Forum Klubu ROVERki.pl :: MG ZR TURBO BENZYNA 8.5 tys
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
MG ZR TURBO BENZYNA 8.5 tys
Autor Wiadomość
skorpion200 



Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 21



Wysłany: Nie Wrz 29, 2019 20:02   MG ZR TURBO BENZYNA 8.5 tys

witam mam do sprzedania rarytas jakim jest MG z silnikiem 2.0 ti w seri 200 a to auto nie jest seria ... od poczatku auto mam 8 lat była to wersia vvc 160 ale było mało wiec kupiłem rovera 600 wydarłem z niego silnik i był składany od nowa blok został wyczyszony i przeszczedł honowanie panewki nowe pierscienie nowe uszczelki nowe alle to juz ksiazke o tym moge napisac jesli ktos bedzie chciał to moge opowiedziec wiec fakty: koło zamachowe jest odchudzone i wyważone jest duzy cooler dolot robiony od nowa skrzynia od diesla połosie tez sprzegło załozone 3 miesicce temu od diesla pompa paliwa wyczynowa bije 6.5 bara zwykła 3.5 doładowanie podniesione MBC załpzoni blow off zawias to gwint KW hamulce nacinano nawiercane wydewch custom +przepustnica wydechu ,wskaznik cisnienia i woltów, radio 2din ,kamera cofania,czujniki parkowania https://www.fotosik.pl/zdjecie/a73d3109e0eee410 https://www.fotosik.pl/zdjecie/b28886a1eb74121f z wad nie mam czasu dla auta było malowane 2lata temu lecz lakiernik okazał sie kiepski wychodzi ruda i peka lakier z wad silnika to głośno chodza popychacze niestety wymiana nie pomogła ale mam druga głowice z nowymi popychaczami CENA to 11 tys jest śmieszna bo koła kosztuja 2tys zawias 2 tys + swap 5 tys wiec auto praktycznie za darmo :) pisze to tutaj bo wolałby zeby wzia to jakis miłośnik i dopracował niz młody gniewny :) KONTAK PW lub sms 698720558 CENA 11tys !! !!!! NOWA CENA AUTO WYMAGA MIŁOSCI WIEC ZA 8,5 TYS
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Wrz 29, 2019 20:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink