Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Radio dotykowe
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: longer86
Pon Paź 10, 2016 15:10
[R75] Radio dotykowe
Autor Wiadomość
dumel175 



Dołączył: 05 Kwi 2016
Posty: 81



Wysłany: Nie Paź 09, 2016 11:55   [R75] Radio dotykowe
Typ: CDT Rodzaj silnika: diesel Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 2001

Witam! Słuchajcie chce zmienić radio. Chce zakupić jakies radyjko ale z dotykowym ekranem jest tego dużo na Allegro ale ciagle mam jakis dylemat czy bedzie pasowac... Nie chce żadnego z Navi itd bo jest mi to nie potrzebne. Moze ktoś ma takie i poleci cena do 600 zł pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez dumel175 Pon Paź 10, 2016 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Paź 09, 2016 11:55   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
bochas 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 36



Wysłany: Wto Paź 11, 2016 16:47   

Jesli jednak chcialbys wydac nieco wiecej (no, pare razy wiecej:), to zdecydowanie polecam dedykowane zestawy na androidzie. To jeden z glownych powodow, dla ktorych nie wymieniam pietnastoletniego samochodu i pakuje pieniadze w naprawy na oryginalnych czesciach. Dzieki temu mam cos, czego nawet w najnowszej S klasie bym nie mial:
- dzieki dedykowanej kamerze przedniej, urzadzenie nagrywa mi automatycznie to, co sie dzieje na drodze
- dzieki modemowi 3g (z karta na stale w samochodzie), mam dostep do youtube, internetowej telewizji czy internetowego radia. jest tez wifi, jesli komus wystarczy udostepnianie internetu z telefonu za kazdym razem.
- nawigacja - google maps, albo inna, ale dzieki internetowi mam dostep do informacji o korkach na zywo
- dzieki obd2 mam dostep do informacji o samochodzie i bledach
- dzieki dekoderowi dvbt, moge ogladac telewizje cyfrowa, ale to akurat w Polsce dziala slabo - mam dwie anteny, jedna zamontowalem z przodu przy poduszce, druga w tylnej szybie, ale rzadko udaje mi sie cos zlapac
- bluetooth pozwala sparowac telefon
- mam podlaczona kamere cofania i obraz wyswietla mi sie automatycznie na konsoli
- moge ogladac (a raczej pasazer moze) filmy z plyt i usb
- oprocz tego, dostepne sa wszystkie aplikacje ze sklepu play

Niestety, taki zestaw bylby ze 4x drozszy od tego, co chcesz wydac, ale naprawde warto.
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Wto Paź 11, 2016 16:55   

dumel175, przejrzyj tematy na forum, nie dalej jak wczoraj ktos opisal radyjko z dotykiem za 400 a drugi za 700zl z chin...
_________________
75 Red Edition
 
 
staniapl 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2016
Posty: 79
Skąd: Zambrów



Wysłany: Wto Paź 11, 2016 19:28   Re: [R75] Radio dotykowe

dumel175 napisał/a:
Witam! Słuchajcie chce zmienić radio. Chce zakupić jakies radyjko ale z dotykowym ekranem jest tego dużo na Allegro ale ciagle mam jakis dylemat czy bedzie pasowac... Nie chce żadnego z Navi itd bo jest mi to nie potrzebne. Moze ktoś ma takie i poleci cena do 600 zł pozdrawiam :)


Na allegro nie oglądaj bo to co tam kosztuje 600 zł z powodzeniem kupisz u Chinola na ebay za 300 zł

Przeczytaj mój temat
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=929068&sid=820d1968e9f62dd6883b7f6507a587a4#929068

Jeżeli nie potrzebujesz Navi czy kamery cofania to za 250 - 300 zł kupisz bliźniaczą jednostkę do mojej pozbawioną GPS.
 
 
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Wto Paź 11, 2016 20:11   

bochas przestań opowiadać kocopoły jak by androidy zapieprzały jak marzenie, jak to tu opisujesz, to na forum by ich było na pęczki, niestety ale różowo nie jest a szczególnie na androidzie i za ten hajs to raczej badziewie a powinno być mega wypasem.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
dumel175 



Dołączył: 05 Kwi 2016
Posty: 81



Wysłany: Sro Paź 12, 2016 10:13   

bochas, za ile kupowałeś? I gdzie kupowałeś?

[ Dodano: Sro Paź 12, 2016 10:13 ]
staniapl, aż jestem w szoku ze mozna za takie małe pieniądze dostac cos takiego fajnego :)
 
 
bochas 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 36



Wysłany: Sro Paź 12, 2016 12:39   

dumel175 napisał/a:
bochas, za ile kupowałeś? I gdzie kupowałeś?


Kupowalem od Seana, najpierw mialem sprzet na wince, teraz mam navall 2 na androidzie. Goly kosztuje okolo 1.8k pln w przeliczeniu, ale jeszcze stowka-dwie na kazdy dodatek trzeba doliczyc.

Nie wiem tylko, czy moge ci polecic Seana jako sprzedawce - kiedy kupowalem od niego pierwsza konsole, bylo super, teraz boksuje sie z nim od dwoch miesiecy, bo chcialem wymienic sobie navall 2 na navall star i wyszlo tyle problemow, ze odeslalem (moge opisac, jesli ktos sie zastanawia nad navall star). A pieniedzy do dzis nie mam.

Z drugiej strony, nie wiem, czy jest wybor, jesli chcesz zamontowac dodatki - np. osobno kupione kamery na usb generalnie nie dzialaja. tak samo z modemami 3g. Ja musialem wszystko ciagnac od Seana. Sprawdz sam, wpisz sobie w goglach navall.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Radio FABRYCZNE/ORYGINALNE w Roverze
cey code radia - link
Tomaszi Car-audio, nawigacje, radia CB 1 Sro Paź 27, 2010 17:04
Tomaszi
Brak nowych postów [rover 75] Radio Harmony - jakie głośniki pod radio?
umiem dłubać w samochodach, na audio sie nie znam nic.
hvil Car-audio, nawigacje, radia CB 0 Pon Lut 15, 2010 17:22
Gość
Brak nowych postów [R25] Radio - jakie polecacie radio oprócz orginalnego
bacha401 Car-audio, nawigacje, radia CB 5 Nie Sie 22, 2010 10:27
bacha401
Brak nowych postów [R75] Radio - nowe radio, a sterowanie w kierownicy
Kris Car-audio, nawigacje, radia CB 138 Nie Maj 12, 2013 16:54
MatiNitro
Brak nowych postów [R45] Radio - jakie radio do 300 pln?
adamsky Car-audio, nawigacje, radia CB 15 Sro Sty 12, 2011 17:59
Alexi



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink