Forum Klubu ROVERki.pl :: [620i] Centralny zamek
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[620i] Centralny zamek
Autor Wiadomość
moryc 



Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 12



Wysłany: Wto Sie 14, 2012 10:57   [620i] Centralny zamek
Typ: i Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 1994

Witam może ktoś mi powie dlaczego nie działa mi pilot od centrala Mam na podczerwień Kontrolka w pilocie się świeci A zamki ani róż Kiedyś czytałem że to się wchodzi do auta i się przekręca kluczyk i pilot się trzyma w pobliżu tej kulki na podsufitce I powinno się zamknąć Tylko że to było instrukcja do innego auta Ale też z pilotem na pod czerwień Więc co może być przyczyną że nie działa Z kluczyka działa i kierunki migną i kontrolka w drzwiach też miga A z pilota nic nie działa Pozdrawiam i czekam :cry:
Ostatnio zmieniony przez Adrian Wto Sie 14, 2012 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Sie 14, 2012 10:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
KRYS 




Pomógł: 35 razy
Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 766
Skąd: Gorzów Wlkp



Wysłany: Wto Sie 14, 2012 20:20   

Wadą/zaletą takiego pilota jest że musisz go jak najbliżej szyby trzymac i wycelowac w czujke.
Przy samej czujce próbowałeś?
_________________
http://www.fundacja-smolenia.org/
 
 
 
moryc 



Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 12



Wysłany: Sro Sie 15, 2012 11:22   

Tak przy samej czujce też próbowałem i nic Pilot hmmmmmmmmm nie wiem czy dobry Ale czerwona dioda się pali

[ Dodano: Wto Sie 14, 2012 22:45 ]
Wiesz co ktoś mi powiedział jak sprawdzić pilota Trzeba w telefonie włączyć aparat foto... I od strony obiektywu trzymając pilota ,naciskając to powinno widać białą plamkę A u mnie nic nie widać I chyba pilot u mnie jest rozwalony :sad:

[ Dodano: Sro Sie 15, 2012 09:51 ]
Mam pytanie jakie baterie powinny być w pilocie na podczerwień Ile Volt ,bo ja mam dwie każda po 3V Czy to dobrze ,bo może ktoś przesadził z tymi dwiema :/

[ Dodano: Sro Sie 15, 2012 10:46 ]
Naprawiłem pilota był kabel od tej czujki na podczerwień odlutowany Ale teraz niby działa Ale nie tak jak powinien Otwiera drzwi z przodu od pasażera i tylne za kierowcą Innych nie No i zamknąć nie idzie żadnych Słychać silniczki ale się nie otwierają Poradźcie coś ,bo i tak daleko doszedłem :sad: :sad: :sad:

[ Dodano: Sro Sie 15, 2012 11:22 ]
Dopowiem jedną rzecz A mianowicie w przednich drzwiach jest ta duża kostka w tej gumie I tam były wykruszone kable To ja kolor po kolorze skręcałem i lutowałem te kable i kostkę wywaliłem ,ale został mi jeden czarny cienki kabel i czarny gruby kabel Jak sprawdzałam central kluczykiem to nie działał ,jak te kable skręciłem razem to zaczęły zamki działać Ale nie wiem czy to dobrze zrobiłem Bo jak dotykałem do masy czy jednym ,czy drugim kablem to też działały Czyli one są od masy Ale mam dylemat czy one powinny być razem Jestem uparty i muszę mieć ten central
Cytat:
 
 
 
KRYS 




Pomógł: 35 razy
Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 766
Skąd: Gorzów Wlkp



Wysłany: Sro Sie 15, 2012 14:18   

moryc napisał/a:
Wiesz co ktoś mi powiedział jak sprawdzić pilota Trzeba w telefonie włączyć aparat foto... I od strony obiektywu trzymając pilota ,naciskając to powinno widać białą plamkę A u mnie nic nie widać I chyba pilot u mnie jest rozwalony


tak w ten spsób można sprawdzic działanie podczerwieni

Pisałeś że z kluczyka otwierają/zamykają sie wszystkie a z pilota tylko 2 drzwi
Jezeli tak to wyklucza uszkodzenie siłowników
http://www.roverki.pl/zro...mka-w-r600.html
i grzebałbym w centralce.
Może pomocne będzie to
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=71135
co do bateri w pilocie to 2X3V
_________________
http://www.fundacja-smolenia.org/
 
 
 
moryc 



Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 12



Wysłany: Sro Sie 29, 2012 21:50   

A co powiecie o tych dwóch czarnych kablach Które tylko wchodzą do drzwi ale nie ma ich z drugiej strony czyli w drzwiach Ja je skręciłem razem Nie wiem czy dobrze zrobiłem Może ktoś ma jakiś schemat tych kabli co wchodzą do drzwi kierowcy Bo ja polutowałem wszystko kolorami i te dwa czarne mi zostały Po prostu nie było odpowiednika czarnych z drugiej strony

[ Dodano: Sro Sie 29, 2012 21:50 ]
Co to jest pilotem otwierają się wszystkie drzwi tylko nie przednie od kierowcy Zamykać tak samo wszystkie tylko nie od kierowcy Zaznaczę jednak że prawe drzwi od pasażera nie działają wcale słychać central , ale nie działają Pewnie ta zapadka jest urwana Ale czy to ma wpływ na pozostałe zamki
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [620] Centralny zamek
blessschild Rover serii 600, Honda Accord 2 Pią Lut 17, 2012 21:35
93karol
Brak nowych postów [R620] Centralny zamek????
wlodi1991 Rover serii 600, Honda Accord 1 Sro Lis 04, 2009 22:21
darek_wp
Brak nowych postów [R600] Centralny zamek
heartless Rover serii 600, Honda Accord 3 Nie Wrz 30, 2012 11:27
carlo
Brak nowych postów [r 620sdi]centralny zamek
kiwi Rover serii 600, Honda Accord 1 Wto Wrz 18, 2012 18:54
magill
Brak nowych postów [R600] Centralny zamek
roverek 618 z 98roku...
luki25 Rover serii 600, Honda Accord 9 Sro Mar 25, 2009 16:41
luki25



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink