Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 75 2.0 V6
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 75 2.0 V6
Autor Wiadomość
Piotr_Tcz 




Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 3



  Wysłany: Pią Maj 29, 2015 20:40   Rover 75 2.0 V6

Czesc. Mam na imie Piotr. Jestem tu nowy na forum. Jestem w posiadaniu Rovera 75 z silnikiem 2.0 V6. Moze na poczatek "pochwale" sie swoim autkiem :) Auto mam od poltora roku. Od czasu kupienia zaszlo w nim kilka zmian, ale to w pozniejszym czasie postaram sie opisac co zostalo zmienione :) Pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Maj 29, 2015 20:40   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 29, 2015 21:59   

fajne felgi, choć moim zdaniem za niski profil opony ;) ale generalnie autko sie ladnie prezentuje :ok:
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
MD 




Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 946
Skąd: Krzepice

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 29, 2015 22:29   

Zgadzam się z Pełsonem, nadkola są niewypełnione - lepiej wyglądałby większy profil i ciut niższa zawiecha. Poza tym nie jestem fanem pochylonych końcówek, wygląda jak tłumik od diesla z odpustu - fajniej byłoby puścić ją przez wycięcie w zderzaku.
Lecz poza moimi gustami... nie wiem jak inni, ale ja chcę ujrzeć wnętrze i więcej fotek. :D

No i skoro jesteś tu nowy - cześć, dzień doooobry!
_________________
Jam jest MD, władca Dinożaurów
 
 
Dreamowy 



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 100
Skąd: Siedlce

Rover 600

Wysłany: Sob Maj 30, 2015 00:32   

Felgi jak najbardziej pasują do samochodu. Pomyśl nad wyższym profilem opon i nad dystansem. Jakbyś jeszcze delikatnie to obniżył to była by miazga. Ogolnie super autko.
 
 
Piotr_Tcz 




Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 3



Wysłany: Sob Maj 30, 2015 18:59   

Czesc koledzy. Co do alu i opon, to taki zestaw udalo mi sie dostac. Wiem, ze oponki moglby byc wyzsze, ale to lato niestety musze na takich przejezdzic, a na drugi rok planuje zakup takich na profilu conajamniej 45 ;) Co do fotek wnetrza, to postaram sie jakies zrobic w najblizszym czasie. Jesli chodzi o ta koncowke wydechu, to na dniach sie ona zmieni. Juz jedzie do mnie podwojny tlumik na rury po obu stronach :) Po zmianie wstawie jakies fotki :) Rowniez caly dolot powietrza sie na dniach zmieni na filtr strozkowy :)

[ Dodano: Sob Maj 30, 2015 18:59 ]
A tu cos rownie milego dla oka jak i ucha ;) Dwa mruczusie V6 i V8 :) Ten z prawej to Chrysler 300C SRT8 z silnikiem 6.1l HEMI 431KM alu 20" ;)
 
 
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Sob Maj 30, 2015 22:46   

Nie wstawiaj stożka bo ok 20 koni pogonisz z pod maski. Jak by ci przyszło do głowy zluzoowac wydech to też stracisz mocy. tu zeby cos zyskać musiałbyś dopaść cały dolot z MGZT 190 i wydech z rovera 2,5

[ Dodano: Sob Maj 30, 2015 22:46 ]
No i ja tez bym chciał taki zestaw jak na fotce ale wolałbym 5,7hemi
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink