Forum Klubu ROVERki.pl :: Idą wybory
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Brt
Nie Paź 21, 2007 22:57
Idą wybory

schowaj babci dowód
Autor Wiadomość
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Paź 18, 2007 23:45   

maniaq napisał/a:
tzn tajne sluzby sledzac i nagrywajac kobiete nie wiedza co zrobila z kasa >?
Zgarnęli ją po drugiej racie łapówki więc z pierwszą mogła już coś zrobić.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Paź 18, 2007 23:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Paź 19, 2007 01:03   

czyli dali jej kase i sie nia juz nie interesowali wtedy , zaczeli sie interesowac jak wziela 2 rate :D tzn pieniadze nie byly znaczone, nikt jejs nie sledzil , nie nagrywal co robi z kim sie psotyka itp. no to profi akcja przygotowana - tylko o to mi chodzi. bo jak ktos jest podejrzany na taka skale jak to sie teraz rysuje to sie go sledzi. materialy zbierali przez rok , a jak juz kase dali to nie wiedza co z nia zrobila >? troche dziwne , a raczej smieszne dla mnie ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Paź 19, 2007 08:58   

Poza tym po co dawali drugą, skoro mogli ją zgarnąć za pierwszą?
Żeby bliżej wyborów było? ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Pią Paź 19, 2007 09:03   

thef napisał/a:
No nie mów, że dziadka z wehrmachtu nagłośniła PO, wolne żarty.

Otóż tak. Wywiad z Kurskim ukazał się we czwartek w Angorze (bez przesady, super poczytne to to nie jest, różne cuda tam piszą) a pierwsza konferencja prasowa PO na ten temat w poniedziałek. Domyślam się, że sztabowcy musieli rozważyć za i przeciw i wyszło im, że warto. Jeśli sobie przypomnisz to o tym mówili tylko POwcy, PiS nawet chyba przeprosił i nie chciał tego jątrzyć. Oczywiście PO miało prawo się tego trzymać - nie neguje, ale moim zdaniem skutek był odwrotny niż planowali.
thef napisał/a:
PiS nie ma wroga i strzela na oślep? No to ja chyba mam omamy. PiS ma tylko wrogów i to dzięki własnemu stylowi uprawiania polityki!

Miałem na myśli wroga, który byłby realny w odbiorze społecznym. 2 lata temu po kolejnej i doszczętnej kompromitacji był nim LSD (nie trzeba było nawet się za bardzo wysilać) a w rankingu opinii społeczeństwa kto jest bardziej antyczerwony PO nie miała szans.
thef napisał/a:
PO jazgotała na PiS przed poprzednimi wyborami?

Dokładnie takie miałem wrażenie. Pamiętam debatę prezydencką Donald - Lechu. Kaczyński wtedy mówił o przyszłości jednocześnie krytykując LSD, a Donek wiedział, że na antykomunizmie elektoratu nie zdobędzie więc non stop jeździł po tym co mówił Leszek ( co było bez sensu bo Kaczory wtedy jeszcze realnie nie rządziły). Sam nie wierzyłem własnym zmysłom, że taką kretyńską strategię wymyślili mu sztabowcy. Byłem wtedy chyba jeszcze bardziej obiektywny (w mojej subiektywnej ocenie) niż teraz, byłem jednym z tych wierzących w POPiS.
Teraz PiS powiela to co robila PO- tworzy zagrożenie, którego większość za bardzo nie odczuwa, więc wahający się elektorat może się poczuć robiony w butelkę przez naciąganie.
Myślę, że dlatego ciężko jest wygrać dwa razy jednej partii, a wahadło hula...
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Paź 19, 2007 09:51   

Ja tylko tyle od siebie (tak poza tym Angora to przegląd prasy, niewiele swoje piszą):

Dziadek z Wehrmachtu: the true story

Pod koniec dyskusji powrót do przeszłości. Po tej części ciemny lud nareszcie może poczuć się oświecony:

- Co będzie dziadkiem z Wehrmachtu w tej kampanii? Macie jakiegoś dziadka? Ekshumacja jakaś się szykuje? - pyta Kurskiego Lis.

- Pytanie na to, co ma Platforma - Kurski nawet nie mrugnie okiem. - Bo jak pan doskonale pamięta, dziadka z Wehrmachtu odpaliła Platforma i strzeliła sobie w stopę.

- To wywiad w "Angorze" był z Tuskiem, czy z panem?

- Ze mną. Ja się w nim odciąłem od obrzydliwego tematu dziadka z Wehrmachtu i odesłałem w tej sprawie do Donalda Tuska, w związku z pogłoskami, które usłyszałem na Pomorzu. Jak pan doskonale pamięta, o tej sprawie nie dowiedział się pan z wywiadu w niszowym tygodniku "Angora", ale z konferencji Jacka Protasiewicza. Jeśli taką sprawę odpala się na 10 dni przed wyborami, to po to, by je wygrać, a nie przegrać. Chcieli tym nas zniszczyć, a strzelili w siebie. Jak pan wie, w tej sprawie nie chodziło o to, że ktoś ma dziadka w Wehrmachcie, tylko że...

Lis: - Że ciemny lud to kupi.

K: - Nie, to pan sobie wymyślił

Lis: - To pan powiedział i czterech świadków było.

Kurski: - Żaden z nich nie poszedł na wariograf. (...) Ws. dziadka chodziło o kłamstwo.
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Pią Paź 19, 2007 10:35   

thef potwierdziłeś moje słowa. Ja Lisa nie oglądałem, ale pamiętam dokładnie historię, bo skądś wtedy wróciłem i obejrzałem konferencje PO. I już wtedy zdziwiło mnie, że artykuL ukazał się w czwartek, tzn. co? - prasówki w PO robią w niedziele wieczorem? Do samego końca PO wypominało tego dziadka, temu nie zaprzeczysz, po co?
Kaczka zdjał Kurskiego, przeprosił, a PO co konferencja prasowa to dziadek z wermahtu na co liczyli, że wyborca zrezygnuje z głosowania na PiS, bo jeden z partyjnych "oskarżył" o coś przeciwnika? Tym bardziej, że biorąc pod uwagę pochodzenie Tuska było to dość prawdopodobne, to część historii polski i wielu polaków to rozumie. Ja bym wydał oświadczenie, zaprzeczył i koniec, albo nawet przemilczał (Angora to niezbyt nośna trybuna) żeby nie robić smrodu, bo nigdy nie wiadomo do kogo się bardziej przyczepi Dlatego zgadzam się z Kurskim (na propagandzie to on się przecież zna :razz: ), że "strzelili sobie w stopę".
Nie oceniam ich "moralnie" tylko pod względem skuteczności (mierzonej wynikami wyborów).
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Paź 19, 2007 10:56   

http://pl.youtube.com/watch?v=gvWBQL_g8Wo


troche usmiechu ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pią Paź 19, 2007 11:21   

no to jeszcze coś dla rozluźnienia ;)
http://www.milanos.pl/gry.php?id=2977
http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=3438

kocham polską młodzież :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pią Paź 19, 2007 17:16   

Ja doleję oliwy do ognia i jeszcze podam link do informacji o ludziach PiSu. Coś podejrzanie "czerwono" tam jest.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Pią Paź 19, 2007 21:44   

To i ja przed ciszą coś wrzucę: http://www.joemonster.org...y-spot-wyborczy

Uwaga - KONIECZNIE wytrzymajcie do końca!
_________________
Znalazłeś rozwiązanie problemu - opisz w ostatnim poście.
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Sob Paź 20, 2007 08:01   

a ja teraz całkiem poważnie :cool:
"W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów i list kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ordynacji wyborczej oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny w wysokości do 1 000 000 zł"

(Art.86 i 87 oraz art. 219 i 220 Ordynacji wyborczej do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 12 kwietnia 2001 roku DZ.U. 2001 Nr 46 poz. 499 z późn. zm.)
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
BubuZR 



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 125
Skąd: Poznań



Wysłany: Sob Paź 20, 2007 08:27   

No właśnie i tu jestem ciekaw co jest traktowane jako agitacja na rzecz danej partii. Czy tylko głosujcie na X bo jak Y wygra to coś tam coś tam czy także polemika dotycząca konkretnych osób związanych z konkretnymi partiami politycznymi i spraw, które ich dotyczą prowadzonych np. przez prokuraturę, CBŚ, CBA, ABW... RTV, AGD i tym podobne ;)
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sob Paź 20, 2007 14:26   

Na wszelki wypadek blokuję ten wątek.
Odblokuję jutro po spocie warszawskim. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sob Paź 20, 2007 19:09   

Cytat:
Odblokuję jutro po spocie warszawskim. :)


Może szybciej się uda ;) :D od 20 w górę już można i będą komentarze na gorąco :P :lol:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Nie Paź 21, 2007 17:08   

Brt napisał/a:
Może szybciej się uda od 20 w górę już można i będą komentarze na gorąco
Ok.
No ja mam zamiar o 20 być już na spocie, więc mógłbym odblokować dopiero później. :)

[ Dodano: Nie Paź 21, 2007 23:40 ]
Widzę Brt, że byłeś na posterunku. :)

[ Dodano: Nie Paź 21, 2007 23:56 ]
Chciałbym kontynuować tą dyskusję, mimo, że już po wyborach, bo mnie zafascynowała.
morris napisał/a:
Ja nie biorę kasy m.in dlatego, że się boję (a może to prowokacja dyrektora?) i nie widzę w tym nic złego.
To napisałem wcześniej. I zastanawiam się co o tym myślicie. Czy tylko ja jestem dziwny.

Czy nie uważasz, że lepiej byłoby, gdyby lekarze nie brali z następujących powodów (chodzi mi głównie o kolejność):
1. Bo nie ma problemu z kolejkami - nie ma za co brać
2. Zarabiają tyle, że bez sensu jest brać (proporcja możliwej łapówki do pensji jest śmieszna)
3. Służba zdrowia jest prywatna, wieć nie jest to korupcja, tylko ewentualnie działanie na szkodę firmy (a tu już nie CBA, tylko Policja, a najpierw właściciel danego ZOZu jest zainteresowany)
4. Ludzie wiedząc ile zarabiają lekarze przestaliby uważać, że lekarzowi nie należy się dodatkowa gratyfikacja, bo zarabia dostatecznie dobrze
a dopiero tutaj:
5. Bo boją się prowokacji

Jak dla mnie PiS powołując CBA i robiąc z korupcji sprawę polityczno-medialną postawił tą hierarchię na głowie i robił to w wielu innych sprawach.

Celowo pominąłem argument "bo to nie etyczne", bo jakby tu chyba nikt nie ma wątpliwości.

[ Dodano: Pon Paź 22, 2007 00:06 ]
piter34 napisał/a:
Ja doleję oliwy do ognia i jeszcze podam link do informacji o ludziach PiSu. Coś podejrzanie "czerwono" tam jest.

Bardzo mi się spodobała ta stronka. :)
Ciekawe zestawienie jak na "walkę z komuchami"...

[ Dodano: Pon Paź 22, 2007 09:42 ]
morris napisał/a:
Tego darmozjada utworzył i zaciekle broni przyszły koalicjant PO.

Hmmm... Czyżbyś już przed wyborami posiadał jakąś wiedzę z kręgów władzy nt. przyszłych koalicji? ;)
morris napisał/a:
A wogóle najlepiej jakby PO wypieprzyło Schetynę i się dogadało z PIS. Tyle, że wyobrażam sobie PO bez Tuska ale nie bez Schetyny, który sprytnie wycina co ważniejszych przeciwników romansu z komunistami.

I znów "proste rozwiązanie na niepewną sytuację"...
Wyrzucić Schetynę i będzie dobrze.

Czy po wczorajszym przemówieniu Jarka nadal wierzysz, że to Schetyna był największym problemem?

Bo ja mam wrażenie, że to co się stało z PO-PiSem jest tylko prosta konsekwencja polityki, którą zaczął Jarek przed poprzednimi wyborami spotem z pustą lodówką.

Czy nie jest ciekawe, że sztabowcy PiS pomagali Olkowi pokonać Tuska?
To kto w końcu jest większym wrogiem?
PO czy LiD?

Tylko tym razem Jarek przegrał i zachowuje się jak małe dziecko.
Po prostu małostkowość i obsesje. :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Wto Paź 23, 2007 07:13   

Gratulacje dla wyborcow PO! No to teraz mamy irlandie i czekamy na cuda. Mam prosbe zeby nie kasowac tego watku :) Daje im dwa lata na autostrady(nie te finansowane z funduszy na euro2012, ale globalnie w calym kraju), dwa lata na podniesienie pensji (ile ludzie zarabiaja w irlandi? wiem ze w UK normalna pensja to jakies 20Ł/h). Czekam na obniezenie podatkow - realne, a nie na papierku.
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3634
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Wto Paź 23, 2007 08:46   

poczekaj, poczekaj nie tak szybko najpierw komisje sledcze :lol:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Paź 23, 2007 10:04   

Senn napisał/a:
Gratulacje dla wyborcow PO!

Dziękujemy! :)
Senn napisał/a:
Mam prosbe zeby nie kasowac tego watku

Nikt nie ma zamiaru go kasować.
Senn napisał/a:
Daje im dwa lata na autostrady

Dawać to można na tacę. ;)
Wiesz dobrze, że teraz to sam sobie strzelasz gola. :)
Autostrad nie buduje się od razu i tak jak PiS miał zaległości również z powodu działalności poprzedników, tak teraz plany na oddanie większej ilości autostrad są na 2010, więc daj 3 lata. ;)
Senn napisał/a:
No to teraz mamy irlandie i czekamy na cuda

Senn zapewniam Cię, że czekam na to tak samo jak Ty i mam nadzieję, że to się uda.
Na razie cieszę się, że jak włączę telewizor, to nie będę widział na zmianę Ziobry i Kamińskiego. :D

A tak przy okazji, to jak chcemy się tak bawić, to jak będę miał chwilkę, to ściągnę program PiS 2005 i możemy razem sprawdzić co się udało z niego zrealizować oprócz "mieszkań za 3 mln". ;)
Myślę, że nie było w nim punktu "rozbicie partii koalicyjnych" i "powyżki po strajkach lekarzy". ;)

Senn napisał/a:
nie te finansowane z funduszy na euro2012

Jakie autostrady z funduszy Euro 2012???
Nie istnieją fundusze na autostrady powiązane z Euro 2012.
Poczytaj o mechanizmach finansowania takich inwestycji.
To są fundusze strukturalne i pomocowe UE służące wyrównaniu poziomu infrastruktury w poszczególnych krajach UE, ale nie są one w żaden sposób powiązane w Euro 2012, bo poza wszystkim innym nie jest to impreza unijna.
Czy sądzisz, że UEFA z zysków z transmisji telewizyjnych ma ochotę sponsorować nasze autostrady, czy stadiony?
Bo myślę, że woli sponsorować wypasione podróże swoich działaczy. ;)

W przyspieszeniu budowy autostrad chodzi głównie o to, że taka impreza wywołuje efektywniejsze i szybsze wykorzystanie takich funduszy, bo jest deadline, a wiadomo, że ludzie pod taką pozytywną presją zawsze pracują efektywniej.

AndrewS napisał/a:
poczekaj, poczekaj nie tak szybko najpierw komisje sledcze

A właśnie - czytaliście, że sąd przyznał rację HGW, że nie stawiła się na "komisję bankową". :D
Kolejny bubel prawny Prawa i Sprawiedliwości.
Jak to jest, że partia, w której główne pozycje zajmują prawnicy, w tym do niedawna czynni prokuratorzy i sędziowie wyprodukowała tyle bubli prawnych?

Senn napisał/a:
Maciek sprawdzilem sobie korzenie reprezentantow PO.

No dobra - sprawdziliśmy razem, ale jak Ty wytłumaczysz to:
http://www.koniecpisu.org...w&id=1&Itemid=3

Mamy dobrych i złych SB'ków?
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Wto Paź 23, 2007 10:22   

Co do Euro to mialem na mysli infrastrukture a nie autostrady, ale mniejsza z tym. Nie wazne z jakich srodkow. Wazne ze maja zrobic.

Dlaczego 3 lata?

PiS mial zrobic wszystko w dwa wiec chyba sprawiedliwa bedzie ocena po dwoch latach rzadow :)

Co do rodowodow wyszczegolnionych dzialaczy PiS to owszem - jesli to prawda to dla mnie jest to kompromitacja PiS.
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Paź 23, 2007 10:41   

Senn napisał/a:
Co do Euro to mialem na mysli infrastrukture a nie autostrady, ale mniejsza z tym. Nie wazne z jakich srodkow.

Ważne, bo warto rozumieć mechanizmy, o których tu mówimy, żeby wiedzieć za co oceniać rządzących nie na podstawie "gładkiej gadki" tylko tego co realnie robią i ile z tej "gładkiej gadki" jest prawdą, ile naciąganiem, a ile nie ma związku z rzeczywistością.
Senn napisał/a:
PiS mial zrobic wszystko w dwa wiec chyba sprawiedliwa bedzie ocena po dwoch latach rzadow

Oj, Senn nie udawaj, że nie rozumiesz.
Przecież doskonale wiesz, że nie chodzi o ZBUDOWANIE tych autostrad to o stworzenie dobrych mechanizmów do takich działań.
Nie chodzi o to, że minister Polaczek wydawał państwową kasę, żeby pochechać i otworzyć 500 m autostrady, tylko o to, że w tym czasie sejm zajmował się mundurkami i aborcją zamiast uproszczeniem procedur przetargowych i mechanizmów wywłaszczania posiadaczy gruntów na trasie planowanych autostrad.
Gdyby PiS choć podjął poważną próbę uchwalenia takich regulacji, to bym się nie czepiał, bo wiem doskonale, że autostrada nie powstaje z dnia na dzień.
Tylko niestety ja codziennie w wiadomościach widziałem ministra Ziobrę na konferencji prasowej, a nie ministra Polaczka tłumaczącego w sejmie nową ustawę o budowie autostrad.
Liczę na to, że PO zacznie od zmian prawnych, a z resztą to Polacy sobie poradzą, byleby im nie przeszkadzać.
Senn napisał/a:
PiS mial zrobic wszystko w dwa wiec chyba sprawiedliwa bedzie ocena po dwoch latach rzadow

Tak jeśli będziemy oceniać procesy legislacyjne i prawo, które można zmienić w miarę szybko, a nie procesy długotrwałe, takie jak budowa autostrad.
No i oczywiście, jeśli prezydent nie będzie przeszkadzał (nie chcę mu odebrać prawa weta, ale boję się, że będzie go nadużywał).
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów wybory
yeee
argail Offtopic 160 Wto Lut 26, 2008 21:10
general_p
Brak nowych postów Wybory - pozytywnie ;)
maciej Offtopic 1 Czw Cze 24, 2010 14:27
dobryziom
Brak nowych postów [ Ankieta ] Wybory Prezydenckie 2010. II Tura.
Tobianiu Offtopic 350 Pon Lip 26, 2010 09:17
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink