Forum Klubu ROVERki.pl :: Sprzedam Rover 216 GTi.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: longer86
Wto Lis 29, 2016 16:19
Sprzedam Rover 216 GTi.
Autor Wiadomość
kornikuss 




Dołączył: 12 Mar 2016
Posty: 2



Wysłany: Czw Lis 24, 2016 00:43   Sprzedam Rover 216 GTi.

Witam,

Wystawiam na sprzedaż moje nietuzinkowe auto jakim jest Rover 216 GTi. Niestety. Prawdę mówiąc gdyby nie zmiana planów życiowych to zapewne nie sprzedałbym go jeszcze bardzo długo. Zacznijmy więc od początku. Auto kupiłem w marcu tego roku od fana marki pod Poznaniem. Na samym początku wymieniony został rozrząd, wszystkie filtry i płyny, założony stożek, wymieniony olej, świece, klocki tył. Założone oryginalne felgi od Rovera Street wraz z prawie nowymi oponami Firestone 205/50/16. Założony centralny zamek z pilota. Następnie w lipcu wymieniony został aparat zapłonowy, tłumik środkowy. Dołożyłem fajnie grające audio w postaci: przednie drzwi - Helix, tweetery - Helix plus zwrotnice, głośniki tylne w półce: Element by U Dimension. Całość zgrabnie obsługuje Pioneer DEH 1400UB i zostało to spięte w profesjonalnej firmie car audio. Dosłownie tydzień temu założyłem nowe tarcze i klocki na przód ATE, łączniki stabilizatorów przód, końcówki drążków, tylne tuleje, zrobiłem nową podsufitkę. Rover jest obniżony z przodu i z tyłu o sportowe sprężyny. Blacharsko auto wygląda świetnie. Podłoga zdrowa, progi też. Tylny prawy błotnik ma delikatnie wchodzącą rudą ale to na prawdę nie ma tragedii. Kilka dni temu zrobiony przegląd. Auto świetnie się prezentuje. Jest bardzo niszowe. Wsadziłem w nie mnóstwo pieniędzy ale przede wszystkim serca. Zachowane prawie w 100% w oryginale. Motor pięknie wkręca się na obroty. Jest to jednostka Hondy. Pali na dotyk. Daje bardzo dużo frajdy z jazdy. Zapraszam do oględzin.
Wyposażenie:
ABS, centralny zamek z pilota, elektryczne szyby i lusterka, elektryczny szyberdach, kubełkowe pół-skórzane fotele, sportowa kierownica,

Cena 9999 zł oczywiście do rozsądnej negocjacji.

Zapraszam do oględzin 799785559. Poniżej link do ogłoszenia na otomoto wraz ze zdjęciami.

http://otomoto.pl/oferta/...-20161115141413
Ostatnio zmieniony przez kornikuss Pią Lis 25, 2016 11:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lis 24, 2016 00:43   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink