Forum Klubu ROVERki.pl :: R75 - 2.0 V6
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
R75 - 2.0 V6
Autor Wiadomość
bajowsado 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Mar 2016
Posty: 24



Wysłany: Sro Mar 23, 2016 07:34   R75 - 2.0 V6

Postanowiłem też wam pokazać kilka zdjęć Rovera, może nie są najlepszej jakości i nie ma tego dużo ale zawsze coś... Więc tak, Rovera nabyłem w ubiegłym roku, do stycznia tego roku stał porzucony na parkingu, gdyż w dniu kupna, jak wracałem spokojnie do domu rozsypał się rozrząd. Samochód tak mnie wkurzył, że psioczyłem jak tylko się da na markę Rover, no bo kto by chciał wracać 800km do domu lawetą. No, ale mniejsza, zrobiłem i teraz pięknie pali jezdzi. Zainwestowałem w nowy kpl rozrząd, wszystkie uszczelki silnika OEM, zaworki, prowadnice, uszczelniacze, na nowo nabita klima i pare innych drobiazgów. Finalnie za naprawę którą robiłem sam od podstaw, łącznie z wymianą zaworów na garażu zapłaciłem 3500zł. Z tego też powodu zarejestrowałem się tutaj, postanowiłem się przywitać bo nie pozbędę się tak szybko tego wozu, wiem co mam... Wyposażenie, to chyba jedno z lepszych, wszystko prócz czujnika deszczu, ksenonów, tempomatu, no i H&K a szkoda bo te fabryczne audio gra daremnie jak radyjko z chińskiego bazarku.










Jak widać już stał na otomoto, ale sumienie mnie ruszyło, no chyba że ktoś zaproponuje kosmiczną cenę, tak więc niech mnie wozi.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Mar 23, 2016 07:34   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Sro Mar 23, 2016 09:31   

Tak na przyszłość, masz trochę czasu po kupnie samochodu, że jak wyjdzie jakias nieprzyjemna sytuacja to możesz oddać bądź starać się o rekompensatę. Nie ma znaczenia czy od handlarza czy od prywatnej osoby.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
bajowsado 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Mar 2016
Posty: 24



Wysłany: Sob Mar 26, 2016 11:18   

Ta, tylko kto udowodni i jak, że rozrząd jest wadą ukrytą. No nie da się tego tak zrobić, bo albo jezdzi albo nie, więc tu nie było ani trochę winy sprzedającego.
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Sob Mar 26, 2016 15:20   

nie zgadzam się z tobą, trochę racji masz, ale nie 100%
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink