Forum Klubu ROVERki.pl :: Pytania o termin i miejsce Zlotu wiosna 2012
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania o termin i miejsce Zlotu wiosna 2012
Autor Wiadomość
Matbia 




Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 241
Skąd: Otwock

Rover 600

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 12:58   

Panowie mam pytanie, chcę wziąć udział w najbliższym zlocie ale jak widze zaczyna się on już w czwartek a ja pracuje od poniedziałku do piątku w Krakowie, wracam do domu w piątek wieczorem i dopiero w sobote rano mógłbym przyjechać czy w takim wypadku trzeba płacić całą kwotę opłaty zlotowej żeby być pełnoprawnym uczestnikiem zlotu idt?? z resztą czy opłaca mi się dołączać w trakcie?
_________________
[R600]Sprzedam:
Uszczelkę Pokrywy Zaworów ELRING
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 12:58   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Adrian 
Moderator



Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 2726
Skąd: Ząbki

Rover 400

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 13:06   

Matbia napisał/a:
trzeba płacić całą kwotę opłaty zlotowej
Jesteś Klubowiczem. Nie płacisz zatem opłaty zlotowej.
Matbia napisał/a:
czy opłaca mi się dołączać w trakcie?
Jak już będzie znany program zlotu, to będziesz musiał sobie to przemyśleć. :wink: Zazwyczaj główne atrakcję przewidziane są właśnie na sobotę... :wink:
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 13:08   

Jesteś Klubowiczem, więc ztcw to płacisz tylko za noclegi i posiłki, które naprawdę wykorzystasz - jak będą zapisy na stronie to podasz co i jak i za tyle zapłacisz.
Sympatycy płacą dodatkową "opłatę zlotową" jednorazowo za cały zlot (niezależnie od tego na ile dołączają, bo to już ciężko byłoby jakkolwiek rozliczyć, ale za noclegi i jedzenie też płacą w zależności od tego co sami zamówili).
Przynajmniej tak było do tej pory, ale nie sądzę, żeby się coś zmieniało. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 00:35   

Matiba - ja niestety czesto na letni dojezdzam na sobote/niedziele, badz piatek wieczor i nigdy nie zaluje :D jezeli chodzi o finanse, to placisz za to co wykorzystasz jak Maciej napisal - zamowisz w momencie zgloszenia, czyli np byloby to np nocleg sob/niedz + posilki wedle uznania. Oplaty zlotowej nie placisz jako klubowicz ;)

Zalezy czego oczekujesz, w sobote chyba bedzie jazda po torze, w niedziele do poludnia juz raczej luzna integracja, bo ludzie do domow sie rozjezdzaja... ale to nie regula, poczekajmy na plan oficjalny ;)

Ja juz rezerwuje weekend ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 00:43   

Jeśli będzie to wzorem poprzedniego Zlotu letniego, to TOR będzie w PIĄTEK, a RAJD Huboszy w Sobotę
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Matbia 




Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 241
Skąd: Otwock

Rover 600

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 10:48   

maniaq napisał/a:
Matiba
Ja nie wiem czy mój nick jest tak trudny do przepisania ?:D Wiem już napewno ze ten weekend mam wolny! albo raczej zarezerwowany już na skaryszew ;p :)
_________________
[R600]Sprzedam:
Uszczelkę Pokrywy Zaworów ELRING
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 11:10   

Matbia napisał/a:
ja pracuje od poniedziałku do piątku w Krakowie, wracam do domu w piątek wieczorem i dopiero w sobote rano mógłbym przyjechać


Tak pokombinuj, żeby z Krakowa od razu pojechać na Zlot :) patrz jaka oszczędność czasu.
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 12:20   

Matbia napisał/a:
Ja nie wiem czy mój nick jest tak trudny do przepisania ?:D


No niestety chyba moim znakiem rozpoznawczym na forum sa przeskakujace literki i brak polskich znakow O_o nie jest to chlubne, ale... obiecuje poprawe

Przepraszam za przekrecenie nick-a Matbia . Co on oznacza? Moze rozszyfruj, to mi latwiej bedzie kojarzyc literki :D

Marku - zalamujesz mnie... ciezko mi bedzie urwac kolejny dzien z pracy, bo juz w kwietniu urywam kilka :/ a maniak na tor, jak pies na baby ;) no nic... LIFE IS TO SHORT NOT TO MG :D


tak czy siak, do zobaczenia na zlocie :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Matbia 




Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 241
Skąd: Otwock

Rover 600

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 17:26   

siemion_ napisał/a:
Tak pokombinuj, żeby z Krakowa od razu pojechać na Zlot patrz jaka oszczędność czasu.


Myślałem nad Tym, ale nie opłaca mi się jechać autem do Krakowa skoro za bilet pociągiem płacę 27zł;p a jedzie 3 godz. ;p

maniaq napisał/a:
Przepraszam za przekrecenie nick-a Matbia . Co on oznacza? Moze rozszyfruj, to mi latwiej bedzie kojarzyc literki


No dobra Markowi juz wybaczyłem to i Tobie wybacze ;p a mój nick to poprostu skrót od imienia i nazwiska MATeusz BIAłek
_________________
[R600]Sprzedam:
Uszczelkę Pokrywy Zaworów ELRING
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 17:35   

Matbia napisał/a:
a mój nick to poprostu skrót od imienia i nazwiska MATeusz BIAłek

A myślałem, że fora internetowe są poniekąd anonimowe :p

co do zlotu, wszystko okaże się na dnich, na pewno nie będę mógł być przez te kilka dni, ewentualnie MOŻE uda mi się wygrzebać jeden wolny dzień (najlepiej sobota) i podjechać, ale wszystko w fazie planów. Taka praca :/
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 17:37   

pelson91 napisał/a:
A myślałem, że fora internetowe są poniekąd anonimowe :p

W internecie nikt nie jest anonimowy ;) Chociaż wielu osobom wydaje się, że tak jest, to są w błędzie ;)
pelson91 napisał/a:
Taka praca :/

Jak Zarząd zorganizuje meczyk Klubowy, to może dostaniesz urlop albo zespół Cię wydeleguje do roboty na Zlocie ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 17:50   

Cytat:
Jak Zarząd zorganizuje meczyk Klubowy, to może dostaniesz urlop albo zespół Cię wydeleguje do roboty na Zlocie ;)

To by było zbyt piękne ;) Jak zostanie ustalony dokładny termin (dzień i godzina) spotkania z Victorią Sulejówek to będę wiedział czy będę czy nie dam rady ;)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Lysy_ 



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 119
Skąd: Radom



Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 20:36   

Do Skaryszewa mam 8km akurat w tym tygodniu, w którym będzie zlot będę w kraju więc na pewno się zjawię. :) Miejsce to wydaje mi się tylko jedno możliwe - CWT Skaryszew ;)
 
 
 
Gacor 




Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 156
Skąd: Zabrze



Wysłany: Sro Maj 23, 2012 10:31   

Witam mam małe pytanie ;) Jako że prawdopodobnie od soboty bede na pare dni w okolicy Skaryszewa i w Radomiu chciałbym zapytać czy jest możliwość abym uczestniczył w zlocie bez wczesniejszego zapisania chodzi mi głownie o to że chciałbym zobaczyć tą całą społeczność Roverkowiczów oczywiście nocleg mam we własnym zakresie. Nie zapisałem się wczesniej bo niestety jako że nie pracuje nie mam pieniędzy a tu dziś tata mi zaproponował żebym odwiedził rodzinke i da mi kase na dojazd więc kurcze głupio bym zrobił gdybym nie pomyślał o wskoczeniu na zlot ;) No i ewentualnie ile by kosztował mnie wstęp ;) Czekam na odpowiedź i Pozdrawiam ;)
_________________
Pozdrawiam ;)
Jacek
 
 
 
Firq 




Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 1598
Skąd: Pleszew



Wysłany: Sro Maj 23, 2012 10:38   

z tego co wiem to wleciec i poznać wszystkich nic nie kosztuje :D płaci się za atrakcje z których będziemy korzystać :) tak wiec wbijaj :D
_________________
60-100 IV bieg 4s
http://www.youtube.com/watch?v=yUJ_xMnouzQ
 
 
Gacor 




Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 156
Skąd: Zabrze



Wysłany: Sro Maj 23, 2012 22:19   

No i wyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania Roverek coś mi się dziś rozciekł jutro będę się tym zajomował i dowiem się co z wyjazdem :(
_________________
Pozdrawiam ;)
Jacek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink