Forum Klubu ROVERki.pl :: MG ZT - marzenie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
MG ZT - marzenie
Autor Wiadomość
sztopro 



Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 28



Wysłany: Wto Sie 18, 2015 17:30   MG ZT - marzenie

Jestem nowy na forum, ostatnio gdzieś zobaczyłem przypadkiem MG ZT i się chyba zakochałem :oops: Powiedzcie mi szczerze czy warto, jakie są minusy (bo o plusach się chyba oczytałem sporo i naoglądałem). Oczywiście w grę wchodzi tylko 2.5 190 KM ale LPG. Aha no i o co chodzi konkretnie z tym VIS-em? Jestem zielony w temacie jeśli chodzi o V6 także proszę o laickie wyjaśnienia. Pozdrawiam wszystkich :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Sie 18, 2015 17:30   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Adrian 
Moderator



Pomógł: 227 razy
Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 2726
Skąd: Ząbki

Rover 400

Wysłany: Wto Sie 18, 2015 19:19   

Oj. Wystarczy chwilę poszukać: https://www.roverki.eu/in...lektora-ssacego
 
 
 
sztopro 



Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 28



Wysłany: Sro Sie 19, 2015 07:34   

No dobrze, to tyle macie do powiedzenia na temat tego pięknego auta? Nie za wiele...
 
 
prebenny 




Pomógł: 46 razy
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Sie 19, 2015 08:53   

sztopro temat już miliardokrotnie wałkowany zarówno w dziale 'chcę kupić' jak i technicznym odnośnie R75/MG ZT. Nie oczekuj od nas, że będziemy pisać elaborat na 10000 znaków w każdym temacie gdzie ktoś zada pytanie co się psuje.

Poświęć popołudnie i poszukaj tematów, poczytaj. Na prawdę znajdziesz wszystko co Cię interesuje :)

Na przykład odnośnie VIS-ów https://www.roverki.eu/zr...nikach-kv6.html wytłumaczone co to jest i co to robi.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Sie 19, 2015 09:26   

po za VIS'em zdarzają się awarię wysprzęglika/pompki sprzęgła, wentylatora chłodnicy i sporadycznie awarie zamków drzwi, które po prostu kończą żywota, ale dostępność częśći jest na chwilę obecna ogromna i nie stanowi to większych problemów niż przy autach innych producentów...

nie wiem czy traktować to jako minus, ale większość mechaników jak widzi R to sie boi, albo widzą okazje aby naciagnąć na koszty.

Więc podstawa to znaleźc dobrego mechanika lub jeśli lubisz sam pogrzebać to zająć się czytaniem forum bo znajdziesz tu na pewno masę przydatnych informacji
_________________
75 Red Edition
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Sro Sie 19, 2015 09:43   

nie ma się czego bać w tych samochodach, wóz jak każdy inny. Jedynie mogę dodać, że tych samochodów na sprzedaż jest mało więc trafić na zadbany egzemplarz trzeba mieć cierpliwość. W okolicach Podkarpacia mogę ci zaoferować pomoc przy kupnie
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
sztopro 



Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 28



Wysłany: Czw Wrz 03, 2015 16:07   

Przepraszam że tak emocjonalnie do tego podchodzę ale po prostu wiecie jak jest :) człowiek się zajawił, dziękuję wszystkim za informacje. Teraz czas odkładać kasę i studiować forum. Pozdro!
PS. rafalmis1 dzięki za chęci, mieszkam blisko podkarpacia (Tarnów) więc gdyby kiedyś była okazja to chętnie skorzystam

[ Dodano: Czw Wrz 03, 2015 16:07 ]
http://olx.pl/oferta/mg-z...html#4cb6054c47
to auto się cały czas pojawia na olx, myślicie że coś warte? wygląda spoko
 
 
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 10:43   

To auto sprzedaje Tomi z Gonią Czyli Tomateam kto jak kto ale oni znają markę na wylot, więc raczej będzie dość pewne, przy czym nie mogę tu na 100% nic powiedzieć bo ich po prostu aż tak dobrze nie znam. Podejrzewam że Mariusz418 go serwisował.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
szoso 




Pomógł: 438 razy
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 12:28   


Moderator szoso informuje

sztopro ! Dodaj proszę zrzut ekranowy ogłoszenia zgodnie z zasadami kącika.
Brak zrzutu ekranowego kwalifikuje temat do usunięcia.
Jeśli nie wiesz, jak wykonać zrzut ekranowy, zapoznaj się z tym tematem


 
 
Pawkaz 




Pomógł: 29 razy
Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 14:57   

Tomateam ma od niedawna swój serwis.
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
batix 




Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Kraków



Wysłany: Wto Wrz 08, 2015 00:20   

przy v6
rozrząd !! !!...mineło 5 lat i teraz boli bo za tą cenę byś już kupił coś co jezdi
mi mineło te 5 lat i rozrząd robię (autko sprzedaję od 2 lat mam od 6 ale go ode mnie nie kupisz no chyba ze dasz dwie dychy:) )
nienawidze tego auta bo mi pali ponad dyche
nie stać mnie na niego....tylko opchnąć.....

no ale ....
ale...
zasiadam za kierownicą odpalam silnik i oj... co ja tam wcześniej pisałem ...a pisałem coś:)
 
 
Ricardus 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 211
Skąd: Grotniki

MG ZT-T

Wysłany: Wto Wrz 08, 2015 09:49   

Z tą sprzedażą nie demonizowałbym. Swojego sprzedawałem chyba 5 dni, a i cena nie była niska, targować też się za bardzo nie zamierzałem. Samochód jak każdy, a czy będziesz zadowolony zależy od tego jak dbali o niego poprzedni właściciele. Teraz mam alfe Crosswagon 4x4 i też wszyscy mnie przed tym :idea: modelem przestrzegali. A na razie sprawuje się idealnie. Jesli buda nie jest ulepiona z trzech i nie ma rdzy, to z mechaniką zawsze można sie uporać. Teraz dla odmiany zapaliłem się na Jaguara X type 4x4 3.0 też wszyscy odradzają, ale jeszcze się nie sparzyłem na niepopularnych markach. Zreszta mazania są po to by je spełniać
 
 
j0zek 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Wrz 08, 2015 12:40   

20 tys za ZT z gołym wyposażeniem ?:)

Ricardus mnie ostatnio kusi S type po liftingu i najlepiej z kratką z przodu od S type R :)
 
 
batix 




Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Kraków



Wysłany: Wto Wrz 08, 2015 22:27   

Ja swojego auta i tak nie sprzedam
żona mnie męczy abym się go pozbył stąd sprzedaż od 2 lat(bez wystawiania ofert)
dawali 17 z pół roku temu 16 tys
teraz stoi na serwisie i robię wszystko co było nie tak
a ostatnio i tak prawie 3 koła włożyłem

nienawidzę tego auta ..bo zawsze co 6 miesięcy zmieniałem 2 auta mój i żony
teraz tylko żonie zmieniam ale musi być ekonomiczny rodzinny itd...

nienawidzę tego auta...bo ładuję w niego kupę kasy i łamię moją zasadę pojeżdzić pobawić opchnąć

nienawidzę tego auta ...bo przez 5 lat nie dołożyłem prawie złotówki i było się pozbyć

kurczę to nie nienawiść to ..MIŁOŚĆ:)
 
 
sztopro 



Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 28



Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 08:48   

Kolegę batix chyba ponosi troszkę haha :D to ja już nic z tego nie wiem: "bo ładuję w niego kupę kasy i łamię moją zasadę pojeżdzić pobawić opchnąć " czy jednak: "przez 5 lat nie dołożyłem prawie złotówki" hm? :P
 
 
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 09:37   

sztopro można nie wkładać w auto w naprawy a eksploatacja i tak kosztuje, pali trochę, rozrząd trochę też kosztuje, hamulce się zużywają, sprzęgło się zużywa, zawieszenie się zużywa i wymieniać trzeba a jak się nawet nie zużyje, to tak jak mój kumpel, kupił sobie ładniejszą kierę, dołożył roletę, można też jakieś felgi sobie zapodać i wydatki są i to są z miłości :P
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 10:01   

albo nie dołożyć ani grosza przez 5 lat, a zaś leczyć zaniedbania i ładować kasę bo nie trafił się gość który kupił auto po zabawach poprzednika.

Możliwości są różne
_________________
75 Red Edition
 
 
sztopro 



Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 28



Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 11:09   

W sumie jak z każdym autem, ja długo do swojej Hondy nie dokładałem ale właśnie się zaczęło... :(
 
 
HarryVip 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 17:26   

Moja propozycja. Dokładane na bieżąco przez sześć lat.
 
 
R75 



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 561



Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 11:21   

widziałem wczoraj to autko w ogłoszeniu i pierwsze co pomyślałem, ze to wlasnie może byc Twoje (ktt + kolor) hahah jak widać kamerka bezcenna w takich sytuacjach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink