Forum Klubu ROVERki.pl :: Kolejna dyskusja nt. organizacji i miejsca Zlotów
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejna dyskusja nt. organizacji i miejsca Zlotów
Autor Wiadomość
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 20:41   

No jak cholera - żeby wszyscy mieli w "miarę blisko" :/
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 20:41   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 20:57   

kzrr napisał/a:
żeby wszyscy mieli w "miarę blisko"
wszyscy z Warszawki oczywiście.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 21:00   

tronsek napisał/a:
wszyscy z Warszawki oczywiście.


Już nie chciałem tego pisać.
W każdym bądź razie jak bedę miał ochotę wpaść na spota do Warszawki to dam znać.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 21:05   

Drugi raz z rzędu zlot w tym samym miejscu to trochę przesada.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 21:10   

Następny zlot proponuję zrobić tutaj -> http://maps.google.pl/map...&gl=pl&t=m&z=13


:] :] :]
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
gacek189 




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 125
Skąd: Wieluń



Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 21:15   

kzrr napisał/a:
Następny zlot proponuję zrobić tutaj -> http://maps.google.pl/map...&gl=pl&t=m&z=13


A co nazwa ci się podoba ?? Bo to blisko mnie :grin:
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 21:16   

Masz rację jedynie 175 km faktycznie blisko. Ba ! nawet bliżej niż na zlot.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
andrew0503 




Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 21:21   

Na jesienny jak znalazł, tylko 65 km będę miał, no i banner dzięki nazwie miejscowości będzie miał odpowiedni wydźwięk. Tylko pewnie termin będzie oficjalnie podany za późno, jak dla mnie i znów z urlopem się nie wyrobię :razz:
_________________
Andrzej
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 21:23   

Akurat ten "stolec" leży w woj. dolnośląskim.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
gacek189 




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 125
Skąd: Wieluń



Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 21:26   

Mapka pokazuje inny
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 21:53   

Jak wy trujecie ... Jak by bylo gdzies poza centrum kraju, to byscie marudzili, ze daleko ktos ma. Zawsze najdalej maja ci ktorym sie nie chce...

Przypomne tylko IMHO swietny zlot w bieszczadach, na ktory najwieksi krzykacze nie dojechali...

Najpierw tzreba byc klubowiczem, potem tzreba brac sprawy w swoje rece...

Jakbyscie nie zauwazyli mamy Euro, a przez to wiele spraw sie komplikuje. Jak do pracy rak nie ma, jak do marudzenia to sie buzie otwieraja O_o

przykre ;/


Ps i popsioczyc na warszawke najlepiej , tylko u nas spoty wygladaja jak niektore zloty... i jakos zyje ta spolecznosc i COS probuje robic w kazdym zakresie.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 22:05   

To udanej imprezy. W sumie planowałem sie wybrać ale jak pomyśle że MaReK będzie mi 3 dni truł o adresach IP, Tomi o częściach, Gonia o tym, że jestem niewiarygodny i jeszcze pare innych osób to pewnie lepiej pod jakiś Roverem przeleżeć 2 dni a 3go odpocząć.

Jakoś ostatnio dało się odczuć coś na styl wrogości i złośliwości niektórych osób z Warszawy a szkoda bo po moim pierwszym Zlocie całe towarzystwo z WWa wspomniałem cholernie miło. Marecki nawet mnie ugościł :P Niestety jak widać czasy sie zmieniają.

Wszystkich pozostałych z chęcią bym poznał no ale cóż może innym razem ;)
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 22:10   

LOL jaki FAIL :)

To wszyscy tutaj sa tacy zli i niegrzeczni, a TY pokrzywdzony :D :D :D

Ta warszafka BUHAHAHAHA :D


* zeby nie bylo - ani nie jestem z, ani nie mieszkam w Warszawie, ze tak bronie... Po prostu kolo bzdur ciezko przejsc obojetnie O-o
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 22:16   

maniaq napisał/a:
Ps i popsioczyc na warszawke najlepiej , tylko u nas spoty wygladaja jak niektore zloty... i jakos zyje ta spolecznosc i COS probuje robic w kazdym zakresie.


maniaq wszędzie ktoś próbuje robić i to nie jest psioczenie na warszawke.

Skoro ten klub to Społeczność można było wybrać 3-4 miasta, zrobić ankiete i zadecydowałaby większość, może wtedy nikt by sie nie odywał, że źle. Mi akurat lokalizacja nie przeszkadza bo jechałem raz 400 km i pojechałbym 600 jakby trzeba było.

Niestety atmosfera już nie ta. Swoj pierwszy zlot w Jachrance bede wspomniał miło i ludzi których poznałem wtedy też.

[ Dodano: Pią Kwi 06, 2012 22:16 ]
maniaq napisał/a:
LOL jaki FAIL :)

To wszyscy tutaj sa tacy zli i niegrzeczni, a TY pokrzywdzony :D :D :D

Ta warszafka BUHAHAHAHA :D


Może i FAIL akurat to mi rybka. I nie wszyscy są źli :) Ja sie pokrzywdzony nie czuje... a to, że na mnie akurat psioczy tylko warszawa ? Hmmm zbieg okoliczności ;)

I nie pisze tego, żeby sie źalić. Po prostu na sama myśl o jakiś dziwnych spojrzeniach, głosach za plecami to mi sie odechciewa po prostu.

Robie swoje dalej a jak chcecie psioczyc to psioczcie nie nawet wszyscy na raz ;)
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 22:18   

A czemu nei zroganizujesz zlotu ? czemu nie znajdziesz innej lokalizacji ? czemu ci co najwiecej marudza potem sie i tak nie pojawiaja na zlotach ?

Spolecznosc ta sama, tylko w twoim wypadku brniecie w glupie sciemy nie przyspozylo ci popularnosci, albo inaczej popularnosci duzo, ale nie sympatykow ;)

Wypowiadaja sie sympatycy jak KZRR, a dlaczego skoro sa od takiego czasu nie sa klubowiczami ? chca miec wplyw i korzystac z atrakcji zlotowych, a kase wykladaja klubowicze ! w duzej mierze + oplaty zlotowe. Sprawozdania nie sa tajne :D jakby ktos watpil.

Jakos na zloty przyjezdza coraz wiecej ludzi, wiec akurat twoj wniosek o atmosfrze jest chybiony, skoro coraz wiecej osob dociera na zloty i tu- w klubie - zostaje :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 22:26   

maniaq napisał/a:
A czemu nei zroganizujesz zlotu ? czemu nie znajdziesz innej lokalizacji ? czemu ci co najwiecej marudza potem sie i tak nie pojawiaja na zlotach ?

Spolecznosc ta sama, tylko w twoim wypadku brniecie w glupie sciemy nie przyspozylo ci popularnosci, albo inaczej popularnosci duzo, ale nie sympatykow ;)

Wypowiadaja sie sympatycy jak KZRR, a dlaczego skoro sa od takiego czasu nie sa klubowiczami ? chca miec wplyw i korzystac z atrakcji zlotowych, a kase wykladaja klubowicze ! w duzej mierze + oplaty zlotowe. Sprawozdania nie sa tajne :D jakby ktos watpil.

Jakos na zloty przyjezdza coraz wiecej ludzi, wiec akurat twoj wniosek o atmosfrze jest chybiony, skoro coraz wiecej osob dociera na zloty i tu- w klubie - zostaje :D


Po pierwsze bo nie należe do osób zajmujących się ogranizacją.

Po drugie wszystko co MaReK napisał jest święte. Więc choćbym miał wszystkie dowody, że nie było ściemy i tak znajdziecie jakiś kolejny dowód. I tak w koło Macieju.

Kolejny paragraf odbieram jako info, że klub nie potrzebuje Symapatyków a jak już są to nie powinni sie odzywac. A Kasa? Jak sie jest symatykiem płaci się większe opłaty zlotowe ztcp więc chyba i tak wychodzi na to samo.

Po trzecie wniosek o atmosferze przewija sie non stop... Niestety mase ludzi nie ma odwagi wypowiedziec sie publicznie.

Tyle z mojej strony bo szkoda walczyć z wiatrakami.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 22:33   

bo ta warszawa cenzuruje wpisy :D i pewnie wkleja ci IP w wpisy LOL

Czyli chcesz tu zaprzeczyc , ze posty w tamtym watku byly z 1 IP ?



Jak ja lubie takie domysly pozostawiajace smrod, ludzie mowia, ale nie pisza, bo sie boja :D

Sympatycy sa by sie rowniez wlaczyc w zycie klubu, marudzenie i krytyka bezsensowna, nie jest to pomoc, tylko rzucanie klod pod nogi. Kazdy myslacy wie ze mamy euro, wie ze przez to terminy sa mocno ograniczone, jak i opcje. Bo kazdy klub robiacy impreze robi ja przed lub po Euro. Wiec wolnych miejsc i terminow jest malo. Klub rowniez nie jest bogat, nie ma duzego budzetu, ktory pozwolilby na dowolne planowanie. TO JEST skrobanie i laczenie konca z koncem, ale w nic w klubie nie byles zaangazowany to skad mozesz wiedziec takie rzeczy.

Dodatkowo, kazdy chce tu pisac, nie myslac, ze klub nie porwadzi dzialalnosci komercyjnej stricte - czyli nie ma dochodow. Jak widac nie jestesmy zasypani spamem reklamowym. Macie miejsce w ktorym MOZECIE sie wypowiadac, ja tez :) wiec pisanie frazesow o sympatykach, atmosferze jest IMHO nie na miejscu...

Sympatyk, to jak sama nazwa wskazuje ktos kto chce tu byc, z sympati, a nie by wyladowywac swoje frustracje, ale TYCH ostatnio tutaj wiecej O_o
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3632
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 22:40   

Cytat:
To udanej imprezy. W sumie planowałem sie wybrać ale jak pomyśle że MaReK będzie mi 3 dni truł o adresach IP, Tomi o częściach, Gonia o tym, że


eeee Ty no weź nie pitol :mrgreen:

bo to mało razy na forum zadyma byla, szczegolnie w watkach politycznych, a na zlocie zamiast sie bic, to browara sie piło, malo tego, razem w pokoju sie mieszkalo :lol:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 22:44   

AndrewS napisał/a:
Cytat:
To udanej imprezy. W sumie planowałem sie wybrać ale jak pomyśle że MaReK będzie mi 3 dni truł o adresach IP, Tomi o częściach, Gonia o tym, że


eeee Ty no weź nie pitol :mrgreen:

bo to mało razy na forum zadyma byla, szczegolnie w watkach politycznych, a na zlocie zamiast sie bic, to browara sie piło, malo tego, razem w pokoju sie mieszkalo :lol:


Taaaaaa, tym bardziej po telefonie, że jak mogłem napisać na forum, że jak Senn będzie szukał auta to żeby na podkarpacie przyjechał to mu z chęcią pomoge...

Zaproponowałem pomoc a później usłyszałem, że tak sie nie robi. Że to celowo napisałem... tylko jaki w tym cel.... ?

W sumie do dziś nie wiem o co tak naprawde chodziło ale to było dziwne dlatego pomocy nie oferuje.

Chce ktoś to przyjeżdża a nie to nie...

W sumie jeszcze wyszło, że sie nie znam itp itd. Może i tak być. Mechanikiem z wykształcenia nie jestem. Wiedze zbieram od 6 lat, cos tam naprawiam od 3 lat ... tylko ciekaw jestem czy osoba która uznała, że sie nie znam to od razu wiedziała totalnie wszystko. ;) Nie zaprzecze, że sie nie znam... ale robie swoje i dąże do tego, żeby sie znać a czasem takie opinie fajnie podcinaja skrzydła. Potraktuje to jako konstruktywna krytyke.

Czas spac. Dobranoc
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 22:52   

Bosz jacy masochisci, tak ich tu krzywdza, a oni dalej tu sa :D jednym slowem MAGIA tego klubu jest wielka ;)

Wrocmy do tematu zatem :

Termin jest , miejsce jest...

ja wpisuje, ze chocby sobota/niedziela ale BEDE :) i z kazdym sie stukne kuflem ponad podzialami :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink