Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZR] Proszę o opinie oraz oceny
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG ZR] Proszę o opinie oraz oceny
Autor Wiadomość
NoPE 




Pomógł: 51 razy
Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Sro Lip 08, 2015 20:05   

Do pro to mi daleko :)
Na forum jest kilku magików marki ale coś rzadko się wypowiadają.

Później napiszę co zauważyłem na zdjęciach ale ten z drugiego linku (rej. SZO) na 100% był lakierowany. No i brak listew progowych. Pierwszemu zaś one się odklejają, a ja mam na sprzedaż taśmę właśnie do progów 3M Automotive Plus Tape ;p kilka dobrych metrów (chyba z 6 ;p ) więc nie martw się o progi. Gorzej z end cap' ami ale i na to mam radę.
Taśma trzyma jak żydowska wiara ;p ;p
Aha dodam, że lepiej nie odkładać w czasie przyklejenia progów, bo się odkształcają (szczególnie po zimie) i bez wkrętów od spodu się nie obejdzie.

[ Dodano: Sro Lip 08, 2015 19:59 ]
Żółta 160-ka
-zderzak przedni ma pęknięcie niby nic ale tym samym został wepchnięty i zwróć uwagę na dziwnie wystającą maskę (jakby była za długa). Najlepiej widać to na zejściu się błotników.
-błotnik przedni lewy chyba ma wgniecenie (być może cień tak pada) ale raczej wgniecenie
-było urwane lusterko i wymienione nie pod kolor :roll: (lusterko prawe)
-nie wiem co kombinował z listwami progowymi - wygląda jakby przyklejone na czarny klej do szyb. nie wygląda to estetycznie, wręcz żałośnie.

Po opisie "Wszelkie informacje o naprawach można będzie omówić bezpośrednio z mechanikiem" wnioskuję, że albo jest nim sam, albo ma w rodzinie. Czy to dobrze trudno ocenić ale wiedz, że wtedy go nie podejdziesz pytaniami. Nie ma zdjęć silnika.

Czemu pod nogami kierowcy jest gumowy dywanik sprzed tylnej kanapy? Wie tylko właściciel :)

Podał VIN więc możesz sobie sprawdzić jakieś tam szczegóły.
---------------------------------
Żółta 105-ka

-wygląda atrakcyjnie na pierwszy rzut oka, bo.... świeżo lakierowany. Dla mnie to żadna wada jednak wykonane budżetowo - różne odcienie bazy. Zasadnicze pytanie dlaczego aż tyle elementów. Musisz przyjrzeć się na oględzinach. Wymieniane drzwi rozpoznasz po zawiasach.
-strasznie wyciorany fotel kierowcy. Oby tylko brudny, bo o taką tapicerkę trudno. A nawet bardzo trudno
-nie wiem co to za składak z przedniego zderzaka. Przerobiony gril mnie się nie podoba i w ogóle odstaje.
-gość pisze, że klima 100% sprawna. Ok, u mnie też jest w 100000% sprawna tylko, że nie chłodzi bo czynni ucieka i tym samym się nie załączy. Chłodnica wymieniona na oryginalną, jakieś oringi, a mimo to dalej ucieka tak więc, dej pozór :)
-brakuje listew progowych co o dziwo przy żółtym kolorze nie rzuca się tak w oczy :-|


Odradzam 1.4 z doświadczenia. Za słaby już po miesiącu jazdy, nie nadaje się na trasy, wysokie spalanie w stosunku do 160-ki i jej mocy. 1.4 to typowy mieszczuch co i tak nie do końca, bo nie zbiera się to za bardzo.... Może z gazem już założonym by mnie przekonał.

Z tych trzech czarnego bym oglądał.

[ Dodano: Sro Lip 08, 2015 20:05 ]
Aha na forum są pliki dźwiękowe usterek silników K (gdzieś tam w moich postach znajdziesz) i to ułatwi Ci rozpoznanie stanu silnika na słuch. Oczywiście jest też dźwięk poprawnej pracy.
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lip 08, 2015 20:05   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Bamborambo 



Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 16



Wysłany: Wto Lip 14, 2015 14:14   

Nie spodziewałem się że tak cięzko będzie znaleźć dobre MG :sad:

NoPE powinieneś być w CSI motoryzacyjnym :) dostrzegasz takie rzeczy o których ja "janusz motoryzacji" by nie wiedział.

Została ostatnia szansa.

http://otomoto.pl/oferta/...html#7d503748f3
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Wto Lip 14, 2015 15:20   

co jest dziwne ze nie ma w ogóle fotki boku od strony pasażera
 
 
 
Bamborambo 



Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 16



Wysłany: Wto Lip 14, 2015 17:50   

Poprosiłem o więcej zdjęć wyśle w ciągu 2 dni.

Mi się wydaje że lewy tylny bok jest kiepsko "złożony"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MG ZR 160] Opinie i oceny.
Michu160 Chcę kupić ROVERka 3 Wto Lis 12, 2013 21:04
bebechu.
Brak nowych postów [MG ZS] Proszę o oceny
szylozbi Chcę kupić ROVERka 1 Nie Kwi 22, 2012 13:41
leszczu
Brak nowych postów Rover 75..prosze o oceny.
jarko80 Chcę kupić ROVERka 20 Nie Lip 01, 2012 08:43
HiS
Brak nowych postów [R200] Kłodzko - Proszę o oceny
phnt Chcę kupić ROVERka 2 Sob Paź 02, 2010 00:19
phnt
Brak nowych postów Proszę o ocenę Rover 75 oraz MG ZT
Syos Chcę kupić ROVERka 0 Pon Lip 04, 2011 11:18
Syos



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink