Forum Klubu ROVERki.pl :: [MGF] Sprzedam MGF 1.8 160km (BEZ DACHU)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Sro Sty 11, 2017 11:00
[MGF] Sprzedam MGF 1.8 160km (BEZ DACHU)
Autor Wiadomość
hedgard1 



Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 9



Wysłany: Sro Sty 11, 2017 10:40   [MGF] Sprzedam MGF 1.8 160km (BEZ DACHU)

Witam, na sprzedaż mam wspaniałego roadstera jakim jest angielskiej produkcji MG F (Rover) z rocznika 1999. |Jest to świetne tylno napędowe cabrio z silnikiem umiejscowionym centralnie i z rozkładanym manualnie dachem. Auto wyposażony jest w silnik 4'ro cylindrowy o pojemności 1.8 litra i mocy 147 koni mechanicznych.
Co do wyposażenia, samochód posiada następujące elementy:
- elektryczne szyby,
- manualne lusterka,
- wspomaganie kierownicy,
- skórzane fotele w kolorystyce czerwonej z czarnymi skórzanymi zagłówkami,
- ładne 15'to calowe alufelgi z dobrymi oponami Toyo.
Co do mankamentów tego auta, opowiem tak. Auto brało udział w kolizji drogowej na terenie parkingu przy supermarkecie. W wyniku tego uszkodzeniu uległy następujące elementy: przedni lewy reflektor, przedni lewy błotnik, zderzak pęknięty po stronie lewej, lekko przełamana maska na rogu również po lewej stronie oraz poszycie nadkola wgięło się lekko na spawie, który popuścił podczas zderzenia. Jest to wszystko do ogarnięcia u blacharza (naprostowanie rogu maski oraz wyciągnięcie i wyprostowanie poszycia). Awarii uległo także przednie lewe zawieszenie - najprawdopodobniej przełamał się wąż od hydrauliczno-pneumatycznego zawieszenia, ponieważ spuścił się płyn podczas zdarzenia.
Plany auta były następujące: kupiłem drugi egzemplarz tego samochodu z przeznaczeniem na części i chcieliśmy błotniki oraz lampy z maską wymienić do wyżej opisanego egzemplarza, lecz finalnie stwierdziłem, że łatwiej byłoby uruchomić tamtego, ponieważ miał tylko małe braki typu silniczek od wycieraczek i jeszcze jakieś drobne elementy. Wszystko to miało miejsce cały rok temu, auto od tamtej sytuacji stoi na terenie warsztatu i powoli zaczyna wadzić. Jako, że sezon motoryzacyjny oraz sezon na takiego typu samochody już minął poleciłbym go każdemu by przez zimę poskładać samochód a na wiosnę zaczynać powoli cieszyć się nadchodzącym latem i poczuć wiatr we włosach. Auto jest prawie rozebrane, lecz posiada wszystkie niezbędne elementy. Silnik po wypadku pracował równo i bez zarzutu.
W aucie może brakować kilku rzeczy, które można bez problemu dostać na rynku części używanych i nie są one szczególnie kosztowne. Są to naprawdę drobne rzeczy jak już brakują.
Cena jaka mnie interesuje to 2000 złotych do sensownej negocjacji. Naprawdę wydaje mi się że cena jest bardzo atrakcyjna jak na tego typu samochód. Posiada naprawdę dobre wyposażenie i rzuca się w oczy jak się jeździ po ulicy. I jak wcześniej napisałem, wystarczy poskładać elementy, do tego oddać do blacharza na wyżej wymienione naprawy i cieszyć się świetnym roadsterem na naszych polskich drogach.
Starałem opisać się wszystko w miarę rzetelnie i adekwatnie do aktualnego stanu pojazdu. Chciałbym go sprzedać, ponieważ mi on już jest niepotrzebny, gdyż udało mi się uruchomić drugiego wcześniej wspomnianego. Wszelkie pytania proszę kierować:
- w komentarzu pod ogłoszeniem w przypadku jeżeli ogłoszenie jest umieszczone na FB,
- wiadomości prywatnej (fora, niektóre portale aukcyjne),
- poprzez wiadomość sms/rozmowa telefoniczna pod numerem 532-420-232.
Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Sty 11, 2017 10:40   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink