Forum Klubu ROVERki.pl :: [R220] Rover 220 SDi 105KM 99r sprawny cena 1000zl
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Pon Paź 17, 2016 13:55
[R220] Rover 220 SDi 105KM 99r sprawny cena 1000zl
Autor Wiadomość
RUDiCK 




Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 84
Skąd: Olkusz



Wysłany: Pon Paź 17, 2016 11:09   [R220] Rover 220 SDi 105KM 99r sprawny cena 1000zl

Rover-ek jak na zdjęciach, w pełni sprawny i na chodzie. Jest to najbogatsza wersja jaka wychodzila, pełna elektryka i co najważniejsze wszystko sprawne. Nie sprzedawał bym go gdyby nie padniety akumulator i blacharka która jest już w kiepskim stanie (chociaż sama podłoga jest zdrowa). Dwa lata temu był wymieniony silnik (w starym zerwał się pasek rozrzadu). Nowy silnik ma już zrobione ponad 27000km wiec spokojnie mogę potwierdzić ze jest w świetnym stanie (bardzo dynamiczny). Zawieszenie i amoryzatory w dobrym stanie (nic nie stuka), wymieniany wydech rok temu, oponki w bardzo dobrym stanie. Swiatla soczewki. Szkoda mi oddawac samochod na złom, a utrzymywac jako trzeci już nie warto, może ktoś będzie go chciał na części. Samochód jest u mnie w rodzinie już dziesięć lat wiec odpowiem na każde pytanie.

Dodatkowm atuem jest 3/4 baku paliwa ze Statoil, co znacznie zwieksza atrakcyjność oferty :grin: . Im szybciej tym lepiej. :mrgreen: Daje sobie czas do konca miesiaca, stopniowo chce wyjezdzic to paliwo i jak nie bedzie nikt zainteresowany to oddaje na skup.

Tel 501934424. Jestes zainteresowany to zadzwon lub napisz na forum - nie odpisuje na smsy.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Paź 17, 2016 11:09   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink