Forum Klubu ROVERki.pl :: Po XIV Zlocie Ogólnopolskim...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Po XIV Zlocie Ogólnopolskim...
Autor Wiadomość
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Paź 27, 2008 22:55   

xROnx napisał/a:
mnie całyczas jeszcze sumienie obdziera ze skóry...


Powiedz mu, żeby przestało! :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Paź 27, 2008 22:55   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3636
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Pon Paź 27, 2008 23:13   

Tomi napisał/a:
zresztą już widziałem fajne miejsce i wziąłem namiary


yyyy, parking pod moja robota ?? :lol:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Paź 27, 2008 23:38   

To już po zlocie, kolejnym zlocie. Nasuwa się tylko jedno, szkoda, że tak szybko się skończył. Bez zbędnego rozpisywania się, przejdę od razu do rzeczy :-)

Szczególne podziękowania dla:

Marty i Marcela, za wspólny przejazd z Katowic do Bystrego oraz z Bystrego do Bochni w miłym towarzystwie oraz pogaduchy podczas integracji w piątek oraz w sobotę :-) Mam nadzieję, że przeprawa przez Bieszczadzkie bezdroża pozostanie dla nas wszystkich miłym wspomnieniem :-) Jadźka przygotowała po prostu dla nas niespodziankę :razz:

Violli i Marka, za przygotowanie, po raz kolejny zresztą, świetnego pokazu filmów.

Violli, za sobotę :wink:

Maniaqowi oraz Jackowi59, za pomoc w pozyskaniu trunków na sobotnią integrację
(podziękowania w imieniu Ani :-))

Zlotowiczowi (pamiętam tylko, że to był osobnik płci męskiej :)) , który zamknął bagażnik w 400 :-) Bagażnik pozostał niezamknięty po zwariowanie szybkim wypakowywaniu samochodu :razz:

Wszystkich obecnych, również duchem, za to że byliście, fajnie czas spędziliście, dobrą zabawę sobie i nam zapewniliście :-) Tak jak na każdym poprzednim zlocie :-) Nieważne, że się nie rymuje, ważne, że to był XIV Ogólnopolski Zlot i będą następne :-)
Ostatnio zmieniony przez emes Wto Paź 28, 2008 00:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Paź 28, 2008 00:26   

Obiecalem relacje ze zlotu , wiec ... w kilku zdjeciach podsumuje co sie tam wyprawialo :D


praca paparazzich wykonana przez maniaka i kruchego :D




najpierw niesmialo czlowiek zagladal na zlot




zawsze spotkalo sie kogos chetnego na male "conieco" ;)



potem spotykal i poznawal kolejne osoby



no i tak sie zaczynalo, bo zjechalo sie calkiem sporo miast



wszyscy chetnie przylaczyli sie do zabawy



zgodnie z prosba --> dalsze foty podesle uczestnikom na prv, a publicznie nie beda pokazane, gdyz zostaly ocenzurowane :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Paź 28, 2008 00:36   

maniaq napisał/a:
dalsze foty podesle uczestnikom na prv, a publicznie nie beda pokazane, gdyz zostaly ocenzurowane :)

noo.. jakby sie uprzec to cenzura powinna wejsc juz chyba wczesniej ;)
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Paź 28, 2008 00:41   

Joa napisał/a:
noo.. jakby sie uprzec to cenzura powinna wejsc juz chyba wczesniej ;)


Ale wtedy historia obrazkowa na forum składałaby się tylko z 1 zdjęcia, a wtedy byłby to mało atrakcyjny zwiastun :razz:
Ostatnio zmieniony przez emes Wto Paź 28, 2008 00:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10906
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Wto Paź 28, 2008 00:41   

ja tam bym się chętnie dowiedział co było dalej ;)
(wciągnęło mnie ;) )
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
wiciu2xlc 




Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

MG ZR

Wysłany: Wto Paź 28, 2008 00:51   

Joa napisał/a:
wiciu2xlc napisał/a:
P.S. Przypomniało mi się - Skiba ja chyba jako jedyny uczestnik imprezy nie mam do Ciebie żalu za nocne telefony do mnie :P

bo nie udalo sie przypomniec jaki miales nr pokoju? czy raczej wrecz przeciwnie, bo sie udalo i sobie pogadaliscie? ;)


Joa, mnie by nawet nie obudził hałas zapadającego się ORW Bystre, a co dopiero telefon do Skiby :)


Emes podziękowania dla Tomaszi'ego, bo to on zamknął, a ja tylko mu pokazałem że otwarte :)
_________________
Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Tomaszi 




Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 552
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Rover 400

Wysłany: Wto Paź 28, 2008 01:01   

emes napisał/a:
Zlotowiczowi (pamiętam tylko, że to był osobnik płci męskiej :) ), który zamknął bagażnik w 400 :-) Bagażnik pozostał niezamknięty po zwariowanie szybkim wypakowywaniu samochodu :razz:
Przede wszystkim podziękowania powinny pójść w stronę Wicia, dotarliśmy jako ostatni z "górskiego szlaku do... nr obiektu zabłocony" po krótkich oględzinach i sprawdzeniu czy w bagażniku nie leżą kluczyki, z pewną dozą nieśmiałości zatrzasnąłem dupeczkę ZeteSowejerki (czytaj między wierszami :P ) Echhhh największy żal był po południu, po projekcji filmików jak Wiciu dowiedział się, że w tym bagażniku leżały GADŻETY :lol: chcąc nie chcąc dokonał zakupu pięknej koszulki klubowej, po czym pogrążony w żalu wieczorem, wpierw wyżył się na piłkarzykach oraz najprawdopodobniej na niewinnym marcelu_n, w końcowym efekcie postanowił się zalać w trupa -a całe to poświęcenie tylko po to by nie odebrać w środku nocy telefonu od SKiby... którego prowodyrem najprawdopodobniej był Majkel, no ale M(j)Miłość bywa ślepa :mrgreen: ;)
_________________
NIE POTRAFISZ PRZECZYTAĆ TEGO TEKSTU, WCIŚNIJ Ctrl +
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Paź 28, 2008 02:05   

chciałbym podziekować wszystkim za obecnosc, towarzystwo , dobra zabawe, dobre slowo. warto bylo jechac by spedzic ten weekend w waszym gronie. ja klikalem bystre i jak widac dojechalem :)

DZIEKI dla zarzadu i osob zaangazowanych w organizacje, bez was by tego weekendu nie bylo.

jest wiele osob, ktore chciałbym pozdrowic lub im podziekowac.

zapraszam na mojego fotobloga, na ktorym opisze jak mi minal ten weeknd. tutaj wrzucam foty bardziej dla klubowiczow ;) na szybko kilka ...

http://fotomysli.ownlog.com/
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Paź 28, 2008 07:21   

Tomi napisał/a:
akuje mi takiej galerii na stronie klobowej, aby można było od razu komentować zdjęcia... daje to zupełnie inne życie dla każdego zdjęcia... no i wszystko byłoby w jednym miejscu :)

No na www.roverki.pl/galeria/ zrobilem mozliwosc oceniania zdjecia i mozliwosc komentarzy. Komentowac moga ludzie niezalogowani - wiec i goscie.
Jak zainteresowanie bedzie wieksze mozna zrobic polaczenie z baza ludkow na forum ;)

Picassa tez dobra, ale zdjecia male.

Tomi napisał/a:
Sobotnia impreza z prosiakiem, grille, etc. powinna odbywać się w piątek (w sobotę większość się oszczędza, gdyż rano trzeba wsiąść do samochodu i wracać do domu).

A ci co przyjezdzaja na zlot pokonujac dalsze odelglosci wczesniej padaja na buziaki i ida spac ;)

violla napisał/a:
Owszem, trzeba współczuć Markowi, ale takich znajomych jak Ty :wink:

Ale ja go wcale nie znam :) Dwa razy w zyciu widzialem go na spocie :P

Trudno :) Nie wstal, nie wyszedl w umowione miejsce, nie pojechal na zlot...
Po filmach i zdjeciach oceni czy mial czy nie mial czego zalowac ;)

A co do miejsca spotu...
Podejrzewam, ze nawet gdyby bylo w centrum, centrum Polski i kazdy mialby po 200-250 km to i tak wiele osob by nie przyjechalo...
Niekoniecznie wzgledy finansowe krzyzuja plany uczestnictwa w zlocie, ale to temat na inny watek.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Paź 28, 2008 07:26   

MaReK, wystaw gdzieś te filmiki, których premiera była na Zlocie, bo myśmy się z Gosią nie załapali.

Jedyny plus, że Gosia zaliczyła na 5. :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Olo12 



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 157
Skąd: Stalowa Wola



Wysłany: Wto Paź 28, 2008 08:29   

emes napisał/a:
Zlotowiczowi (pamiętam tylko, że to był osobnik płci męskiej :)) , który zamknął bagażnik w 400 :-) Bagażnik pozostał niezamknięty po zwariowanie szybkim wypakowywaniu samochodu :razz:


Jeżeli miałeś klucze w bagażniku to nie wiem kto zamykał, a jeżeli nie t bagażnik zamykał Tomaszi :rotfl:
Ostatnio zmieniony przez Tomaszi Wto Paź 28, 2008 10:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Wto Paź 28, 2008 08:50   

Tomi napisał/a:
Jeszcze jedna refleksja.

Bieszczady są super miejscem, jednak chyba nie na zlot. Program zlotu generalnie wygląda tak:

Piatek:
- przyjazd z integracją.
Sobota:
- poranek - śniadanie z często pointergacyjnym kacem,
- południe - krótki spacer i obiad,
- popłudnie i wieczór - spotkanie i impreza.
Niedziela:
- śniadanie i wyjazd.

Dlatego po pierwsze:
- Sobotnia impreza z prosiakiem, grille, etc. powinna odbywać się w piątek (w sobotę większość się oszczędza, gdyż rano trzeba wsiąść do samochodu i wracać do domu).
Dlatego po drugie:
- miejsce w którym organizuje się zlot, powinno zapewnić w miarę dogodny do wiekszości osób dojazd, gdyż w innym przypadku, połowę czasu na poświęconego na zlot, spędza się w drodze "do i z". Skutkuje to niestety tym, że na samo spotkanie ze znajomymi pozostaje raptem jeden dzień.

P.S. Bieszczady są super miejscem, jednak następnym razem pojechałbym tam na tydzień... zresztą już widziałem fajne miejsce i wziąłem namiary :)
Tomi slusznie ale wydaje sie ze rowniez nalezaloby rozwazyc przedluzenie czsu trwania zlotu np.czwartek-niedziela lub piatek -poniedzialek. Ja moge przyjechac na caly tydzien :grin:

[ Dodano: Wto Paź 28, 2008 09:00 ]
emes napisał/a:
To już po zlocie, kolejnym zlocie. Nasuwa się tylko jedno, szkoda, że tak szybko się skończył. Bez zbędnego rozpisywania się, przejdę od razu do rzeczy :-)

Szczególne podziękowania dla:

Marty i Marcela, za wspólny przejazd z Katowic do Bystrego oraz z Bystrego do Bochni w miłym towarzystwie oraz pogaduchy podczas integracji w piątek oraz w sobotę :-) Mam nadzieję, że przeprawa przez Bieszczadzkie bezdroża pozostanie dla nas wszystkich miłym wspomnieniem :-) Jadźka przygotowała po prostu dla nas niespodziankę :razz:
Przylanczam sie to tych podziekowan :ok: :yes:
Ostatnio zmieniony przez Tomaszi Wto Paź 28, 2008 10:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Olo12 



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 157
Skąd: Stalowa Wola



Wysłany: Wto Paź 28, 2008 09:07   

AndrewS napisał/a:
widze ze zlot prawie udany :mrgreen:

prawie bo jakos perly na fotkach nie widze :lol:


Zupełnie udany perła była w piątek dostarczył maniaq.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Paź 28, 2008 09:53   

Maniaq bardzo fajny fotoblog ;)
Podoba mi sie opis i ja zaluje, ze nie bylem od samego poczatku - od piatkowego poludnia.

maciej pogratuluj ode mnie Gosi. Co do filmow obiecalem wrzucic i zrobie to, tylko musze je skompresowac. Filmy beda w dwoch postaciach. FLV - do obejrzenia on-line na forum, oraz do sciagniecia w formacie DIVx. Kazdy niemal ma juz lacze internetowe szybsze niz 56kbit/s wiec te filmy nie beda skompic na jakosci.

Dziekuje wszystkim, ktorzy sla podziekowania za pokaz filmow i za ich tresc :)
Ja osobiscie uwazam, ze zawsze mogloby byc lepiej ;/
Montaz filmow jest jaki jest, ale pamietajcie, ze wciaz sie ucze ;)
Co do tresci merytorycznych... no coz, jaki material mam taki wkladam w film.
Selekcjonuje w/g wlasnych kryteriow to co sie najbardziej nadaje i skladam w calosc.

Niektorym podobal sie film zrodzony w mojej chorej wyobrazni pt. "Zły sen".
Ja tam nie uwazam tego za jakis fenomen. Wrecz przeciwnie, szkoda bylo
poswiecic kilka ladnych kadrow i wiosennej kolorystyki na rzecz czarnobialego
skaczacego obrazu, ale... w starym kinie kolorow nie bylo :)
Wiec jesli bedzie zainteresowanie to wrzuce ten film raz jeszcze bez
efektu starego kina. Plynnie i kolorowo - chociaz to juz nie to samo :)

Sam pokaz na ostatnim zlocie uwazam za najlepszy z dotychczas.
W szumiradzie dysponowalismy dobrym rzutnikiem, ale niestety
sprzet audio byl gorszej jakosci... pozniej padl calkowicie ;)

W dzierzoniowie Dj ktory zajmowal sie oprawa dzwiekowa, uzyl za
duzo filtrow przez co w ogole nie bylo slychac glosu, a dzwiek sie
jakos rozmywal.

W Bystre wszystko bylo na cacy. Brakowalo moze glosnikow w
srodku sali, ale na tak skromna sale wystarczylo.
Szkoda, ze system Vista akurat w tym momencie zaczal instalowac
sobie jakies dodatki i miejscami filmik sie zacinal ;)

Chyba nie wszyscy widzieli, ale mielismy tez pozazlotowa widownie :)
Ok. 30 osob w wieku 7-13 lat na wzajem przepychajacych sie i wrzucajacych do sali :)

emes napisał/a:
Violli, za sobotę :wink:

No kurza dupa :twisted:
Jak nie z Brt fikaja koziolki po lozkach, to teraz okazuje sie ze byla jakas sobota z Emesem. Na dodatek Michaelp ze Skiba dzwonia z propozycjami lizania jajek za 1 zł ;)
Viollu co to ma znaczyc, czy nastepny film bede musial ubrac w same wykrzykniki i znaki zapytania :) ?

zetes napisał/a:
wydaje sie ze rowniez nalezaloby rozwazyc przedluzenie czsu trwania zlotu np.czwartek-niedziela lub piatek -poniedzialek. Ja moge przyjechac na caly tydzien :grin:

Moznaby rozwazyc. Sporo osob i tak bralo urlop, zeby dojsc do siebie po weekendzie.
Chociaz idea zlotu jest, aby jak najwiecej osob spotkalo sie ze soba.
Takie rozwiazenie mogloby spowodowac, ze zlot zasililoby duzo osob, ale nie w jednym czasie. Poza tym, na pewno cena musialaby byc wieksza za przebycie zlotu od poczatku do konca.

Ja na koniec chcialbym jeszcze poruszyc kwestie osob, ktorych nie znam i ktorych nie udalo mi sie poznac oprocz "czesc, czesc". I tak chcialbym sie dowiedziec, kim sa te osoby (bo nie chce zgadywac):

http://www.roverki.pl/gal...?g2_itemId=4955

http://www.roverki.pl/gal...?g2_itemId=4991

http://www.roverki.pl/gal...?g2_itemId=5275

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Paź 28, 2008 09:58   

pierwszy link z fota , to twoj przedmowca , a moj piatkowy wspolokator :) dziekuje za wyrozumialosc ;)

jak juz jestem przy wspollokatorach to rowniez podziekowac chce koledze am_kowalski za przywiezeinie przejsciowki ! DZIEKI !
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Paź 28, 2008 10:00   

MaReK napisał/a:
http://www.roverki.pl/gal...?g2_itemId=4955
olo12

MaReK napisał/a:
http://www.roverki.pl/gal...?g2_itemId=4991
Zmierzchun (po lewej) z kolegą

MaReK napisał/a:
http://www.roverki.pl/gal...?g2_itemId=5275
andyhell z osobą tow.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Wto Paź 28, 2008 10:02   

MaReK napisał/a:
I tak chcialbym sie dowiedziec, kim sa te osoby (bo nie chce zgadywac):

1. olo12
2. zmierzchun (po lewej) + towarzysz
3. andyhell ?? z osobą towarzyszącą ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
NEOSSS 




Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Wto Paź 28, 2008 10:05   

violla, powiedziałem to co miałem powiedzieć i tak jak było tylko troche Twoje wyrazanie emocji mnie ostudzilo bo ja do Ciebie grzecznie a Ty do mnie z pazurami... Nie wstalem bo nie bylo to zalezne ode mnie(budzik), jezeli uwazasz ze przez mnie macie mandat i spaliliscie wiecej ropy to nie ma problemu oddam kase tylko nie lubie jak ktos cos mi wykrzykuje... Moja wina ze nie wstalem na drugi raz mnie nie wezmiecie i juz, a konsekwnecje i tak ponioslem bo zaluje ze nie pojechalem chociaz nawet jakbym cala droge mial sie nie odezwac kto wie... :mrgreen:

Ja sie z MaRKieM nie znam tak samo i z Toba wiec nie powinnas mnie oceniac a wspolczuje mu bo jak widze jeszt czasami czego, widocznie zalezne jest to od dnia

violla, przeprosilem wiec sprawa zakonczona a dla Ciebie wiadro zimnej wody dla ochlody...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink