględzin itp.?
Pozdrawiam
 
 
SlawekG 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 51
Skąd: Budzyń



Wysłany: Sob Sie 27, 2011 11:19   

Jak jest system ASR to wyłącznik zawsze występuje w pasie nad popielniczką w miejscu zależnym od ilości wyposażenia dodatkowego. Przeczytaj sobie tutaj:
http://forum.roverki.eu/v...p=200752#200752
_________________
R75 2.0 KV 1999r automat gaz
Mitsubishi Eclipse 2.0 1992r - było
 
 
bibiking 



Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Biała Podlaska



Wysłany: Sob Sie 27, 2011 12:31   

Wielkie dzięki za linka:) oszczędzi mi zbędnej podróży
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów rover 75 Proszę o opinię
esskate1 Chcę kupić ROVERka 1 Czw Sty 05, 2017 11:21
Sandman
Brak nowych postów [Rover 75] Proszę o opinię
Zwierzojad Chcę kupić ROVERka 8 Wto Paź 13, 2015 11:29
longer86
Brak nowych postów [Rover 25] Proszę o opinię
Szczota87 Chcę kupić ROVERka 4 Pon Lis 29, 2010 11:23
shilus82
Brak nowych postów [Rover 75 CDT 2.0 ] Prosze o opinie
Tody Chcę kupić ROVERka 14 Nie Lip 22, 2012 12:49
Tody



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink