Forum Klubu ROVERki.pl :: Pozlotowe blabla oraz podziękowania ;) 35 zlot w Koronowie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Pozlotowe blabla oraz podziękowania ;) 35 zlot w Koronowie
Autor Wiadomość
addb1 




Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 193

MG ZR

  Wysłany: Nie Cze 23, 2019 21:33   Pozlotowe blabla oraz podziękowania ;) 35 zlot w Koronowie

Także to ten czas kiedy w tym poście chcemy wypisać podziękowania oraz inne gorzkie żale :D
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 23, 2019 21:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
CEDZIOR 




Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 61
Skąd: SO snowiec

MG ZR

Wysłany: Nie Cze 23, 2019 22:36   

Bardzo jestem zadowolony, że mogłem pierwszy raz być na oficjalnym zlocie Roverkow. Nie mogę się doczekać następnego i na pewno moja obecność będzie obowiązkowa.
_________________
>>>NIE MA FACHOWCA NA CEDZIORA Z SOSNOWCA <<<
facebook.com/cedzior
 
 
Malignus 




Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 560
Skąd: Wrocław

MG TF

Wysłany: Nie Cze 23, 2019 22:39   

Oki doki,zatem zaczynam :mrgreen: Chcemy z Kasia podziekowac Wam wszystkim za super atmosferę i rozmowy do poranka :P
Nie spodziewałem się ze ktoś będzie chciał moje czerwone co nieco ,zglosic na Pieknisia zlotu :mrgreen: Tommasino,lapaj TF-a czy Mgf,miescisz sie :P
Wielu Wam chce podziekowac za dobre słowa,budujace rozmowy.Kilka pomyslow jak auto zrobić.Relatywnie imiennie nie jestem w stanie wymieniac.Zatem dziekuje Wam wszystkim i do zobaczenia na następnym zlocie :mrgreen:

_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
dzelo23 




Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Pon Cze 24, 2019 06:25   

Bla bla bla :d
Dzięki za kolejny fajny zlot, miejscówka super, organizacja na torze najlepsza jaką miałem okazję doświadczyć. Dobrze że można się czasem spotkać z pozytywnie zakręconymi :)
Do zobaczenia jak najszybciej
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
zangiew 




Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 35



Wysłany: Pon Cze 24, 2019 07:03   

W swoim, Ewy i pieska imieniu Wielkie Dzieki !! ! za kolejny udany wypad, kazdemu i kazdej osobie co tam byli Waldi i Agacie za pomoc przy pilnowaniu pieska jak jedzenia byly no i wszystkim obecnym wielkie 5a ;) :!:
Pozdro i do zobaczenia na jesien
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3631
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Wto Cze 25, 2019 20:27   

I ja dołączam do podziękowań za jak zwykle super udany, ale tym razem nieco drogi dla mnie zlot :mrgreen: ;-)

Dziekuje prawie wszystkim obecnym, a dodatkowo współlokatorom za towarzystwo, współgraczom za mecze :smile: nie dziękuje licytującym :P

do następnego !
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
sail 




Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 107
Skąd: Częstochowa

Rover 600

Wysłany: Czw Cze 27, 2019 00:24   

Aby tradycji stało się zadość…jedziemy:

….mówią im starsze tym lepsze są tylko wina i skrzypce, ja dorzuciłbym do tego jeszcze odpowiednio zadbane klasyki… ;)

Pięknie dziękuję całej ekipie, ten zlot był wyjątkowo udany…śmiem twierdzić że przełamaliśmy pewien impas co do naszej integralności i postrzegania naszej grupy. Zjeżdżamy się z różnych stron Polski, na kilka dni, pobyć razem porozmawiać, pokłócić, rywalizować , zapomnieć o bożym świecie….dla kalendarza to cztery dni a mentalnie czujesz jakby to były dwa tygodnie. Wracasz do domu i co ? „syndrom powrotu z koloni”, kto jeździł to wie.
A tu proszę mamy całą listę gagatków do opisania z specjalnymi wyrazami szacunku:

Siemion – widziałem twoją radość…człowieku ty to powinieneś mieć posąg za zasługi dla tego klubu za koordynowanie tych zlotów, co najmniej takiej wielkości jak ty albo z dwa razy większy… nic dodać nic ująć.

Tuners - dzięki za lekcję na torze ;) i pomysły bo masz je fantastyczne, po raz kolejny powtarzam słuchajcie go bo jego idee są naprawdę twórcze i rozwojowe. Wymiana zdań z Harrym na temat numerków przy piątkowym nocnym posiedzeniu ognisku, powinna zostać nagrana i publikowana dla potomnych…, można było boki zrywać…

Harry & Eff – bez was nie było by jubilata i odwrotnie…piękna robota a i szczurek pozostał tam gdzie jego miejsce. (Harry nie trzeba było bić tunersa….tylko tłumaczyć :) …a w ogóle Eff nieźle żaglowaliśmy tymi jajami :)

Xakari + Kinga , Johnny Oio , Marcin.misek – niezmiernie cieszę się że spotkaliśmy się w końcu wszyscy razem (no prawie wszyscy ;) , powiem tak jeszcze namieszamy w tym półświatku oczywiście dla potomnych i zabawy, Xakari połknął haczyk, został zarażony w pozytywnym tego słowa znaczeniu ,i już dzisiaj szukał 100 zgubionych koni. Johnny Oio – o młodości przybywaj !! ! takich ludzi nam trzeba z werwą , pasją i otwartym umysłem , na następny zlot gdziekolwiek by nie był przyjeżdżasz już ZR…. A Marcin to weteran, bardzo podobało mi się jak przyjąłeś jajkoo na główkę :) , super że jesteś z nami…

Slax , Hania , Olaf , Zosia – piękna robota panie kreatywny, jesteście dla mnie wzorem jak powinno przyjeżdżać się na zloty…całą rodziną !! ! bezkompromisowo , i nieważne że nie ma klimy a gwint tak nisko że prawie lecą iskry - tak trzymać

Greg-Si – przyjechałeś pięknisiem i zrobiłeś furorę, dzięki za pomoc na kajakach, sorki za moje marudzenie ale w pewnym momencie już miałem dosyć mimo przepięknego krajobrazu i całego wow….bo te kajaki były zdecydowanie nadsterowne….

Andrew/Miki, Senn/dziewczyny – nie chcę się powtarzać ale bez was zlot byłby niekompletny…i mówię wam jak oni współpracowali podczas tej licytacji, braterska krew to widać. Andrew nie przejmuj się niczym…serwis urządzenia masz dozgonny :)

Sknerko, Mrówka, Turbin – artyści w każdym calu, uwielbiam jak stajecie na linii startu bo nigdy nie wiem co się wydarzy…..ale wy też już jesteście ikoną tych spotkań, was nie może zabraknąć. Jeszcze raz dzięki

Zangiew Ewa i Eddie – tak panie kolego dzięki za te głosy ;) nie myślałem że taki złomek może się komuś podobać. Ale ja kto mówią stary ale jary, a i jeszcze jedno koniecznie zrób porządek z tym dymieniem u siebie.

Adrian Wu – panie ty to niezły ogrodnik jesteś ! no i rozsiewasz taką radość wokół siebie .Cały czas uśmiechnięty i ten szarmancki szlachecki wąs, tak trzymać.

Waldi Agata – dzięki za wspólną podróż , i niańczenie dzieciaczków na tylnej kanapie przy wyprawie na kajaki. Was już też załapało, tylko czekać aż roverkiem przyjadą…

Tomassino i Alicja – jak to nazwali lider grupy południowo/wschodniej , tak trzymać , ZTT obłędnie śliczny i trzyma cały czas fason.

Raptile i Beatka – fura piękna, inna liga, ale za roverkiem ci się tęskni, wiem nie musisz mówić, mam nadzieję że za jakiś czas przyjedziesz czymś z marki, w końcu stara miłość nie rdzewieje.

Yennefer i Margos – no zapomniał bym o was, to ta silna i aktywna część grupy łódzkiej …kółko kierowcy ustawić mi prawidłowo co by jeden ślad był, a w ogóle wielkie dzięki za towarzystwo i życzliwość

Kuba i Maciej – mistrzowie kierownicy, dzięki za obecność i dobre towarzystwo, Kuba piękny gest wieczorem :) tak trzymać, czasami tak drobne ulotne chwile mogą być bardziej wartościowe niż tony złota – zresztą ty to wiesz ;)

Ines i Tomassino – dzięki za miłe towarzystwo oraz przechowanie fantów, z młodą już wszystko ok.

Malignus (ale z tym kotem to pojechałeś, sprawdziłem był taki :) , WictorCoupe (nie martw się samochodem masz jeszcze drugi), Ossarro (zamienił stryjek siekierkę na kijek – ale fajna ta łada :) , Sintram, Sinatraa (numer dwa do pięknisia pamiętaj) , Maveric, Syntax, Artmati, Wojwas, Mati88, Adam26, Bodzio (sorki za niedowierzanie z tym czasem na torze !! !!), oraz reszta ekipy która też tam była – super że byliście…

A teraz oficjalne wyniki każdy pytał dlaczego jak i po co.

https://drive.google.com/open?id=1xR-geRF6crxdXhz0qLzo655LiE2Q2Gcl

Proszę macie oficjalny plik Excela.

https://drive.google.com/open?id=18DjtvYlBWiNCvtYMrqTzFhLDmeIh-eNI
( tu jest potrzebna dłuższa analiza i wnioski ale z myślą o kolejnych zlotach i wykorzystaniu toru w kwestii organizacyjnej) ale to już w innym wątku.

Proszę wrzucajcie też filmy i zdjęcia na forum, na facebooku tylko Zuckeberg będzie się cieszył a my jak będziemy chcieli wspominać to się do tego nie dokopiemy…i przepadnie…ja fotografem jestem marnym , operatorem zresztą też…a w tym roku nawet aparatu nie zabrałem…Yenn, Margos, Slax do dzieła !! !! Proszę.

I sorki za elaborat ale nie byłbym sobą, cieszę się że jestem częścią takiej ekipy :)
 
 
tommasino 
Moderator




Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Czw Cze 27, 2019 02:37   

Hej!
Ja napisze dość krótko i zwięźle :razz:

Pragniemy podziękować z Alicja za kolejny super udany zlot! Za całą organizację! Wam Wszystkim, że sie pojawiliście. Bez Was, super ekipy, zlotu by nie było! Każdy z Was tworzy i jest ważną częścią naszego Klubu :brawa: :brawa:

W jednym zdaniu chcę równiez podziekować Sintramowi i Sintrzee, za wspólną droge na Zlot, a Siemionowi, Waldiemu i Agatce za wspólny powrót :mrgreen:

Starałem się ze Wszystkimi zamienić kilka zdań. Jeśli z kimś mi sie nie udało to bardzo przepraszam! Mam nadzieje, że kiedyś uda to sie nadrobić.

Artmati i Aguś śmiało moge napisac, że na sąsiadów można liczyc. Tabletki na ból gardła dużo pomogły. Moze nawet uchroniły mnie od anginy.


Ekipie siatkarskiej za wspaniałą grę! Oby więcej tego typu zabaw. Yoga też zrobiła furrorę :mrgreen:

No i trochę zdjęć kiepskiej jakości :mrgreen:


https://photos.google.com/share/AF1QipOtCWJUydOMpPyTP6RVJTzhzSIZT3lmIoVOTF0QLyM_lAMH80R0DPH0xXy4u0a7bA?key=bGNpNlVCVnVobmRIaDVfRndPV1VmQmdabFoxVlVn
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
InEs 




Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: Poznań/Leszno



Wysłany: Czw Cze 27, 2019 14:25   

To i nasza rodzinka podziękuję za wspólny zlot, za to że mogliśmy znów was wszystkich zobaczyć.

Niestety Natalka ze swojego pierwszego zlotu wróciła z anginą :(

Ja dziękuję za ponowne zaufanie mi i pozostawienie mnie na tak ważnej funkcji w klubie - będziecie znów ze mnie zadowoleni.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Malignus 




Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 560
Skąd: Wrocław

MG TF

Wysłany: Czw Cze 27, 2019 17:27   

To dorzucam kilka zdjęć robionych kalkulatorem :P



Zdjecia z kalulatora
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Czw Cze 27, 2019 20:37   

Dobra , mała epopeja ode mnie

Dziękuję za kolejny udany zlot Roverki.pl

i teraz kilka kwestii

Roverki.pl jak dla mnie jest to marka, <<Brand>>
której zloty polegają na zebraniu w jednym miejscu i czasie fanatyków i osób niezrównoważonych psychicznie czasem i fizycznie

Może mocne słowa , ale to właśnie my jako swojego rodzaju elita ludzi mających mocnego jobla wokół marki która od blisko 14 lat nie istnieje,
część już posiadająca samochody pełnoletnie niektórzy nawet zabytkowe,
część już po zmianie marki na inną ale wciąż pamiętająca o tym że klimatu zlotu nie tworzą same samochody ale właśnie Ci ludzie,
nie zapominajmy o grupie osób która mimo iż nigdy nie miała samochodu z pod znaku tonącej łodzi wikingów lub dwóch liter których połączenie rozumieją jedynie znawcy motoryzacji.
Ludzi którym rozsądek , portfel i wielu wielu ludzi i mechaników powiedziało, weź to sprzedaj... wywieź na złom... po co to trzymasz... , ale z tą markę otacza pewna aura, aura o której my nie do końca świadomi wiemy. Część osób po zmianie marki na inną nadal w wyszukiwarce rozgląda się za jakimś roverkiem którego by z chęcią przytulili :D


Jak to mi ktoś na "walnym" powiedział , Ja twoją , twoją i waszą mordeczkę chcę zobaczyć ponownie na zlocie :D

Dobra do sedna bo się za bardzo rozwodzę a %%% uciekają do krwiobiegu
Żeby nie było spróbuję alfabetycznie

Adrian Wu - Kapitan Sum :D wiecznie uśmiechnięty , wąs wygięty , człowiek indywiduum raz poznany nie do zapomnienia :) Serce mi się rozpaliło jak kolejny miłośnik 1.8 WC :D z uśmiechem puszczał dymy l serią. abdbdbdbd... :)

Andrew - noo nie spodziewałem się takiej konkurencji w licytowaniu :D może następnym razem się uda :D ale przyjazd solo się by nie liczył :D

Adam26 - noo napędziłeś mi zmartwień na torze :D nie dość że kandydat do pięknisia by był to czasem reakcji zostawiłeś konkurencję daleko za plecami. Kto by pomyślał że trzeba ruszyć już na czerwonym żeby wsunąć się na zielonym :D , szkoda że nie mogłeś zostać ale wiadomo życie, spraw zwłaszcza dość przykrych nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Artmati & Aga - Dzięki za wspólne rozmowy :)


Bodzio - no człowiek gigant , wyciskasz z tej kolumbryny siódme poty, aż mieliśmy wątpliwości czy aby nie oszukałeś systemu :D ale powtórny wynik obalił wszelkie wątpliwości :) Gratki

CEDZIOR - gdzieś mi przemykałeś, a to nie czasem ten ZR odemnie z KRK? gadamy dość często a twarzy nie kojarzę :D

dzelo23 - nie no tu kolejny weteran walki z własnym R :D Fajnie Cię było znowu zobaczyć i cieszę się że już jest ok :)

Eff - Fajnie było się znowu zobaczyć, dzięki za możliwość wy oglądania jubilata, wiem jak ludzie patrzą na mnie gdy oglądam ich samochody a one później nie odpalają
Jak to Sail powiedział , szczurek zna swoje miejsce i pasuje tam jak ulał :D

Greg-Si Fajnie Cię znów było widzieć , jednocześnie szkoda że nie można było tomcata w akcji zobaczyć ale 800 ka przebiła wszystko :) , jak by tylko garaż był większy to pierwszy tel. ode mnie :D

Harry - NOO mordo ty moja :D nie trzeba było się tak o te numerki kłócić to i byś przez resztę zlotu nie był potłuczony.
Widzisz mendo ty gadamy prawie co dziennie a ty mi nie wierzyłeś że o 7 rano po powrocie o 3 idę Ci tłumik wymieniać :D . Dzięki wielkie za pożyczkę chrupka, i że nie byłeś zły że jako jedyny nie zjechał z toru o własnych siłach po mojej jeździe :D ale nabrałem ochoty na budowę swojego, L-seria rulez

Ines i Tomas - Miło było zobaczyć się znowu , świetna robota tak trzymać :D

Kuba i Maciej - O takich właśnie ludziach pisałem w tytule wątku :D Zapaleńcy samego <<BRANDu>> Roverki.pl nie samej marki , to są osoby tworzące zloty i będące ich nieodłączną częścią, Macieju wyciągaj częściej Kubę na jesienne :)



UWAGA UWAGA CZĘŚĆ DALSZA NASTĄPI :)






_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MARGOS 




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 709
Skąd: Łódź był Olsztyn

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 28, 2019 17:50   

Czekając na kolejną część epopei tunersa, także i ja podziękuję za kolejny wspaniały zlotowy weekend z Wami. Fajnie że jest taka grupa zakręconych ludzi i możemy się od czasu do czasu ze sobą spotkać - wielkie dzięki dla Was wszystkich za ten czas.

Dzięki zarządowi za organizację, gratulacje i powodzenia na kolejne 2 lata użerania się z Klubem.

Jako załącznik - nasze zdjęcia

Yennefer&Margos zdjęcia

Yenn - zdjęcia

Do zobaczenia na następnym :grin:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
slax 
Klubowicz





Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

Wysłany: Sro Lip 03, 2019 09:27   

Ja również w imieniu swoim, żonki oraz dzieciaków chciałbym podziękować za kolejny jakże udany zlot. Bawiliśmy się przednio, miło było zobaczyć znowu "stare" znajome twarze ale tez poznać nowych ludzi. Dziękuję za rywalizację na torze w Bydgoszczy, za pogaduchy przy grillu i ognisku, za mega fajowy spływ kajakowy :D Oby jak najwięcej takich spotkań przed nami :D

Ode mnie także zdjęcia i filmy :D

https://drive.google.com/drive/folders/1EE6h5VItuLew2YU96KgqLPreJJJAN6_M?usp=sharing

Pozwoliłem sobie utworzyć konto na googlach specjalnie na potrzeby zlotowych zdjęć, filmów itp. Także jeśli ma ktoś chęć dorzucić swoje to chętnie zapodam dane do konta, myślę ze fajnie był by zebrać wszystko w jednym miejscu.
_________________
R220 Coupe Turbo + MGF 1.8 + MG ZS180 + MG ZT190 :D
 
 
addb1 




Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 193

MG ZR

Wysłany: Sro Lip 03, 2019 22:26   

A więc ;)
Jest to mój 2 zlot w życiu ROVERKI.PL i nie ostatni :)
Aktualnie nie jestem w stanie wypisać z osobno podziękowań bo już zapomniałem :D
Ale dziękuje Wam wszystkim, za rozmowy, za drobne porady, za głupawki, za bycie na zlocie.

To ny tworzymy ten cały BAJZEL a autka to dodatek.
Przez ten zlot dostałem wiele energii i motywacji do działania przy BORSUCZKU.

Ogólnie jestem za tym by zdecydowanie częściej się widywać ;)
Więc planuje coś ogarnąć w Lubinie ale to jeszcze czas na to.

Dziękuje Wam wszystkim! Nie ma wyjątków :P
To Wy tworzycie klimat!!
Buziaczki ;*
_________________
Ja lubie SZYPKO
niech żyje zbrodniczy REŻIM
 
 
Bodzio 



Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 48
Skąd: TOS

MG ZT-T

Wysłany: Czw Lip 04, 2019 22:16   

Hej wszystkim :)
Ekipa świętokrzyska również składa podziękowania za wspólnie spędzony czas.
Organizatorom i całej starej ekipie za to, że potrafią ciepło przyjąć "nowych" do wspólnoty,
zarażając jednocześnie chęcią przybycia na kolejny zlot/spot.
Byliśmy drugi raz z Wami - Radom rok temu to taki drobny epizod, ale jakże ważny z uwagi na "zarażenie" się tą formą spędzania swojego czasu - i nie ostatni ;)
Nie będę wywoływał nikogo indywidualnie - każdy z Was to źródło pozytywnej energii, wiedzy i mądrości życiowej.
Tak samo ja jestem pozytywnie zaskoczony czasem w próbie sportowej (nigdy nigdzie w żaden sposób nie ćwiczyłem techniki jazdy w ten sposób) i dziękuję za całą zaistaniałą sytuację, czyli wyróżnienie i nagrody - DZIĘKUJĘ

Druga część postu mi wcięło nie wiem gdzie, ale już zapomniałem co naskrobałem

Znowu nie wskoczył tekst, więc się poddaję z pisaniem...
Jeszcze raz dzięki ☺
 
 
eMdzik 




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 124
Skąd: Konin/Poznań

MG ZS

Wysłany: Sro Lip 10, 2019 01:10   

Zazdroszczę Wam, że byliście... niestety wesele kolegi znowu pokrzyżowało plany także nadzieja pozostaje, że spotkamy się na jesiennym... Do miłego ;)
_________________
Jutro zaczyna się dzisiaj...
 
 
InEs 




Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: Poznań/Leszno



Wysłany: Sro Lip 10, 2019 08:35   

eMdzik, trzymamy za słowo :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink