Forum Klubu ROVERki.pl :: Księgowość online dla małych przedsiębiorstw
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Księgowość online dla małych przedsiębiorstw
Autor Wiadomość
bizon 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Pon Lis 26, 2012 10:04   Księgowość online dla małych przedsiębiorstw

Witam! Czy ktos z was korzysta, moze polecic lub odradzic tego typu serwisy?? Czy to faktycznie tak samo wszystko zlicza, wystarczy wklepac kwoty faktur?? Takie najpopularniejsze jakie znalazlem to ifirma i wfirma. Wychodzi duzo taniej niz wynajecie biura rachunkowego ale zeby sie nie wkopac przed US, bo wiadomo ze nie mam takiej wiedzy jak kilka ksiegowych razem wzietych w biurze ale te serwisy sie reklamuja ze obsluga banalnie prosta.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lis 26, 2012 10:04   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
redcloud 



Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 313
Skąd: Trzebinia

Rover 45

Wysłany: Pon Lis 26, 2012 10:52   

bizon biuro rachunkowe bierze maks 150 zł. Naprawde za ta kwote chcesz sie bawic we wpisywanie faktur itd itp i bawienie się w dokładne rozliczanie z US (a weź się pomyl!).

Jest jeszcze infakt.pl
 
 
 
bizon 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Pon Lis 26, 2012 11:56   

pytqalem w 3 biurach i odpowiedzi byly ze do 10-15 dokumentow to okolo 180netto, a ja raczej sie nie zmieszcze w 15 dokumentach, tak okolo 30 i okolo 10 rzeczy do amortyzacji. to podejrzewam ze wyjdzie prawie 300 brutto. a te internetowe to tam okolo 40 zl
 
 
 
farek 




Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 224
Skąd: Międzylesie



Wysłany: Pon Lis 26, 2012 13:50   

znajdź księgową która pracuje gdzieś na etacie to Ci i popytaj czy po godzinach by się tym nie zajęła ;) oczywiście nie masz wtedy faktury za usługę, odpowiedzialność za pomyłkę spada na Ciebie itp
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Lis 26, 2012 15:07   

Korzystałam z ifirmy i chwalę sobie. Z tym, że miałam mało faktur. Ale obsługa tego jest raczej prosta, a w razie problemów są do pomocy konsultanci na czacie.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
IrenaIrena
[Usunięty]






Wysłany: Pią Lis 21, 2014 12:12   

Ja na Twoim miejscu poszukałabym biura rachunkowego online. Sama bym się nie bawiła w księgowość, a poszukanie jednej księgowej może nie być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ rzadko gdzie można spotkać księgowe, które znają się na wszystkim. Ja korzystam z biura rachunkowego przez Internet, które udostępnia mi swoje usługi poprzez stronkę: www.mojksiegowy24.pl, tam można sobie wybrać odpowiadające nam biuro, które nas będzie obsługiwać. Platforma udostępnia nam fakturowanie online, poza tym ma się ciągły podgląd do naszej firmy. Warto się z nią zapoznać :) Pozdrawiam :)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Lis 23, 2014 21:02   

Wpis powyżej wygląda na chamski spam O_o Pierwszy post zachwalający konkretna mało znana firmę :/

Ja osobiście korzystam z usług biura rachunkowego/doradcy podatkowego. Maja specjalistów od ZUS, VAT itp itd. Sa ubezpieczeni, wykwalifikowani... wiadomo, ze i tak TY odpowiadasz za dostarczone papiery, ale to nie to samo co pani "zosia" po godzinach ci wyliczy.

Niestety tak jak piszecie w moim wypadku to 300 netto miesięcznie, niestety okolice Warszawy maja zakrzywiony cennik czegokolwiek :/

Już na dzień dobry był problem z określeniem czy moja działalność pod vat, czy ryczałt jak vat to który... Nie mogły się dogadać 2 biura rachunkowe O_o Tak przejrzyste mamy przepisy, a ze moja działka niszowa, to i nie było to oczywiste.

Myślałem przez jakiś czas o internetowym rozliczaniu, ale... jak potrzeba coś na już to dopiero się docenia drugiego człowieka ;) a nie :"proszę czekać, łącze z konsultantem " ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
t-tokarczyk
[Usunięty]






Wysłany: Pią Lis 28, 2014 13:11   

Rzeczywiście niektóre wypowiedzi powyżej wyglądają na lekki spam ;]

No ale przechodząc do sedna sprawy.
Dla małych przedsiębiorstw nie opłaca się zatrudniać księgowej. Przynajmniej takie jest moje zdanie. E-księgowość to oszczędność pieniędzy, niepotrzebnego stresu no i czasu przede wszystkim. Polecę do przeczytania dobry tekst (nie jest to spam ;) ), być może rozwieje wątpliwości niektórych osób co do księgowości online.

Pozdrawiam!
http://www.i-malaksiegowo...edsiebiorstwie/
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Gru 01, 2014 14:32   

Dziwne, ze dopisuja sie w temacie przedsiebiorczosci na forum samochodowym osoby, ktore tego samego dnia sie zarejestrowaly :) Nie przywitaly sie, nie zadaly pytania z problemem, tylko przyszly doradzac i oswiecac :D :mrgreen: :P
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
bizon 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Wto Gru 02, 2014 18:02   

maniaq,
po raz: Reklama (gdziekolwiek sie da) dźwignią handlu :D
po dwa: pomijając fakt ze temat zalozony dwa lata temu
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Gry Online
Gość Offtopic 3 Nie Lut 08, 2009 09:03
MaReK
Brak nowych postów zakupy online
Glodzio Offtopic 3 Czw Mar 31, 2011 21:03
Glodzio
Brak nowych postów wyścigi online
warto zagrać
uhu Offtopic 19 Nie Wrz 23, 2007 12:51
thef
Brak nowych postów Kantory Online - opinie.
kzrr Offtopic 11 Sob Gru 16, 2017 13:16
Gość
Brak nowych postów F1 GP, trening, kwalifikacje, wyścig (transmisja ONLINE)
zuber84cool Offtopic 5 Sob Sie 28, 2010 15:11
zuber84cool



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink