Forum Klubu ROVERki.pl :: Kolejna dyskusja nt. organizacji i miejsca Zlotów
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejna dyskusja nt. organizacji i miejsca Zlotów
Autor Wiadomość
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 23:46   

Duzo piszesz maniaq, ale chyba tylko po to, żeby pisac. Bo ani mądrze ani na temat.
maniaq napisał/a:
Zastanawia mnie to ze chcecie brac - mowa o sympatykach- z porad technicznych, forum, ze spotow, z gadzetow, manuali do aut, a kto cos daje ? nawet 50 pln z przyzwoitosci za pomoc jaka tu otrzymujecie nie wpieracie klubu Sory ale nie rozumiem.

no tak, bo tylko Klubowicze pomagają i tworzą Klub i to forum.... :roll: :rotfl:
maniaq napisał/a:
Piszesz to Ty Markzo ktory powinien nieco wiecej wiedziec o zyciu klubowym. Jestes kolejna osoba, ktorej cos nie pasuje ale nic z tym nei zrobi.... konkretnie i na temat - bo bylo ich kilka co i jak zmieniac.

1) zobacz nazwe tematu,
2) zobacz kto go zaczął,
3) przeczytaj UWAŻNIE i ZE ZROZUMIENIEM pierwszego posta,
4) zastanów się co napisałeś wyżej,
5) powtórz czynności 1-4 ze 2 albo 3 razy.

Bo ten temat zalozylem wlasnie po to, aby cos zmienic i poprawic. Wiec albo czytamy rozne tematy albo troche nnie do mnie to mialobyc.

maniaq napisał/a:
" Dzisiaj 22:48 (Minut: 36)
Wizyt: 7979 Łączny czas wizyt Godzin: 3392,8
Postów: 3528, tematów: 77, załączników: 98, ankiet: 1
[0% z całości / 1,68 postów dziennie]
Ostatni post Dzisiaj 23:09
Znajdź wszystkie posty Markzo "


To miejsce nie zasluguje na podziekowanie i wsparcie ? duzo czasu spedzasz w miejscu ktorego tak nie lubisz i z ktorym nei chcesz sie identyfikowac O_o


Skoro dla Ciebie wsparcie to tylko te marne 5 dych to wybacz ale troche inaczej na to patrzymy. Nie place skladki bo mam ku temu swoje powody, o ktorych juz z reszta pisalem. Jednak czy komukolwiek odmowilem pomocy? Dla mnie wsparcie to wyciagniecie pomocnej reki kiedy ktos jest w potrzebie. Zapytaj sie Remiego czy Kozika, bo ich zapewne znasz. Remiemu auto odmowilo posluszenstwa ok 1-2 w nocy jak wracał w zimie z Wiednia, nie udawałem ze spie czy nie mam czasu, razem z tatą cos probowalismy wymyslic i chlopakowi pomoc. Kozikowi auto klękło w tarnowie, niezdolne do dalszje jazdy, godzina wieczorna mechanikow brak. Udalo sie zorganizowac lawete, mechanika i nocleg. Trzeba obejzec auto? pomoc? to sie pomaga, nie potrzebuje do tego niebieskiego nicka. Tomiemu z wawy padło cabrio, zadzownil, czesci w ciagu 2 dni mial u siebie, po cenie mocno promocyjnej. Klub wspieram tak jak pisze, starajac sie pomoc.

maniaq napisał/a:
dla mnie wsnioski sa przykre. Spoleczenstwo wraca do komuny - czy sie stoi czy sie lezy dostep do wszystkiego w klubie sie nalezy !

kolejny post od czapy, bo ja nie domagam sie niczego za co nie place, czy mi nie przysluguje. Zalozylem ten temat aby jakos urozmaicic zloty, chociaz sam nie moge w nich czynnie uczestniczyc, a Ty znowu walisz jakies farmazony z kosmosu... sv_ogar 0.

maniaq napisał/a:
i tak juz jezdze na kazdy przez te lata Wiesz niesmaczne dla mnie to jest taka roszczeniowosc = czemu nie zrobicie u mnie kolo domu, kiedy mi pasuje, z super imprezami i za darmo

Popatrz z boku na tą sytuacje i zastanów się, czy tak to nie wygląda. Ludzie mają prawo do wlasnych opinii, forum daje mozliwosc ich wyrazania. Czy roszczeniowosc? wg mnie rozczarowanie.

maniaq napisał/a:
a tu slysze teorie spiskowe ...

możesz wskazac o czym piszesz? :roll:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 23:46   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 23:48   

Pelson, a widzisz zeby byl przymus ? a uwazasz, ze serwery, domeny, karty, znaczki, poczta, pisama, zloty, licencje to sie same oplacaja ? KTOS kto z tego korzyata powinien sie poczuwac SAM :) Jestem tu, jestem czescia tej spolecznosci, pomoge, robiac logo, zdjecia, baner, organizujac zlot itp itd... skladka to tez jedna z opcji, ale moze rzeczywiscie dziwny jestem :D

Bo uwazam, ze jak dosiadam sie do kogos na kolacje, to przynajmniej podziekowac by wypadalo, a nie mowic, ze przesolona zupa byla :D

sam jestes w klubie nie jakos bardzo dlugo i powiedz czy zle sie czujesz na forum czy spotach ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 23:52   

maniaq napisał/a:
Pelson, a widzisz zeby byl przymus ?

Nie widzę, jednak wydaje mi się że wg Ciebie (między wierszami) trzeba zabulić, skoro się tu przebywa i chłonie wiedzę n/t Roverów/MG ;)

maniaq napisał/a:
Bo uwazam, ze jak dosiadam sie do kogos na kolacje, to przynajmniej podziekowac by wypadalo, a nie mowic, ze przesolona zupa byla :D

Dokładnie, więc nie wymagaj żeby ktoś się poczuwał do zapłacenia składki, niektórzy dziękują za pomoc, klikają "pomógł" itd, ale wiadomo że znajdą się ludzie którzy bez korzystania z szukajki walą oklepany temat, a potem oburzeni że zielony im go zamknął.

maniaq napisał/a:
sam jestes w klubie nie jakos bardzo dlugo i powiedz czy zle sie czujesz na forum czy spotach ?

Powiem Ci, że na początku czułem się lepiej, jeśli chodzi o forum. Jeśli chodzi o spoty, jest dobrze, ale też bez jakiś fajerwerków
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 23:53   



Ja bym chętnie wpadł nawet jak jest w tym samym miejscu :wink: Zabawa zawsze jest udana i to się dla mnie liczy :wink: Niestety mam egzaminy i jeszcze mi się życie pokręciło nie w ta stronę co trzeba i do Polski już zadziej zawitam teraz :neutral:

Uważam ze pod Wawe jeszcze miarę jest ok jechać bo nie są takie źle drogi :wink: I jak się pod ranem wyjedzie to można bardzo szybko dojechać na cel :wink:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:07   

Marzko jak sie nie ma argumentow to sie zaczyna :" Bo ani mądrze ani na temat."

Tomi pisal tutaj, ze sa ludzie co mowia i mysla, ale boja sie pisac... ty tez masz "swoje powody"

TO dzialaj zmieniaj, poprawiaj. Tylko nie oczekuj ze zakladajac 1 temat, wszystkie twoje pomysly przejda, bo chocby przyklad tego tematu pokazuje pewne zaklamanie, chcesz atrakcji na zlocie, a kto ma je sfinansowac - bo niestety w penym punkcie tematu kasy sie nie ominie - te marne 50 od kilku osob myslacych jak Ty powoduje, ze nie jest latwo miec budzet pozwalajacy na atrakcje jakich byscie oczekiwali. Nie ma tu roszczeniowosci ? chcesz cos na zlocie , ale nie dolozysz sie do tego, oraganizacyjnie, finansowo, logistycznie ?

Pomoc mozna rozumiec w rozny sposob, ten klub z takiej pomocy od zawsze byl znany. Ludzie moga na siebie liczyc. TYLKO ! Szkoda ze to sie nie przeklada na klub, ze klub nei moze liczyc na ludzi...... bo klub to cos z czym sie TY nie identyfikujesz, bo COS sie nie podoba. W kraju jak ci sie nie podoba cos to wypowiadasz obywatelstwo, nie placisz podatkow ? ale chcesz miec dostep do szkoly, szpitala itp >?

ZAL.pl

[ Dodano: Sob Kwi 07, 2012 00:07 ]
pelson91 napisał/a:
Nie widzę, jednak wydaje mi się że wg Ciebie (między wierszami) trzeba zabulić, skoro się tu przebywa i chłonie wiedzę n/t Roverów/MG ;)


Mam na mysli osoby tutaj ze stazem, korzystajace z dobrodziejstw po calosci, a ktore tylko sieja destrukcje, zamiast wspierac. Oplata jest tylko jedna z form wsparcia. Ale nie ogarniam jak mozna swobodnie piszac na forum, bo cenzury -poza wulgaryzmami - tu nie ma, ze sie czegos czlowiek boi napisac ! Najglupsze wpisy co najwyzej przepadaja w otchlani innych postow.

pelson91 napisał/a:

Dokładnie, więc nie wymagaj żeby ktoś się poczuwał do zapłacenia składki, niektórzy dziękują za pomoc, klikają "pomógł" itd, ale wiadomo że znajdą się ludzie którzy bez korzystania z szukajki walą oklepany temat, a potem oburzeni że zielony im go zamknął.


Dlatego dostep jest DLA WSZYSTKICH :) i dobrze, tylko jakos ludzie nie chca nic dac od siebie. Ani w postaci skladki, ktora pozwala utrzymac to NASZE wspolne miejsce w sieci , zorganizowac zloty itp itd. Ani pomocy organizacyjnej przy zlotach O_o Mam wrazenie, ze ludzie nie maja czasu i checi ... SAM nie mam go za duzo, ale jak tylko moge pomagam, i gdzie by zlot nie byl to POJADE :)


pelson91 napisał/a:

Powiem Ci, że na początku czułem się lepiej, jeśli chodzi o forum. Jeśli chodzi o spoty, jest dobrze, ale też bez jakiś fajerwerków


Ja np na SSB ostatnio nie wchodze O_o pojawiali sie zawsze rozni sezonowi kosmici , ktorzy szybko furore robili i szybko konczyli ... ale trzeba miec dystans do tego ze internet niektorym daje poczucie anonimowosci, bezkarnosci itp itd. Spoty, przez zime zawsze nieco skromniej ;) idzie ku lepszemu :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:07   

maniaq napisał/a:
Marzko jak sie nie ma argumentow to sie zaczyna :" Bo ani mądrze ani na temat."

sorry, wyrażam swoje zdanie o tym co piszesz, nie tylko ja jak widać mam zdanie, że nie potrzebnie robisz szum z którego nic nie wynika.

maniaq napisał/a:
TO dzialaj zmieniaj, poprawiaj. Tylko nie oczekuj ze zakladajac 1 temat, wszystkie twoje pomysly przejda, bo chocby przyklad tego tematu pokazuje pewne zaklamanie, chcesz atrakcji na zlocie, a kto ma je sfinansowac - bo niestety w penym punkcie tematu kasy sie nie ominie - te marne 50 od kilku osob myslacych jak Ty powoduje, ze nie jest latwo miec budzet pozwalajacy na atrakcje jakich byscie oczekiwali. Nie ma tu roszczeniowosci ? chcesz cos na zlocie , ale nie dolozysz sie do tego, oraganizacyjnie, finansowo, logistycznie ?

dzizas... czy ja kogoś zmuszam do swoich pomyslow? bylem na 2 letnich zlotach i podczas wielu rozmow poadały propozycje ciekawych zmian, tematu nikt nie zalozyl to sporobowalem, wlasnie po to, zeby cos zmienic i polepszyc, a do tego nie napisalem tak jak piszesz, ze to i to ma byc, tylko podalem swoje propozycje i zachecilem ludzi do dyskusji i ich propozycji. Nie wiem dalej co w tym roszczeniowego, bo przeciez mozna dolozyc kase za te "atrakcje" do ceny zlotu i po klopocie, z reszta propozycje, ktore padly do kosztownych nie nalezaly. Piszesz, ze sie nie doloze... a skad to niby wiesz? dalem pomysl i zadeklarowalem chec pomocy przy orgazniacji, tak samo np: Greg-si.. i tu wychodzi to co Ty piszesz, po łebkach, chaotycznie...

maniaq napisał/a:
Pomoc mozna rozumiec w rozny sposob, ten klub z takiej pomocy od zawsze byl znany. Ludzie moga na siebie liczyc. TYLKO ! Szkoda ze to sie nie przeklada na klub, ze klub nei moze liczyc na ludzi...... bo klub to cos z czym sie TY nie identyfikujesz, bo COS sie nie podoba. W kraju jak ci sie nie podoba cos to wypowiadasz obywatelstwo, nie placisz podatkow ? ale chcesz miec dostep do szkoly, szpitala itp >?

no tak... pitolisz jakbys sam byl jakims herosem, ktory wszystko suoper robi. A jak wzialem sie za robienie kalendarza na 2011 to cholera, jakos sie nie wykazales, a Klub byl w potrzebie. Bo ani zdjec fajnych nie dales ani ciekawych propozycji. Jakby nie Own, to pewnie efekt bylby sporo gorszy. W edycji na 2012 tez nie blysnales, bo wyslales po raz kolejny te same foty. Prosty przyklad, zanim zaczniesz znowu zalowac innych, popatrz sam na siebie.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:07   

maniaq, Ja jedynie trochę nie rozumiem logistyki klubu i dopiero od niedawna się dowiedziałem ze oplata składki idzie na zlot potem :neutral:

Uważam ze lepszy byl by pomysł np juz 4 miesiące wcześniej wiedzieć gdzie będzie zlot i ile min jest potrzebnych kosztów żeby go z organizować otworzyć konta i niech ludzie już sobie rezerwują wolne i wpłacają przynajmniej zaliczkę + jeszcze te 50zl ze składek i kasy by było więcej :wink:

A nie sa ciągle ukrywane terminy i miejsca gdzie będzie i potem 1,5miescia przed dopiero wiadomo co i kiedy i jak i trochę mało czasu to jest :neutral:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:09   

Remigiusz napisał/a:
Uważam ze lepszy byl by pomysł np juz 4 miesiące wcześniej wiedzieć gdzie będzie zlot i ile min jest potrzebnych kosztów żeby go z organizować otworzyć konta i niech ludzie już sobie rezerwują wolne i wpłacają przynajmniej zaliczkę + jeszcze te 50zl ze składek i kasy by było więcej :wink:

A nie sa ciągle ukrywane terminy i miejsca gdzie będzie i potem 1,5miescia przed dopiero wiadomo co i kiedy i jak i trochę mało czasu to jest :neutral:

x2, dokłądnie o to chodzi.
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:10   

W takim razie jako Klubowicz, którego nie bedzie niech jakiś Sympatyk zabawi sie na moj koszt :P w sensie w ramach skłądki i bez szaleństw ;P
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:13   

AndrewS napisał/a:
a czy z racji EURO jest planowany jakis meczyk, o skladzie np chłopy na baby


strachy na lachy ;)

A tak w ogóle, to moglibyście sobie dać siana i nie wałkować po raz któryś z kolei tych samych fraz, bo to się mija z celem. Każdy ma swoje racje, poglądy i próbowanie kogoś przekonać na siłę nic nie da no bo nie da ;) . Tak samo przekonywanie do zapłacenia składki klubowej. Albo ktoś płaci bo chce/lubi/ albo ktoś nie płaci bo nie chce/nie może i to tyle co można tak naprawdę w tym temacie powiedzieć.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
Ostatnio zmieniony przez walkie Sob Kwi 07, 2012 00:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
maniu48 
Moderator




Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 815
Skąd: Staszów

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:17   

Tomi z tym że : niech jakis sympatyk sie pobawi na mój koszt -nie zgodze sie. Bo sympatyk jak chce jechac na zlot to wplaca 70zł za siebie z tego co wiem. Chyba ze źle zrozumialem twój post
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:22   

Markzo i co ze zalozyles temat ? tzn jak to sobie wyobrazasz >? ze przechodzi autmoatycznie co napisales na nastepny ZLOT ? ktos to musi przygotowac , ktos przeprowadzic, ktos podliczyc itd.

Ceny zlotow ZAWSZE sa ograniczane do minimum, by byly dostepne dla jak najwiekszej liczby osob, poczytaj poprzednie watki i pogadaj z ludzmi , jak taki oblatany jestes, ze zwyczajnie wiele osob sie wykruszyla, ze wzgledu na $, nawet jak zlot jest w centrum, czyli teoretycznie kazdemy blisko...

Chcesz, piszesz, a po nicku- kolorze- nie widac ... TAK to jest forma chocby demonstracji przynaleznosci do klubu :) czy chcesz czy nie :D NAZYWAJMY rzeczy po imieniu. Korzystasz z tego co daje klub dajac w zamian co > ? zdjecia? tez wyslalem co mialem , a ze nie robilem nowych - sory ze nie kazdy chce ogladac te same zolte ZR-y co roku. wysylalem, bo malo ich bylo, to juz lepsze w mozaice niz zadne :) Poza tym nie wiem czy wiesz, bo sporo osob z kubu wie, ze glownie sezon spedzilem za granica ;) Masz cos do mnie i moich zdjec ? Bo jakby ci cos lezalo na watrobie ? Pisz - podkreslam - ani sie nie obraze, ani cenzury nie ma :D


To czy jestem herosem, niech ocenia zouza, a nie TY :D

jak chcesz tak sie wykazac, to naprawde ten klub POTRZEBUJE ludzi ktorym sie chce cos zrobic, a nie tylko gadac ;)

Remi- statut jest ogolnodostepny, ze w prawniczym zargonie, bo tak musi byc w dzisiejszych czasach. Skladki sa wykorzystywane na cele statusowe - w tym dofinansowanie zlotow ;) wiec mowie to wraca do NAS !

[ Dodano: Sob Kwi 07, 2012 00:20 ]
PS. TOmi , jako klubowicz nie znasz statusu i zasad ... O_o

[ Dodano: Sob Kwi 07, 2012 00:22 ]
Zlot to tylko jedna rzecz na ktora klub przeznacza $, wyobrazcie sobie, ze chocby klepiac te litery po raz kolejny probuje wam wytlumaczyc, ze zebysmy mogli tu byc - iec to miejsce spotkan, ktos musi pokryc koszty, domeny, serwera, itd o czym juz pisalem,a zostalo pominiete.

Jak wszyscy przyjma postawe, nie musze, nie podoba mi sie wszystko, to... to miejsce zniknie , zloty beda po 1000 pln osoba itp itd...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:22   

sił na dalsza polemike z Tobą nie mam ;) wesolych swiat, peace :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:28   

nie o sily, a argumenty sie rozchodzi ;) spokojnych zatem :D

[ Dodano: Sob Kwi 07, 2012 00:28 ]
PS. moze mod wydzieli to do dyskusji o kondycji klubu , kolejny watek o zasadnosci skladek, podzialow itp i jak sie okazuje wyjsnic by nalezalo na co ida pieniadze, jak to wyglada... bo niektorzy mysla, ze wysylaja przelew od razu na kajmany :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:28   

brak słów
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
maniu48 
Moderator




Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 815
Skąd: Staszów

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:30   

Panowie dajcie spokój......
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:33   

brak, czy moze boisz sie pisac ? Nie rozumiem, was, dyskutujcie, tylko na argumenty... Powiedz Kozik dlaczego oplaciles skladke ? Bo tobie tez na pweno sie nie wszystko podoba >> ?

[ Dodano: Sob Kwi 07, 2012 00:33 ]
Maniu, ale dyskutujmy, bo ja chialbym zrozumiec punkt widzenia kogos innego ode mnie :) tylko musze wiedziec co mu sie nie podoba, dlaczego placi nie placi za skladli, czy uwaza ze sa potrzebne takie podzialy. itp itd. Przewinely sie propozycje wczesniejszych dat zlotow ... to jzu jakis konkretny odzew, po odsianiu szumu moga wyjsc jakies wnioski ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Firq 




Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 1598
Skąd: Pleszew



Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 01:14   

hmmm Panowie jesteśmy dorośli i dajmy spokój :) Ja się ciesze ze zlot jest :) i bedę na nim napewno :) mozecie mnie zbesztać że nie zapłaciłem jeszcze składki klubowej i powiem Wam że zbieram sie do tego od lutego i jakoś cały czas coś :) ale wpłacę napewno :) MOże porozmawiamy o czymś innym :) macie jakieś przecieki o atrakcjach :) maniaq, coś mi się wydaje że Ty cos Wiesz :P :D znasz jakieś drobne info co za atrakcje będą miedzy % :D
_________________
60-100 IV bieg 4s
http://www.youtube.com/watch?v=yUJ_xMnouzQ
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 01:19   

Tak, właśnie dlatego nie płaciłem składki klubowej w tym roku dopóki nie wiedziałem gdzie będzie zlot... Tak, jestem sympatykiem, chociaż gdyby zapłacił byłbym czwarty rok z rzędu klubowiczem....

Reszty nawet nie skomentuje bo mi się po prostu nie chce :/
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 02:33   

alescie sie rozpisali ;)
Tomi114 ja tez Cie pamietam ze zlotu w jachrance i zgodze sie z tym co piszesz, ze ludzie sie zmieniaja ;) Szkoda, ze Cie nie bedzie poopowiadalbys o tych wszystkich wyimaginowanych osobach wystawiajacych komentarze i nigdy wiecej sie nie logujacych ;) Jakbys byl bez winy nie balbys sie przyjechac. Mam nadzieje jednak, ze sie pojawisz... oddalbym Ci te kilkadziesiat zlotych za czesci ;) Pokazalbys mi pare sztuczek z autem...

Poniekad rozumiem argumentacje manaiqa i poniekad innych sympatykow. Jesli ktos nie placi czy placi skaldke, jego sprawa. Zmuszac nikogo nie mozna. To dobrowolny gest. Sa tacy co placa 50 ZL sa tez tacy co placa 200... wszystko uwarunkowane wieloma czynnikami. Jesli jednak ktos nie placi, nie powinien marudzic tylko akceptowac pewne rozwiazania.

Co do miejsca zlotu w tym roku, nie bylo latwo. Bylo kilka roznych miejsc, ale zeby zamknac sie w budzecie skromnym, trzeba bylo wybrac odpowiednio tania lokalizacje. Dodajmy jeszcze, ze zarzad ma ograniczone pole manewru jesli przed weryfikacja na koncie jest marny grosz... troche ciezko cos planowac. Moze sprawne ruchy zarzadu spowoduja ze ta sytuacja sie zmieni. zobaczymy. Takze atrakcje zlotowe + baza hotelowa fortunnie lub nie padly na okolice Radomia. Jak pokazuja jednak statystyki Zlotowe w centrum kraju pojawia sie znacznie wiecej uczestnikow niz w dalszych zakatkach kraju. Mysle ze za rok, jak nie bedzie zawyzaczy cen wpostaci euro uda sie zorganizowac zlot w nowym miejscu, ale nie liczylbym ze to bedzie w Brzegu Dolnym :P

Pozdrawiam. Wesolych Swiat i do zobaczenia na Zlocie ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink