Forum Klubu ROVERki.pl :: R75 co o tym sądzicie?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
R75 co o tym sądzicie?
Autor Wiadomość
AndrewS 
Klubowicz





Pomógł: 159 razy
Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3632
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Sro Lut 15, 2012 18:53   

yyyy no faktycznie jesli chodzi o perłę to znam tylko te z morza, albo browar :lol:

a tak na powaznie, lakier perłowy i metaliczny to dwa rozne lakiery, sa oczywiscie podobne do siebie,
wiec pisanie "srebrny perła metalic" jest błedne, dlatego dalej bede sugerowal zeby sprzedajacy lepiej sie trzymal oryginalnej nazwy :mrgreen:

lysyxmv6 napisał/a:
To powiem Ci tak,jak nie wiesz co to perła w lakierze,a metalik to nie pisz takich postów


Ty jak widze slusznie rozdzieliles te nazwy, a sprzedajacy juz nie
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lut 15, 2012 18:53   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
7Tomi 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Sro Lut 15, 2012 20:20   

gringo10 napisał/a:
sash997 napisał/a:
gringo10 napisał/a:
Kolego fakt to jest taki że, to auto mojego kolegi.Byłem przy zakupie tego auta

to pewnie wiesz jaki miało przebieg jak wierzdzało do polski :mrgreen: pochwalisz sie tą wiedzą??


Oczywiści,mądrze piszesz to Ci odpowiem.. Tyle co ma w opisie..
Jak masz wątpliwości bierz ze sobą T4 :smile:
Jak przebieg będzie nie tak,to właściciel płaci Ci 2000zł.
Ale jak przebieg będzie oryginał to za podłączenie do 75 Ty płacisz 1000zł
Z resztą jest numer tel: do sprzedającego... i wszystko w temacie.
W czym problem...... widocznie sami kupiliście strzępy,a teraz chłopakowi odradzacie auta..


Są tacy co wiedzą jak cofać 75. Kupują moduł świateł z przebiegiem powiedzmy 130 tys i później cofają licznik na 130 tyś i wydaje się, ze T4 pokaze ti i tu przebieg cycuś i jest ok. A wystarczy zrobić weryfikacje Vinów i pokaże się komunikat Switch module Vin mismatch i wychodzą kombinacje.

Senn jak będziesz kupował 75 to szukaj bardziej w moich okolicach ;) Podjadę i posprawdzam Ci co trzeba na T4 a zwłaszcza przebieg. Jeździłęm ze znajomym po komisach i na 12 aut 10 cofniętych - jeden nawet o 150 tys.

A co do autka... 17,5 tys za 2000r?
2003r i to CDT kupiłem za 15 tys... Z wyposażenia nie mam TC i Czujników parkowania ale za to felga 17 cali ;)
Cena jest mocno przesadzona
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
lysyxmv6 




Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 16
Skąd: Sobótka



Wysłany: Sro Lut 15, 2012 21:02   

Tomi_114 napisał/a:
gringo10 napisał/a:
sash997 napisał/a:
gringo10 napisał/a:
Kolego fakt to jest taki że, to auto mojego kolegi.Byłem przy zakupie tego auta

to pewnie wiesz jaki miało przebieg jak wierzdzało do polski :mrgreen: pochwalisz sie tą wiedzą??


Oczywiści,mądrze piszesz to Ci odpowiem.. Tyle co ma w opisie..
Jak masz wątpliwości bierz ze sobą T4 :smile:
Jak przebieg będzie nie tak,to właściciel płaci Ci 2000zł.
Ale jak przebieg będzie oryginał to za podłączenie do 75 Ty płacisz 1000zł
Z resztą jest numer tel: do sprzedającego... i wszystko w temacie.
W czym problem...... widocznie sami kupiliście strzępy,a teraz chłopakowi odradzacie auta..


Są tacy co wiedzą jak cofać 75. Kupują moduł świateł z przebiegiem powiedzmy 130 tys i później cofają licznik na 130 tyś i wydaje się, ze T4 pokaze ti i tu przebieg cycuś i jest ok. A wystarczy zrobić weryfikacje Vinów i pokaże się komunikat Switch module Vin mismatch i wychodzą kombinacje.

Senn jak będziesz kupował 75 to szukaj bardziej w moich okolicach ;) Podjadę i posprawdzam Ci co trzeba na T4 a zwłaszcza przebieg. Jeździłęm ze znajomym po komisach i na 12 aut 10 cofniętych - jeden nawet o 150 tys.

A co do autka... 17,5 tys za 2000r?
2003r i to CDT kupiłem za 15 tys... Z wyposażenia nie mam TC i Czujników parkowania ale za to felga 17 cali ;)
Cena jest mocno przesadzona


Drogie felgi kupiłeś..
Rozumiem że chciałbyś mieć przebieg 160tyś. i nie dopuszczasz myśli że są takie auta.
Widocznie jesteś mało w temacie,bo cena za auto u krzyżaków z roku 99/00 startuje od 4000€. Tak że nie wiem co kupiłeś :lol:
Ale jakie to ma znaczenie dla wielu z Was,liczy się znaczek i napis 75,a to że łupa i skorupa a w środku obora to się nie liczy. Trzeba umieć odróżniać auto od tego co przypomina auto.
Tyle w temacie,dalsze pisanie nie ma sensu,szkoda czasu Panowie fachowcy ........
 
 
7Tomi 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Sro Lut 15, 2012 21:19   

lysyxmv6 napisał/a:


Drogie felgi kupiłeś..
Rozumiem że chciałbyś mieć przebieg 160tyś. i nie dopuszczasz myśli że są takie auta.
Widocznie jesteś mało w temacie,bo cena za auto u krzyżaków z roku 99/00 startuje od 4000€. Tak że nie wiem co kupiłeś :lol:
Ale jakie to ma znaczenie dla wielu z Was,liczy się znaczek i napis 75,a to że łupa i skorupa a w środku obora to się nie liczy. Trzeba umieć odróżniać auto od tego co przypomina auto.
Tyle w temacie,dalsze pisanie nie ma sensu,szkoda czasu Panowie fachowcy ........


Są takie R75 które po 10 latach maja po 100, 120, 130 tyś. tylko niestety jest masa cofanych aut. Ja wiem co kupiłem bo sprawdziłem T4 wszystko co w aucie piszczy łacznie z przebiegiem, wtryskami, pompami, przepływką itp itd.

A co do zorientowania to widzę że zarówno kolega lysyxmv6 (postów :11) i gringo10 (postów:14) są najmocniej zorientowani zwłaszcza przy sprzedaży samochodu.

Sam fakt aż tak wypicowanego auta na sprzedaż mnie jakoś nie przekonuje. Kolega Senn sam podejmie decyzje a skoro zadał tu pytanie więc widocznie chciał zdanie forumowiczów znać więc nie wiem czym sie Panowie tak oburzacie? Ze komuś sie nie podoba?

Lepiej jakby każdy napisał bierz od razu!!!

A pisanie, w liście wyposażenia lewarka to już sztuczne przedłużanie listy...
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Pomógł: 1130 razy
Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10886
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Sro Lut 15, 2012 21:53   

Tomi_114 napisał/a:
A pisanie, w liście wyposażenia lewarka to już sztuczne przedłużanie listy...

niby śmieszne, ale wie Pan Panie Tomku, były wersje bez, tylko z zestawem naprawczym przedziurawionego koła także niecałkiem niesłuszne podejście ;)
Tomi_114 napisał/a:
Lepiej jakby każdy napisał bierz od razu!!!

te z uważam, z e to ostatnia głupota. to ze jest ładny, to po to są zdjęcia robione. Z naszej strony możemy nakierować kolegę na ewentualne wady, które powinien sprawdzić w kontakcie na żywo. Nic lepszego na podstawie zdjęć nie wymyślimy
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
7Tomi 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Sro Lut 15, 2012 22:02   

sTERYD napisał/a:
Tomi_114 napisał/a:
A pisanie, w liście wyposażenia lewarka to już sztuczne przedłużanie listy...

niby śmieszne, ale wie Pan Panie Tomku, były wersje bez, tylko z zestawem naprawczym przedziurawionego koła także niecałkiem niesłuszne podejście ;) .


sTERYD kurde nie widziałem nigdy takiego cuda bez lewarka ale dobrze wiedzieć ;)
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
kpt 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: Szczecin



Wysłany: Czw Lut 16, 2012 09:59   

SeniorA napisał/a:
mike-l napisał/a:
zieloną naklejkę - emisja spalin
z tą info, że spełnia EURO 4 to też jakaś zagadka, bo R75 spełniały EURO 3. EURO 4 weszło chyba w 2006r.


Nalepka na tym aucie jest ok.
Nalepkę z zieloną 4 dostają auta zarejstrowane od 1993r lub spełniające normę EURO 1 (tj. wyposażone w katalizator)- mowa o silnikach benzynowych.
Diesle mogą taką naklejkę dostać jeśli spełniają normę EURO 4 lub wyższą (rejestrowane od 2006r.), bądź EURO 3 z zamontowanym dodatkowo filtrem cząstek stałych.
 
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Czw Lut 16, 2012 10:11   

kpt napisał/a:
Diesle mogą taką naklejkę dostać jeśli spełniają normę EURO 4 lub wyższą (rejestrowane od 2006r.), bądź EURO 3 z zamontowanym dodatkowo filtrem cząstek stałych.
no to mamy jeszcze Roverki z 2000r. z filtrem cząstek stałych
http://moto.allegro.pl/ro...2107735677.html
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
kpt 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: Szczecin



Wysłany: Czw Lut 16, 2012 10:38   

Ten ma zółtą 3, więc wszystko się zgadza- do centrum większych miast w DE nie wjedzie.
 
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Czw Lut 16, 2012 10:54   

kpt napisał/a:
Nalepka na tym aucie jest ok.
Tak . Benzyna może mieć 4 . Z 3 też jest dobrze. Masz rację.
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
Senn 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Czw Lut 16, 2012 17:13   

Tomi_114 napisał/a:
Senn jak będziesz kupował 75 to szukaj bardziej w moich okolicach Podjadę i posprawdzam Ci co trzeba na T4 a zwłaszcza przebieg. Jeździłęm ze znajomym po komisach i na 12 aut 10 cofniętych - jeden nawet o 150 tys.


Tak byłoby najlepiej. Nie omieszkam pamiętać :)
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
Rom 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 40
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Lut 17, 2012 16:33   

Poszukaj może na tych

ogłoszeniach z Roverami
dla zwiększenia wyboru :smile:
_________________
nie wierzę w rdzę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów MG TF Co sądzicie?
szylozbi Chcę kupić ROVERka 5 Pią Sty 16, 2015 12:27
bociannielot
Brak nowych postów Co sądzicie o tej 25
misiek88 Chcę kupić ROVERka 10 Czw Maj 09, 2013 17:51
Julek
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi mg zr co sadzicie?
PiotrPION Chcę kupić ROVERka 1 Pon Lip 15, 2013 19:39
szoso
Brak nowych postów [MG ZR] zna ktoś? co sądzicie?
ogłoszenie
Bodzio1 Chcę kupić ROVERka 12 Wto Maj 18, 2010 15:52
Krzysi3k
Brak nowych postów Rover 45 co sądzicie?
wolakm Chcę kupić ROVERka 0 Nie Sty 18, 2015 11:37
wolakm



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink