Forum Klubu ROVERki.pl :: [R25] Rover 25 2.0IDT granatowy, 5d, skóra, 1999zł
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: maniu48
Pon Lut 27, 2017 21:53
[R25] Rover 25 2.0IDT granatowy, 5d, skóra, 1999zł
Autor Wiadomość
szop 



Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 1



Wysłany: Sob Lut 25, 2017 14:34   [R25] Rover 25 2.0IDT granatowy, 5d, skóra, 1999zł

Witam,
Chcę sprzedać (nie sprzedawać) Rovera 25 2.0IDT w pakiecie stylistycznym MG ZR, skórzana tapicerka, pełna elektryka szyb i lusterek. Auto z 2000, służyło na dojazdy do pracy, a także kilka większych tras typu Wrocław-Lublin. Roverem jeździła moja narzeczona oraz sporadycznie ja. Auto mechanicznie jest w dobrym stanie, a jedynie blacharka niedomaga. Mówię od razu, ze są ogniska korozji i fotel kierowcy nie jest idealny, ale jeśli szukasz auta, które ma dzielnie służyć, jeździć i dynamicznie się przemieszczać, to jest to idealna oferta. Zmieniamy Rovera na coś większego stąd bardzo niska cena.
W aucie zostało zrobione za naszej kadencji:
-wymiana napinacza
-wymiany filtrów, płynów, oleju
-nowe tarcze i klocki hamulcowe
-wymieniony tłumik końcowy
-naprawiona wiązka odpowiedzialna na opuszczanie tylnych szyb i tylną klapę
-naprawiony mechanizm tylnej wycieraczki
-naprawiony zamek tylnej klapy
-oklejenie podsufitki i słupków nowym materiałem (stary materiał się odkleił)
-naprawa biegów nagrzewnicy
-obszycie kierownicy skórą
-oraz wiele innych, o których już po prostu nie pamiętam

Do auta mogę dorzucić zawieszenie sportowe/obniżające (TYLKO DLA NIEMARUDZĄCYCH). Dodatkowo w aucie zamontowany jest chip, który poprzez wpięcie szeregowo do przepływomierza sprawia, że seryjne 113km zamieniło się w 130km. Stąd bardzo żwawe poruszanie się autem po mieście (uwielbiałem śmiać się ze zdziwionych ludzi na światłach, że taki Rover ich wyprzedził).

Nakładki progowe były, ale z racji zbierającego się pod nimi śniegu, zostały zdemontowane.

Teraz mniej miła sprawa, sprzęgło jest do wymiany (jeździ, ale biegi ciężko wchodzą). Auto jest umówione na wymianę sprzęgła na 27.02, po tym czasie cena samochodu będzie +1000zł. Jeśli ktoś jest w stanie sobie sam wymienić, to proszę przyjechać do tego czasu i kupić za 1999zł. Chcę zrobić to sprzęgło, bo jeśli auto się nie sprzeda, to za tydzień wyjeżdżam nim na weekend (jak widać auto jest w stanie i takie atrakcje pokonać, no bo jest niezawodne :) )

https://www.otomoto.pl/of...o-ID6yMC8T.html




1999zł
tel. 500256953
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 25, 2017 14:34   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink