Forum Klubu ROVERki.pl :: Po XIV Zlocie Ogólnopolskim...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Po XIV Zlocie Ogólnopolskim...
Autor Wiadomość
Spyder 




Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 122
Skąd: Ruda Śląska



Wysłany: Nie Paź 26, 2008 19:05   

Właśnie wróciłem.

347 km w 5,5h Myśle że tp dobry czas patrząc na polskie drogi


Zlocik czadowy


Pozdrawiam.
_________________
Taki sobie R75
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Paź 26, 2008 19:05   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tunka 




Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 383
Skąd: Kraków/Busko-Zdrój



Wysłany: Nie Paź 26, 2008 21:27   

Po zaliczeniu kilku szczytów, ekipa z Krk melduje się w domku :D :rotfl:
Zlocik bardzo udany ale następnym razem zaczynamy od piątku a nie od soboty :D
Pozdrowienia dla wszystkich ;)
 
 
 
Jacek59 



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 6
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Paź 26, 2008 21:44   

Zgłaszam szczęśliwy powrót do domu. Fajnie było poznać tyle osób. No i przede wszystkim wybór Bieszczad na jesienne spotkanie trafiony w dziesiątkę. Jest wiele pięknych miejsc na świecie, a jesienne Bieszczady należą do jednego z najpięknięjszych.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Paź 26, 2008 22:38   

warszawska epkipa powoli melduje sie ;) ja mialem blizej wiec .. pierwszy :D

tyle sie wydazylo.... trudno to bedzie opisac. zaraz zgrywam foty i napisze cala historie ;)


! DZIEKI WSZYSTKIM !
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Paź 26, 2008 22:42   

brt'cik też się melduje w domku :) Dzięki jak zawsze za spotkanie :) Szkoda mi że niestety nie mogłem zostać do niedzieli (byłem u innego Brt'cika ;) ), bo słyszałem, że się działo :lol: ;) Od wyjazdu zrobiłem 1346 km :D i ...... mało mi :haha: I już tęsknię za Wami i nie mogę się doczekać , roverkowych andrzejek, nart a może sylwestra :P :twisted: :P Dzięki :)

A teraz idę ..... :śpi: ;)

PS. Maniaq Tomi naszego filmu z drogi do leska lepiej nie umieszczajcie na youtubie :lol: ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Paź 26, 2008 22:43   

tak tak, meldujemy sie :)

rowniez dziekuje i do zobaczenia ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Paź 26, 2008 22:55   

oj barcik poczekaj an dalsze relacje ;) nasze jazdy to jeszcze pikus ;D dzis sie mi pojechalo .... ale cihco sza do czasu publikacji fot i relacji , pewnie jutro lub pojutrze :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Paź 26, 2008 22:59   

Jacek59 napisał/a:
Zgłaszam szczęśliwy powrót do domu. Fajnie było poznać tyle osób. No i przede wszystkim wybór Bieszczad na jesienne spotkanie trafiony w dziesiątkę. Jest wiele pięknych miejsc na świecie, a jesienne Bieszczady należą do jednego z najpięknięjszych

Fajny ten Twoj bolid ;) Szkoda, ze nie dane bylo nam pogadac na zywo... tylko krotkie przywiatanie i gdzies zniknales :(
Ps. Twoj MG nie bral udzialu w jakims polskim serialu:D?

A co do zlotu... to moze trzeba to zrobic inaczej...
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Paź 26, 2008 23:02   

maniaq napisał/a:
dzis sie mi pojechalo .... ale cihco sza do czasu publikacji fot i relacji , pewnie jutro lub pojutrze :D


az korci, ale :milczy: :haha:
 
 
 
IInvit 



Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 358
Skąd: Warszawa i okolice



Wysłany: Nie Paź 26, 2008 23:05   

ja również się melduje :)
przede wszystkim chce podziękować za bezpieczną podróż :)
zabawa była super, miło było ponownie się z Wami spotkać i do zobaczenia :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Paź 26, 2008 23:17   Po XIV Zlocie Ogólnopolskim...

Witam,

meldujemy sie i my jako ostatnia chyba ekipa z Warszawy dotarlismy bez przeszkod do domu.

Zlot po mimo malych zgrzytkow na linii Violla-MaReK oceniamy na 9pkt/10 pkt ;)
Oczywiscie zawsze mogloby byc lepiej, ale mnie sie b. podobalo.
Nie uwazam, zeby stracone byly te litry ropy i zuzyte czesci samochodu po polskich drogach.

Dojechalismy w sobote rano. Co do piatku wiemy, ze kolega Maniaq nie odmawial trunkow wysokoprocentowych i dal sie zlapac na tym, ze byl kompletnie pijany i cyt Gosie "Chodzil na sztywnych nogach" :)

W sobote na dzien dobry przywitala nas, jak sie okazalo, zorganizowana po sniadaniu niespodzianka Emesa ;) Przechadzka kilku km po bieszczadzkich bezdrozach i blotnistych uliczkach jest czyms niezapomnianym. Buty, spodnie - wszystko do prania, ale bylo warto.
Do teraz czuje zakwasy w łydkach ;)

W sobote po poludniu, wysmienity obiadek, potem integracja na II p. osrodka bystre i... projekcja filmow. Udalo sie zalatwic przewody i naglosnienie z wizja graly na 5+ ;)

Z powodu niedopisujacej aury, chata dymna zostala przenienisona do swietlicy OSW Bystre. Billard, rzucanie bilami na czas, granie w SEGA RALLY i baty od Tomiego, pilkarzyki oraz... gwozdz programu Jacek - ktory dwukrotnie przewyzszal sila uderzenia w worek BOXER innych uczestnikow ;) Od dzisiaj Jackowi klaniamy sie w pas i traktujemy jako najlepszego kolege ;)

Prosiaczek, oraz dania zakaskowe na wieczor byly okej, ale... za bardzo tluste i jednak wciaz malo... Calonocna integracja nie moze sie skonczyc na kilku kawalkach prosiaka, kielbasy ;)

Dj byl nieduany ;) Ale i tak nie popsul imprezy ;D

Jakosc pokoi duzo lepsza niz w osrodku Szumiradzkim, ale... dawal sie we znaki odor kanalizacyjny ;) Smrod ktory ciezko bylo przezyc zwlaszcza w nocy ;)

Noc minela bez zaklocen. Moze oprocz telefonow od kolegow Skiby i Majkela w poszukiwaniu Tunki, oraz propozycji niemoralnej wycenionej na 1zl przez Majkela wobec Violli. Wisialo na wlosku, ze Majkel mial wracac busem do Warszawy ;D

Sniadanko bylo super. Smaczne i b. mila obsluga.
Potem krotkie pozegnanie na parkingu.
Dziekuje Jackowi i Kruchemy za ratowanie mojego auta przed rychlym uderzeniem w murek ;P Nastepny razem jak wpadnie pilka, poproscie to odjade ;)

Wycieczka nad Soline - Zapore.
Nieopisane zgranie uzytkownikow R i MG. Radio CB jest pomocnym narzedziem.
SUper ujecia, dzieki Maniaqowi, jego kamerze i statywie.
Przepraszamy innych uzytkownikow drog, ze utrudnilismy skutecznie przejazdzke ;)
Naprawde bylem pod wrazeniem naszej organizacji na drodze.

Nad Solina - Zaporze bylo rowniez sympatycznie. Kilka gofrow, wycieczka, zdjecia grupowe i maska, ktorej nie moglem nie kupic ;) Troche wystraszonych duszyczek
i jak zawsze zrobilem z siebie idiote - ale o to w tym chodzi.

Powrot znad Soliny. Rownie ciekawe ujecia na drodze. Zakoczone mandatem 200zl i 5 pkt karynymi dla kolegi Maniaq za przekroczenie podwojnej ciaglej ;)
Nie ma to jednak jak solidarna grupa Roverkowa... Mandat zostal pokryty szybka zrzutka do czapki zorganizowana przez Gonie ;)

Pozniej bylo coraz cieplej, pomimo ze temperatura spadala.
Grupa Warszawska urzadzila sobie maly rajd do domu ;)
Kruchy przodem - przepisowo. My za nim, mniej przepisowo, ale ... bezpiecznie ;)

Jedzenie w Taurusie na stacji LOTOS, oraz zgrywanie filmow - bezcenne ;)

Dojazd do Warszawy bez zadnych emocji negatywnych ;)


Podsumowajac:

Dziekuje w imieniu swoim i Violli Zarzadowi za super organizacje - jak zawsze zreszta.
Dziekuje wszystkim spotowiczom za udana zabawe.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia na kolejnych Spotach/Zlotach ;)

Ps.
Pozdrawiam NEOSSA, ktory zaspal i nie wyrobil sie na "TAXI" do Bystre ;P

Ps.2
Dostalem mandat w drodze na zlot ;) Fotoradar - 50km/h / 105 km/h ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Paź 26, 2008 23:18   

http://forum.roverki.eu/v...p=260943#260943 - to lepsze miejsce ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Radziszok79 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 33
Skąd: Kędzierzyn-Koźle



Wysłany: Nie Paź 26, 2008 23:33   

Potwierdzam Marku było REWELACYJNIE.......................niech żałują ci co nie byli.Litry wódki i piwa zjednoczyły wszystkich.Aż strach pomyśleć jak piękny będzie filmik z tego zlotu i ile fotek pięknych :rotfl: :foto:
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Paź 26, 2008 23:39   

MaReK napisał/a:
Dojechalismy w sobote rano.

i juz duzo straciliscie ;)

MaReK napisał/a:
niespodzianka Emesa ;) Przechadzka kilku km po bieszczadzkich bezdrozach i blotnistych uliczkach jest czyms niezapomnianym. Buty, spodnie - wszystko do prania, ale bylo warto.

pewnie, ale kamieniolomu (a byly plotki, ze czegos takiego szukamy) jak nie widzielismy tak nie widzielismy ;) ale spacer super, zeby tylko blota bylo mniej.. ;>

MaReK napisał/a:
Z powodu niedopisujacej aury, chata dymna zostala przenienisona do swietlicy OSW Bystre. Billard, rzucanie bilami na czas, granie w SEGA RALLY i baty od Tomiego, pilkarzyki oraz... gwozdz programu Jacek - ktory dwukrotnie przewyzszal sila uderzenia w worek BOXER innych uczestnikow ;) Od dzisiaj Jackowi klaniamy sie w pas i traktujemy jako najlepszego kolege ;)

nie zapominajac o tym jak niektore panie pomagaly kolegom grac ;)
(nie dotyczy Jacka i jego walki z workiem, ktora skonczyla sie kapitulacja maszyny i prosba o dalsze nie-bicie i w ogolnym bilansie strata jednego piwa przez Marcela)
MaReK napisał/a:
Smrod ktory ciezko bylo przezyc zwlaszcza w nocy ;)

chyba u was :P nie slyszalam, zeby inni narzekali.. :)

MaReK napisał/a:
Noc minela bez zaklocen. Moze oprocz telefonow od kolegow Skiby i Majkela w poszukiwaniu Tunki, oraz propozycji niemoralnej wycenionej na 1zl przez Majkela wobec Violli. Wisialo na wlosku, ze Majkel mial wracac busem do Warszawy ;D

a wszystko przez to, ze ja swojego nie odbieralam :D ale to csiiii, bo wyjdzie, ze moja wina :D

MaReK napisał/a:
Troche wystraszonych duszyczek

z jednym przykladem w mojej osobie ;p


no i podziekowania dla MaReK'a za dokumentowanie wszystkiego i wszedzie gdzie sie dalo ;)
i oczywiscie Tomiemu i Gosi za transport, no i po raz kolejny Markowi i Violli- za podwiezienie do domu :)
Ostatnio zmieniony przez Joa Nie Paź 26, 2008 23:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
wiciu2xlc 




Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

MG ZR

Wysłany: Nie Paź 26, 2008 23:41   

Ok teraz ja :)
Więc również melduję się już w domku, powrót szczęśliwy i bezpieczny, jak zobaczycie jednak nie dla wszystkich taki był :) (Tomaszi ma zdjęcia )

Więc - dzięki bardzo wszystkim za Zlot, za miło spędzony czas, za nowe znajomości i litry złocistego napoju :)
Podziękowania dla Maniaq'a za udostępnienie Zr do fotek :P
Podziękowania i gratulacje dla najlepszego piłkarza zlotu - Marcela_N - czekam na rewanż :)
Jacek od wczoraj jest moim najlepszym kolegą, więc nie zadzierajcie ze mną :D

Nie będę się powtarzał, bo Marek już w sumie wszystko opisał ładnie, ja tylko dorzucę, że po ośrodku spodziewałem się trochę wiecej, przynajmniej po tych zdjęciach na stronce hihi, no i dodam że w moim pokoju nie było problemów ze śmierdzącą kanalizacją :)
Wycieczki ok, Emes nie zawiódł :P - Dzięki Ci o Panie Prezesie - Esemesie :)
Zlot oceniam w skali od 1 - 10 na 12 pkt. Poproszę takich więcej, mam nadzieję że już niedługo będę miał okazję zagościć własnym samochodem :)

No i najważniejsze podziękowania dla Tomasziego i IKS za to, że nas w ogóle zabrali ( w sumie to od nich powinienem zacząć ), dzięki Wam kochani :*

Podsumowując - było zaje......, czekam na kolejny raz. Pozdrooffki.
P.S. Dj był chyba fanem bieszczadzkich przyśpiewek oraz Feel'a ....... no comment :)

P.S. II Jeszcze podziękowania dla Złotej Rybki, szkoda że nie udało się załatwić tego łoża z wkładką :D
_________________
Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej....
Ostatnio zmieniony przez wiciu2xlc Pon Paź 27, 2008 00:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
NEOSSS 




Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Pon Paź 27, 2008 00:04   

MaReK, jak sie obudziłem to juz nie usnąłem bo zacząłem żałować, jak na złość wyszło tak jak wyszło za co przepraszam Ciebie jaki Violle :neutral:
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Paź 27, 2008 00:56   

oj neosss nawet nie wiesz co straciles :P

moja relacja sie robic , wiec.... poczekajcie
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10894
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Pon Paź 27, 2008 01:16   

miło wiedzieć, ze bylo fajnie :)
MaReK napisał/a:
po mimo malych zgrzytkow na linii Violla-MaReK

grzmijcie nieba cóż to za kataklizmy ;)

...tak czy inaczej do końca życia będę żałował :(
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Paź 27, 2008 06:59   

sTERYD napisał/a:

grzmijcie nieba cóż to za kataklizmy

Na szczescie nieba nie grzmialy, a rano byla zajebista pogoda :)

NEOSSS napisał/a:
MaReK, jak sie obudziłem to juz nie usnąłem bo zacząłem żałować, jak na złość wyszło tak jak wyszło za co przepraszam Ciebie jaki Violle

Mnie to tam ryba, ale Violla... :) Całą drogę z Majkelem balismy sie odezwac, bo balismy sie ciosow z nikąd ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Paź 27, 2008 08:23   

No my niestety mogliśmy zagościć tylko do sobotniego obiadu, ale jak zwykle było super.

Co do przyczyn naszej ucieczki, to w regatach zająłem w sumie 5 miejsce na 9 jachtów, ale to tylko dlatego, że w drugim z trzech wyścigów oddałem ster koledze i nie poszło mu najlepiej - zawsze mam na kogo zwalić. ;)
A co do zaliczenia Gosi, to własnie zalicza, a mi się ciężko pisze, bo trzymam kciuki. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink