Forum Klubu ROVERki.pl :: michalowsky1231 R220 SDI '98
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
michalowsky1231 R220 SDI '98
Autor Wiadomość
michalowsky1231 



Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 1



Wysłany: Sro Gru 24, 2014 01:13   michalowsky1231 R220 SDI '98

Witam ! Chciałbym zaprezentować wam moje niedawno zakupione autko jakim jest Rover 220 SDI. Samochód kupiony od młodej dziewczyny której auto zakupił jej ojciec sprowadzając z Niemiec w maju, od rzekomo starszego pana który zmarł i jego syn postanowił je sprzedać.

Więc auto posiada:

Elektryczne szyby przód
Elektryczny Szyberdach
Elektryczne szyby
Autoalarm
Centralny zamek
ABS
Webasto
i wiele innych podstawowych rzeczy

Autko kupione z przebiegiem 180tyś z "hakiem" akutalny 186tyś, wydaje się naprawdę realny ze względu na stan auta dynamikę jazdy. Samochód kupiony przypadkiem nie szukany ale zdecydowałem się na pewne plany związane z tym autkiem dotyczące zmian w wyglądzie bo mechanicznie nie mam żadnych absolutnie zastrzeżeń naprawdę zadbany silnik. Blacharka zero rdzy żadnego najmniejszego "pryszcza" jak również sądzę że bez wypadkowe być może bez żadnych stłuczek ale mogłem przeoczyć jakąś poprawkę lakierniczą. Ale były wady tego typu jak nie ustawiona zbieżność jak i geometria kół po wymianie zawieszenia (ściągało autem na prawą stronę), uszczelka szyberdachu, problem z nadmuchem jak i regulacją lusterek i nie wymieniany chyba odkąd wyjechał z salonu filtr kabinowy :)

W planach jest... Nie chce zdradzać :twisted: ale jakieś "15 alu oryginał skórzana tapicerka i pare szczegółów ale nic specjalnego a o to pare skromnych foteczek być może nie długo więcej POZDRO :lol: i zapraszam do komentowania pytań i porad co do mojego autka ;)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Gru 24, 2014 01:13   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Harry 


Członek Zarządu


Pomógł: 93 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Czw Sty 22, 2015 19:35   

poczytaj sobie na forum o podniesieniu mocy :wink:
uszczelka szyberdachu typowy problem po x latach
ja muszę znowu u siebie ją poprawić, ale to najlepiej zrobić na klej do szyb- teraz jestem mądrzejszy :wink:
 
 
 
pawelino87 




Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 32
Skąd: Parchanki



Wysłany: Pią Sty 23, 2015 22:31   

Też używam tych żarówek i efekt naprawdę zadowalający. Jednocześnie cena bardziej korzystna niż OSRAM itp. :smile: Wrzuć trochę więcej foto, wnętrze itd.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink