Forum Klubu ROVERki.pl :: Kupowanie auta na podstawie opinii z forum
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Kupowanie auta na podstawie opinii z forum
Autor Wiadomość
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Pon Gru 07, 2009 20:42   

sama mówiłaś że od Mariusza wzięłabyś w ciemno :P
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Gru 07, 2009 20:42   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Pon Gru 07, 2009 20:51   

MaReK napisał/a:
to zrobic glebokie wzery w bloku silnika, oraz zapacykowac je silikonem i poxipolem juz raczej trudno

MaReK, lub jakiś mechanik mógłby mi wytłumaczyć jak można zrobić "głębokie wżery"- nie wiem, zalać wodę zamiast oleju czy co? Brzmi to drastycznie ale jaki jest wpływ kierowcy na taki stan silnika.
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pon Gru 07, 2009 22:13   

Ciufcia, nie prowokuj, bo to jest już inny temat i nie będę rozpętywała burzy na forum ;P
poza tym nawet w ciemno ma swoje granice, tak zwany rozsądek :P
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3636
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Czw Gru 10, 2009 23:21   

MaReK napisał/a:
No i o ile skrzynie biegow mozna szybko wykonczyc, to zrobic glebokie wzery w bloku silnika, oraz zapacykowac je silikonem i poxipolem juz raczej trudno w ciagu tak krotkiego czasu


tylko podstawowe pytanie brzmi, czy wlascicielka o tym wiedziala ??
jesli odstawia samochod do mechanika, a sama jedzie do domu lub kawe, to trudno tu mowic o ewentualnej jej winie
zreszta nawet gdyby stala obok samochodu, a wymienili by alternator zamiast rozrusznika to pewnie nie zwrocila by na to uwagi, moze troche za dobitnie opisane, ale przynajmniej widac o co mi chodzi :-)
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Gru 11, 2009 15:21   

Konrad, ale zwroc uwage, ze w porady chce kupic roverka, nie wypowiada sie nikt - tak, widzialem go na spocie, moge polecic. A tu podobno tak bylo. Ze ktos go widzial, powiedzial ze stan igla i gosc sie tym zasugerowal... Osobiscie nie znalazlem tego typu dyskusji.

Ciufcia napisał/a:
sama mówiłaś że od Mariusza wzięłabyś w ciemno

No od mariusz418 tak, od PHJOWI tak, ale od kogos kto zostal zarekomendowany
przez nieznana mi osobe z forum, bo widzial auto na spocie juz nie - bez uprzedniej weryfikacji.

witgut napisał/a:
MaReK, lub jakiś mechanik mógłby mi wytłumaczyć jak można zrobić "głębokie wżery"-

Ja Ci nie wytlumacze. Sam osobiscie widzialem takie wzery u kolegi MichaelP.
Mial problemy z HGF wlasnie przez to. Skad sie wzielo nie wie, ale auto mial dosc dlugo.
O wzerach nie wiedzial bo nie zaliczyl nigdy HGF'a. A jak zaliczyl, to sie wlasnie okazalo
ze wczesniej ktos musial dlubac i zlozyl po taniosci - aby jechal do przodu.

AndrewS napisał/a:
tylko podstawowe pytanie brzmi, czy wlascicielka o tym wiedziala ??

Na to pytanie zna odpowiedz tylko wlascicielka.
Poniekad juz odpowiedziala.

A ja jeszcze raz podkresle, ze nie chodzi mi o uczciwosc kolezanki wzgledem kupcy, tylko o fakt traktowania forum i jego uzytkownikow jako pewnika w opinii o danym egzemplarzu. Jesli nie widzialo sie auta na zywo i nie mialo z nim do czynienia, to lepiej oceniac go na chlodno, niz zapewniac o zaletach i braku wad.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Pią Gru 11, 2009 17:55   

MaReK napisał/a:
No od mariusz418 tak
a tu zonk, lampa z anglika, akumulator nieprzykręcony przez to poobijał sie o wszystko dookoła w silniku i kilka innych kwiatków :P
MaReK napisał/a:
Ze ktos go widzial, powiedzial ze stan igla i gosc sie tym zasugerowal... Osobiscie nie znalazlem tego typu dyskusji.

może to było pisane na SB, sam wypytywałem na SB ludzi o ten samochód i każdy mówił ze jak od Mariusza to można brać w ciemno
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
funfel 




Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 323
Skąd: eeyy



Wysłany: Sob Gru 12, 2009 01:23   

Ja pozdrawiam tego Pana co kupil auto sugerując się opinią z forum. W ogole jakies dziwne rzeczy wypisujecie. Najezdza jeszcze koles na dziewczyne ze sprzedala auto z usterką i to jej wina bo ona o tym wiedziala. Znalazl sie kupiec, sprawdzil auto, zaplacil kase i dziekuje. A co ma ją obchodzic co sie pozniej dzieje z samochodem. Kupujący przeczytał jakąś opinie na forum ktorej nie mozna znaleźć to tez troche wątpliwa sprawa jest.
Następnie jak sie nie zna na samochodach to kupuje sie z kims kto sie zna. Moim zdaniem wina lezy ewidentnie po stronie kupującego a nie sprzedającego. A ze ktoś sie sugeruje opiniami na forum to juz... rower sobie mozna tak kupic a nie samochod.
_________________
dozwolona ilość znaków: 255
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 13:27   

Ciufcia napisał/a:
a tu zonk, lampa z anglika, akumulator nieprzykręcony przez to poobijał sie o wszystko dookoła w silniku i kilka innych kwiatków :P

Ale to dotyczy w/w auta? Czy to jakis osobny temat. Jesli osobny to trzeba poruszyc go w osobnym watku.

Ciufcia napisał/a:
może to było pisane na SB, sam wypytywałem na SB ludzi o ten samochód i każdy mówił ze jak od Mariusza to można brać w ciemno

Ja bym nie pytal ;) Bralbym i juz ;) Pozniej to mariusz musialby sie bujac ze wszystkimi naprawami ;)

funfel napisał/a:
Najezdza jeszcze koles na dziewczyne ze sprzedala auto z usterką i to jej wina bo ona o tym wiedziala.

To nie on najezdza, bo osbiscie juz na forum nie zajrzal od feralnego zakupu.
Sprawy sam tez dalej nie ciagnal. Ja pociagnalem temat po opowiesci mariusza i skojarzeniu ogloszenia, ktore przedstawialo auto w nieskazitelnym swietle.
Byc moze niewiedza, a moze celowe dzialanie. Tego sie nie dowiemy.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Sob Gru 12, 2009 14:43   

MaReK napisał/a:
Ale to dotyczy w/w auta?

to dotyczy mojego ZRa
MaReK napisał/a:
Czy to jakis osobny temat. Jesli osobny to trzeba poruszyc go w osobnym watku.

nie no bez sensu zakładać nowy temat bo i tak nic nie da
MaReK napisał/a:
Ja bym nie pytal ;) Bralbym i juz ;) Pozniej to mariusz musialby sie bujac ze wszystkimi naprawami ;)

:haha:
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 18:26   

Ciufcia napisał/a:
to dotyczy mojego ZRa

Nie znam historii. Pamietam z SB, ze byles zachwycony.
Auto pamietam ze spotow i nie jeden sie na tego ZR "oblizywal".
To jakas wypasna wersja z tego co pamietam.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Kurczak85 




Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 71
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Gru 13, 2009 15:04   

Ciufcia autko które kupiłes było naprawde rewelacyjne. Miałem okazje jechac nim na fotelu pasazera i silniczek chodzil idealnie. Rzeczy o ktorych mowisz, to pewnie jakies pierdoly, sam zes musial cos popsuc:) Co innego jak ja kupowalem autko i po czasie okazalo sie ze mial wymieniany silnik:) Do tego jeszcze pare innych rzeczy. Samochod rowniez od klubowicza. Ale to juz nawet opowiadac mi sie nie chce, doinwestowalem i jest ok.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 13, 2009 15:28   

Tak mi sie cos zdaje, ze to Ciufcia musial cos popsuc, bo ten ZR byl igielka :)
Niedokrecony akumulator, jakos nie pasuje mi na mariusza chyba ze cos padlo i wymienial w pospiechu, bo go goniles terminem oddania auta ;P

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Nie Gru 13, 2009 18:26   

Kurczak85 napisał/a:
Miałem okazje jechac nim na fotelu pasazera i silniczek chodzil idealnie.

czy ja napisałem że coś jest nie tak z silnikiem? zawieszenie, układ kierowniczy i silnik jest taki jak było to opisywane
Kurczak85 napisał/a:
sam zes musial cos popsuc:)

MaReK napisał/a:
Tak mi sie cos zdaje, ze to Ciufcia musial cos popsuc, bo ten ZR byl igielka

nie no kur... zagotowałem się :evil:
w jaki sposób można popsuć lewy reflektor żeby był anglikiem? może w ten sam sposób można go popsuć żeby był europejczykiem ? poproszę jak to mam zrobić
MaReK napisał/a:
bo go goniles terminem oddania auta

jak go miałem gonić z terminem oddania auta, jak zadzwoniłem sie spytałem kiedy moge auto kupić ?
MaReK napisał/a:
Niedokrecony akumulator, jakos nie pasuje mi na mariusza

no a jednak, w obudowie akumulatora jest dość spora i głęboka rysa
żeby zamknąć klape bagażnika trzeba było trzaskać dość mocno żeby zaskoczyła, pewnego dnia jednak się nie udało i po rozebraniu okazało się że cały mechanizm jest zardzewiały
klucz nie wchodzi nawet milimetra do zamka w bagażniku
proszę o pokazanie mi co zrobiłem źle i w jaki sposób popsułem te rzeczy
do tego jak pytałem o stan blachy to mowa była tylko tylnim zderzaku do malowania, a okazało się że w kilku miejscach przy progu są odpryski i rdzewieją a maska jest dość mocno pofalowana
żeby była jasność: nie mam pretensji do Mariusza bo mogłem dokładnie sprawdzić auto a nie wierzyć w ciemno
tylko przykro mi że nie wspomniał o tej lampie z anglika bo miałem poważny problem jak pojechałem na przegląd
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Nie Gru 13, 2009 18:40   

MaReK napisał/a:
Tak mi sie cos zdaje, ze to Ciufcia musial cos popsuc, bo ten ZR byl igielka :)
Niedokrecony akumulator, jakos nie pasuje mi na mariusza chyba ze cos padlo i wymienial w pospiechu, bo go goniles terminem oddania auta ;P

Pozdrawiam,


Widziałam te auto i mogę potwierdzić to co mówi Ciufcia, na dodatek niefajne pomalowanie przodu, ta lampa z anglika, aku, zamek w klapie bagażnika nie działa i parę innych detali. Wersja może jest wypasiona, ale....
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 13, 2009 23:59   

Poruszylem ten temat na spocie ;)
Mariusz nie ma czasu tu zajrzec, ale napisze co powiedzial.

Razem z Tomim ogladali go z kazdej strony i nie zwrocili obaj uwagi na lampy.
Ktos podsunal, ze lustero wewnatrz moglo sie odkleic i teraz sprawia wrazenie jak anglik, ale tego nie wiem i nie moge potwierdzic w 100%.

Mariusz podobno pokazywal Ci ktora strona i jak byla robiona.
Akumulator podobno przy Twoim stylu jazdy mial prawo nawet wyleciec przez maske ;)
Nie wiem o co chodzi, nie widzialem jak jezdzisz :)

Musze poszukac zdjec, bo opstrykiwalem to auto jak mariusz podjezdzal na spoty.
Nie wiem tylko czy bedzie az tak dokladnie widac te lampe.

Lampa to chyba nie jest taka pierdola, bo pewnie jakis tam koszt ma.
Natomiast nieprzykrecony aku czy tam wyrwany, albo jakis tam, zamek w klapie, nie wiem co tam jeszcze macie w spisie - to detale, ktore pewnie jeszcze sie powieksza z czasem uzytkowania samochodu.

Mechanicznie auto jest sprawne, silnikowo tez. Jedzie prosto, a reszta to pierdolki ;)
Ja myslalem, ze jak tak napisales o tym aucie, o tym reflektorze itp. to ze jakies podluznice pospawane, pogiete, albo co... a tu pierdoly ;)

Wolalbym wymienic zamek w klapie niz blok silnika z osprzetem ;D

Gdybym teraz kupowac mial auto dla siebie i mariusz mowilby, ze okej
To najwazniejsze bylby dla mnie elementy zawieszenia (geometrii) i silnika i cena zestawu ;)

No ale dobra. Bo sie zrobil maly off.
Zastanawiam sie czy nie podlega wydzielniu do osobnego tematu.

Moderatorowie ocenia.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Pon Gru 14, 2009 00:22   

MaReK napisał/a:
]Natomiast nieprzykrecony aku czy tam wyrwany, albo jakis tam, zamek w klapie, nie wiem co tam jeszcze macie w spisie - to detale, ktore pewnie jeszcze sie powieksza z czasem uzytkowania samochodu.

no zgadza się, nie napisałem nigdzie że chodzi o jakieś poważne usterki
MaReK napisał/a:
Wolalbym wymienic zamek w klapie niz blok silnika z osprzetem ;D

ja również
MaReK napisał/a:
najwazniejsze bylby dla mnie elementy zawieszenia (geometrii) i silnika i cena zestawu

i tak było w tym przypadku, pytałem przede wszystkim o stan części mechanicznych auta
MaReK napisał/a:
Mariusz podobno pokazywal Ci ktora strona i jak byla robiona.

tak pokazywał, ale dopiero kilka dni później zauważyłem na progu i drzwiach rdze w niektórych miejscach
MaReK napisał/a:
Ja myslalem, ze jak tak napisales o tym aucie, o tym reflektorze itp. to ze jakies podluznice pospawane, pogiete, albo co... a tu *#%#$* ;)

nigdzie nie napisałem że chodzi o jakieś poważne usterki ;)
MaReK napisał/a:
Akumulator podobno przy Twoim stylu jazdy mial prawo nawet wyleciec przez maske

akumulator po prostu jest nie przykręcony, nic go nie trzyma żeby się nie przesuwał więc nie wiem o co chodzi z tym stylem jazdy
poruszyłem ten temat na forum tylko dlatego żeby pokazać że nie należy się sugerować tym od kogo się kupuje auto i nie polegać tylko i wyłącznie na opini ludzi z forum
pozdro :)

[ Dodano: Pon Gru 14, 2009 00:22 ]
PS.: przypomniałeś Tomiemu żeby mi wysłał adres ?
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pon Gru 14, 2009 00:40   

Ciufcia napisał/a:
PS.: przypomniałeś Tomiemu żeby mi wysłał adres ?

i Kasjo i ja podawaliśmy CI ten adres .... musisz osobiście od Tomiego dostać ;>
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 00:47   

No dobra spoko.
Wlasnie po to pociagnalem ten temat, z

Ciufcia napisał/a:
żeby pokazać że nie należy się sugerować tym od kogo się kupuje auto i nie polegać tylko i wyłącznie na opini ludzi z forum


Nie gadalem dzisiaj z Tomim w ogole ;/
Zdazylem zobaczyc nowe nacinane tarcze w jego ZSie i przeszedlem do drugiej grupy.

Ale adres podobno dostales juz od kolegow moderatorow ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 18:49   

MaReK napisał/a:
Konrad, ale zwroc uwage, ze w porady chce kupic roverka, nie wypowiada sie nikt - tak, widzialem go na spocie, moge polecic. A tu podobno tak bylo. Ze ktos go widzial, powiedzial ze stan igla i gosc sie tym zasugerowal... Osobiscie nie znalazlem tego typu dyskusji.
MaReK napisał/a:
nie chodzi mi o uczciwosc kolezanki wzgledem kupcy, tylko o fakt traktowania forum i jego uzytkownikow jako pewnika w opinii o danym egzemplarzu. Jesli nie widzialo sie auta na zywo i nie mialo z nim do czynienia, to lepiej oceniac go na chlodno, niz zapewniac o zaletach i braku wad.

Marek, to już raczej zależy od sposobu wykorzystywania mózgu przez kupca. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi auta tylko w wyniku opinii w dziale "chcę kupić Roverka". Jeśli ten ktoś tak zrobił, to jest zwyczajnym idiotą. Jeśli ja znałbym się z tym Panem Mariuszem osobiście od kilku lat, to jasna sprawa, że wtedy można wejść w wiele rzeczy w ciemno, bo relacje między nami są inne (to tak apropos brania w ciemno od kogoś :) ).

Ale jeśli koleś nabył rzecz, która składa się z kilku(set) tysięcy części, tylko na podstawie (rzekomej) opinii na tym forum, z Namiko nie znał się nawet z widzenia, a potem skarży się w warsztacie, że Forum go okłamało - to wg mnie jest kretynem. Poza tym tekst typu: "myślałem, że taki jej urok", (na pytanie czy nie słyszał jak skrzynia chodzi) dowodzi, że taki człowiek powinien robić zakupy w towarzystwie osoby dorosłej. Bo on dorosły raczej nie jest ;)

Wszystko zależy od tego, czy ktoś Forum traktuje jak wyrocznię decyzyjną w danej kwestii, czy tylko jako rzetelną pomoc. A zatem wszystko zależy od zdrowego rozsądku. Forum pomaga, nie wyrokuje :wink:

Wg mnie problem nie istnieje, póki sobie go ktoś sam nie stworzy, a ten dział Forum uważam za jak najbardziej przydatny :ok:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 19:57   

Dlatego ze wzgledu na wyrazny brak dowodow swiadczacych o tym, ze dobrze znane na forum osoby reczyly za to auto, stwierdzam ze czlowiek jest sobie w duzym stopniu sam winien. Niemniej nalezy przed takimi praktykami ostrzec innych i to wlasnie chcialem osiagnac :)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Skradzione auta, części
szoso Offtopic 34 Wto Paź 02, 2018 07:03
majsterrr
Brak nowych postów O malowaniu całego auta (wydzielone z "forum klubowe&qu
MaReK Offtopic 11 Pon Kwi 09, 2007 23:09
MaReK
Brak nowych postów Ocenianie samochodu na podstawie zdjęć
...oraz osobiste wycieczki. Temat wydzielony.
Mayson Offtopic 69 Wto Mar 17, 2009 22:10
boss.007
Brak nowych postów Zgrzyty na forum
jarek73 Offtopic 17 Sro Sty 28, 2009 18:17
lelek11
Brak nowych postów Cytaty z forum
Harry Offtopic 3 Sob Kwi 02, 2011 23:08
kasjopea



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink