Forum Klubu ROVERki.pl :: O co chodzi z podpisami?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
O co chodzi z podpisami?
Autor Wiadomość
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 13:01   

MaReK napisał/a:
Forum załamuje tekst, aby nie wyjść poza ramy marginesu,


Powaga? ;)

http://forum.roverki.eu/v...p=695149#695149
_________________
01100011 01101111 01110011 01110011 01101001 01100101 01110000 01110010 01111010 01111001
01101010 01100101 01100010 01100001 01101100 00111111
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 13:01   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 13:08   

Podpis Hvila wydłużył się, ze względu na mój poprzedni podpis, który przez to, że nie zawierał spacji wydłużył się niemiłosiernie :) Teraz jest tak długi, przez Twoją odpowiedź.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 13:15   

Nie, Hrabia nie dał entera na końcu postu ;)
To też bug, kolejny forum ;) Jeszcze trochę posiedzimy i znajdziemy całą listę poprawek ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 13:27   

Tomi, nie chodziło o długość podpisu Hvil-a a o załamywanie tekstu.
O ile działa w podpisie (widać na Twoim przykładzie z jedną linijką) to nie działa w treści postu.
Zawsze można wyłączyć swój podpis i na koniec każdego postu wklejać sobie reklamę/treść jaką się sobie tylko wymyśli.
Wniosek.
Nie ma co dokładać technicznym roboty bo zawsze jest sposób na obejście w sposób mniej lub bardziej wyrafinowany. Myślę że kontrolowanie podpisów przez modów wytrzyma może miesiąc może trochę dłużej a potem wyłapywane będą tylko pojedyńcze sztuki.
Może zamiast tego ograniczyć możliwość dodawania linków w podpisach? Oczywiście zostawić możliwość Klubowiczom i Inst. wspierającym.


Wymyślanie co raz to innych ograniczeń powoduje tylko spory których i tak nie brak.


Mój podpis jest wyłączony więc dam przykład...
Widać że niby podpis to nie podpis? Pewnie nie.



Przykład skopiowany od Marka.

_________________
MaReK
MG ZT 2.0 CDTI, 04r.
http://www.marek.idzik.pl/rover/MG/ses_1/
Oberek: http://www.youtube.com/watch?v=jJQ3l9AHCVA

Rover 200 8v, 98r.
Warszawa, WE 91726 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus molestie pharetra enim tincidunt lacinia. Aenean vel dui eget quam rhoncus lacinia. Mauris commodo velit ut diam malesuada et posuere orci aliquet. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 13:30   

Słusznie prawi Hrabia. Jedyna niedogodność tej operacji, to trzymanie podpisu w schowku, żeby go wklejać.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 13:31   

Hrabia napisał/a:
Tomi, nie chodziło o długość podpisu Hvil-a a o załamywanie tekstu.
O ile działa w podpisie (widać na Twoim przykładzie z jedną linijką) to nie działa w treści postu.

Zadziałało dopiero, jak wsadziłem co jakiś czas spację. Jeśli usunę spacje, to znów podpis będzie bardzo długą jedną linijką.
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 13:38   

"Może zamiast tego ograniczyć możliwość dodawania linków w podpisach? Oczywiście zostawić możliwość Klubowiczom i Inst. wspierającym."

No i tu zaczyna się karuzela zła :)
Bo jeśli wyłączę podpis to w moim kwazi podpisie będę też linkował co chcę i może ktoś to wyłapie a może nie :)

Jedyną radą na to będzie całkowite wyłączenie możliwości linkowania na forum określonej grupie.

Tak czy inaczej te zmiany nie prowadzą do niczego :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 13:59   

To bez sensu ;) Walczymy w tej chwili o przejrzystość postów, a nie zawartość merytoryczną. Od merytoryki są modowie. Obecnie trzeba zwalczyć problem długich postów, które się nie łamią :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 14:23   

MaReK napisał/a:
To bez sensu ;)
Wiem i zgadzam się :) Zawarłem tam taką delikatną ironię... tak delikatną że prawie niezauważalną... na wpadek gdybyś mnie poparł ;)


Walczcie :) dupa
Ostatnio zmieniony przez Hrabia Nie Lut 05, 2012 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 14:25   

a nie mozna dopisac do regulaminu, ze ma byc u klubowicza np. 5 linijek ,a u sympatyka 2 ?

nie mamy az tylu aktywnych uzytkownikow zebysmy nie wylapali ich, jak ktos raz na rok, napisze z dluzsza stopka chyba swiat sie nie skonczy, troche sztuczny porblem.

Zaba i inni przeginajacy moga byc zdyscyplinowani PW , jak nei to war, jak nie to banan... nikt na sile nie bedzie kultury uczyl....dupa
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 14:29   

O co chodzi z tą naszą ładniejszą częścią ciała na końcu postu? :Ddupa
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 14:29   

Dlaczego do każdej odpowiedzi dodawana dupa?dupa
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 14:30   

:rotfl: ;)
Hehehe :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 14:31   

Marek chce nam zafundować Warna

maniaq napisał/a:
nikt na sile nie bedzie kultury uczyl....dupa
- no... właśnie ;)
 
 
dzelo23 




Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 14:35   

ale
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 14:37   

dzelo23 napisał/a:
ale


lipa, już nie działa :)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 14:52   

albo malo czasu spedzam na forum albo mam dobre polaczenie- w kom nie otwieram , ale nie mam porblemow z podpisami... ZADNEGO

rozumiem celowsc ograniczenia poematow... ale chyba sa wazniejsze rzeczy niz dlugos kodu w podpisie
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Nie Lut 05, 2012 14:54   

Czytając wypowiedzi z wieloma można się zgodzić i nie zgodzić....

Tomi ma racje pisząc że pojawiają się handlarze żeby pchać parcha i części a wielu z nich nawet nie wie co sprzedaje.... i w dziale Sprzedam osoby, które umieszczają ogłoszenia :Postów 1 tylko po to żeby zarobić na marce....
ale to temat rzeka...

Ktoś mi od razu zarzuci, że Ty Tomi_114 miałeś reklamę w podpisie i linki do aukcji bla bla bla... a jesteś Sympatykiem.... Tak zgadza się... ma tak wiele osób... ale jakim innym sposobem mam trafić do potencjalnych klientów skoro sposoby legalne nie działają...

Grubo od ponad miesiąca proszę o informacje jak zostać instytucją wspierającą i móc umieścić baner na stronie aby nie zaśmiecać forum 10 linijkowym podpisem... walkie może potwierdzić, że już w grudniu pytałem od kogo uzyskać te informacje i pisałem to XX osób i nic... niedawno się dowiedziałem, że warunki są w p[przygotowaniu... więc nie płacę składki i czekam na info i tym samym ktoś mi zarzuci o Sympatyk a reklamę sobie robi na Forum... Zgadza się tylko akurat dla mnie marka Rover jest sposobem na życie i przetrwanie i Ci którzy byli u mnie przekonali sie, że nie serwisuje Roverów po to, żeby sie dorobić na nieznajomości innych mechaników... Po prostu robię to co lubię... i zależy mi na tym aby ludzie nie narzekali na Rovery ... A styczeń jest tego dobrym przykładem...:
1. R75 - tydzień postoju w Warsztacie XX - wymieniona masa zabawek - 1500zł auto nie zrobione (okazało sie, że do wymiany zaledwie jeden czujnik)
2. R200 - Diagnoza w XX warsztacie ze uszkodzone pierścienie cylindra auto nie pali na jeden tłok itp itd - naprawa - 1500zł a okazało sie ze nie pali bo wtryskiwacz padnięty.
3. R400 wymiana rozrządu - przestawiony pasek o 5 zębów i mechanik stwierdził ze to wina głowicy...
i Takich przypadków jest masa i jeśli ktoś dalej uważa, że to źle że robię sobie reklamę żeby w jakiś sposób pomagać użytkownikom to rzeczywiście usuńcie podpisy całkiem :) A Zarząd uprzejmie proszę o przesłanie warunków pozostania instytucją wspierającą.

A co do informacji też nic nie dostałem.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 15:46   

Tomi_114 co ma piernik do wiatraka ;D ?
Podobno to co "Staś" do "Kamizelki", ale ...

Rozmawiamy tu o podpisach ich funkcjonalności, a nie merytorycznej treści. O wprowadzeniu ograniczeń, które mają na celu spowodować żeby poszczególne jednostki nie robiły bałaganu umieszczając w nich elaboraty kolorowe.

Zawartość merytoryczna podpisów, podobnie jak postów, to inna sprawa. Temat na inną okazję, być może połączoną z tym co zrobić z "handlarzami" z przypadku. Tutaj zawsze będzie musiał czuwać moderator. Nic tego nie zmieni. Warunki zostania instytucją wspierającą to temat Zarządu. Nie ma sensu dyskutować o tym tutaj, tylko pisać maile na zarzad@roverki.pl lub PW. do osób obecnie zarządzających.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Nie Lut 05, 2012 15:58   

MaReK napisał/a:
Tomi_114 co ma piernik do wiatraka ;D ?
Podobno to co "Staś" do "Kamizelki", ale ...


Właśnie ma. Bo 50% podpisów to podpisy typu Sprzedam... i Moim zdaniem to też nie do końca ok bo ot tego jest dział "giełda".

Ale jest masę pożytecznych podpisów z zamiennikami części czy spisem postów porad itp itd...

Więc akurat merytoryczna częśc podpisu też powinna być brana pod uwagę...

Bo widzisz różnice pomiędzy :
Sprzedam :
Drzwi do WSki
Halogeny do trumny
Komplet dziurek do sitka
Czapkę z długim rękawem

a

Szukaj tu
Przeczytaj to
Zapoznaj się z tym itp itd...
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink