Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] ostrzeżenia na forum??
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 19:33
[Forum] ostrzeżenia na forum??
Autor Wiadomość
PHJOWI 



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 2766
Skąd: NOWE MIASTO N/W wlkp



Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:19   [Forum] ostrzeżenia na forum??

po co są te ostrzeżenia to głupota!!!!!, co wy robicie z tego forum , chyba chcecie aby się zamkło bo jak tak dalej bedzie to porażka. Jestem zarejestrowanych na innych forach i tylko u was jest jakiś durny zystem ostrzeżeń, poza tym nie moderator wysyła na priv a nie czytaj zasady koncika, o co w tym chodzi???. To tylko w Polsce jest taka paranoja administracyjna. Do pitera zwracam się z prośbą aby zaprzestać takiej kontroli, ponieważ jest to zniechencenie do korzystania z waszego forum. postaw się w sytuacji 50 latka który ma do czynienia z komputerem bardzo rzadko. I dlaczego tylko rovero takie ma problemy??
_________________
SERWIS ROVER MG TESTER MG ROVER T4 TEL:
0504045682 Z BRAKU CZASU RZADKO JESTEM NA FORUM , NAJLEPIEJ DZWONIĆ PO 18
Ostatnio zmieniony przez Ley Sro Lut 17, 2010 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:19   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
PabloFKP 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:34   

PHJOWI napisał/a:
Jestem zarejestrowanych na innych forach i tylko u was jest jakiś durny zystem ostrzeżeń

ja też jestem zarejestrowany na kilku forach i na każdym są ostrzeżenia :)
_________________
http://r3.fodey.com/1280a...e18d9998b.1.gif
 
 
 
PHJOWI 



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 2766
Skąd: NOWE MIASTO N/W wlkp



Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:37   

PabloFKP napisał/a:
PHJOWI napisał/a:
Jestem zarejestrowanych na innych forach i tylko u was jest jakiś durny zystem ostrzeżeń

ja też jestem zarejestrowany na kilku forach i na każdym są ostrzeżenia :)



forum.obd2.pl - brak
elektroda.pl-brak

nie chcem mi się wymieniać . Ale te ostrzeżenia są bez sensu , na innych też za byle co ładują tak jak tu ?
_________________
SERWIS ROVER MG TESTER MG ROVER T4 TEL:
0504045682 Z BRAKU CZASU RZADKO JESTEM NA FORUM , NAJLEPIEJ DZWONIĆ PO 18
 
 
Revolt 




Dołączył: 01 Sty 2002
Posty: 306
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:44   

PHJOWI napisał/a:
po co są te ostrzeżenia to głupota!!!!!


Ostrzezenia sa po to zeby uniknac bałaganu na forum

PHJOWI napisał/a:
co wy robicie z tego forum


Forum które bedzie czytelne.

PHJOWI napisał/a:
Jestem zarejestrowanych na innych forach i tylko u was jest jakiś durny zystem ostrzeżeń


nie traktuj "systemu ostrzezen" jako gilotyny nad głowa zwykłych userów. System ten staje sie gilotyna dla tych którzy nie potrafia stosowac sie do regulaminu (czyt. przestrzegać zasad tu panujących)
PHJOWI napisał/a:
To tylko w Polsce jest taka paranoja administracyjna.


Na nie jednym forum zarejestrowany jestem i na nie jednym zagranicznym forum za nie przestrzeganie prostych zasad po jakims czasie bys wyleciał...

PHJOWI napisał/a:
ponieważ jest to zniechencenie do korzystania z waszego forum.

Ciebie to zniecheci a 99% userów którzy zobacza ze na forum jest porzadek zacheci

PHJOWI napisał/a:
postaw się w sytuacji 50 latka który ma do czynienia z komputerem bardzo rzadko


rozumiem ze ten 50 latek czytac nie umie ? czy jak ?
_________________
http://images84.fotosik.p...0586bcc2med.jpg
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:48   Re: ostrzeżenia na forum??

PHJOWI napisał/a:
po co są te ostrzeżenia to głupota!!!!!, co wy robicie z tego forum , chyba chcecie aby się zamkło bo jak tak dalej bedzie to porażka. Jestem zarejestrowanych na innych forach i tylko u was jest jakiś durny zystem ostrzeżeń, poza tym nie moderator wysyła na priv a nie czytaj zasady koncika, o co w tym chodzi???. To tylko w Polsce jest taka paranoja administracyjna. Do pitera zwracam się z prośbą aby zaprzestać takiej kontroli, ponieważ jest to zniechencenie do korzystania z waszego forum. postaw się w sytuacji 50 latka który ma do czynienia z komputerem bardzo rzadko. I dlaczego tylko rovero takie ma problemy??

Witaj,
Ostrzeżenia to moim zdaniem nie jest żadna głupota, ale system motywacyjny dla osób, którym nie chce się (z lenistwa/zapominalstwa/ignorancji/itp.) stosować do prostych i czytelnych zasad panujących na forum.
Nie jest to mechanizm wymierzony w kogokolwiek bezpośrednio.

Otrzymałeś ostrzeżenie za:
"1. Niestosowanie się do zasad kącika
2. Niestosowanie się do upomnień moderatora"

Wszystko czarno na białym. Ostrzeżenie nie jest na zawsze, wygasa po 14 dniach.
Na niemal wszystkie pytania odpowiedzieł Ci rzeczowo Revolt
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:52   

Do PH JOWI
Mariusz (o ile dobrze pamiętam :) ), rozumiem, że jesteś rozżalony, ale postaw się w sytuacji kogoś, kto jest odpowiedzialny za funkcjonowanie forum.
To, jak wygląda forum i posty w nim, świadczy o WSZYSTKICH użytkownikach a obowiązkiem moda jest pilnowanie :( . Fucha niewdzięczna, jak widać ;)
Z drugiej strony popatrz na to tak: wolisz czytać czytelne posty po polsku, czy bezładnie sklecony tekst, bez przecinków, kropek, CapsLockiem - gdzie musisz się domyślać "co poeta miał na myśli"?
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:54   

Generalnie, ostrzeżenie jest potrzebne. Gdybyś go nie dostał to pewnie nie byłoby całej tej bezcelowej dyskusji. Prawda w oczy kole, czy co?
Ostrzeżenie to nie kulka w łeb, spróbuj potraktować to jako poradę "jak pisać kolejne posty".
Po to zostały utworzone zasady kącików, aby ich przestrzegać a nie jak to w Polsce bywa by je łamać.
Jest mnóstwo userów, mnóstw postów - gdyby każdy pisał jak mu się podoba powstałby burdel nie z tej ziemii. (piter, nawróciłeś mnie chyba) ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
sliwka 




Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 64
Skąd: Koło koło Konina



Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:56   

Nie lubie ostro moderowanych forów :razz: może jest jakiś tam porządek ale brakuje klimatu :wink:
oglądnijcie sobie np http://www.pentaxclub.pl/ moje ulubione forum :wink: wszechobecny offtopic :mrgreen: tworzący klimat tego forum ale jednak mozna sie wszystkiego dowiedzieć w miłej, luźnej atmosferze :mrgreen:
Jak mam być szczery to jest najbardziej moderowane forum na jakim byłem :twisted:
_________________
działać, działać!!
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:59   

sliwka napisał/a:
Jak mam być szczery to jest najbardziej moderowane forum na jakim byłem :twisted:

Mało widziałeś. :mrgreen:
Klik

Napisz co jest w złego w fakcie moderowania mającego na celu utrzymanie porządku na forum?
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 22:00   

sliwka napisał/a:
moje ulubione forum :wink: wszechobecny offtopic :mrgreen:


No a mi się właśnie to nie podoba. Bo ludzie piszą pierdy, i w pewnym momencie tracisz wątek i potem nawet czytać się tego nie chce. Offtopic to offtopic a reszta niech będzie używana zgodnie z przeznaczeniem.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 22:03   

walkie napisał/a:
Offtopic

Na naszym forum rolę takiego kącika pełni "Hydepark"
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 22:03   

No właśnie :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 22:04   

walkie napisał/a:
Offtopic to offtopic a reszta niech będzie używana zgodnie z przeznaczeniem.

Amen :D
 
 
PHJOWI 



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 2766
Skąd: NOWE MIASTO N/W wlkp



Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 22:09   

kązdy ma coś do powiedzenia ale, na razie to się tylko sami moderatorzy wypowiadają, niech się wypowiedzą zwykli urzytkownicy tacy jak ja, Jeśli chodzi o caps locka to się zgodzę ale jeśli mi pisze że popraw temat , a chodzi o wiele modeli to jak mam mu wszystkie napisać zastanówcie sie, według mnie to pierdoła!. moderator powinien pilnować aby nie było przekleństw i naruszanie przepisów prawa, a nie o jakąś pierodołe mi na tym nie zależy tylko wkurza mnie to ciągłe wtrącanie moderatorów i robienie z kogoś matoła . jeśli pracujesz od 4 to zrozum nie masz czasu pomysleć jak co, powinien moderator to dyskretnie zmieniać.
_________________
SERWIS ROVER MG TESTER MG ROVER T4 TEL:
0504045682 Z BRAKU CZASU RZADKO JESTEM NA FORUM , NAJLEPIEJ DZWONIĆ PO 18
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 22:20   

PHJOWI napisał/a:
kązdy ma coś do powiedzenia ale, na razie to się tylko sami moderatorzy wypowiadają, niech się wypowiedzą zwykli urzytkownicy tacy jak ja, Jeśli chodzi o caps locka to się zgodzę ale jeśli mi pisze że popraw temat , a chodzi o wiele modeli

przecież pisałeś o R serii 200.

Cytat:
to jak mam mu wszystkie napisać zastanówcie sie, według mnie to pierdoła!. moderator powinien pilnować aby nie było przekleństw i naruszanie przepisów prawa, a nie o jakąś pierodołe

Zgodzisz się ze mną, że umieszczanie w nawiasach kwadratowych modelu samochodu oraz dokłądne precyzowanie tematu wątku sprzyja czytelności danego kącika na forum?
Na grupach było pełno wątków o temacie "POMOCY!!!!!!!!!" albo "PROBLEM!!!!!!!!!".
Ciarki mnie przechodziły jak to widziałem.

Cytat:

mi na tym nie zależy tylko wkurza mnie to ciągłe wtrącanie moderatorów i robienie z kogoś matoła .

Ten ktoś niestety sam z siebie robi "matoła". :-(

Cytat:

jeśli pracujesz od 4 to zrozum nie masz czasu pomysleć jak co, powinien moderator to dyskretnie zmieniać.

Zrozum, że można zmienić/upomnieć jeden raz, może dwa, ale jeśli coś staje się nagminne, to trzeba wytoczyć cięższe armaty.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
rovero 




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 298
Skąd: Nowa Sól/Wrocław



Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 00:34   

PHJOWI napisał/a:
I dlaczego tylko rovero takie ma problemy??


Ja nie mam żadnych problemów... Nie dostałeś ostrzeżenia nie wiadomo skad.. Zamiast zmieniać regulamin zacznij się do niego stosować.

PHJOWI napisał/a:
Jeśli chodzi o caps locka to się zgodzę ale jeśli mi pisze że popraw temat , a chodzi o wiele modeli to jak mam mu wszystkie napisać zastanówcie sie, według mnie to pierdoła!


Pisałeś o modelu R200 i jak sam przyznałeś problem dotyczył tylko modeli z 97r.. Po informacji w pierwszym poście tematu nie skontaktowales sie ze mna w celu ew. wyjasnienia ze chodzi jednak o wszystkie modele. Zignorowales prośbe o poprawienie tematu.

Każdy inny użytkownik zostałby potraktowany tak samo (patrz lista ostrzeżeń)

PHJOWI napisał/a:
moderator powinien pilnować aby nie było przekleństw i naruszanie przepisów prawa, a nie o jakąś pierodołe mi na tym nie zależy tylko wkurza mnie to ciągłe wtrącanie moderatorów i robienie z kogoś matoła . jeśli pracujesz od 4 to zrozum nie masz czasu pomysleć jak co, powinien moderator to dyskretnie zmieniać.


Na początku działania forum nie przyznawano ostrżeżeń tylko poprawialśmy tematy.. Zobacz ile teraz pojawia się tematów właściwie zatytułowanych.

Poza tym nie tylko Ty pracujesz... Każdy z nas moderuje w wolnych chwilach, więc nie wiem czy to jest taki trafiony argument.

P.S. Uzasadnienie masz tutaj oraz w odpowiedzi na Twoją prywatną wiadomość. Ucz się na błedach, zamiast złościć się na cały świat...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez rovero Pon Kwi 23, 2007 01:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sliwka 




Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 64
Skąd: Koło koło Konina



Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 00:37   

piter34 napisał/a:
Napisz co jest w złego w fakcie moderowania mającego na celu utrzymanie porządku na forum?

Porządek musi być. Chodzi mnie tylko o to żeby zostawić pewien margines na lekką offtopicową integracje :smile: Ale to dopiero początki forum, z czasem klimat sam się stworzy :smile:
Tamtego posta pisałem jak jeszcze nie wiedziałem osochozi...

A w ogóle to nie pisze juz więcej bo sie boje ze dostane bana.
zartuje :smile:
_________________
działać, działać!!
 
 
 
rovero 




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 298
Skąd: Nowa Sól/Wrocław



Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 01:26   

sliwka, możesz mi podać przykład w którym temacie jest uwaga moderatora dot. tego ze dyskusja odbiega od tematu? bo ja sobie takiego tematu nie przypominam ;)

sliwka napisał/a:
A w ogóle to nie pisze juz więcej bo sie boje ze dostane bana.
zartuje :smile:


:lol: :lol: :lol:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 07:25   

sliwka napisał/a:
Chodzi mnie tylko o to żeby zostawić pewien margines na lekką offtopicową integracje

Offtopicowa integracja nie powinna odbywać się w tytułach wątków w kąciku "usterki i porady techniczne"

sliwka napisał/a:
Ale to dopiero początki forum, z czasem klimat sam się stworzy :smile:

Nie do końca masz rację. :mrgreen:
Przed forum były grupy dyskusyjne, a jeszcze wcześniej lista mailowa.
Społeczność ROVERkowa (ta netowa-wirtualna) istnieje od 2001 roku. Klimat istnieje już dawno. ;-)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
sliwka 




Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 64
Skąd: Koło koło Konina



Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 14:05   

rovero napisał/a:
sliwka, możesz mi podać przykład w którym temacie jest uwaga moderatora dot. tego ze dyskusja odbiega od tematu? bo ja sobie takiego tematu nie przypominam ;)

nie chce mi sie szukać :wink: :razz:

ok, ok poddaje się :mrgreen:
_________________
działać, działać!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink