Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 45, 2.0 diesel] Proszę o opinię
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Rover 45, 2.0 diesel] Proszę o opinię
Autor Wiadomość
CC 



Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 11



Wysłany: Sob Cze 23, 2012 16:35   [Rover 45, 2.0 diesel] Proszę o opinię

Co powiecie forumowicze o tym modelu? Czy warto się nim zainteresować?

Link do aukcji: http://otomoto.pl/rover-4...-C24560032.html
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Cze 23, 2012 16:35   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tronsek 




Pomógł: 289 razy
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Sob Cze 23, 2012 18:33   

CC napisał/a:
Co powiecie forumowicze o tym modelu?
Przedni zderzak jest od młodszego R45, zatem szczególnie trzeba zwrócić uwagę, na przednią część nadwozia pod względem wypadku.Poza tym reszta wydaje się być :ok:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Stanislaw 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 188
Skąd: Francja

Rover 75

Wysłany: Sob Cze 23, 2012 23:43   

Do przebiegu 124 000 dolozylbym jeszcze 110 000 wtedy bylby bardzo realny przebieg jak na auto z tego rocznika i to diesla,sam takiego mialem i z troszke wiekszym przebiegiem sprzedalem. Sadze ze wart jest obejrzenia,troche mnie osobiscie wnerwiaja zdjecia 4 w jednym,trudno na nich zauwazyc jakies usterki w wyposazeniu,a moze sa celowo tak robione ale to tylko taka moja uwaga.
_________________
Stanislaw
 
 
CC 



Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 11



Wysłany: Pią Cze 29, 2012 10:00   

Tronsek dzięki :smile:

Stanislaw - zdaję sobie z tego sprawę że taki przebieg jest nierealny... Ale co robić, chyba 90% aut w ogłoszeniach miało "korygowany" stan licznika :neutral:

[ Dodano: Pią Cze 29, 2012 10:00 ]
Dorzucam tutaj żeby nie zakładać kolejnego tematu kolejne dwa R45 do oceny... Ten z Łomży - komis. Wiadomo że na bank podpicowany do handlu i ciekawe ile już tam stoi. Ten w Warszawie ma mocno wytartą kierownicę, ciekaw jestem jaki jest realny przebieg, brak foto wnętrza (stan foteli itp.) no i kolor nie ten ale to już takie moje prywatne widzimisię...

Linki do aukcji:
Łomża http://otomoto.pl/rover-45-C24259691.html
Warszawa http://otomoto.pl/rover-45-C24887916.html
 
 
tronsek 




Pomógł: 289 razy
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 29, 2012 10:20   

W tym z Warszawy (niebieski) źle spasowana maska i nie oryginalny korek zbiorniczka wyrównawczego. Po za tym wszystko na swoim miejscu. Przebieg pewnie podkręcony.


W tym z Łomży jest dziwna tapicerka na fotelach. Nigdy się nie spotkałem z takim wzorem w ROVER'kach. Musiała być zmieniana, ciekawe tylko dlaczego.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
CC 



Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 11



Wysłany: Pią Cze 29, 2012 15:14   

Cytat:
W tym z Warszawy (niebieski) źle spasowana maska i nie oryginalny korek zbiorniczka wyrównawczego. Po za tym wszystko na swoim miejscu. Przebieg pewnie podkręcony.


Poznałeś że korek nie oryginalny? Wiedza Twoja mój drogi kolego zaczyna mnie przerażać. :wink: Ja osobiście nie mam nic przeciw bitym autom pod dwoma warunkami. Po pierwsze żeby ktoś mi nie wmawiał że jest nie bity. Po drugie żeby był porządnie zrobiony a nie "na odwal się"...

Cytat:
W tym z Łomży jest dziwna tapicerka na fotelach. Nigdy się nie spotkałem z takim wzorem w ROVER'kach. Musiała być zmieniana, ciekawe tylko dlaczego.


Po zalaniu? Spaleniu? Albo ktoś faktycznie dbał, tapicerka się przetarła czy coś i założył nową? Wygląda porządnie i nie ukrywam że ciekawie i pasuje do brytyjskiego stylu...
 
 
tronsek 




Pomógł: 289 razy
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 29, 2012 18:03   

CC napisał/a:
Wiedza Twoja mój drogi kolego zaczyna mnie przerażać.
Dlaczego ?? W sumie nie mam aż takiej wiedzy. :d

CC napisał/a:
Ja osobiście nie mam nic przeciw bitym autom
CC napisał/a:
tapicerka się przetarła czy coś i założył nową?

Po prostu wytykam wszystkie odstępstwa od normy i nic więcej, nie sugeruję czy auto brać, czy nie brać. To należy już do kupującego. Moim zdaniem każde odstępstwo od normy to powód do zadania pytania dlaczego tak jest.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
CC 



Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 11



Wysłany: Pią Cze 29, 2012 18:59   

Cytat:
Po prostu wytykam wszystkie odstępstwa od normy i nic więcej, nie sugeruję czy auto brać, czy nie brać. To należy już do kupującego. Moim zdaniem każde odstępstwo od normy to powód do zadania pytania dlaczego tak jest.


Oszywiście że tak. Toteż właśnie takowe zadałem również, chociaż, co jasne, nie do Ciebie a raczej tak w przestrzeń, można powiedzieć - głośno myślałem.

W sumie zawsze mogę zrezygnować z Rovera, Oplów Astry jest o wiele więcej w ogłoszeniach...

Nie no, chyba w powyższe zdanie nikt nie uwierzył, co? :razz: Taki drobny żart. Ale nie rozmywajmy tematu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów Rover 600 2.0 diesel 99' proszę o opinię
rosolek4 Chcę kupić ROVERka 5 Czw Cze 17, 2010 06:38
cesta
Brak nowych postów Rover 25 2.0 diesel - proszę o opinie
pptk Chcę kupić ROVERka 8 Wto Mar 15, 2011 12:22
pptk
Brak nowych postów [R 75] Proszę o opinię. Rover 75 2.0 diesel
jpawel Chcę kupić ROVERka 9 Pią Kwi 23, 2010 22:48
jpawel
Brak nowych postów Rover 25 MG ZR 2.0 Diesel Proszę o opinie
Orlos93 Chcę kupić ROVERka 6 Pon Sty 20, 2014 11:52
Julek



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink