Forum Klubu ROVERki.pl :: Roewe 750 "bity miesiąc" ;)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Roewe 750 "bity miesiąc" ;)
Autor Wiadomość
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Cze 15, 2010 23:44   

maniaq napisał/a:
to chodz zalozymy swoj glupi post, przebijemy ich temat, zabierzemy im ogladalnosc, bedziemy slawni,
:mrgreen:
maniaq napisał/a:
przywrocisz sobie miano eksperta, bo nikt ci nie podskoczy jako gwiazda forum
Już napisałem co o tym myślę.
maniaq napisał/a:
a mi moze dadza jakis przydomek, moze gaduly forumowej ;)
Maruda :grin:
maniaq napisał/a:
przejmiemy role Marka,
Marek pozostanie dalej.
maniaq napisał/a:
podzielimy sie wladza na nastepnym zlocie i nazwiemy klub roverki applesa i MGki maniaka. PL ;)
To jest świetny pomysł. Sam bym lepiej nie wykombinował. :roll:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Cze 15, 2010 23:44   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 15, 2010 23:44   

maniaq, pisz po ludzku :razz: :wink:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 15, 2010 23:49   

nie moge, nie byloby widaqc, ze to ja napisalem ;P

a serio to interpunkcja w tym smietnikowym temacie mnie naj mniej interesuje, przeskakujace literki tez, bo wierze, ze z niejasnych powodow, chlopaki sobie skacza do gardel, bez sensu... poznalem obu i wiem ze by sie w REALU dogadali i usmiali z zartow, tylko zaden nei chce przyznac, ze to bylo smieszne, ze emotki dopowiadaly cos itp itd..

Apples, cos widze kombinujesz... chcesz meni wyciac z ineteresu... PFFFF kolega ;) no dobra, chcesz to dzialaj z markiem , ale jego tu nie ma :P nikt cie nie wspiera ;P a masz !

;) dobra koncze ten smietnik, bo mam nadzieje, ze bedzie usuniety....

kolorwych everybody ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Cze 15, 2010 23:53   

maniaq napisał/a:
bo uwazam applesa za rozsadna osobe
To mnie zaskoczyłeś. Nie wiedziałem co napisać. Dziękuje :grin:
maniaq napisał/a:
ale w pewnych sytuacjach dzialajaca irracjonalnei i pochopnie
Tak już czasami mam. Każdy ma jakieś wady. :wink:
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Cze 15, 2010 23:53   

maniaq napisał/a:
poznalem obu i wiem ze by sie w REALU dogadali i usmiali z zartow, tylko zaden nei chce przyznac, ze to bylo smieszne, ze emotki dopowiadaly cos itp itd..
widzieliśmy się nie raz, ale czy ze sobą rozmawialiśmy? zatem czy się poznaliśmy? hmmm zastanawiająca myśl prawda? :)
maniaq napisał/a:
nikt cie nie wspiera ;P a masz !
jesteś pewny? :D
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Cze 15, 2010 23:55   

maniaq napisał/a:
Apples, cos widze kombinujesz... chcesz meni wyciac z ineteresu... PFFFF kolega ;) no dobra, chcesz to dzialaj z markiem , ale jego tu nie ma :P nikt cie nie wspiera ;P a masz !
:marycha: ?? :mrgreen:
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 15, 2010 23:56   

maniaq napisał/a:
a serio to interpunkcja w tym smietnikowym temacie mnie naj mniej interesuje, przeskakujace literki tez
szkoda, bo to jednak zlewanie czytających, a paru na pewno jest :/ .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 15, 2010 23:56   

DAMN... nas ZR-owcow jest mniej niz was 75rocznikwoych piernikow... ;P ale spoko spoko ja tez mam swoich ziomkow...

uwaga wzywam posilki IInvit, Pat, JOA, Kurczak.... ;P


Apples, alez masz refleks ;) ale ciesze sie ze doczytales ten zakamuflowany komplement ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Cze 15, 2010 23:59   

maniaq napisał/a:
Apples, alez masz refleks ;)
Tak jak Ty odpisując na mój usunięty post :rotfl3:
maniaq napisał/a:
ale ciesze sie ze doczytales ten zakamuflowany komplement ;)
Ja też. Nawet nie wiesz jaki mi urosło teraz EGO. Dzięki :wink:
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 16, 2010 00:01   

maniaq, idź spać, wyśpisz się i rano odpiszesz, dobra rada, żebyś się nie wstydził jutro tego co piszesz dziś :)

[ Dodano: Sro Cze 16, 2010 00:01 ]
apples napisał/a:
Nawet nie wiesz jaki mi urosło teraz EGO
no to się dopiero teraz zacznie rozmowa :D
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Cze 16, 2010 00:02   

apples napisał/a:
Tak jak Ty odpisując na mój usunięty post :rotfl3:


ale to chyba dobrze, czyli bylem jak chuck noris,, nei zdazyles napisac i usunac a juz odpowiadalem ;P



apples napisał/a:
Ja też. Nawet nie wiesz jaki mi urosło teraz EGO. Dzięki :wink:


konto za usmiechy i EGO poszlo na PRV, sumy tylko 3 cyfrowe moj rachunek przyjmuje ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sro Cze 16, 2010 00:05   

maniaq napisał/a:
czyli bylem jak chuck nori
Byłeś jak Tommy Lee Jones w Ściganym. :grin:
maniaq napisał/a:
konto za usmiechy i EGO poszlo na PRV, sumy tylko 3 cyfrowe moj rachunek przyjmuje
:wink:
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Cze 16, 2010 00:11   

kris-tofer napisał/a:
maniaq, idź spać, wyśpisz się i rano odpiszesz, dobra rada, żebyś się nie wstydził jutro tego co piszesz dziś :)


Ale dzis w sensie wczoraj , czy dzis dzis >?

jestem twardy , kazda prawde przyjme na swa pijacka morde ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
IInvit 



Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 358
Skąd: Warszawa i okolice



Wysłany: Sro Cze 16, 2010 09:02   

maniaq napisał/a:
wzywam posilki IInvit, Pat, JOA, Kurczak....

trochę zaspana i trochę późno :) ale jestem :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 16, 2010 09:13   

kris-tofer napisał/a:
Nie podobają mi się Twoje wypowiedzi które kierujesz odnosząc się do poszczególnych zdań, czy urywków zdań wypowiadanych przeze mnie i przez innych.

Nigdy takich rzeczy nie robię umyślnie, gdy piszę poważnie, jeśli zrobię niechcący, to potem potrafię się do tego przyznać i przeprosić, a jeśli robię to w żartach, jak tu, to niestety różnimy się poczuciem humoru i będziesz musiał z tym żyć.
kris-tofer napisał/a:
Czytaj wypowiedź do końca, i odnieś się jedną wypowiedzią do konkretnego wątku drugiej osoby. Inaczej wprowadzasz zamęt odnosząc się do kawałka mojej wypowiedzi, potem wyciągasz inny mój cytat z poprzedniej wypowiedzi, sklejasz wszystko w całość i wychodzi masło maślane.

Uwierz, że czytam dokładnie, a to co Ty uważasz za zamęt, jest tylko wskazywaniem tego, co Ty i kilka innych osób robi, żeby pokryć swoje wpadki i niekonsekwencję.

I tu będzie moja część "prosto z mostu" - bardzo mi się nie podobają w Twoich wypowiedziach:
1. Częste zmiany zdania i niekonsekwencja.
2. Ucieczka w poboczne wątku, gdy okazuje się, że nie miałeś racji i brak przyznania się do tego, że się zagalopowałeś.
3. Niejasne wypowiedzi z brakiem znaków przestankowych tam, gdzie wpływają one na sens zdania - powoduje to możliwość dowolniej interpretacji takich wypowiedzi, a potem to, że możesz napisać, że Cię źle zrozumiałem.
4. Przekręcanie moich wypowiedzi.
5. Gołosłowność - stawiasz mi zarzuty, których nie potrafisz udowodnić.

A żeby nie być gołosłownym:

Ad. 1 Zaczynasz od odwołania się do swoich przeszłych zarzutów na mój temat "najlepszy dowód na wyciąganie przez Macieja słów z kontekstu i nadawanie im nowego znaczenia", a więc odwołujesz się do moich zachowań z innych wątków, a potem piszesz "moim zarzutom z innych tematów które tu nie powinny być poruszane".
Dlaczego mają być nieporuszane, skoro sam je poruszyłeś?
Albo ukrywasz co myślisz i piszesz co Ci pasuje albo jesteś niekonsekwentny i w ciągu półtorej godziny zmieniłeś zdanie, bo takie Ci bardziej w danej chwili pasowało.

Ad. 2. Wątek o "sprzedawczyku" - nie przyznałeś, że nie masz dowodów na łapówkarstwo, czy zdradę stanu za pieniądze (bo tak w SJP PWN jest rozumiane słowo sprzedawczyk), nawet, gdy inni wskazali, że koncesja została wydana za poprzednich rządów - oczywiście, napiszesz, że nie dotyczy tego wątku, ale to Ty pierwszy w tym wątku zacząłeś takie odległe nawiązania, a to jest pierwsze, które przychodzi mi do głowy.

Ad. 3. Cytowałem już dwukrotnie:
kris-tofer napisał/a:
moim zarzutom z innych tematów które tu nie powinny być poruszane, ciągle na nowo są stawiane przez Ciebie, Maciej dowody w nowych tematach.

To jest niezrozumiałe i może być interpretowane na różne sposoby.
Czytaj proszę to co napisałeś przed wysłaniem.

Ad. 4. Też w tym wątku, ja piszę:
Cytat:
Odnoś się proszę do całych zdań, bo inaczej można by pomyśleć, że Twoje zdanie powinno brzmieć:

a Ty:
kris-tofer napisał/a:
Piszesz, żeby cytować całe zdania, a sam nie potrafisz tego robić...

Wkładasz w moje usta coś, czego nie powiedziałem/napisałem, żeby mi potem "dowalić" pisząc, że nie robię czegoś, co sam proponuję, czyż nie?
I to na przykładzie żartu... Ech...
Dodam, że to były kolejne posty, więc nie pisz proszę, że coś wyrwałem z kontekstu, bo jeśli piszesz taką odpowiedź na mój post, to ciężko, zrozumieć to inaczej, niż jako bezpośrednie odniesienie.

Ad. 5. Np. wracanie do tematu wybiórczego cytowania, bez konkretów, no chyba, że za konkret chcesz uznać mój żart słownego, ale jeśli miałbyś tylko takie argumenty, to dyskusja tym bardziej nie ma sensu.

Więc podsumowując, nie dziw się, że dużo cytuję i dla Ciebie to jest zamęt, bo też bym odczuwał zamęt widząc obok siebie dwie swoje wypowiedzi napisane w ciągu półtorej godziny, które sobie przeczą, ale uważam, że nie da się inaczej dyskutować z kimś, kto tak często zmienia zdanie.

Zauważ, że na całym forum są 3 lub 4 osoby, z którymi tak dyskutuję, bo są to osoby, które albo zmieniają zdanie co 3 posty albo edytują lub usuwają swoje posty i wtedy warto pokazać na co się odpisuje.
kris-tofer napisał/a:
w takim razie jak będziesz jechał na spota to napisz, dostosuję się, ale uwierz mi, że nikt jakoś na spotach nie wpada ze mną w potyczki słowne.

Ale co mam Ci napisać?
Nie mam zamiaru Cię unikać, a wszystko będzie zależało od tego jak się wobec mnie zachowasz, bo ja na pewno żadnej nieprzyjemnej rozmowy nie sprowokuję, a jeśli Ty byś spróbował, to pewnie uznam, że nie warto psuć sobie wieczoru.
kris-tofer napisał/a:
i tu się najbardziej różnimy, to co Ty uważasz za żarty z innymi na temat np. moich wypowiedzi, ja już uważam za obgadywanie. I nie powiesz mi chyba, że nie obgadujesz mnie tylko moje wypowiedzi co? bo moje wypowiedzi chyba się jednoznacznie kojarzą z moją osobą.

Tak różnimy się - ja znam coś takiego jak "dowcip sytuacyjny", a Ty, wg tego co piszesz, wszystko bierzesz do siebie.

Dam przykład:

Czy jak zobaczysz kogoś np. na imprezie, kto wywrócił się w komiczny sposób i Cię to rozbawi, zaczniesz się śmiać, to śmiejesz się z niego, czy z sytuacji?

Ale jeśli wiesz, że gościowi włączył się już agresor i lepiej go nie prowokować, żeby nie psuć atmosfery imprezy, to czy nie odwrócisz się do znajomych i im dopiero się roześmiejesz, tak, żeby on nie widział, żeby go nie prowokować?

Ja tak, a jak widać po tym wątku, wystarczy kilka moich słów, mały żart, żeby włączył Ci się agresor i dlatego uważam, że w tej sytuacji nieprowokowanie Cię jest ok, tak samo, jak jest ok zdrowy śmiech z komicznej sytuacji, nie ważne kogo dotyczy, bo z siebie też umiem się śmiać i nie ma nic przeciwko, gdy robi to ktoś inny. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 16, 2010 10:44   

maciej napisał/a:
Ad. 1 Zaczynasz od odwołania się do swoich przeszłych zarzutów na mój temat "najlepszy dowód na wyciąganie przez Macieja słów z kontekstu i nadawanie im nowego znaczenia", a więc odwołujesz się do moich zachowań z innych wątków, a potem piszesz "moim zarzutom z innych tematów które tu nie powinny być poruszane".
Dlaczego mają być nieporuszane, skoro sam je poruszyłeś?
Albo ukrywasz co myślisz i piszesz co Ci pasuje albo jesteś niekonsekwentny i w ciągu półtorej godziny zmieniłeś zdanie, bo takie Ci bardziej w danej chwili pasowało.
zacząłem od żartu na Twój temat w kontekście innych Twoich tematów, bo każdy wie jaki jesteś, uwidoczniłem tylko to, ale Ty podobno znasz się na żartach...
Potem pisałem, że inne wątki nie powinny być poruszane w tym temacie, bo sam też krzyczałeś w innych tematach, żeby tak nie robić, ale skoro już tak robisz to bawmy się.
maciej napisał/a:
Ad. 2. Wątek o "sprzedawczyku" - nie przyznałeś, że nie masz dowodów na łapówkarstwo, czy zdradę stanu za pieniądze (bo tak w SJP PWN jest rozumiane słowo sprzedawczyk), nawet, gdy inni wskazali, że koncesja została wydana za poprzednich rządów - oczywiście, napiszesz, że nie dotyczy tego wątku, ale to Ty pierwszy w tym wątku zacząłeś takie odległe nawiązania, a to jest pierwsze, które przychodzi mi do głowy.
dlaczego pan Komorowski nie chciał wprowadzić stanu klęski żywiołowej? a w 1997 tak zaciekle o to walczył, kiedy był w opozycji? odpowiedz sobie sam.
maciej napisał/a:
Cytowałem już dwukrotnie:
kris-tofer napisał/a:
moim zarzutom z innych tematów które tu nie powinny być poruszane, ciągle na nowo są stawiane przez Ciebie, Maciej dowody w nowych tematach.

To jest niezrozumiałe i może być interpretowane na różne sposoby.
Czytaj proszę to co napisałeś przed wysłaniem.
moja zarzuty o Twojej manipulacji cytatami mają potwierdzenie w tym temacie i jak się okazuje w oryginalnym temacie o Roewe, gdzie mój cytat wziąłeś z kosmosu, nawet Marek to zauważył...
maciej napisał/a:
Wkładasz w moje usta coś, czego nie powiedziałem/napisałem, żeby mi potem "dowalić" pisząc, że nie robię czegoś, co sam proponuję, czyż nie?
tutaj najzwyklej się pomyliłem, zrozumiałem odniesienie się jako cytowanie, czyli w tyn akurat wątku źle zrozumiałem Twój przekaz.
maciej napisał/a:
Zauważ, że na całym forum są 3 lub 4 osoby, z którymi tak dyskutuję, bo są to osoby, które albo zmieniają zdanie co 3 posty albo edytują lub usuwają swoje posty i wtedy warto pokazać na co się odpisuje.
zdania nigdy nie zmieniam, chyba, że wcześniej coś przekręciłem, żeby nie zmieniać sensu rozmowy, a nie swojego postępowania.
maciej napisał/a:
Nie mam zamiaru Cię unikać, a wszystko będzie zależało od tego jak się wobec mnie zachowasz, bo ja na pewno żadnej nieprzyjemnej rozmowy nie sprowokuję, a jeśli Ty byś spróbował, to pewnie uznam, że nie warto psuć sobie wieczoru.
napisałeś, że boisz się naszego spotkania, więc pomyślałem, że przeze mnie nie przyjechałbyś spotkać się ze swoimi przyjaciółmi ze spotu. Odpisałem, że ustąpię jeśli będzie taka potrzeba, ale od niczego nie uciekam. Jeśli nie będziesz mówił z kimś na mój temat za moimi plecami, to przykro nie będzie.
maciej napisał/a:
Czy jak zobaczysz kogoś np. na imprezie, kto wywrócił się w komiczny sposób i Cię to rozbawi, zaczniesz się śmiać, to śmiejesz się z niego, czy z sytuacji?
wtedy podchodzę i pytam się, czy nic mu się nie stało, mogę uśmiechnąć się tylko wtedy, gdy poszkodowany sam obróci swój ''wypadek'' w żart.
maciej napisał/a:
Ja tak, a jak widać po tym wątku, wystarczy kilka moich słów, mały żart, żeby włączył Ci się agresor i dlatego uważam, że w tej sytuacji nieprowokowanie Cię jest ok, tak samo, jak jest ok zdrowy śmiech z komicznej sytuacji, nie ważne kogo dotyczy, bo z siebie też umiem się śmiać i nie ma nic przeciwko, gdy robi to ktoś inny. :)
będzie OK jeśli będziesz pisał do mnie wprost, ja tak robię i uznajesz to za wtyczki, jeśli wolisz żebym mówił coś do Ciebie przez kogoś, lub niby do ogółu czytających ale z przekazem do Ciebie to i tak tak nie zrobię.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 16, 2010 12:49   

jeden i drugi, ban na tydzień albo sam klawiatury pozabieram...no dajcie se siana już jejuuu ilez mozna??
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
borsi 




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 747
Skąd: Poznań Koło

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 16, 2010 13:02   

dajta sobie po razie i się skończy.
Bez sensu są takie dyskusje. Off top offtopu !
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 16, 2010 13:14   

borsi napisał/a:
Off top offtopu !

To nawet nie offtop, tylko hydepark, ale widzę, że mamy wielu czytelników. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 16, 2010 13:29   

i każdy wyciąga wnioski
cytat macieja z tematu o Roewe z ''pozdrowień" To co zrobiłem, żeby pomóc to moja sprawa i w przeciwieństwie do Ciebie nie muszę tego reklamować, żeby poczuć się lepiej.
w odniesieniu do tematu: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=56010
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów nowe stawki akcyzy od 2017 według "dobrej zmiany"
WitekWawa Offtopic 23 Pon Lut 27, 2017 11:14
bociannielot
Brak nowych postów Dyskusja o cenach paliwa - z "Chcę kupić Roverka"
thef Offtopic 29 Czw Cze 25, 2009 15:52
Viniu
Brak nowych postów Co mogą znaczyć słowa "może świadczyć tylko o tym"
Mayson Offtopic 8 Wto Paź 26, 2010 11:14
piter34
Brak nowych postów "Szybkość bezpieczna"i inna literatura samochodowa
co polecacie?
bambi Offtopic 20 Pon Paź 13, 2008 08:30
wild_weasel
Brak nowych postów Samochody na F - wydzielone z "Chcę kupić Roverka"
magneto Offtopic 17 Sob Cze 20, 2009 09:25
tetryk



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink