Forum Klubu ROVERki.pl :: Uważajcie, bo ślisko :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Uważajcie, bo ślisko :)
Autor Wiadomość
xtek 



Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 920
Skąd: Kraków



Wysłany: Sro Gru 15, 2010 13:37   

Roma_B napisał/a:
No to mnie, Panowie, nastraszyliście. Miałam zamiar na święta pojechać w Bieszczady, ale zaczynam się wahać... Może lepiej nie kusić losu i zostać w domu?


Na glownych drogach jest dobrze, gorzej jak sie jezdzi bocznymi, wiejskimi drogami. Ja mam opracowana trase wlasnie przez wiochy, gdzie mam najkrocej i najszybciej. Niestety w zimie jezdzi sie nimi gorzej, a ja sobie po prostu o tym zapomnialem i przedobrzylem ;)
Od tego miejsca, gdzie wpadlem w poslizg mialem jeszcze 2km i juz byl czarny asfalt - po prostu poczulem sie juz jak na dobrej drodze. Wczesniej 30km jechalem wlasnie po wiejskiej drodze, gdzie lezal sam snieg... Podobno najwiecej wypadkow jest wlasnie wtedy jak sie juz odprezymy i pomyslimy, ze malo zostalo ;)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Gru 15, 2010 13:37   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Sro Gru 15, 2010 16:55   

Ja codziennie pokonuję w drodze do pracy 25km w jedną stronę, zaraz za Gło. mam dość fajną górkę do pokonania ( Jerzmanka ), wczoraj ok. 17-tej było tam na maxa wesoło- lód, lód i jeszcze raz lód, ale rozsądna jazda wszystkich, którzy pod nią się wspinali, sprawiła, że podjechaliśmy i dojechaliśmy. CB w takich sytuacjach jest dobrym pomocnikiem. W drodze powrotnej było jeszcze weselej- znikł cały lewy pas- zasypało, zaspy dochodziły do 80cm w niektórych miejscach, ale jak dojeżdżaliśmy do Gło. jechał pług pod tą górkę- chyba dał radę :mrgreen: Warunki zimowe sa jak najbardziej do ogarnięcia i przyjęcia :taa:
 
 
xtek 



Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 920
Skąd: Kraków



Wysłany: Sro Gru 15, 2010 17:40   

Oczywiscie mam CB i na fotach pewnie widac nawet ML-145 na dachu, tylko akurat tamta droga malo kto jezdzi, a jak juz jezdzi to raczej nie ma CB ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Proszę - uważajcie na drodze
Marrkus Offtopic 71 Pią Sie 22, 2008 22:04
Mayson
Brak nowych postów Uważajcie na tego sprzedawcę, użytkownik forum: Racek
xaoo Offtopic 23 Wto Cze 28, 2011 14:22
szoso



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink