Forum Klubu ROVERki.pl :: Pazdzioch. - R400
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Pazdzioch. - R400
Autor Wiadomość
Dreamowy 



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 100
Skąd: Siedlce

Rover 600

Wysłany: Nie Paź 05, 2014 23:45   

Ciekawe czy do R600 by wszedł ten gwint, u Ciebie normalnie bez żadnych przeróbek wszedł?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Paź 05, 2014 23:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
greg-si 
Klubowicz





Pomógł: 152 razy
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Pon Paź 06, 2014 19:49   

R600 to nie R400. Zupełnie inne zawieszenie.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Dreamowy 



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 100
Skąd: Siedlce

Rover 600

Wysłany: Pon Paź 06, 2014 19:52   

W ogóle mi się pomieszało, przeczytałem, że gwint od accorda a nie od civica... Kiedyś gdzieś czytałem, że od accorda pasuje tylko, że nigdzie nie znalazłem gwintu do accorda :D Szkoda, że nie ma gwintu do R600 bo chętnie bym go założył
 
 
Pazdzioch. 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 153
Skąd: Klucze



Wysłany: Nie Paź 12, 2014 20:57   

Autko odebrane już od blacharza ale nie jestem zadowolony w 100% niestety :sad: Kolor źle dobrany i jest jaśniejszy a w miejscu gdzie był bity nie dało się odwzorować w 100% i niestety będzie większa luka miedzy zderzakiem a karoserią pod lampą :sad:

W czasie prac:


Nadkole przed i po:



Przerysowany prawy bok:



Oraz do tyłu trafił nowy zderzak bo stary był poobijany, rozwalony i pomalowany cały w kolor.


Co do dalszych zmian przy aucie to od jutra biorę się za audio bo wysiadło i nie grają wszystkie głośniki i przez okres jesienno-zimowy będę delikatnie modyfikował środek i robił zabudowę w bagażniku a na wiosnę idzie cały do malowania :smile:
 
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Nie Paź 12, 2014 21:07   

o masakra, ale Ci lakiernik zniszczył robotę :(
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Pazdzioch. 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 153
Skąd: Klucze



Wysłany: Pon Paź 13, 2014 15:25   

No niestety ale na to już nic nie poradzimy :cry: Na wiosnę do malowania oddam już go do typowego zakładu lakierniczego i myślę że wtedy wszystko się skoryguje i będzie cacy :smile:
 
 
 
Dreamowy 



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 100
Skąd: Siedlce

Rover 600

Wysłany: Pon Paź 13, 2014 15:53   

U mnie też była robiona blacharka tylnych nadkoli i prawych tylnych drzwi i niestety drzwi się strasznie różnią, a na wiosnę dokładnie jak ty oddaje go do dobrego lakiernika żeby wycieniował te elementy żeby nie było tak rażącej różnicy.
 
 
Pazdzioch. 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 153
Skąd: Klucze



Wysłany: Czw Mar 19, 2015 18:57   

Żeby nie było że nic się nie dzieje :D Dokładka dopiero pójdzie do malowania razem z całym autem i wtedy będzie dopiero założona. W przyszłym tyg auto wjezdza na kanał i będę robił gruntowną konserwacje spodu. Aby projekt ruszył na całego i bym się wyrobił do przyszłego sezonu jestem w trakcie poszukiwania auta zastępczego :)

Przymiarka:

Tu już skrócona do odpowiedniej długości:


[ Dodano: Sob Lut 21, 2015 14:07 ]
Troszkę się tu zakurzyło. Na dniach ruszają mody. Mam w planie na ten rok zmienić kolor felg letnich, obszycie na nowo całego wnętrza wraz z słupkami, podsufitką itp. Na pewno co do wnętrza to trafią fotele z MG które mają na początku marca dotrzeć z Anglii :) Zdjęcia będę na bieżąco zamieszczał z postępów prac.

Żabcia na daną chwile prezentuje się tak :roll:



[ Dodano: Czw Mar 19, 2015 18:57 ]
No trochę nowości. Ostatnio siedząc u znajomego stwierdziliśmy że na ten sezon trzeba coś zmienić w naszych autach by tak samo nie wyglądały jak rok temu. U mnie na reakcje i działanie nie trzeba było czekać i ruszyliśmy razem z pracami. Poszły felgi i lusterka w nowy kolor oraz dymione tylne lampy. Z rzeczy nie widocznych to w środku trafiła drewniana gałka zmiany biegów. No to czas na zdjęcia :mrgreen:

Felgi już po malowaniu:



Tak wygląda już całość:






Zdradzę tylko tyle że to jeszcze nie koniec zmian :cool:
 
 
 
Magdalena 



Dołączyła: 25 Gru 2015
Posty: 1



Wysłany: Pią Gru 25, 2015 13:44   

Znalazłam temat naszej żabci i zauważyłam że temat się trochę zakurzył a Żabcia od tamtej pory się trochę zmieniła. Chyba najwyższa pora go odświeżyć. Co do zmian które zaszły to min.

- Nowy kolor atrapy
-Tablica rejestracyjna wyleciała ze zderzaka (sarenka) przez która na zderzaku uruchomiliśmy projekt trytytka
-Usiadła nieco niżej

Co do zmian to nie koniec. Na przyszły sezon szykuje się dużo kolejnych modyfikacji które na razie zostają tajemnicą nad którymi już pracujemy :mrgreen:





 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Gru 25, 2015 13:55   

te jasne lustra pasują tutaj jak świni siodło :( poza tym jest sztos
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink