Forum Klubu ROVERki.pl :: R45 2.0 iDT hatchback 2000 r.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: longer86
Sro Wrz 07, 2016 00:33
R45 2.0 iDT hatchback 2000 r.
Autor Wiadomość
marius__ 



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 78
Skąd: blisko Niepołomic



Wysłany: Sro Wrz 07, 2016 00:00   R45 2.0 iDT hatchback 2000 r.

Cześć wszystkim,
jak w temacie - sprzedam Rovera 45 z 2000 roku, diesel, hatchback, w kolorze MNX. W moim posiadaniu od 1.04.2010 r. czyli ponad 6 lat. Przebieg - niecałe 300 tys. km (przejechałem nim ponad 100 tys. km)
Wyposażenie:
-klimatyzacja manualna (niesprawna, nie miałem siły walczyć z kolejnymi otworami w rurkach i nieszczelnościami)
-4x elektryczne szyby (sprawne ;) )
-halogeny (sprawne)
-podgrzewane fotele przednie (podgrzewanie działa)
-welurowa tapicerka
-radio JVC KD-R 611 z MP3 i USB (zmienne kolory podświetlenia - sprawne, jak znajdę to dorzucę pilot zdalnego sterowania)
-kierownica wymieniona na skórzaną, obudowy lusterek zmienione na chromowane

Samochód stoi na 15" felgach aluminiowych "standardowych" Phoenix 7 Spoke z oponami letnimi w bardzo dobrym stanie, dorzucę do zestawu komplet alufelg oplowskich z zimówkami (używałem, pasują plug&play). W samochodzie był wymieniany rozrząd przy 254 tys. km, pompa wtryskowa - 257 tys. km (używka z anglika z 2003r. z przebiegiem 75 tys. mil) oraz kompletne sprzęgło Sachs przy 282 tys. km. Dodatkowo były wymienione główne tylne przewody hamulcowe (te długie) ze stalowych na miedziane.

Sprzedaję ponieważ kupiłem MG ZT-T. Dodatkowo auto ma kilka wad:
-zawieszenie z tyłu jest do naprawy/wymiany
-piszczy pasek wielorowkowy (skrzywiona jedna z rolek)
-auto atakuje wszechobecna rdza (nadkola, ranty drzwi, nawet słupki A)
-fotel kierowcy się rusza (wyrwane z podłogi prowadnice z przodu)
-wypadałoby zregenerować zaciski hamulcowe bo delikatnie ciekną
-nie działa wskaźnik paliwa (kontrolka rezerwy działa, zapala się przy około 15 litrach paliwa w baku)
-odchodzi tapicerka na boczkach drzwi i podsufitce
-zaczyna niedomagać pompa wspomagania (na zimnym silniku trzeba włożyć dużo siły w kierowanie samochodem, po przejechaniu 1-2 km już jest ok)

Auto jest ubezpieczone do 28.04.2017 (niedługo trzeba będzie wpłacić 2 ratę OC), przegląd jest ważny do 15.09.2016 czyli już niedługo. Samochód odpala, jeździ, jeśli naprawi się powyższe wady nadaje się do bezpiecznej jazdy. Od czasu zakupu MG stoi nieużywany i zajmuje miejsce ;)

Sprzedam TYLKO W CAŁOŚCI, nie interesuje mnie zamiana itp. Cena jaka mnie interesuje - 1500 zł do rozsądnej negocjacji na miejscu - starałem się wymienić wszystkie wady auta jakie znam, zalet też ma trochę ;) Zdjęcia wysokiej rozdzielczości mogę wysłać zainteresowanym na maila. Kontakt przez PW na forum lub marius49@vp.pl

Zapraszam do zakupu :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Wrz 07, 2016 00:00   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink