Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75]Ktoś ma Spryskiwacze mgłowe przedniej szyby
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Adrian
Czw Gru 31, 2015 18:10
[R75]Ktoś ma Spryskiwacze mgłowe przedniej szyby
Autor Wiadomość
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 15:06   

Należy zadać sobie jedno, ale to zaj....cie ważne pytanie, czy częściej spryskujesz szyby w korku czy jadąc w trasie.
_________________
75 Red Edition
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Gru 30, 2015 15:06   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Sro Gru 30, 2015 18:31   

Zalezy w którym aucie :) Jeśli 75, to błąkam się nim tylko po mieście i ostatnimi czasy robię nim z 10-30km miesięcznie :)
 
 
adam_26 




Pomógł: 44 razy
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 18:42   

Przecież te sikacze to tylko rozmazują cały brud na szybie dla mnie to jest masakra jakaś :P nie ma mowy o dobrym zmyciu szyby zwłaszcza przy takim suchym brudzie o tej porze roku. Mgiełką się psiknie raz i od razu cała szyba zroszona i czyściutka :grin: Sikacze są dla mnie nie do przyjęcia. A jeżeli chodzi o podgrzewanie dysz to i tak to wiele nie da bo głupotą jest włączanie oblodzonych wycieraczek, to bardziej drapie i rysuje szybę niż zbiera, a jak się motor już fest rozgrzeje to i mgiełka ładna poleci ;)
 
 
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Sro Gru 30, 2015 18:50   

adam_26 napisał/a:
Przecież te sikacze to tylko rozmazują cały brud na szybie dla mnie to jest masakra jakaś
Zmień wycieraczki na porządne :P
adam_26 napisał/a:
A jeżeli chodzi o podgrzewanie dysz to i tak to wiele nie da bo głupotą jest włączanie oblodzonych wycieraczek, to bardziej drapie i rysuje szybę niż zbiera, a jak się motor już fest rozgrzeje to i mgiełka ładna poleci
Widać jak bardzo mało jeździsz autem
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
adam_26 




Pomógł: 44 razy
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 19:12   

sknerko napisał/a:
adam_26 napisał/a:
Przecież te sikacze to tylko rozmazują cały brud na szybie dla mnie to jest masakra jakaś
Zmień wycieraczki na porządne :P

Nie muszę bo mam mgiełki u siebie i w jednej chwili mam czyściutką szybę, a sikacze mnie do szału doprowadzają w firmowych autach
sknerko napisał/a:

adam_26 napisał/a:
A jeżeli chodzi o podgrzewanie dysz to i tak to wiele nie da bo głupotą jest włączanie oblodzonych wycieraczek, to bardziej drapie i rysuje szybę niż zbiera, a jak się motor już fest rozgrzeje to i mgiełka ładna poleci
Widać jak bardzo mało jeździsz autem
Przez ostatnie pół roku zrobiłem 10tys swoim roverem i drugie 10tys autami firmowymi. Każdego dnia jeżdżę 2 lub 3 autami więc się mylisz i nie wiem na jakiej podstawie tak cudownie widzisz :mrgreen: Na temat sikaczy mam swoje zdanie i go nie zmienię :twisted: ;)
 
 
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Sro Gru 30, 2015 19:41   

od ok 10lat tylko prywatnymi autami latam grubo ponad 50kkm rocznie i to nie jest wg mnie kosmicznie dużo a moim zdaniem masz mało doświadczenia za kółkiem bo wypisujesz bzdury o rysowaniu lodem szyby. To skrobaczki to dopiero robią spustoszenie, w moich autach muszę już mieć matowe szkło bo nigdy ani odmrażacza ani innych cudów.

[ Dodano: Sro Gru 30, 2015 19:41 ]
Aha i nie zamierzam zmieniać twojego zdania na temat sikaczy, jedynie śmieszy mnie jak ktoś pisze bzdury i ma się za mistrza kiery.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
adam_26 




Pomógł: 44 razy
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 20:16   

sknerko napisał/a:
[ Dodano: Sro Gru 30, 2015 19:41 ]
Aha i nie zamierzam zmieniać twojego zdania na temat sikaczy, jedynie śmieszy mnie jak ktoś pisze bzdury i ma się za mistrza kiery.
To raczej Ty się za niego masz, bo jak ktoś ma inne zdanie na temat to trzeba go za frajera brać i za zielonego heh akurat taki nie jestem heh. Zauważ napisałem swoje zdanie o sikaczach, a nie krytykuje ludzi którzy je popierają.
 
 
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Sro Gru 30, 2015 21:51   

Chłopie czytaj ze zrozumieniem czepiłem się zdania o niszczeniu szyby lodem i tyle w temacie i nie mam się za mistrza ale uważam ze jak mam za kierą spędzone ok miliona kilometrów co coś tam jednak wiem na temat przydatności tego czy owego i wiem że jak lód podrapiesz paznokciem to raczej słabo żeby nim szybę porysować dlatego twierdzę, że jeszcze mało wiesz o eksploatacji auta
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
manuel 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 213



Wysłany: Czw Gru 31, 2015 02:10   

sknerko napisał/a:
Chłopie czytaj ze zrozumieniem czepiłem się zdania o niszczeniu szyby lodem i tyle w temacie i nie mam się za mistrza ale uważam ze jak mam za kierą spędzone ok miliona kilometrów co coś tam jednak wiem na temat przydatności tego czy owego i wiem że jak lód podrapiesz paznokciem to raczej słabo żeby nim szybę porysować dlatego twierdzę, że jeszcze mało wiesz o eksploatacji auta


Pozwolę się wtrącić ale gdybyś był człowiekiem kulturalnym i elokwentnym to napisałbyś to w taki sposób, że on sam napisałby że nie ma racji. Zrobiłeś to jednak w takim tonie że nie świadczy to najlepiej o Tobie.

Ps. Jak najbardziej masz rację co do tego "co jest drapane" ale wie to każdy. Istnieje też możliwość że w.w najzwyczajniej w świecie pomylił to z drapaniem lodu o wycieraczkę ( niszcząc ją ) i co za tym idzie drapaniem samej szyby przez zniszczoną wycieraczkę.
 
 
adam_26 




Pomógł: 44 razy
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 31, 2015 06:57   

sknerko napisał/a:
Chłopie czytaj ze zrozumieniem czepiłem się zdania o niszczeniu szyby lodem i tyle w temacie i nie mam się za mistrza ale uważam ze jak mam za kierą spędzone ok miliona kilometrów co coś tam jednak wiem na temat przydatności tego czy owego i wiem że jak lód podrapiesz paznokciem to raczej słabo żeby nim szybę porysować dlatego twierdzę, że jeszcze mało wiesz o eksploatacji auta

Jeżeli uważasz że używanie zmrożonych wycieraczek w jakikolwiek sposób służy szybkie bądż też jest dla niej neutralne to brawo ale szkoda tutaj zmarnowanego twojego miliona kilometrów :mrgreen: Ja byłem światkiem jak kuzynowi zmrożone wycieraczki zostawiły pajączka na oblodzonej szybie i szyba potem do wymiany, ot taka ciekawostka. Nie interpretuj sobie za dużo po swojemu bo ktoś może mieć coś innego na myśli tak jak manuel napisał, ale dla Ciebie mogę to nawet łopatologicznie wytłumaczyć:
-Po pierwsze miałem na myśli że oblodzone wycieraczki na oblodzonej szybie ni jak jej nie służą
-Po drugie żadne z tego czyszczenie szyby do puki się to nie rozpuści, a co za tym idzie nie ma sensu tak robić
- Po trzecie drapać można się po głowie i też nic się nie stanie, i nie mam lepszego pomysłu jak w ogóle nazwać efekt jeżdżącej oblodzonej wycieraczki po oblodzonej szybie jak drapanie ;)

Jak się nie garażuje auta to bywają takie dni że auto jest całe oblodzone, dosłownie wszystkie elementy i jak jest taki konkretny skuty lód to szyby nie wyskrobiesz, wycieraczek nie oskubiesz do póki się to wszystko nie rozpuści, ale jak dla mnie to możesz w swoich autach robić co chcesz i jeździć oblodzonymi wycieraczkami po oblodzonej szybie.
 
 
prebenny 




Pomógł: 46 razy
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 31, 2015 08:37   

adam_26 jak od lodu miał koleś pajączka to znaczy tylko tyle, że na 99% miał po prostu tego pajączka tam wcześniej ;)

Jak na moje (ekspertem nie jestem) ale prędzej zniszczysz wycieraczkę niż szybę - guma jest miękka i to ona ucierpi a nie twarda szyba (weźcie też poprawkę, że są 'szyby' i są szyby jedne są twardsze i wytrzymalsze od innych).

Co do wcześniejszych wypowiedzi to gadasz trochę pierdoły :p Nie uwierzę, że mgiełka 'rozmiękczy' Ci brud będąc na szybie przez 3 sekundy to po 1 a po 2 jak zwykłe spryski tylko mażą Ci po szybie to albo masz niesprawne wycieraczki albo chiński płyn do spryskiwaczy. Dlatego wycieraczka po spryskaniu robi 3 przebiegi żeby to doczyścić (jedyne z czym moje wycieraczki mają problem to ptasie odchody).

A nawet jeśli je rozmiękcza... To ja wolę na stacji wyczyścić szybę i mieć pełną widoczność cały czas nawet jak spryskuję szyby niż przez 2-3 sekundy nic nie widzieć, bo kiedyś można się zdziwić. Policzcie sobie ile metrów przejeżdżacie z jaką prędkością.

Ten sam mit jest co do chodzenia wycieraczki 'na sucho' przy sikaczach. Owszem parę cm pójdzie bez płynu ale nie mówcie, że mgiełka się pod tym względem różni. Fizyki nikt nie oszuka - jest ramię wycieraczki, które stoi 'na drodze' płynu i tego nie przeskoczysz - zawsze ten 1-2 cm nad wycieraczką będzie suche.

A na koniec nie obrażajcie się. Sknerko pisze w sposób jaki pisze ale uwierzcie mi, że nie miał zamiaru nikogo obrażać i bierzcie na to poprawkę :)
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
Ostatnio zmieniony przez prebenny Czw Gru 31, 2015 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 31, 2015 10:34   

Lod na szybie niszczy wycieraczke dokładniej dość delikatne gumowe piórko, uszkodzone elementy gumowe odslaniaja metalowe usztywnienie i tutaj faktycznie może być problem z rysowaniem szyby tym metalem.

Celowo wycieraczki po spryskaniu ruszają z opóźnieniem. Dobrze ustawione standardowe sikacze zmoczą szybę od góry i zanim wycieraczka ruszy to plyn scieka po szybie przez co wycieraczka rozprowadza go na calej swojej powierzchni, wracając psikam drugi raz żeby wycieraczka cofala sie znów po wilgotnym. I zachowuje w ten sposób widoczność na drogę, przy zachlapaniu szyby mgielka przez chwile staje sie Andreą Bocellim nic nie widzę.
_________________
75 Red Edition
 
 
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Czw Gru 31, 2015 14:57   

manuel napisał/a:
Pozwolę się wtrącić ale gdybyś był człowiekiem kulturalnym i elokwentnym to napisałbyś to w taki sposób, że on sam napisałby że nie ma racji.
Nie znasz mnie więc nie masz pojęcia o mojej kulturze i elokwencji.
adam_26 napisał/a:
Jak się nie garażuje auta to bywają takie dni że auto jest całe oblodzone, dosłownie wszystkie elementy i jak jest taki konkretny skuty lód to szyby nie wyskrobiesz, wycieraczek nie oskubiesz do póki się to wszystko nie rozpuści,
Dwadzieścia lat "garażuje" na powietrzu i jak już tak kozaczysz to też ci sypnę przykładem, że oskrobałem szyby w polonezie pokryte 1,5 cm warstwą lodu, szkoda że, zginęła mi fotka z pomiaru grubości warstwy, wycieraczki też oskrobałem i żadna szyba mi nie pękła a jak pęka szyba od wycierania wycieraczką to zwyczajnie była uszkodzona w tym miejscu i nie wytrzymała i tyle.
prebenny napisał/a:
A na koniec nie obrażajcie się. Sknerko pisze w sposób jaki pisze ale uwierzcie mi, że nie miał zamiaru nikogo obrażać i bierzcie na to poprawkę
Dziękuję za wsparcie chyba ty jeden nikomu nie odpisujesz zanim nie zrozumiesz o czym drugi pisze.

Jedyne czego bym sobie życzył to zanim ktoś skrobnie coś na odpowiedź to żeby przeczytał ze zrozumieniem co adwersarz napisał.
adam_26 napisał/a:
bo głupotą jest włączanie oblodzonych wycieraczek, to bardziej drapie i rysuje szybę niż zbiera,
Ja to zdanie rozumiem w sposób dosłowny czyli oblodzone wycieraczki rysują szybę nie ma tam ani o uszkodzonej wycieraczce ani o oblodzonej szybie więc dalsze łopatologiczne tłumaczenia są dla mnie kozaczeniem po całości i brakiem poszanowania dla mnie bo napiszcie mi co można jeszcze z tego zdania zrozumieć inaczej.
manuel, Nie obrażaj się ale ciśniesz mi od niekulturalnych ale powiedz mi co jest niekulturalnego w stwierdzeniu
adam_26 napisał/a:
Widać jak bardzo mało jeździsz autem

na które to żachnął się adam_26. Napisałem mu potem po czym wnoszę że ma mało doświadczenia, więc gdzie tu brak elokwencji? potem już pociskiem odpowiadałem na pocisk.
Zasadzacie się chłopaki na mnie a sami nie potraficie przeczytać ze zrozumieniem zdania złożonego z 6 słów.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
manuel 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 213



Wysłany: Czw Gru 31, 2015 15:10   

Adam nigdzie nie pisał że ma się za "mistrza kiery" a zarzuciłeś mu to niemal na początku dyskusji. Jakby to miało cokolwiek wspólnego z tematem.
Ogólnie zachowujesz się jakbyś wszedł na forum dla nie wiem, gospodyń domowych i chciał zabłysnąć swoją wiedzą.

Chyba nie muszę przypominać dla kogo jest to forum. Każdy z nas jeździ samochodem nie tylko w niedzielę więc januszowanie kto ile robi kilometrów rocznie to dla mnie Ż-E-N-A-D-A

Pomijam fakt że można robić pierdylion kilometrów rocznie a na drodze dalej być idiotą także " take it easy, cowboy"
 
 
adam_26 




Pomógł: 44 razy
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 31, 2015 15:29   

sknerko Jak dla mnie sposób twoich wypowiedzi nie przystoi temu forum, na elektrodzie jest pełno takich proroków wszystkowiedzących tak jak Ty kto ile ma kilometrów na stażu i ile autem jeździ, przez co nawet się nie chce wchodzić na to forum. Ja ci wytłumaczyłem łopatologicznie o co mi chodziło i napisałem
adam_26 napisał/a:
jak dla mnie to możesz w swoich autach robić co chcesz i jeździć oblodzonymi wycieraczkami po oblodzonej szybie.
i tyle w tym temacie.

W międzyczasie nagrałem filmik tak to u mnie wygląda
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
temp podczas nagrania -2 motor odpalony był po nocy na jakieś 10minut. Jak dla mnie przez cały czas wszystko widzę co jest przede mną :-) Zapodajcie filma jak chodzą tradycyjne bo sam jestem ciekaw jak w waszych R to wygląda.
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 31, 2015 15:34   

Dziewczyny, nie drapcie się ;)

Od sprysków do rękoczynów. Ja tam ma dystans do tego jak tu sie pisze bo sam często cos palnę i brzmi nie tak jak powinno. Kwestia doboru slow.
Dajcie spokój, nerwy zostawcie w 2015 roku, a na 2016 zamontujcie po jednym sprysku na stronę :p ;) jest nas niewielu aktywnych na tym forum szanujmy sie wzajemnie i tego wam życzę na 2016. Sam zostane przy tradycyjnych sikaczach :p
_________________
75 Red Edition
 
 
adam_26 




Pomógł: 44 razy
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 31, 2015 15:40   

longer86 napisał/a:
Dziewczyny, nie drapcie się ;)

Od sprysków do rękoczynów. Ja tam ma dystans do tego jak tu sie pisze bo sam często cos palnę i brzmi nie tak jak powinno. Kwestia doboru slow.
Dajcie spokój, nerwy zostawcie w 2015 roku, a na 2016 zamontujcie po jednym sprysku na stronę :p ;) jest nas niewielu aktywnych na tym forum szanujmy sie wzajemnie i tego wam życzę na 2016. Sam zostane przy tradycyjnych sikaczach :p

Dobrze to ująłeś hehe :mrgreen: Damy rade ;)
 
 
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Czw Gru 31, 2015 16:45   

manuel napisał/a:
Adam nigdzie nie pisał że ma się za "mistrza kiery" a zarzuciłeś mu to niemal na początku dyskusji. Jakby to miało cokolwiek wspólnego z tematem.
adam_26 napisał/a:
Przez ostatnie pół roku zrobiłem 10tys swoim roverem i drugie 10tys autami firmowymi. Każdego dnia jeżdżę 2 lub 3 autami więc się mylisz i nie wiem na jakiej podstawie tak cudownie widzisz
Dla mnie to robienie z siebie mistrza. Jeżdżę dwa razy więcej swoimi autami i się za mistrza nie mam.
manuel napisał/a:
Ogólnie zachowujesz się jakbyś wszedł na forum dla nie wiem, gospodyń domowych i chciał zabłysnąć swoją wiedzą.
To twoje zdanie, ty widać wchodzisz i tylko czerpiesz garściami postów przez 5 lat napisałeś tyle co kot napłakał...... a z resztą co mnie to obchodzi. Ciśniesz mi a sam nie potrafisz czytać ze zrozumieniem mało tego zrzucasz mi brak elokwencji a ciśniesz sam jak wieśniak. Nie lubię jak ktoś wymyśla mi od januszów i idiotów a sam ma wiedzę jak oni.
adam_26 napisał/a:
sknerko Jak dla mnie sposób twoich wypowiedzi nie przystoi temu forum,
Nie przystoi wypisywanie głupot że lodem można szybę porysować.
adam_26 napisał/a:
Ja ci wytłumaczyłem łopatologicznie o co mi chodziło i napisałem
Ja też łopatologicznie przytoczyłem twoje głupoty.
adam_26 napisał/a:
Jak dla mnie przez cały czas wszystko widzę co jest przede mną
Na czystą szybę to nawet jak chluśniesz wiadrem to widać, spryskaj zawaloną syfem z autostrady i przetrzyj, wtedy nagrywaj filmiki.
longer86 napisał/a:
Dziewczyny, nie drapcie się
Trochę jednak jeszcze podrapię :)
longer86 napisał/a:
Ja tam ma dystans do tego jak tu sie pisze bo sam często cos palnę i brzmi nie tak jak powinno. Kwestia doboru slow.
Dajcie spokój, nerwy zostawcie w 2015 roku, a na 2016 zamontujcie po jednym sprysku na stronę jest nas niewielu aktywnych na tym forum szanujmy sie wzajemnie i tego wam życzę na 2016. Sam zostane przy tradycyjnych sikaczach
Tak niech zostanie...... bezawaryjności w nowym roku
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
manuel 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 213



Wysłany: Czw Gru 31, 2015 17:17   

sknerko napisał/a:
manuel napisał/a:
Adam nigdzie nie pisał że ma się za "mistrza kiery" a zarzuciłeś mu to niemal na początku dyskusji. Jakby to miało cokolwiek wspólnego z tematem.
adam_26 napisał/a:
Przez ostatnie pół roku zrobiłem 10tys swoim roverem i drugie 10tys autami firmowymi. Każdego dnia jeżdżę 2 lub 3 autami więc się mylisz i nie wiem na jakiej podstawie tak cudownie widzisz
Dla mnie to robienie z siebie mistrza. Jeżdżę dwa razy więcej swoimi autami i się za mistrza nie mam.
manuel napisał/a:
Ogólnie zachowujesz się jakbyś wszedł na forum dla nie wiem, gospodyń domowych i chciał zabłysnąć swoją wiedzą.
To twoje zdanie, ty widać wchodzisz i tylko czerpiesz garściami postów przez 5 lat napisałeś tyle co kot napłakał...... a z resztą co mnie to obchodzi. Ciśniesz mi a sam nie potrafisz czytać ze zrozumieniem mało tego zrzucasz mi brak elokwencji a ciśniesz sam jak wieśniak. Nie lubię jak ktoś wymyśla mi od januszów i idiotów a sam ma wiedzę jak oni.
adam_26 napisał/a:
sknerko Jak dla mnie sposób twoich wypowiedzi nie przystoi temu forum,
Nie przystoi wypisywanie głupot że lodem można szybę porysować.
adam_26 napisał/a:
Ja ci wytłumaczyłem łopatologicznie o co mi chodziło i napisałem
Ja też łopatologicznie przytoczyłem twoje głupoty.
adam_26 napisał/a:
Jak dla mnie przez cały czas wszystko widzę co jest przede mną
Na czystą szybę to nawet jak chluśniesz wiadrem to widać, spryskaj zawaloną syfem z autostrady i przetrzyj, wtedy nagrywaj filmiki.
longer86 napisał/a:
Dziewczyny, nie drapcie się
Trochę jednak jeszcze podrapię :)
longer86 napisał/a:
Ja tam ma dystans do tego jak tu sie pisze bo sam często cos palnę i brzmi nie tak jak powinno. Kwestia doboru slow.
Dajcie spokój, nerwy zostawcie w 2015 roku, a na 2016 zamontujcie po jednym sprysku na stronę jest nas niewielu aktywnych na tym forum szanujmy sie wzajemnie i tego wam życzę na 2016. Sam zostane przy tradycyjnych sikaczach
Tak niech zostanie...... bezawaryjności w nowym roku


Człowieku, przeczytaj swoje posty w tym temacie i zobacz jak jad z ciebie wycieka z każdym postem. Szczególnie z ostatnim. Co ma ilość moich postów do tego że zachowujesz się jak burak ? Idąc twoim tokiem rozumowania widocznie przez 5 lat siedziałem i czytałem do momentu aż zobaczyłem ten temat i nie mogłem pozostawić Twojej kultury bez komentarza.
 
 
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Czw Gru 31, 2015 17:29   

Sam jesteś burak wpadłeś w temat nic nie wnoszącym postem, a potem zwyzywałeś mnie od januszów i idiotów, a sam nie potrafisz przeczytać prostego zdania ze zrozumieniem. Idź się leczyć człowieku bo twoje ego zaraz pęknie

[ Dodano: Czw Gru 31, 2015 17:29 ]
Napisałeś że wchodzę na forum żeby błysnąć wiedzą, więc ci odpisałem że jestem na tym forum cały czas i piszę dzieląc się tą wiedzą bo błyszcześ nie muszę, a ty wchodzisz i pyszczysz i nie potrafisz zrozumieć że nie dzielisz się wiedza bo nic nie piszesz a mi wytykasz. No ale do tego trzeba jeszcze umieć czytać i to jeszcze ze zrozumieniem
To tak łopatologicznie
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów R400 SPRYSKIWACZE MGŁOWE PRZEDNIEJ SZYBY
camaro17 Tuning wizualny 18 Sob Kwi 11, 2009 19:25
camaro17
Brak nowych postów [R400] Spryskiwacze mgłowe
elrafal Tuning wizualny 3 Pon Gru 21, 2009 21:27
praktis
Brak nowych postów spryskiwacze
davidoff Tuning wizualny 3 Nie Lip 26, 2009 09:24
matlacz
Brak nowych postów [R 75] Czy ktoś wie co to za felgi?
kazio Tuning wizualny 9 Pią Paź 01, 2010 12:16
memphisto
Brak nowych postów Felgi.. ktos wie jak sie one nazywaja ??
Tomek123 Tuning wizualny 2 Nie Gru 19, 2010 11:34
Tomek123



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink