Forum Klubu ROVERki.pl :: [TF] Czuc paliwo w cieple dni
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[TF] Czuc paliwo w cieple dni
Autor Wiadomość
Malignus 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 560
Skąd: Wrocław

MG TF

  Wysłany: Pon Lip 02, 2018 19:02   [TF] Czuc paliwo w cieple dni
Typ: i Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 1.8 Rok produkcji: 2004

Witam wszystkich.Moze ktoś miał taka przypadlosc.W chlodne dni,jazda z daszkiem lub bez ,nie czuc zapachu benzyny w aucie.W cieple jak dziś niestety tak.Wiem ze przewody na pewno mam szczelne przy filtrze paliwa.Gdzie ewentualnie szukac winowajcy?Pod blacha silnika tez wszystko wygląda na ok,bez przeciekow.Nie odkrecalem jeszcze nic przy zbiorniku (pompa etc) Auto normalnie się zbiera i 210 nie jest problemem,aczkolwiek zapach paliwa gasi wszelkie pokusy jazdy.Wszelkie sugestie mile widziane.

[ Dodano: Wto Maj 01, 2018 00:06 ]
Serio nikt nie miał takiej przypadlosci?Po zlikwidowaniu turba typu chińskiego elektrycznego,dwoch filtrow stożkowych oraz pol kilo rur pcv,nie wspomnę o wpince w OBD podnoszącej 200% osiągi,obnizajacej 0 100% spalanie etc.Doprowadzenia do oryginalu,nie smierdzi az tak.Tylko w cieple dni.Moze ktoś kiedyś miał cos takiego?Niestety mój egzemplarz był rzeźbiony przez niespełnionego elektryka i tunera made in china + ebay....
Jak to wygladalo możecie zobaczyć w moim garażu...

[ Dodano: Pon Lip 02, 2018 19:02 ]
Temat można zamknąć.Winowajca znaleziony.Wtrysk na 2-gim cylinderku odmowil współpracy. :evil:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lip 02, 2018 19:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink