Forum Klubu ROVERki.pl :: [R45] Proszę o opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R45] Proszę o opinie
Autor Wiadomość
tomekk_nt 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 77

Rover 45

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 19:34   [R45] Proszę o opinie

Witam serdecznie,
Przymierzam się od niedawna do zakupu Roverka 45. Będzie to zakup "na dłużej", zatem wolałbym kupić coś pewnego. Poszukuję benzyniaka, którego zagazuję lub też zagazowane auto, chciałbym wyhaczyć egzemplarz w nowej kaście.

Proszę zatem o Wasze opinie R45 z oferty: http://otomoto.pl/rover-4...-C28704398.html

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to lusterka w innym kolorze - widać to ewidentnie. Rozmawiałem z właścicielem i twierdzi, że z autem wszystko jest w porządku, a tej różnicy kolorów nawet nie zauważył. Podobno niebity i nic przy aucie nie było robione.

Drugie moje pytanie to silnik, czy te 101 KM w benzynie (+ ew. gaz) da radę przy 4 osobach w aucie na górskiej drodze? Nie mam zamiaru się nim ścigać, ale powyższy przykład jak najbardziej realny :)

Z góry dzięki za wszelkie opinie i uwagi.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 19:34   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Lysy_ 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 119
Skąd: Radom



Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 20:26   

Prawe lusterko na pewno jest zmienione ;) . Co do silnika to przy 101KM będziesz bardzo odczuwał 4 osoby na pokładzie szczególnie na górkach. Po zdjęciach to jakiejś tragedii nie widać, ale mogę nie dowidzieć bo jestem mocno zmęczony ;) . Fajny kolor. Co do przebiegu - jest jakaś dziwna zasada w Polsce, że spora ilość 45 szczególnie po lifcie ma przebieg rzędu 80-100tys. km. Ja w takie rzeczy nie wierzę ;) chociaż ten egzemplarz w środku nie nosi dużych oznak zużycia ale wiadomo że kierownice można zmienić/obszyć to samo mieszek, gałka zmiany biegów etc. na dodatek zdjęcia są mega lipne.
Ostatnio zmieniony przez Lysy_ Pią Kwi 12, 2013 20:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Julek 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 520

Rover 25

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 20:29   

o kurde tego nie zauwazyc.... to chyba slepy poprzedni wlasciciel... tylni zderzak to jakos super rowno to nie przylega troche za duza szpara chyba. troche slabe zdj ale chyba brakuje srubki jeden od zderzaka srodek ladny czysty zadbany. albo slabo widze albo lakier blotnika prawego troszke dzinie wyglada i moze to ma zwiazek z tym ze nie org lusterko jest;p
 
 
 
tomekk_nt 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 77

Rover 45

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 09:17   

Dzięki za opinie, rzeczywiście ten zderzak wygląda podejrzanie. W kwestii przebiegu, zauważyłem też tą zależność, dlatego trzeba zweryfikować tą wartość także po ogólnym stanie pojazdu.

Na razie sobie odpuszczę, głównie ze względu na ten silnik. Chyba jednak na takie auto ten 1.6 to rozsądne minimum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R 75] Proszę o opinię
Paulajna Chcę kupić ROVERka 17 Sro Wrz 22, 2010 16:35
maryba
Brak nowych postów Mg zr 160 proszę o opinie.
Radical Chcę kupić ROVERka 8 Pon Paź 07, 2013 10:58
leszczu
Brak nowych postów MG F [Proszę o opinię]
rafs Chcę kupić ROVERka 1 Pią Maj 30, 2014 18:56
sknerko
Brak nowych postów MG ZR 1.4 proszę o opinie
tot87 Chcę kupić ROVERka 10 Czw Paź 28, 2010 10:27
piter34
Brak nowych postów [75] Proszę o opinie
harbor Chcę kupić ROVERka 10 Pią Wrz 28, 2012 11:46
harbor



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink